Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  9 najlepszych specjalistów SEO, aby poznać i śledzić

  1. Brian Dean - Backlinko
  2. Główna nauka:
  3. Rand Fishkin - MOZ
  4. Tim Soulo - Ahrefs
  5. Britney Muller - MOZ
  6. Honorowe Wzmianki
  7. Vitor Peçanha
  8. Alberto André
  9. Fabio Ricotta
  10. Renato Mesquita
  11. Neil Patel
  12. Wniosek

  Nie ma znaczenia, czy chcesz być świetnym menedżerem, doskonałym specjalistą od marketingu czy mistrzem Jedi.

  Jak w przypadku każdej dobrej podróży bohatera, aby osiągnąć swoją nagrodę (ostateczny cel) , wszyscy potrzebujemy dobrych mentorów .

  Bez względu na to, jak bardzo jesteś samoukiem, z pewnością odzwierciedliłeś się w kimś innym i nauczyłeś się od nich cennych lekcji, aby dotrzeć tam, skąd pochodzisz. Lub, to odzwierciedla, aby dostać się tam, gdzie chce dotrzeć.

  Aby stać się odpowiedzialnym za strategię content marketingu i SEO Rock Content Miałem niesamowitych mentorów, szczególnie w firmie.

  Poza nimi miałem kilku innych, których wiele się nauczyłem i które pomogły mi być profesjonalistą, jakim jestem dzisiaj, i zainspirować mnie do zostania profesjonalistą, którym chcę być jutro.

  Dzisiaj podzielę się z wami kilkoma chłopakami, którzy byli i są dla mnie świetnymi referencjami. Mam nadzieję, że przedstawię wam dobrych profesjonalistów, aby również wiele się od nich nauczyć lub przynajmniej mam nadzieję, że zainspiruje was do znalezienia dobrych mentorów!

  Więc chodź, sprawdź 9 specjalistów SEO, którzy nauczyli mnie najwięcej na ten temat i musisz też zacząć.

  Pobierz ten wpis, wpisując swój adres e-mail poniżej

  Zasilany przez Rock Convert

  Nie ma znaczenia, czy chcesz być świetnym menedżerem, doskonałym specjalistą od marketingu czy mistrzem Jedi Brian Dean - Backlinko

  Zacznę od faceta, którego lubię śledzić dzisiaj i który dał mi kilka spostrzeżeń i hacków, aby zoptymalizować jakość moich treści.

  Jego nauki pomogły mi bardzo w strategiach, aby osiągnąć pierwsze miejsce dla kilku ważnych słów kluczowych.

  Brian Dean jest założycielem Backlinko , strona, na której pomaga profesjonalistom osiągnąć rzeczywiste wyniki ze strategią SEO.

  Dziś Backlinko jest jednym z najpopularniejszych blogów na świecie Marketing cyfrowy .

  Brian słynie z tworzenia śmiałych strategii, technik i innowacyjnych hacków na rynku.

  Jest on głównie referencją, gdy myślimy o budowaniu linków, według słów samego Neila Patela:

  Jest on głównie referencją, gdy myślimy o budowaniu linków, według słów samego Neila Patela:

  Stworzył kilka niesamowitych technik zdobywania linków Technika wieżowca i Guetographics (zdobywanie linków zwrotnych z infografikami).

  Warto sprawdzić!

  Główna nauka:

  Będąc punktem odniesienia w osiąganiu backlinków, najcenniejsze lekcje, których się nauczyłem, dotyczyły tworzenia treści skoncentrowanych na SEO.

  Dobra treść to taka, która przekazuje sygnały dobrej jakości do Google:

  • Wysoki CTR
  • Znakomite tytuły
  • Lepszy niż konkurenci
  • Długi czas spędzony na stronie
  • Niski wskaźnik odrzuceń
  • Prawidłowe użycie pola semantycznego

  Z kilkoma wskazówkami może poprawić wszystkie te aspekty w mojej treści.

  Niedawno stworzyłem publikuj z hakami z zaawansowanymi treściami, których używam w strategii Rock Content i niektóre z nich, takie jak formuła APP - sposób na tworzenie prezentacji, które przekonują czytelnika do dotarcia do końca tekstu - i inne wskazówki, które poprawią czas czytelnika w moich treściach.

  Jeśli chcesz odnieść sukces z SEO, nadążanie za Brianem Deanem jest dla Ciebie koniecznością!

  Rand Fishkin - MOZ

  Najsłynniejszy wąs w świecie SEO nie mógł zostać pominięty na mojej liście.

  Rand Fishkin jest założycielem Moz i byłego dyrektora generalnego firmy. Obecnie jego stanowisko to „Mágico da Moz”, tytuł, który pokazuje znaczenie, jakie ma na rynku i, oczywiście, w firmie.

  Odkąd zacząłem dotykać strategii SEO, Rand był dla mnie doskonałym odniesieniem. Niezależnie od czasu pracy z optymalizacjami wyszukiwarek, śledzenie pracy jest niezbędne.

  Rand ma serię filmów o nazwie „Whiteboard Friday”, która emitowana jest w każdy piątek, gdzie zawsze opowiada o bardzo istotnym temacie dotyczącym SEO. Tam wprowadza kilka podstawowych i zaawansowanych wskazówek, opowiada o istotnych tematach i nowościach na rynku oraz rozwikłuje niektóre mity.

  Oto przykład do sprawdzenia:

  https://moz.com/blog/googles-longer-snippets

  Dzisiaj blog Moza jest chyba najbardziej popularny, gdy mówimy o SEO, więc radziłbym każdemu profesjonalistowi w tej dziedzinie śledzić nie tylko Kreatora, ale cały Moz.

  Zawsze, gdy mam pytania dotyczące konkretnego tematu, zazwyczaj gram w Google „wątpić + piątkowa tablica”, aby sprawdzić, czy Rand nigdy nie nagrał żadnego filmu na ten temat.

  W optymalizacji wyszukiwarek i punktualnych wskazówkach, aby poprawić moje rankingi, Rand jest moim wielkim mentorem.

  Tim Soulo - Ahrefs

  Tim Soulo to facet, który tworzy najlepsze analizy i badania dotyczące SERPów, czynników rankingowych i słów kluczowych na rynku.

  Powinienem mieć co najmniej 3 artykuły z jego ulubionych w Chrome.

  Dziś Tim jest szefem marketingu w Ahrefs, jednej z największych firm na rynku i najbardziej kompletnych narzędzi. Ma także osobistego bloga BloggerJet .

  Możesz śledzić Tima na obu mediach, że na pewno staniesz się lepszym profesjonalistą.

  Sprawdź to niesamowite badanie, które zrobił na SEO On Page .

  W tym linku możesz sprawdzić wszystkie swoje materiały na blogu Ahrefs oprócz znalezienia go we wszystkich innych możliwych mediach.

  Treści, które tworzy, są dla mnie odniesieniem do rodzaju postu, który chciałabym wyprodukować, a badania przynoszą fantastyczne spostrzeżenia na temat każdej opracowanej przeze mnie strategii.

  Ilekroć czytam o nim nowe opracowanie lub kompletny przewodnik, robię testy i zmiany w mojej strategii, które prawie zawsze są bardzo pozytywne.

  Treść Hacków, o której pisałem, była bardzo inspirowana postem, który produkuje Tim.

  Jeśli chcesz wyjść poza codzienność i przeczytać zaawansowane studia, aby przenieść swój SEO na inny poziom, blog Tim Soulo i Ahrefs to idealne referencje dla Ciebie!

  Britney Muller - MOZ

  Po kilku komentarzach w poście zdałem sobie sprawę, że wspomniałem tylko mężczyzn w tym tekście i przepraszam za to. Towarzyszę także wielkim kobietom w marketingu cyfrowym, ale to one najbardziej wpłynęły na moją karierę i nie miałam tego złego.

  A Britney Muller jest jedną z tych kobiet. Starszy SEO Scientist w Moz, bardzo dobrze radzi sobie z kwalifikowanymi strategiami konwersji leadów. Wie również, jak poprawić techniczny SEO, jak nikt inny.

  Pomaga także w ogólnej strategii zespołu produktowego MOZ i jest założycielką Pryde Marketing .

  Jej wskazówki są imponujące, a wszystko, co robi, ma dla mnie wielką wartość. To huragan, jeśli chodzi o ruch organiczny.

  Honorowe Wzmianki

  Ci trzej są obecnie moimi najlepszymi mentorami, ale muszę zrobić kilka honorowych wyróżnień dla facetów, którzy ukształtowali moją karierę i którzy nadal są dla mnie ważni.

  Są profesjonalistami, których musisz przestrzegać za każdym razem, gdy wypuszczasz jakąkolwiek treść, tak jak trzy powyższe.

  Vitor Peçanha

  W kulturze Rock Content istnieją trzy główne wartości: uczyć się, uczyć i rozwiązywać!

  A jeśli jest jedna rzecz Proroctwo zawsze robi - dla rynku i wewnątrz Rocka - jest uczyć!

  Kiedy dołączyłem do Rock, nie wiedziałem nic o SEO, a dziś gram strategię firmy. Większość nauki, którą miałem i wciąż pochodziła od niego.

  Pamiętam pierwszą lekcję, jaką podał na temat nucenia ptaka i zamiaru poszukiwania, właśnie tam zacząłem rozumieć, że aby zdobyć oczy Google, musisz się martwić o wygranie użytkownika, a nie algorytmu.

  Korzystam z przykładu, który poświęcił na poszukiwanie intencji do dziś, kiedy mówię o temacie. Wyszukaj w Google „Wysokość wieży Eifflel” lub „Rozmiar wieży Eiffla”, a odpowiedź będzie taka sama. Nie seria postów, ale 300 metrów!

  Google już przynosi odpowiedź, której szuka czytelnik.

  To była tylko jedna z niezliczonych lekcji. Peçanha jest najbardziej dydaktycznym facetem na rynku krajowym i możesz się nauczyć w serii filmów „Content and Marketing”, na LinkedIn i oczywiście w jego nowo wydanej książce (która już jest bestsellerowa) ” Dziękuję za marketing

  Dziękuję!

  Alberto André

  Jednym z wielkich przywilejów, jakie miałem na początku mojej kariery, było siedzenie obok niego, kiedy byłem skromnym stażystą w Custumer Success.

  Aby poznać pomysł Alberto był facetem, który nauczył mnie wymawiać SEO i różnicę między marketingiem treści a marketingiem przychodzącym.

  Nauczyłem się z nim wielu technik budowania linków, z których wiele składam dzisiaj, aby utrzymać najwyższą pozycję na tak wielu trafnych słowach kluczowych na rynku!

  Możesz dowiedzieć się więcej od niego na LinkedIn, a on gra dziś w projekt. Embusk !

  Fabio Ricotta

  Kiedy myślimy o facecie SEO w Brazylii, nazwa Ricotta musi przyjść do głowy.

  Być może nasz rynek nie ma tylu nazw skupionych wyłącznie na SEO, jak ma to rynek amerykański, ale bez wątpienia jest to jedna z największych nazwisk.

  Ricotta majstrowała przy optymalizacji wyszukiwarek od 2005 roku, kiedy większość z nas nawet nie wiedziała, że ​​istnieje. On jest założycielem Master Agency i ma twoje osobista strona internetowa także.

  Ricotta produkuje dużą ilość filmów z poradami SEO, treściami i wieloma rzeczami dla e-commerces.

  Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu, jej zawartość dała mi już kilka spostrzeżeń, szczególnie na początku mojej kariery w SEO.

  Jeśli chcesz spożywać dobre treści SEO w języku portugalskim, oprócz rockcontent.com/blog, oczywiście zawartość Ricotty ma pomóc Twojej strategii!

  Renato Mesquita

  Renato Mesquita jest naszym szefem marketingu w Rock Content i facetem, który nauczył mnie najbardziej od czasu dołączenia do zespołu marketingu.

  Nic dziwnego, że jest nauczycielem Kurs SEO Rock Content University.

  Hank (jak jest znany) zawsze dawał mi niesamowite lekcje na temat treści i nowych strategii SEO. To z nim nauczyłem się sztuki szpiegowania moich konkurentów i uczenia się od nich.

  Aby poznać jego wiedzę i znaczenie, sprawdź ten post, w którym wyjaśnia, czym naprawdę są treści wysokiej jakości .

  Był odpowiedzialny za nasze strategie SEO i to facet, który przeszkolił mnie, aby podjąć tę rolę tutaj w Rock, aby mógł objąć stanowisko szefa zespołu.

  Neil Patel

  Neil Patel jest jedną z największych marek na krajowym rynku marketingu cyfrowego.

  Chociaż nie śledził go dzisiaj zbyt wiele, na początku swojej kariery był doskonałym odniesieniem. Nauczyłem się od niego wielu rzeczy. Facet jest dobry!

  Zawsze ma jakieś fajne spostrzeżenia, które wyróżniają go na rynku.

  Nie na darmo, kiedy przybył na brazylijski rynek, grożąc kradzieżą naszej pozycji w „Digital Marketing”, daliśmy małą przeszkodę w bazie.

  Ale pod koniec opowieści odwrócił się jeden z najfajniejszych przypadków Rocka z jednej z najbardziej niesamowitych strategii SEO Że ja i Hank zrobiliśmy tutaj w Rock!

  Tak więc oprócz cennych lekcji na początku swojej kariery zmusił nas do opuszczenia wspólnego miejsca i stworzenia nowych strategii, aby wyprzedzić go.

  I to zadziałało! On uczynił nas lepszymi profesjonalistami!

  Dziękuję Neil Patel!

  Wniosek

  Oczywiście jest kilku innych facetów i blogów, za którymi podążam. Ale ci wymienieni są najlepszymi mentorami, których miałem i mam na rynku.

  Jeśli dzisiaj mam doskonałe wyniki w Rock, to dzięki wszystkim, czego się od nich nauczyłem.

  Jeśli chcesz osiągnąć rezultaty ze swoimi strategiami SEO, znajdź swoich mentorów i ucz się od nich.

  Zostawiam tutaj facetów, których nauczyłem się najbardziej, więc masz również przywilej uczyć się od nich.

  I powiedz mi! Kim są mentorzy strategii SEO i marketingu cyfrowego? Chcę też poznać nowych ludzi, którzy również będą śledzić!

  Chcę też poznać nowych ludzi, którzy również będą śledzić

  Kim są mentorzy strategii SEO i marketingu cyfrowego?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»