Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  8 niedrogich narzędzi programistycznych SEO (poniżej 50 USD miesięcznie)

  1. SEO Spyglass (najbardziej zalecane)
  2. Jaaxy
  3. SheerSEO
  4. Majestatyczny
  5. UpCity
  6. WooRank
  7. Sprawdzanie strony SEO
  8. Site Analyzer
  9. Wniosek

  Nie możesz robić SEO bez statystyk.

  To powiedziawszy, nie jest dobrym pomysłem inwestowanie setek dolarów w SEO lub badania słów kluczowych, gdy masz napięty budżet. Dobrą wiadomością jest, oprócz ogromnych (i drogich) Oprogramowanie SEO Podobnie jak Ahrefs czy SEMrush, istnieje również wiele niedrogich i świetnych rozwiązań dla sprzedawców internetowych.

  Oto 10 niedrogich narzędzi SEO o wartości poniżej 50 USD miesięcznie, które pomogą Ci zoptymalizować działania marketingowe.

  Sprawdź to.

  SEO Spyglass (najbardziej zalecane)

  SEO Spyglass (najbardziej zalecane)

  Koszt: 124,75 USD jednorazowo
  Oficjalna strona internetowa: SEO-Spyglass.com

  Choć SEO Spyglass nie kosztuje mniej niż 40 $ miesięcznie, jest jeszcze tańsze, ponieważ nie wymaga żadnych stałych płatności, co w dłuższej perspektywie zaoszczędziłoby wiele. SEO Spyglass to oprogramowanie do analizy danych na komputerze stacjonarnym i wstecznym, kompatybilne z każdym urządzeniem.

  Używana i zaufana przez wiele dużych marek, takich jak Amazon Webstore, HP, Toshiba i wiele innych, SEO Spyglass jest zdecydowanie doskonałym wyborem dla każdego marketingu internetowego.

  Funkcje SEO Spyglass obejmują:

  • Sprawdzanie linków zwrotnych - jak wszyscy wiemy, backlinki to główny czynnik rankingu wyszukiwarki. SEO Spyglass pomaga w ciągłym pobieraniu wszystkich linków do dowolnej strony lub stron.
  • Tekst kotwicy słowa kluczowego - Ponadto narzędzie pomaga w określeniu wzorców tekstu kotwicy, który łączy z dowolnymi witrynami w Internecie.
  • PageRank - SEO Spyglass wyświetla Google PageRank dla każdego linku przychodzącego, który możesz łatwo sortować, aby sprawdzić jakość linków wskazujących na ciebie lub stronę twoich konkurentów.
  • Ruch wysyłany z każdego linku zwrotnego - jest to miara z rankingu ruchu Alexa, która szacuje ilość ruchu, który otrzymuje witryna. Pomysł polega na tym, że link zwrotny ze strony internetowej z dużą liczbą odwiedzających prawdopodobnie kieruje niektórych z tych użytkowników za pośrednictwem linku zwrotnego.
  • Sortuj linki z blogów i forów - Jest to unikalna funkcja SEO Spyglass, która pozwala filtrować tylko linki z blogów i forów. Te linki są łatwiejsze do odtworzenia poprzez ręczne przesłanie postu lub skontaktowanie się z danym blogerem.
  • Oblicz wartość linku wstecznego - oprogramowanie SEO Spyglass pomaga również obliczyć wartość każdego linku zwrotnego w oparciu o gęstość łącza strony odsyłającej.

  Jaaxy

  Jaaxy

  Koszt: 19 USD miesięcznie
  Oficjalna strona internetowa: Jaaxy.com

  Jaaxy jest przede wszystkim mało konkurencyjny narzędzie do badania słów kluczowych , ale oferują także różne funkcje śledzenia, które pomagają zoptymalizować działania SEO. Ponadto badania nad słowami kluczowymi są podstawą SEO. Jak powiedziała Kristi Hines:

  Nie możesz nic zrobić, dopóki nie ustawisz docelowych słów kluczowych, a budowanie linków jest bezużyteczne, jeśli nie zoptymalizowałeś stron pod kątem słów kluczowych, dla których chcesz uszeregować.

  I właśnie to jest dobre w Jaaxy, pomagając w znalezieniu dochodowych słów kluczowych i śledzeniu postępów za rozsądną cenę.

  Jaaxy oferuje wiele funkcji, w tym:

  • Konkurencja w zakresie słów kluczowych - Szybka pomoc w określeniu konkurencji słów kluczowych (z parametrami takimi jak cytowane wyniki wyszukiwania), aby znaleźć najlepsze słowa kluczowe do rankingu w wyszukiwarkach.
  • Analiza SEO - Pomaga analizować najlepsze wyniki dla dowolnych słów kluczowych.
  • Menedżer listy słów kluczowych - zapisuje i śledzi wszelkie słowa kluczowe do późniejszego wykorzystania.
  • Sprawdzanie rang - dzięki Jaaxy możesz szybko sprawdzić swoją pozycję w rankingu Google bez konieczności ręcznego wyszukiwania i liczenia w trybie incognito.

  SheerSEO

  SheerSEO

  Koszt: 15 USD miesięcznie
  Oficjalna strona internetowa: SheerSEO.com

  SheerSEO to najbardziej przystępne cenowo narzędzie SEO na rynku, które pomaga zarządzać, monitorować i prowadzić kampanie SEO. Podczas gdy SheerSEO może się pochwalić szeroką gamą funkcji od trackera PageRank, sprawdzania linków zwrotnych, śledzenia mediów społecznościowych i innych, najlepiej znany jest ze śledzenia rankingu w wyszukiwarkach i sprawdzania, jak wpływają na to działania promocyjne (takie jak budowanie linków).

  SheerSEO zaczyna się już od 7 USD, a jego najlepszą opcją jest 15 USD.

  Oto przegląd głównych funkcji SheerSEO:

  • Śledzenie rang - SheerSEO umożliwia śledzenie rankingu wyszukiwarek pod kątem dowolnych słów kluczowych w Google, Bing i Yahoo. Najbardziej użyteczną częścią tej funkcji jest „historyczne śledzenie, które pozwala śledzić trendy w rankingach w czasie.
  • Liczba linków zwrotnych - szybko wizualizuj liczbę linków do Twojej witryny, co pozwala śledzić wszelkie negatywne trendy SEO, dzięki czemu będziesz mógł podjąć działania zanim będzie za późno.
  • Śledzenie mediów społecznościowych - SheerSEO pozwala śledzić wszystkie wzmianki o Twojej marce z dużych kanałów społecznościowych, takich jak Twitter i Facebook, i jest dobry w znajdowaniu aktywności udostępniania, której normalnie nie widzisz.
  • Raporty wysyłane pocztą - Ta funkcja jest specjalnie zaprojektowana dla agencji SEO, aby wysyłać raporty PDF lub CSV do swoich klientów.

  Majestatyczny

  Majestatyczny

  Koszt: 49,99 USD miesięcznie
  Oficjalna strona internetowa: Majestic.com

  Majestic to wyszukiwarka marketingowa i narzędzie do sprawdzania linków SEO. Majestic jest droższy od innych narzędzi z tej listy, ale oferuje specjalny plan w wysokości 49,99 USD miesięcznie na subskrypcje kwartalne.

  Funkcje Majestic obejmują:

  • Site Explorer - Ta funkcja umożliwia przeglądanie linków zwrotnych dowolnej domeny i oferuje podsumowanie profilu łącza zwrotnego witryny (liczba linków zwrotnych, domen odsyłających, linków zwrotnych .edu itp.).
  • Sprawdzanie słów kluczowych - ta funkcja umożliwia sprawdzenie słów kluczowych lub fraz i sprawdzenie, ile razy się pojawia, a także uzyskanie liczby wyszukiwań dla każdego słowa kluczowego.
  • Link Profile Fight - Ta unikalna funkcja pozwala wizualnie porównać profile wsteczne dla dwóch różnych witryn.
  • Historia linków zwrotnych - Majestic umożliwia sprawdzenie historii linków zwrotnych pod kątem trendów pochodzących od Ciebie lub witryn konkurencji.
  • Sprawdzanie linków zwrotnych - jak sama nazwa wskazuje, narzędzie to umożliwia sprawdzenie liczby linków wstecznych dla wielu domen.
  • Narzędzie do porównywania - ta funkcja umożliwia porównywanie uprawnień do witryny dla maksymalnie 5 domen z takimi parametrami, jak profil łącza zwrotnego, przepływ zaufania, indeksowane adresy URL.
  • Clique Hunter - Ta funkcja pozwala znaleźć trendy łączenia dla maksymalnie 10 witryn. Chodzi o to, że jeśli te strony są połączone z tak wieloma konkurentami, są również bardziej skłonni do łączenia się z Tobą.

  UpCity

  UpCity

  Koszt: 50 USD miesięcznie
  Oficjalna strona internetowa: UpCity.com

  UpCity to oprogramowanie SEO dla agencji SEO. Jednak ich bogaty zestaw SEO i narzędzi społecznościowych może być również przydatny dla każdego biznesu online. Za 50 USD możesz użyć UpCity do uruchomienia 1 kampanii i śledzenia 5 słów kluczowych.

  Funkcje UpCity obejmują:

  • Raporty rankingowe - UpCity wyświetla codzienne raporty, aby pokazać, gdzie ty i twoi konkurenci zajmujesz pozycje w Google, Bing i Yahoo.
  • Rozwiązywanie problemów na miejscu - ta funkcja automatycznie skanuje i kontroluje Twoją witrynę, aby pomóc zidentyfikować i rozwiązać problemy z SEO.
  • Zarządzanie mediami społecznościowymi i katalogami - ta funkcja umożliwia przesyłanie marki na kanałach i katalogach mediów społecznościowych, jednocześnie śledząc, co dzieje się w celu ochrony wizerunku marki.
  • Eksploracja linków zwrotnych - Ta funkcja umożliwia śledzenie profilu backlinku (z danymi, takimi jak liczba linków zwrotnych, tekst źródłowy i tekst kotwicy).
  • Edukacja - UpCity jest także ośrodkiem edukacyjnym, w którym można dowiedzieć się, jak przekonwertować więcej sprzedaży na rozwój swojej firmy. Jest to doskonałe źródło informacji dla właścicieli małych firm, sprzedawców i blogerów.

  WooRank

  WooRank

  Koszt: 49 USD miesięcznie
  Oficjalna strona internetowa: WooRank.com

  WooRank, rozpoczęty w 2011 roku, jest specjalistycznym, dogłębnym oprogramowaniem do sprawdzania SEO. WooRank z dumą przegląda do 75 tys. Witryn miesięcznie i jest powszechnie znany jako jedno z najlepszych narzędzi do generowania raportów SEO w Internecie.

  Funkcje WooRank obejmują:

  • Wgłębne recenzje - pozwala wyciągnąć recenzje z Twojej witryny z różnymi danymi, takimi jak SEO, media społecznościowe, użyteczność i inne. Najlepsze jest to, że WooRank pozwala również śledzić postępy w czasie rzeczywistym w poszukiwaniu nadchodzących błędów lub problemów.
  • Analiza konkurencji - ta funkcja pozwala śledzić konkurencję i odkrywać, które słowa kluczowe są kierowane, aby odpowiednio dostosować strategię.
  • Lista kontrolna marketingu - jest to unikalna funkcja WooRank, która pomaga w ustalaniu priorytetów zadań i maksymalnym wykorzystaniu wysiłków marketingowych.
  • Eksportuj recenzje markowe - Ta funkcja jest szczególnie przydatna dla agencji SEO, aby szybko generować i pobierać recenzje witryn PDF dla swoich klientów.

  Sprawdzanie strony SEO

  Sprawdzanie strony SEO

  Koszt: 19,95 USD miesięcznie
  Oficjalna strona internetowa: SEOSiteCheckup.com

  SEO Site Checkup to narzędzie SEO, które pomaga monitorować i śledzić wzrost witryny za pomocą wskaźników, takich jak szybkość witryny, uszkodzone linki, a także pełna analiza witryny. Najlepszą częścią SEO Site Checkup są cotygodniowe e-maile monitorujące SEO, dzięki czemu zawsze możesz być na bieżąco ze swoim biznesem online.

  SEO Site Checkup oferuje wiele funkcji, takich jak:

  • Pełna analiza strony internetowej - umożliwia dogłębną analizę optymalizacji witryny pod kątem SEO, informacje te można również eksportować i przechowywać w formacie PDF, aby śledzić działania SEO.
  • Generator map witryn - ta funkcja pozwala szybko wygenerować mapę witryny dla Twojej witryny, jak być może wiesz mapa witryny jest obowiązkowa według Google Webmaster.
  • Monitorowanie witryny - SEO Site Checkup pomaga również monitorować witrynę 24/7 i powiadamianie pocztą e-mail za każdym razem, gdy witryna jest niedostępna, aby pomóc od razu rozwiązać wszelkie problemy.
  • Śledź szybkość ładowania witryny - Automatycznie śledzi szybkość ładowania witryny, dzięki czemu będziesz w stanie wskazać, kiedy serwer jest wolny lub wadliwy, aby uniknąć utraty ruchu.

  Site Analyzer

  Site Analyzer

  Koszt: 29,90 USD miesięcznie
  Oficjalna strona internetowa: Witryna-Analyzer.com

  Site Analyzer to analiza na stronie i przegląd strony pod kątem SEO. Dumnie prezentując ponad 40 000 użytkowników, Site Analyzer pomaga śledzić wydajność witryny w kluczowych punktach, takich jak dostępność, projekt, teksty, multimedia i sieć.

  Najważniejsze funkcje Site Analyzera to:

  • Głęboka analiza na stronie - Site Analyzer umożliwia tworzenie kompletnej analizy dowolnych stron z treści, słów kluczowych, projektu, wydajności i dostępności.
  • Pełne skanowanie strony - ta funkcja indeksuje Twoją witrynę pod kątem technicznych problemów z SEO, takich jak zerwane linki, duplikaty treści i inne.
  • Śledzenie słów kluczowych - pomaga śledzić pozycję słów kluczowych w Google. Ta funkcja jest unikalna dla Site Analyzer, ponieważ możesz łatwo wizualizować swoje dane, aby zobaczyć wyraźne wzorce rankingowe.
  • Eksport markowych opinii - Site Analyzer umożliwia również tworzenie niestandardowych i unikalnych markowych raportów SEO w formatach PDF i CSV.

  Wniosek

  Bez analizy danych duże firmy są ślepe i głuche, wędrujące po sieci jak jelenie na autostradzie.

  Świetne oprogramowanie SEO nie tylko oszczędza cenny czas, ale także pomaga zoptymalizować działania marketingowe i rozwijać biznes online. Nie chcesz jednak inwestować w SEO na wczesnym etapie.

  To właśnie w grę wchodzą te niedrogie narzędzia SEO.

  Moje najbardziej polecane narzędzie to SEO Spyglass do celów analizy linków zwrotnych. Jeśli szukasz oprogramowania do śledzenia pozycji w rankingu, chcesz to sprawdzić SheerSEO na zewnątrz. 🙂

  To są najlepsze narzędzia, które znalazłem do analizy SEO, jakie inne narzędzia polecasz? A jakie są najlepsze sposoby na ich wykorzystanie?

  Gotowy do rozpoczęcia biznesu online? Sprawdź mój zalecane zasoby .

  A jakie są najlepsze sposoby na ich wykorzystanie?
  Gotowy do rozpoczęcia biznesu online?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»