Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  „A9” to algorytm tajnego wyszukiwania Amazon. Dlaczego optymalizacja SEO jest tak ważna w Amazon.

  1. Co musisz zrobić, aby znaleźć Cię w „Amazonce”
  2. Tajny algorytm A9
  3. Produkt tytułowy (tytuł)
  4. Najważniejsze cechy produktu (punkty Bullet) i opis produktu (opis produktu)
  5. Słowa kluczowe i wyszukiwane hasła (słowa kluczowe i wyszukiwane hasła)
  6. Optymalizuj zdjęcia produktów
  7. Dodatkowe sposoby na ulepszenie strony produktu
  8. Kilka słów o cenach
  9. LSA: przydatny sposób na zwiększenie zasięgu słów kluczowych.
  10. I wreszcie ...

  Cenionym celem wszystkich dostawców e-commerce jest szybkie wdrożenie produktu w krótkim czasie. Jeśli jesteś sprzedawcą na „Amazon” , naprawdę potrzebujesz produktu, który pojawił się w pierwszej dziesiątce. Klienci usługi koncentrują się na zakupie, starają się znaleźć konkretny produkt i kupić go jak najszybciej. Podobnie jak w Google i Amazon - kupują tylko towary, które znajdują się w pierwszej dziesiątce tego wydania. Stąd znaczenie optymalizacji SEO na Amazon.

  Stąd znaczenie optymalizacji SEO na Amazon

  Sprzedawcy na Amazon nie mają możliwości korzystania z wieloaspektowego procesu sprzedaży. Lokalny przepływ pracy to jedna doskonała oferta. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku marek prywatnych, które nie polegają na zwiększaniu świadomości lub zaangażowania w zakup, ale na cechach swoich produktów. Dlatego niezwykle ważne jest stworzenie zoptymalizowanej strony produktu w Amazon, zoptymalizowanej „od stóp do głów”, aby osiągnąć dwa główne cele:

  Jak więc kupujący, który cię nie zna (a kto, szczerze mówiąc, nie dba o ciebie), znajdzie Twój produkt? Z wyszukiwanym ciągiem na Amazon!

  Wyszukiwanie to główny sposób wyszukiwania produktów przez klientów. W rzeczywistości 44% kupujących rozpoczyna wyszukiwanie bezpośrednio na Amazon, pomijając Google. I wierzcie mi, mówimy o konsumentach, którzy są gotowi dokonać zakupu. Tych konsumentów przyciąga możliwość zamówienia produktów na Amazon za pomocą jednego kliknięcia (funkcja kasowania jednym kliknięciem). Na poniższym diagramie można dokładnie zobaczyć, jaki procent kupujących kupuje produkty za pomocą wyszukiwania.

  Na poniższym diagramie można dokładnie zobaczyć, jaki procent kupujących kupuje produkty za pomocą wyszukiwania

  Badanie Forrester z 2013 r. Objęło tylko tych konsumentów, którzy rozpoczęli wyszukiwanie produktów w Google. Badanie Survava przeprowadzone w 2015 r. Obejmowało wyniki dla wyszukiwarek takich jak Bing i Yahoo. Pomarańczowy kolor pokazuje użytkowników, którzy zwrócili się do Amazon, niebieski - do wyszukiwarek.

  Co musisz zrobić, aby znaleźć Cię w „Amazonce”

  Przed utworzeniem strony opisu produktu bezpośrednio, prawdopodobnie będziesz musiał poświęcić trochę czasu na wybranie najbardziej odpowiednich kluczowych zapytań do wyszukiwania produktów.

  Po wybraniu głównych słów kluczowych, które są istotne dla Twojego produktu i mają znaczną liczbę wyszukiwań, będziesz chciał umieścić je na stronie produktu: Nazwa, Najważniejsze funkcje produktu, Opis produktu, Słowa kluczowe (na serwerze) itp. Wybór Dobre słowa kluczowe kierowania znacznie zwiększą widoczność produktu w dostawach ekologicznych, a tym samym zwiększy liczbę odwiedzających, a ostatecznie liczbę sprzedaży.

  Na przykład, aby znaleźć produkt, szukamy frazy kluczowej „pałeczki z bambusa”. W bloku Nazwa produktu skupiamy się na tej frazie kluczowej oraz powiązanych słowach kluczowych. Najwyraźniej sprzedawca był w stanie zoptymalizować listę tego produktu, ponieważ obecnie znajduje się na najwyższej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania słowa kluczowego „laski z bambusa”.

  Co o tym myślisz Jak on to zrobił? Amazon wykorzystuje wiele czynników, aby określić organiczne wyniki wyszukiwania, w tym cenę, historię sprzedaży, szybkość zakupu, opinie, oceny i inne. W tym artykule podkreślimy zasady. Optymalizacja SEO na Amazon i daj kilka przydatnych wskazówek, jak sprawić, by Twój produkt był dokładnie sklasyfikowany według wybranych przez Ciebie słów kluczowych.

  Tajny algorytm A9

  Algorytm wyszukiwania „Amazon” został opracowany przez jego spółkę zależną A9 (która jest zainteresowana przeczytaniem artykułu na temat tego algorytmu) tutaj ... ). Celem A9 jest natychmiastowe powiązanie zapytań dotyczących wyszukiwania konsumentów z najważniejszymi produktami w katalogu Amazon. Rola tej usługi jest bardzo istotna dla modelu biznesowego Amazon, ponieważ A9 opiera się na jednej metryki, która przewyższa wszystkie inne w kolejności ważności: przychody z jednego kliknięcia. Niezależnie od metod wykorzystywanych przez Amazon do generowania organicznych wyników wyszukiwania, kierowanie na produkt, który jest najbardziej odpowiedni dla wyszukiwanego hasła konsumenta, jest najlepszym sposobem generowania sprzedaży.

  Amazon opracował kilka elementów do tworzenia strony produktu, dzięki której możesz stworzyć „kuszącą ofertę” dla klienta. W artykule „Lista produktów do optymalizacji wyszukiwarek” ( Optymalizacja aukcji pod kątem wyszukiwania i przeglądania ), opublikowane na Amazon, opisuje podstawowe parametry, które są brane pod uwagę przez algorytm A9.

  W artykule „Lista produktów do optymalizacji wyszukiwarek” (  Optymalizacja aukcji pod kątem wyszukiwania i przeglądania  ), opublikowane na Amazon, opisuje podstawowe parametry, które są brane pod uwagę przez algorytm A9

  Czynniki, takie jak stopień spójności tekstu, cena, dostępność, dostępność wyboru, a także historia handlu, pomagają określić pozycję produktu na pasku wyników wyszukiwania. Dostarczając odpowiednich i kompletnych informacji o produkcie, możesz zwiększyć jego widoczność i sprzedaż.

  Poniżej znajduje się lista podstawowych wskazówek, na których należy się skupić podczas tworzenia zoptymalizowanej strony produktu na Amazon.

  • Nie należy podawać nazwy marki konkurencji lub fałszywych informacji: użycie słów kluczowych, które dezorientują konsumentów, jest sprzeczne z warunkami korzystania z Amazon i może prowadzić do wyeliminowania produktu i zamknięcia konta. Jeff bezos nie lubi się z nim bać.
  • Nie przesadzaj przy wyborze słów kluczowych : Amazon nazywa to „dostarczaniem zbędnych informacji z innych źródeł”. Z punktu widzenia optymalizacji SEO na Amazon więcej nie zawsze jest lepsze. Nie powtarzaj słów kluczowych.
  • Nie używaj interpunkcji w słowach kluczowych: używaj tylko jednego interwału do oddzielania słów kluczowych, bez przecinków, średników, myślników itp. Jakkolwiek dziwnie to może wyglądać, włączenie interpunkcji może prowadzić do zmniejszenia liczby słów kluczowych, dla których może ocenić twój produkt.
  • Nie dodawaj typowych literówek, wariacji lub synonimów : Amazon uważa słowa, które są podobne w pisowni i znaczeniu, więc nie ma potrzeby umieszczania ich w zestawie zapytań. Na przykład słowa kluczowe o minimalnej pisowni, takie jak „marshmallow stick”, „marshmellow stix” i „marshmellos stick” będą liczone przez algorytmy wyszukiwania Amazon jako jedno słowo kluczowe.

  Możesz wstawić wybrane słowa kluczowe do następujących bloków na liście:

  • Nazwa produktu;
  • Kluczowe cechy produktu (tezy);
  • Opis produktu;
  • Nazwa pliku z obrazem produktu;
  • Terminy wyszukiwania (znalezione podczas edycji opisu produktu w sekcji Centralny sprzedawca).

  Przyjrzyjmy się bliżej niektórym z tych elementów.

  Produkt tytułowy (tytuł)

  Nazwa produktu jest priorytetem przy tworzeniu jego aukcji zarówno dla kupujących, jak i dla algorytmów „Amazon”. Oznacza to, że musisz wymyślić nazwę produktu, która będzie miała pozytywny wpływ na obie osoby (a co za tym idzie, zachęcić ich do kliknięcia na swojej aukcji) i na algorytmy Amazon, których celem jest znalezienie dopasowań między aukcją a zapytaniem. konsument.

  Amazon oferuje dołączenie następujących parametrów do nazwy produktu:

  • marka
  • nazwa produktu
  • kluczowe cechy
  • rozmiar
  • jakość

  Chociaż oficjalna polityka Amazon nie mówi o tym, należy zauważyć, że zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką optymalizacji SEO, najważniejsze słowa kluczowe (które już ustalono na podstawie liczby wyszukiwań i trafności) należy umieścić na pierwszym miejscu w nazwie produktu. Pomaga to potencjalnym nabywcom uzyskać natychmiastowy przegląd Twojego produktu, gdy są jeszcze na stronie wyszukiwania produktów ekologicznych.

  Możesz użyć do 250 znaków w nazwie swojego produktu. Ważne jest, aby pamiętać, że wyszukiwanie można wykonać na każdym pojedynczym słowie w tytule. Oznacza to, że nie musisz powtarzać słów w nazwie produktu . Jest to w twoim najlepszym interesie, ponieważ powtarzanie słów prowadzi do marnowania znaków i przeciążania fraz (jak wiemy, kłopotliwe nazwy często odstraszają klientów). Konkretne informacje, które możesz zawrzeć w nazwie produktu, zależą od kategorii produktu.

  Najważniejsze cechy produktu (punkty Bullet) i opis produktu (opis produktu)

  Kupujący zazwyczaj składają prośbę o Kluczowe Cechy Produktu (Bullet Points, zwane także „Bulettami”) i Opisy Produktów , więc powinieneś kompetentnie przeprowadzić optymalizację SEO tych blogów. Jednak tekst zapewnia również możliwość pokazania głównych cech i zalet produktu, aby poprawić poziom konwersji. W tych blokach możesz podać ważne informacje o produkcie - byłoby idealnie, gdybyś dobrze rozumiał profile swoich klientów, aby móc odpowiedzieć na dowolne z ich problematycznych pytań lub zastrzeżeń.

  Amazon doradza przy tworzeniu „punktorów” (punktorów), aby polegać na jasnych i zwięzłych tezach na temat twojego produktu. Poniżej znajduje się 5 wskazówek, które pomogą Ci stworzyć odpowiednie „Punkty Bullet” i „Opis produktu”:

  • Podkreśl 5 kluczowych cech produktu, które chcesz pokazać swoim klientom - rozmiar, wiek, idealne warunki, poziom umiejętności, zawartość, kraj produkcji itp.
  • Powtórz ważne informacje z tytułu i opisu.
  • Uruchom każdy „punktor” dużą literą.
  • Napisz niepełne zdania i nie umieszczaj końcowej interpunkcji.
  • Nie podawaj informacji o promocjach i cenie.

  Spójrz na poniższy przykład opisu narzędzia do pielęgnacji zwierząt domowych - ta opcja projektowa pokazuje dobrze sformatowany blok „Punktów kuli”.

  Blok „Opis produktu” został również wykonany bardzo starannie, z prostym formatowaniem i układem. Zawiera jednak kilka dodatkowych elementów, których nie znajdziesz nigdzie indziej na liście.

  Słowa kluczowe i wyszukiwane hasła (słowa kluczowe i wyszukiwane hasła)

  Amazon daje kilka miejsc na stronie dla słów kluczowych, na które chcesz kierować reklamy. Oprócz tekstu i słów kluczowych umieszczonych pod nagłówkami Nazwa produktu, Najważniejsze cechy, Opis , można również wyświetlić listę słów kluczowych na karcie Słowa kluczowe w panelu sterowania strony produktu (Centralny sprzedawca).

  Być może chcesz dołączyć dodatkowe słowa kluczowe, które nie są odzwierciedlone w nagłówkach głównych - tytuł , opis i funkcje . Poniżej w tym artykule omówimy kilka dodatkowych sposobów wyszukiwania słów kluczowych. Teraz tylko przypomnijmy ważny punkt: nie wprowadzaj interpunkcji do słów kluczowych, czyli przecinków lub średników - może to zmniejszyć zakres słów kluczowych.

  Optymalizuj zdjęcia produktów

  Wykorzystanie wysokiej jakości obrazów produktu jest bardzo ważne, aby zainteresować klienta, zademonstrować jakość produktu i ostatecznie przekonwertować go na kupującego.

  Dlatego obrazy mają bezpośredni wpływ na współczynnik konwersji i współczynnik klikalności produktu. Amazon sformułował kilka prostych, oczywistych zasad dotyczących obrazu produktu, które powinny kierować tworzeniem strony produktu:

  • Obraz musi być zgodny z opisem produktu pod względem rozmiaru, koloru itp.
  • Obraz powinien być zdjęciem, a nie obrazem.
  • Obraz produktu powinien być wyraźny i dobrze oświetlony.
  • Ujęcia z bliska nie powinny być przysłonięte pasemkami lub cieniami
  • Obraz produktu powinien zajmować co najmniej 80% całkowitego rozmiaru obrazu.
  • Tło powinno być proste i przejrzyste, nie odwracając uwagi klientów od produktu.
  • Dołącz kluczowe zapytania do nazwy swoich obrazów.

  Zaleca się używanie kilku zdjęć wykonanych pod różnymi kątami. Amazon umożliwia przesyłanie do 9 zdjęć (potencjalnie 9 kluczowych żądań), więc dlaczego nie skorzystać z okazji i nie motywować klienta do zakupu za pomocą jasnych i kolorowych zdjęć swojego produktu?

  Aby zmaksymalizować obraz produktu, aby zwiększyć konwersję sprzedaży, użyj obrazów o rozmiarze co najmniej 1000 pikseli. Dzięki temu możesz skutecznie zastosować efekty najechania i powiększenia na obrazy swojego produktu, a tym samym zwiększyć zainteresowanie klientów.

  Dzięki temu możesz skutecznie zastosować efekty najechania i powiększenia na obrazy swojego produktu, a tym samym zwiększyć zainteresowanie klientów

  Dodatkowe sposoby na ulepszenie strony produktu

  Praca nad tworzeniem i optymalizacją powyższych elementów, takich jak Nazwa, Funkcje, Opis, Obrazy , a także praca nad kluczowymi zapytaniami, na które się kierujesz, doprowadzi Cię ostatecznie do sukcesu. Ale co to jest „sukces” oprócz prostego wzrostu sprzedaży? Istnieją dwa ważne wskaźniki służące do określania i zwiększania sukcesu: współczynnik konwersji i współczynnik klikalności.

  Współczynnik konwersji to procent odwiedzin na stronie produktu, które doprowadziły do ​​sprzedaży. Jest obliczany w następujący sposób:

  Współczynnik konwersji = suma pozycji zamówienia / sesji.

  Poziom konwersji = całkowita liczba zamówionych produktów / liczba sesji.

  W sekcji Centralny sprzedawca możesz zobaczyć współczynnik konwersji swojego produktu, przechodząc do Raporty -> Raporty biznesowe -> Sprzedaż i ruch (Sprzedaż i ruch drogowy), a następnie, po przeanalizowaniu wskaźnika Procenty sesji przedmiotu zamówienia Liczba zamówień do liczby sesji).

  Trzy najważniejsze czynniki poprawiające współczynnik konwersji to:

  • wysokiej jakości wizerunek produktu;
  • rozsądna cena;
  • znaczenie społeczne (liczba i treść recenzji).

  Współczynnik klikalności to procent kliknięć na liście produktów. Jest obliczany w następujący sposób:

  Kliknij Poprzez współczynnik = Sesje / Widoki stron.

  Clickability Index = liczba sesji / liczba odsłon strony.

  W sekcji Central sprzedawcy, w podtytule raportu Sprzedaż i ruch drogowy, można ręcznie obliczyć indeks klikalności, dzieląc liczbę sesji przez liczbę odsłon. Oto jak to wygląda:

  Oto jak to wygląda:

  Trzy najważniejsze czynniki poprawiające współczynnik klikalności w Amazon:

  • wysokiej jakości wizerunek produktu;
  • rozsądna cena:
  • znaczenie społeczne (liczba i treść recenzji).

  Oba wskaźniki - współczynnik konwersji i współczynnik klikalności - można mierzyć codziennie. Dokonując drobnych aktualizacji różnych elementów aukcji, możesz zobaczyć zmiany odzwierciedlone w tych danych.

  Na przykład, jeśli zmienisz główny obraz swojego produktu, zobaczysz niewielki wzrost współczynników klikalności i liczby sesji w witrynie. Jeśli zmienisz główne słowo kluczowe, na które kierujesz reklamy, w końcu zmniejszy się liczba sesji, ale zauważysz wzrost sprzedaży z powodu kierowania na bardziej trafny ruch.

  Twój współczynnik konwersji i współczynnik klikalności powinny być dynamiczne, z zastrzeżeniem zmian w zależności od zmian w ruchu, zachowań konsumentów i ogólnych warunków rynkowych. Niezwykle ważne jest monitorowanie tych zmian i dokonywanie niezbędnych zmian w odpowiednim czasie. Oznacza to, że powinieneś stale przeprowadzać podzielone testy, aby zoptymalizować słowa kluczowe, na które się kierujesz, używane obrazy, cenę produktu, który ustawiłeś itp. Program Split pozwala zautomatyzować podzielone testy i analizy lub po prostu zmodyfikować strony ręcznie w sprzedawcy centralnym i śledzić dane.

  Kilka słów o cenach

  Amazon zauważa, że ​​cena jest głównym czynnikiem w rankingu ekologicznym twojego produktu. Produkt musi mieć akceptowalny koszt w porównaniu do produktów konkurencyjnych, więc należy zbadać konkurencję obecną na rynku przed ustaleniem przybliżonej ceny produktu.

  Ceny mogą być dość trudne, jeśli chodzi o produkty reprezentowane przez prywatne marki. Jest to szczególnie trudne na początkowym etapie wprowadzania produktu, gdy koszt marki prywatnej jest prawie zerowy. Przynajmniej nie ma jednego czynnika, który mógłby uzasadniać znaczące marże. Wymusza to na sprzedawcach produktów marek własnych ustalanie cen w oparciu o ogólny poziom cen produktów konkurencyjnych marek prywatnych.

  LSA: przydatny sposób na zwiększenie zasięgu słów kluczowych.

  Latentna analiza semantyczna (LSA) to ciekawy sposób obliczania synonimów w przestrzeni informacyjnej. Istnieje system rankingowy (zwany indeksowaniem latentno-semantycznym), który ustawia zakres wartości od 0 do 1 dla podobnych słów: im bliżej słowa do słowa - im bliżej jednego, tym dalej przez słowo - im bliżej do zera. Roboty wyszukiwania skanują zawartość strony i identyfikują odpowiednie słowa kluczowe, aby rozpoznać zawartość strony.

  Proces ten może być bardzo przydatny do optymalizacji SEO w Amazon, ponieważ możesz zwiększyć widoczność swojego produktu dzięki organicznym wyszukiwaniom: w tym więcej słów kluczowych uzyskanych przez LSA, rozszerzasz zasięg słów kluczowych, co z kolei zwiększa widoczność produktu na stronie wyników wyszukiwania.

  Jest na to jedno bardzo dobre narzędzie: Wykres Lsi . Jest to bezpłatna usługa, która automatycznie generuje odpowiednie słowa kluczowe. Na przykład dla słowa kluczowego laski prawoślazu otrzymujemy następującą listę słów kluczowych:

  Jednak takie same wyniki można uzyskać w Google Keyword Planner Wykres Lsi pozwala zidentyfikować dodatkowe słowa kluczowe. Ponadto, jeśli większość twoich konkurentów korzysta również z GKP i jednocześnie opiera swoją stronę sprzedaży na tych samych danych, możesz znaleźć nowe unikalne żądania.

  I wreszcie ...

  Przestrzegając wszystkich zaleceń i słuchając wskazówek tego artykułu, zrozumiesz tajemnicę sukcesu SEO na Amazon: jak zarabiać i oferować produkt wysokiej jakości (dotyczy to zarówno strony produktu, jak i samego produktu). Amazon krótko formułuje tę doktrynę Centralna dokumentacja sprzedawcy :

  „Konwersja sprzedaży rozpoczyna się, gdy strony produktów są łatwe do znalezienia, a widoki produktów są atrakcyjne ...”

  Jeśli możesz skoncentrować się na podstawowych elementach zrozumienia potrzeb klienta, sprawić, by produkt odpowiadał na te potrzeby, a jednocześnie przekonująco przekonać klientów tekstem i obrazami, Amazon częściej pokaże Twój produkt, a odwiedzający chętniej zmienią się w Twoi kupujący. Ci kupujący pozostawią dobre recenzje, a dobre recenzje doprowadzą do społecznego znaczenia i wysokiego poziomu konwersji. Zobaczysz, jak proces sprzedaży przebiega szybko i sprawnie.

  Jeśli masz jakieś pytania dotyczące optymalizacji SEO lub chcesz skonsultować się z optymalizacją swojej strony na Amazon, zostaw swoje komentarze poniżej!

  Jak więc kupujący, który cię nie zna (a kto, szczerze mówiąc, nie dba o ciebie), znajdzie Twój produkt?
  Co o tym myślisz Jak on to zrobił?
  Ale co to jest „sukces” oprócz prostego wzrostu sprzedaży?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»