Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  A | Nowe gry i nowości z branży gier

  Walka z Mortal Kombat od dawna jest najlepszą rozrywką dla dużych i zabawnych firm. Mortal Kombat 11 został zaprojektowany, aby jeszcze bardziej radykalnie przekształcić się w dziewiątą część serii. Podczas testu beta udało mi się wypróbować grę na miesiąc przed wydaniem. Wrażenia pozostały pozytywne, ale wciąż pojawiały się pytania.

  Zamknięta beta rozpoczęła się 27 marca o godzinie 17:00, zakończy się 1 kwietnia o godzinie 10:00. To wydarzenie oczekiwałem ze szczególnym niepokojem, ponieważ Mortal kombat 11 będzie pierwszą częścią serii, do której dołączę od samego wydania. Niestety Mortal Kombat (2011) Mogłem tylko spróbować po przeniesieniu go na komputer i aktywnie grać Mortal kombat x rozpoczęła się dopiero w zeszłym roku. Jednak kilka tysięcy walk w ostatniej chwili wzbudziło miłość do serii, którą śledzę od czasu Sega Mega Drive, na nowy poziom. MK11 ma wszelkie szanse, aby wzmocnić moje uczucie.

  W teście beta całego spisu dostępnych jest tylko pięciu wojowników - Scorpio, Scarlet, Baraka, Cabal i Jade. Dla nich można było przejść klasyczną wieżę z pięcioma przeciwnikami i walczyć z żywymi graczami online. Niestety, nie ma żadnych prywatnych walk w wersji beta, więc wyjaśnienia redakcyjne tego, kto jest najfajniejszym mistrzem sztuk walki, są odkładane do wydania. Ale prawie wszyscy główni mechanicy zrozumieli w pełni.

  Wielu podczas oglądania filmów z rozgrywki zauważyło, że rozgrywka stała się wolniejsza. Następnie, niesprawiedliwe oskarżenia przeciwko NetherRealm spadły tak, jakby studio uczyniło grę łatwiejszą i mniej spektakularną. Mogę zapewnić, że wszystko jest bardzo dobre z szybkością walk, nawet z usuniętą możliwością biegania. Właśnie rozgrywka w jej istocie stała się bardziej taktyczna i przemyślana.

  Chodzi o zmniejszenie znaczenia kombi. W dziesiątym, za pomocą pary udanych kombinacji, udało się usunąć całe zdrowie wroga w ciągu około dziesięciu sekund. I to nawet bez specjalnych ruchów i „promieni rentgenowskich”! Oczywiście, zabawa na tych masztach nie wystarczy, zwłaszcza gdy jakiś Jason połączył tylko dwa najprostsze ciosy w łańcuch z powodu ogromnych obrażeń. W MK 11 wszystko ma na celu zminimalizowanie takich sytuacji.

  Ktoś powie, że jest to „renderowanie”, ponieważ dla prawidłowego użycia zupełnie różnych kombinacji i ruchów specjalnych w niezbędnej kolejności iz odpowiednim czasem trzeba było spędzać godziny i dni - a nawet tygodnie - w szkoleniach lub bitwach online. Ale myślę, że kiedy umrzesz tylko z powodu jednego nieudanego uderzenia - to nie jest normalne. W tym samym czasie kombinacje i łańcuchy żonglowania nie zniknęły, dopiero teraz zawsze masz szansę na zwycięstwo nawet w najbardziej niekorzystnej sytuacji.

  Nowe podejście tworzy całkowicie wyjątkowe dynamiczne bitwy. Nawet wyrafinowane kombinacje niszczą obecnie 20-30 procent zdrowia i można je idealnie zablokować i natychmiast rozpocząć kontrofensywę. Każde udane trafienie jest na wagę złota. Najjaśniejszym przykładem jest koniec rundy, w której każdy z graczy ma dość zdrowia. Wcześniej oznaczało to, że tylko jedno trafienie w blok zapewni zwycięstwo. Teraz to właśnie w ostatnich sekundach adrenalina przekracza wszystkie normy, ze zwycięstwem chcę krzyczeć z gwałtownych emocji, aw przypadku porażki złamię gamepada na najbliższej ścianie w gniewie.

  Na tym tle wzrosło znaczenie podziału na strefy. Wszystkie postacie reprezentowane w wersji beta miały przynajmniej jedną metodę szybkiego zamknięcia dystansu i trzymania przeciwnika na dystans.

  Odmowa biegu wpłynęła na sytuacje, w których wojownicy znajdują się po różnych stronach areny. I dobrze, jeśli postać ma teleport, w przeciwnym razie musisz poczekać na właściwy moment, aby poprawnie napisać przebiegłą osobę na tle rzutowej gry.

  Okazuje się, że nie tylko każdy cios, ale każdy krok jest niezwykle ważny. Prawidłowe pozycjonowanie jest kluczem do sukcesu, szczególnie biorąc pod uwagę, jak imponujące uszkodzenia wyrządzają obiekty na arenie. Z pewnością ktoś zdenerwuje taką rozgrywkę, ponieważ teraz rola odruchów błyskawic osłabła, ustępując miejsca myśleniu strategicznemu. Ale wydaje mi się, że takie zmiany MK przyniosą korzyści. Z jednej strony dla początkujących będzie łatwiej zrozumieć subtelności rozgrywki, z drugiej strony doświadczeni gracze będą mieli jeszcze więcej okazji do pokazania umiejętności.

  Ułatwia to bardziej wizualne zmiany w mechanice. Na przykład, zamiast paska trzech dywizji, które wcześniej były przeznaczone na wzmacnianie ruchów specjalnych, przerywanie kombi i prześwietlenia, teraz są dwa oddzielne paski (ataki i obrony) na dwie części. „Promienie rentgenowskie” usunięto całkowicie, ich miejsce zajęło przyjęcie Fatal Blow. Jest to kolorowy atak z bardzo krwawą animacją, usuwający jedną trzecią zdrowia wroga. Dozwolone jest jednak używanie go tylko raz na mecz (chociaż, jeśli nie trafi, regeneruje się po małym czasie odnowienia) i tylko wtedy, gdy jego własne zdrowie spada poniżej 30%.

  Co to znaczy? W każdej z trzech możliwych rund nie będzie więcej sytuacji, w których otrzymasz znaczące obrażenia promieniami X, a osoba, która pomyślała o mechanice Fatal Blow, chce uścisnąć dłoń. Teraz taki niebezpieczny cios po prostu pomaga w krytycznej sytuacji i nie staje się podstawą walki, jak miało to miejsce w przypadku wielu osób w MK X. A zaktualizowana skala umożliwia bardziej aktywne wykorzystanie ulepszonych technik (choć nie wszystko, co teraz obraża, jest silniejsze) i skuteczniej broni.

  Osobom, które tęsknią za interesującymi wyjściami do kombinacji i aktywnych żonglerów, pomoże nowy rodzaj ataków - Crushing Blow. W pewnym stopniu rozwijają ideę brutalności dziesiątej części, to znaczy, aby je spełnić, konieczne jest spełnienie jakiegoś szczególnego warunku. Następnie zwykły atak, kombinacja lub specjalny atak zostaną uzupełnione niewielkim, ale imponującym plusem miażdżących kości, a także zdobyciem nowych właściwości. Nie chodzi tylko o zwiększenie obrażeń - czasami jest to udany Crushing Blow, który pomoże zrealizować najpiękniejszą kombinację, ponieważ często zmieniają animacje upadku wroga.

  W wersji beta warunki ich spełnienia nie zostały zapisane w menu, ale Ed Boon już obiecał, że będą w pełnej wersji. Jednakże, przy zbyt częstym używaniu Crushing Blow, istnieje szansa, że ​​rozgrywka trochę zwolni. Przerwanie masakry za pomocą oddzielnych animacji co kilka sekund jest wątpliwą przyjemnością. Na szczęście możesz użyć każdego Miażdżącego Ciosu tylko raz na mecz.

  Jeśli chodzi o wykończenia, dla których wielu uwielbia Mortal Kombat, to z nimi pełne zamówienie. Trudno oczekiwać kolejnego, ponieważ NetherRealm doskonale wie, które punkty fanów uwielbiają pchać. Fatalność stała się jeszcze trudniejsza, wnętrzności i inne wnętrzności są teraz przedstawione z anatomiczną precyzją. Szczególnie wrażliwy lepiej nie oglądać. Jednak to wykończenie jest teraz niemal karykaturalne i celtyckie. Niemożliwe jest potępienie gry poważną twarzą za „ignorowanie norm moralnych”, kiedy Baraka zjada swój mózg jak kotlet, a Kabal biegnie z taką animacją, jakby ściśle komunikował się z Flash z Injustice 2.

  Brutalność również nie jest opóźniona, niech ktoś powie, że nauka kombinacji 20 przycisków z Ultimate Mortal Kombat 3 była lepsza. Inną rzeczą jest to, że stały się prostsze i teraz polegają po prostu na przytrzymaniu przycisku podczas wykonywania specjalnego odbioru.

  Po trudnych warunkach z poprzedniej części, teraz brutalność jest wykonywana bez większego wysiłku. Nasz redaktor naczelny, Denis Mayorov, zdołał je przez przypadek trzymać kilka razy z rzędu.

  Frakcja Zabij zniknęła, ponieważ nie pozostały żadne frakcje. Nie znalazłem jeszcze osiągnięć na arenie, nie jest też jasne, czy pojawią się nowe rodzaje przemocy przeciwko wrogowi. Ed Boone drażnił graczy z nutą bebality, ale wiedząc, jak lubi żartować na Twitterze, taki wynik jest mało prawdopodobny. Seria kładzie teraz wyraźny nacisk na realizm, dlatego nie ma miejsca na przemiany w zwierzęta i dzieci.

  Kilka słów o postaciach przedstawionych w wersji beta. Sądząc po Internecie, Scorpio natychmiast stał się ulubieńcem publiczności. Cóż, jakby ktoś oczekiwał innego. Kołysanie dla niego katany jest naprawdę fascynujące i prawie wszystkie sztuczki są znajome. Najbardziej zauważalną różnicą jest harpun, który umożliwia wprowadzanie kombo tylko w wersji rozszerzonej. Kombinacje i żonglowania są dla niego najłatwiejsze, ale dla mnie wydawał się zwyczajny i nudny. Logika jest jasna - nie ma sensu, aby najbardziej popularna postać w serii była zbyt skomplikowana, ponieważ ogromna liczba ludzi oczywiście będzie dla niego grać.

  Ale Barak nagle wyszedł zaciekawiony. Jego ostrza pozwalają uzyskać niesamowite kombinacje, a dzięki szybkiemu projektowi mogą, jeśli chce, nie pozwolić nikomu w pobliżu. Interesujący mechanik wyszedł ze swoim sztandarem, który najpierw żałośnie wbija w ziemię, a następnie wykorzystuje go do ataku. Śmiertelność zrywaniem twarzy i zjadaniem mózgu nadaje jednostce indywidualne punkty współczucia.

  Scarlet polubiła mnie nawet podczas pierwszych koncertów. Magik, który tworzy warkocze z krwi, mieczy i innych rodzajów broni - jeśli to nie jest fajne, to co w ogóle jest fajne? W rzeczywistości okazało się, że jako wojownik jest bardzo dobra.

  Natychmiast trzy zdalne ataki czynią go doskonałym zonerem, ale z bliskiej odległości, dobrym pomysłem może być przepisanie kilku lekkich, ale skutecznych kombinacji. A jeśli położysz jej biały garnitur, on również skutecznie zabrudzi się krwią, stopniowo zmieniając się w szkarłat. Przy okazji, Unreal Engine 3 (!) Wygląda niesamowicie tutaj.

  Jade dzierży głównie swój personel, dlatego wszystkie ataki, które ma, są dość dalekie, a przy pomocy glèfe łapie wrogów, którzy mają rozdziawiony wygląd. Jest również bardzo zwinna, w kombinacjach aktywnie porusza się po arenie, a ostre podejście z kopnięciem skutecznie zmniejsza dystans. Na YouTube widziałem już, ile streamerów jest przygotowanych do grania dla niej, więc ta postać powinna być ostrożna w przyszłości.

  Kabała wciąż wygląda trochę nudno. Poza biegiem korporacyjnym nie pamiętałem żadnego z jego przyjęć. Tak, jego haczyki i piły do ​​rzucania są całkiem przydatne, ale generalnie wciąż jest zbyt wyblakły w żadnej z odmian. Być może wydanie czegoś się zmieni, ale jest mało prawdopodobne. Ale nie zapominaj, że miłość bohaterów gier walki jest nadal czynnikiem subiektywnym, więc możliwe jest, że nie zgodzisz się z tym wszystkim.

  Warto również zauważyć, że wszystkie postacie prezentowane w wersji beta aktywnie używają broni krawędziowej. Wcześniej uważano, że dla takich trzeba iść tylko w Soul Calibur. Wydaje się jednak, że Mortal Kombat 11 postanowił zadowolić fanów mieczy, katanów, oszustów i bardziej wyrafinowanych narzędzi do zabijania. Powodem tego jest nie tylko dążenie do innowacji, ale także w bardziej przyziemnych sprawach.

  Ważnym elementem jedenastej części była personalizacja myśliwców. Jeśli w „pierwszej dziesiątce” dozwolone było tylko zmienianie skór, to teraz wszystko jest ustawione ogólnie - kostiumy, poszczególne elementy wyposażenia, zwycięstwo i początkowe pozy, a nawet ofiary śmiertelne z brutalnością. To menu ustawień postaci podpowiada nam, że od MK 11 planują stworzyć usługę długiego grania, która będzie wspierana przez ponad rok.

  A potem są poważne wątpliwości. Studio ostatnio próbowało go wyłączyć Niesprawiedliwość 2 , ale popełnił fatalny błąd - stworzył grę walki z pompowaniem postaci. Historia pokazuje, że ten gatunek nie potrzebuje żadnych przedmiotów, które wpływają na charakterystykę, lub innych odgrywanych ról. Niesprawiedliwość 2, Street fighter x tekken i Marvel vs. Capcom: Nieskończony zrujnowana tylko ona.

  Twórcy MK 11 ujawnili już, że sprzęt będzie miał gniazda na różnego rodzaju ulepszenia, które bezpośrednio wpływają na grę. Bądź dostosowany tylko ze względu na wizualną indywidualność, jak w każdym Overwatch , nie pojawią się żadne problemy. Na razie jednak nie jest jasne, w jaki sposób autorzy zrównoważy to wszystko.

  Pytania i możliwość tworzenia własnych odmian. Ten ostatni stał się przyczyną poważnych nieporozumień, nawet po wydaniu dziesiątej części, ponieważ wielu uważało, że lista technik z dziewiątego została po prostu podzielona na trzy style i wydana jako rewolucyjna innowacja. MK 11 rozwija tę logikę, tylko teraz wszystkie standardowe style są rodzajem sond, ponieważ wszelkie metody z nich są składane w kombinacje według własnego wyboru.

  Oczywiście istnieją ograniczenia. Oprócz standardowych technik wspólnych dla wszystkich odmian, są jeszcze trzy dodatkowe gniazda. Są wypełnione z solidnej listy dodatkowych ataków. To prawda, że ​​niektóre zajmują dwie komórki naraz, podczas gdy inne kolidują ze sobą, więc nie tworzysz całkowicie bezlitosnej maszyny do zabijania.

  Ale coś mi mówi, że ktoś na pewno znajdzie luki w systemie i stworzy „absolutną” wariację z największymi możliwymi uszkodzeniami i brakiem słabości.

  I o bitwach online. Oczywiste jest, że aby potrzebować testów beta, aby złapać błędy i wady. Dlatego nie narzekam na regularne przerwy w komunikacji i opóźnienia, mając nadzieję, że wydanie będzie w porządku. Co gorsza, ciosy, które czasami z jakiegoś powodu gra nie czyta. Straciłem kilka meczów tylko dlatego, że mój przekrój do Scorpio przeszedł przez niego, otwierając mnie na atak.

  Jeśli pragniesz gry dla zabawy i być może nie całkiem trzeźwych firm, nie znajdziesz nic lepszego niż Mortal Kombat. MK 11 stał się jeszcze bardziej kolorowy, spektakularny, bardziej brutalny, ale jednocześnie nie stracił swojego mocnego humoru (jest to widoczne w dialogach między postaciami). Potrafi generować fanów, aby wszystkie inne gry mogły tylko pozazdrościć.

  Ale jeśli uwiedzie Cię element rywalizacji, to wszystko nie jest takie proste. Podobało mi się nowe spojrzenie na zwykłą bitwę, które stały się bardziej przemyślane i zróżnicowane. Ale słyszałem też wiele recenzji, które programiści zbytnio upraszczali, opowiadając o „swobodnej” publiczności. Jest za wcześnie, by wyciągać wnioski. NetherRealm może udowodnić pozostałym postaciom, że jest miejsce dla miłośników fantazyjnych, szybkich kombinacji (potwierdza to Kombat Kast z Liu Kan i jego kombinacją za 55% obrażeń). A może nawet zrujnować wszystko, przerywając równowagę dzięki bonusom za sprzęt.

  Cokolwiek to było, musimy jeszcze zobaczyć około dwudziestu innych zawodników, ocenić fabułę, która tradycyjnie okazuje się być najlepsza w tym gatunku, i grać wystarczająco dużo w innych trybach pojedynczych i sieciowych. W końcu gry walki nie tolerują swobodnego podejścia - muszą być oceniane tak dokładnie i dokładnie, jak to możliwe, nie tracąc z oczu niczego. I chcę wierzyć, że Mortal Kombat 11 udowodni, która seria gier o niekończących się masakrach jest najlepsza na ziemi.

  PS Proszę, NetherRealm, zwróć Milinę!

  Więcej o Mortal kombat 11

  Co to znaczy?
  Magik, który tworzy warkocze z krwi, mieczy i innych rodzajów broni - jeśli to nie jest fajne, to co w ogóle jest fajne?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»