Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  7 wybranych ręcznie SEO i marketingu cyfrowego WordPress Themes 2017

  1. Seosight
  2. SEO Crawler
  3. Panie SEO
  4. Królewski
  5. SEOGrow
  6. SEO Engine
  7. SeoPlan

  W dzisiejszych czasach znalezienie wysokiej jakości projektu wśród wielu motywów WordPress opartych na budowaniu stron jest coraz trudniejsze. Czemu? ponieważ niektórzy programiści motywów ignorują proces badania, aby stworzyć coś znaczącego i szybko przejść do projektowania / stylizowania powtarzalnych elementów interfejsu użytkownika, które prawdopodobnie widziałeś na każdym motywie WordPress.

  Specjalnie zaprojektowane motywy WordPress, takie jak ta, o której mowa w tej kolekcji, „ Digital Marketing WordPress Themes ”, zostały stworzone, aby walczyć z tym uniwersalizmem w projektowaniu, zapewniając wyłączną koncentrację na określonej firmie. Powinno to dać lepszy rezultat, ponieważ projektant zawęża widownię produktu, aby miała wystarczająco dużo czasu na ważne rzeczy.

  W tej kolekcji naszym celem jest zaprezentowanie kilku tematów SEO i marketingu cyfrowego WordPress, które naszym zdaniem są na tyle cenne i unikalne, że można je uznać za wysokiej jakości motyw WordPress.

  Wszystkie tematy powstają w 2017 r. Dzięki najnowszym standardom kodowania WordPress i trendom projektowym na rok. Mam nadzieję, że okaże się to przydatne.

  Seosight

  Seosight

  Jeśli prowadzisz marketing cyfrowy, oferując różne usługi SEO i marketing internetowy, Seosight będzie idealnym wyborem dla Ciebie.

  Seosight ma genialną płaską konstrukcję, kolorowy styl i przyciągające wzrok ikony i efekty animacji. To oczywiste, że projekt wykonują profesjonalni projektanci, ponieważ wszystko wygląda pięknie, spójnie i przyjaznie dla użytkownika.

  Jeśli chodzi o funkcje, Seosight jest bogaty, zapewniając szeroką gamę gotowych modułów i opcji, takich jak narzędzie do przeciągania i upuszczania stron, narzędzie do tworzenia formularzy kontaktowych, wsparcie RTL i wiele innych.

  Również, to marketing cyfrowy Motyw WordPress jest bardzo łatwy w użyciu, oferując edytor frontendów na żywo, aby zobaczyć zmiany w akcji podczas edycji treści.

  Dużym wyróżnikiem Seosight jest obsługa języków RTL . Jeśli Twoja witryna jest w języku arabskim, perskim lub hebrajskim, są duże szanse, że ten temat ułatwi Ci życie.

  Kolejną ciekawą cechą tego motywu jest wbudowany kreator formularzy kontaktowych, który umożliwia tworzenie własnych niestandardowych formularzy do różnych celów. Hower, Formularz kontaktowy 7 jest również obsługiwany przez osoby zainteresowane korzystaniem ze słynnej wtyczki formularza kontaktowego.

  Widzimy dwie inne ważne rzeczy dotyczące Seosight, które musimy Ci udostępnić: stawka 5/5 gwiazdek w ThemeForest, a regularne aktualizacje pokazujące firmę autora są pomocne, jeśli używasz ich produktu.

  Wreszcie, Seosight może być używany do usług marketingu cyfrowego, takich jak lokalne SEO, e-mail marketing, social media marketing, SEO i zarządzanie PPC.

  Więcej informacji / Pobierz Demo na żywo

  SEO Crawler

  SEO Crawler

  SEO Crawler to temat WordPress Digital Marketing stworzony wyłącznie na potrzeby marketingu internetowego, mediów społecznościowych i firm SEO.

  Jeśli prowadzisz agencję SEO poszukującą profesjonalnego motywu od firmy o dobrej reputacji, SEO Crawler może być jednym z twoich poważnych wyborów.

  Temat oferuje wiele wyjątkowych funkcji, które są zoptymalizowane dla agencji marketingu cyfrowego i SEO. Mam na myśli te predefiniowane układy usług, studia przypadków, analizy SEO i szablony stron domowych.

  Jednym z fajnych widgetów tego motywu jest widżet Free SEO Analysis , który dowodzi, że projektant wykonał dobrą pracę, badając potencjalnych klientów. Jest to dobra funkcja skierowana do osób, które po raz pierwszy zamieniają je w prawdziwych klientów.

  SEO Crawler pozwala łatwo tworzyć strony studium przypadku, które są bardzo ważne dla potencjalnych klientów. Możesz dołączyć studia przypadków z ładnym efektem pokazu slajdów na swoich stronach.

  Jako część pakietu motywów będziesz miał dostęp do wtyczek premium i wektorów za darmo. Uwzględniono Slider Revolution, ILIGHT BOX i wiele odpowiednich wolnych wektorów. Temat jest również kompatybilny z wtyczkami SEO, takimi jak SEO Yoast, Rankie, SEO w jednym i W3 Total Cache.

  Więcej informacji / Pobierz Demo na żywo

  Panie SEO

  Panie SEO

  Przywitaj się z panem SEO, przystojnym motywem WordPress dla firm SEO i firm marketingowych z 9 układami stron internetowych zoptymalizowanymi dla różnych agencji marketingu cyfrowego.

  Oto lista układów strony głównej: Główny dom, agencja domowa, SEO dom, firma marketingowa , dom konsultanta, startowa strona główna, pionowa prezentacja suwaka, dom wideo, a na koniec firma hostingowa.

  Jestem pewien, że spodoba Ci się projekt, ponieważ wszystko wygląda profesjonalnie; kolory, typografia, ikony, elementy interfejsu użytkownika i przydatne animacje.

  Sprawdź na przykład tę stronę a otrzymasz za to kreatywność.

  Jeśli chodzi o dostosowania, Twoja praca jest naprawdę prosta, ponieważ narzędzie do tworzenia stron Visual Composer jest Twoim pomocnym przyjacielem, a także gotową do użycia treścią demonstracyjną, którą można zaimportować za pomocą jednego kliknięcia.

  Ponadto, jeśli masz kilka produktów do zaoferowania wraz ze swoimi niesamowitymi usługami, pomocna jest obsługa WooCommerce.

  Więcej informacji / Pobierz Demo na żywo

  Królewski

  Królewski

  Royal to motyw marketingowy, marketing B2B, wyładunek, SEO WordPress, zaprojektowany specjalnie dla sprzedawców cyfrowych / internetowych.

  Pięć gotowych demonstracji Royal daje doskonałą możliwość wyboru ulubionego projektu na stronie internetowej agencji marketingu cyfrowego. Każda z pięciu wersji demonstracyjnych ma całkowicie unikalną konstrukcję z profesjonalnym wyglądem i funkcjonalnym zestawem funkcji.

  Sprawdziliśmy wewnętrzne strony każdego demo i, co zaskakujące, są wyjątkowe. Sprawdź ten szablon studium przypadku z demo1 i porównaj z ten z innej wersji demonstracyjnej. Właściwie dostajesz pięć różnych motywów SEO WordPress płacąc tylko za jeden.

  Przeglądając dema i sprawdzając elementy, zobaczysz wszystkie elementy, które można znaleźć w marketingowym motywie WordPress. Elementy referencji, usług, studiów przypadku, formularza oddzwaniania, bloga i innych.

  Aby pomóc Ci dostosować motyw do własnych upodobań, motyw Royal WordPress zawiera komercyjną wtyczkę Visual Composer, która jest bardzo łatwym w użyciu narzędziem do przeciągania i upuszczania stron. Samo narzędzie sprzedaje za 28 USD, jeśli kupisz je oddzielnie. W zestawie znajdują się wtyczki Slider Revolution i Advanced Custom Fields. Pierwszy z nich pozwala tworzyć wspaniałe suwaki, a drugi zapewnia lepsze wrażenia podczas pracy z motywem.

  Więcej informacji / Pobierz Demo na żywo

  SEOGrow

  SEOGrow

  Rozwój SEO został stworzony specjalnie dla firm SEO, agencji marketingu cyfrowego i ogólnie firm B2B. Zawiera wiele modułów i szablonów stron, które można mieszać, aby uzyskać właściwy wygląd witryny firmy.

  Jeśli poszukujesz bardziej minimalistycznej płaskiej konstrukcji swojej strony, to ta byłaby dobrym wyborem, ponieważ jedną z wyróżniających się cech SEO jest jej doskonała płaska konstrukcja.

  SEO Grow obejmuje kilka unikalnych szablonów, które mogą być wykorzystywane przez odpowiednie firmy w marketingu cyfrowym, takie jak firma SEO, marketingowiec cyfrowy i strony agencji marketingu cyfrowego. Posiada wszystkie funkcje, których możesz potrzebować, myśląc o swojej strukturze strony.

  Jeśli masz jakieś wyjątkowe modyfikacje w głowie, nie musisz się martwić, jest również w pełni konfigurowalny w oparciu o framework Unyson, bootstrap i korzystanie z najlepszych praktyk, a także czerpanie korzyści z wiodącego narzędzia do tworzenia stron, Visual Composer i popularnej Slider Revolution, które oferuje nieograniczone możliwości.

  Wszystko, co widzisz w podglądzie motywu, jest na szczęście dostępne po pobraniu motywu za pomocą funkcji importowania 1 kliknięcie. Nie marnuj swojego cennego czasu na tworzenie elementów od podstaw, zamiast tego skorzystaj z predefiniowanych szablonów, które są tak naprawdę inspirujące, jak wiele godzin spędzonych na ich tworzeniu.

  Ogólnie rzecz biorąc, rozwój SEO jest dobrze przemyślanym tematem i oferuje prawie wszystko, aby stworzyć stronę internetową marketingu cyfrowego.

  Więcej informacji / Pobierz Demo na żywo

  SEO Engine

  SEO Engine

  SEO Engine to kolejny motyw Digital Marketing WordPress, który może pomóc agencjom marketingowym online i offline oraz firmom SEO.

  Oferuje łącznie dwanaście układów strony głównej, w tym 6 standardowych wielostronicowych i 6 jednostronicowych szablonów obejmujących większość funkcji, które mogą być potrzebne do utworzenia witryny marketingu cyfrowego.

  Nie trzeba wspominać, że SEO Engine reaguje na urządzenia mobilne, dzięki czemu Twoja strona wygląda profesjonalnie na każdym urządzeniu, niezależnie od jego rozmiaru ekranu.

  Jedną z funkcji reklamowanych przez twórców motywów jest szybkość ładowania. Temat jest wystarczająco zoptymalizowany, aby szybko załadować, co jest kluczowym czynnikiem dla lepszej pozycji SEO wśród wielu konkurentów.

  SEO Engine oparty jest na wiodącym konstruktorze stron, Visual Composer. Zawiera również licencję popularnego Layer Slider, który sam jest wart 22 $. Jest kompatybilny z WPML - wielojęzyczną wtyczką - i WooCommerce, które z pewnością znasz, aby stworzyć sklep internetowy.

  W skrócie, SEO Engine to fantastyczny wybór dla Twojej agencji marketingu cyfrowego.

  Więcej informacji / Pobierz Demo na żywo

  SeoPlan

  SeoPlan

  SEOplan to idealny wybór, jeśli zamierzasz prowadzić biznes marketingu cyfrowego. Zawiera 23 + piękne strony wewnętrzne, uwzględniające specjalne szablony stron dla usług, zespołu, FAQ, studia przypadków i wiele innych.

  Motyw wykorzystuje ładny zestaw ikon dla menu nawigacyjnego, który nadaje mu wyjątkowy profesjonalny wygląd i bezproblemową kolorową płaską ikonę ustawioną dla różnych bloków usług, które są w pewnym sensie modne dla takich firm.

  Ponieważ temat WordPress w marketingu cyfrowym SEOplan jest oparty na narzędziu do tworzenia stron Visual Composer, nie będziesz mieć żadnych kłopotów z budowaniem pomysłów tylko za pomocą przeciągania i upuszczania gotowych do użycia elementów internetowych.

  Ponadto możesz przetłumaczyć zawartość swojej witryny na dowolny język, ponieważ zawiera ona odpowiednie pliki PO. A nawet uruchomić wielojęzyczną stronę internetową dzięki jej zgodności z WPML.

  Pod względem dostosowywania prawie każda sekcja SEOplan jest wysoce konfigurowalna, od liczby kolumn stopki po kolory, typografię i ogólny układ.

  Wreszcie, wraz z niesamowitymi funkcjami oferowanymi przez motyw, zawiera również 24 pliki PSD, które są w jakiś sposób dodatkowym prezentem dla użytkowników SEOplan.

  Więcej informacji / Pobierz Demo na żywo

  7 wybranych ręcznie SEO i marketingu cyfrowego WordPress Themes 2017

  1 (20%) 1 głos

  Związane z

  Czemu?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»