Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Aktualizacja „Snack Pack” Google'a: Przeminęło lokalne „7 paczek”

  1. Co się zmieniło?
  2. Kto wygrywa?
  3. Kto przegrywa?
  4. Co to oznacza dla firm lokalnych?
  5. Gdzie jest nagłówek Google?
  6. streszczenie

  Firma Google właśnie wprowadziła obszerną aktualizację swojego lokalnego algorytmu rankingowego, który całkowicie zmienił oblicze lokalnych wyników wyszukiwania.

  Zmiany spowodowały, że wiele lokalnych firm zaczęło się wycofywać, a wiele witryn wypadło z pierwszej strony Google dla ich docelowych słów kluczowych.

  Tradycyjne „7 paczek” wyników map lokalnych zniknęło , zastąpione przez nowe wyniki „3 paczek” które nie zawierają żadnych numerów telefonów biznesowych ani danych adresowych.

  Google postawił kolejny krok między użytkownikami, którzy mogą bezpłatnie kontaktować się z lokalnymi firmami z wyników wyszukiwania.

  Jeśli nie znajdujesz się w pierwszej trójce… to Twoja firma jest wznoszona toast i NIE BĘDZIESZ widzieć się na żadnych lokalnych warunkach.

  Według słów Ricky'ego Bobby'ego: „Jeśli nie jesteś pierwszy, jesteś ostatni.”

  … Lub teraz w przypadku wszystkich lokalnych firm, „Jeśli nie jesteś na top 3, jesteś ostatni”.

  Co się zmieniło?

  Numery telefonów, dane adresowe i link do Twojej strony Google+ NIE SĄ DUŻO wyświetlane w lokalnych wynikach wyszukiwania.

  Właśnie tak wyglądało w lokalnych wynikach wyszukiwania. Brak dodatkowych informacji biznesowych w Google.

  Brak dodatkowych informacji biznesowych w Google

  Będzie to miało znaczący wpływ na sposób interakcji użytkowników z lokalnymi wynikami i jeszcze większy nacisk na bycie w pierwszej trójce wyników lokalnych.

  Nowa 3 opakowanie zachęca użytkownika do kliknięcia do bardziej lokalnych wyników.

  To nie jest dobre dla przeciętnego użytkownika, ponieważ wymaga kolejnego kliknięcia, aby zobaczyć te informacje i dalej pozycjonować Google jako „pośrednika” między użytkownikami a lokalną firmą.

  Wygląda na to, że Google zmusi wszystkie lokalne firmy do „płacenia za grę” na lokalnym rynku, a nawet może zacząć pobierać opłaty od firm za rozmowy telefoniczne z ich wyników wyszukiwania w najbliższej przyszłości.

  Kto wygrywa?

  1. Google - dzięki dłuższemu przechowywaniu użytkowników w produktach Google zwiększają one wyświetlanie reklam. Więcej wyświetleń reklam = więcej $$$.
  2. Google Adwords - więcej osób będzie zmuszonych do używania Adwords, aby uzyskać widoczność w swoim obszarze lokalnym.
  3. Firmy w pierwszej trójce - jeśli jesteś w pierwszej trójce, wtedy byłbyś bardzo szczęśliwy .
  4. Większe firmy o większych budżetach - jeśli masz budżet na Adwords, możesz kontynuować udoskonalanie kampanii AdWords, przechodząc w kierunku modelu „pay to play” - nie więcej bezpłatnych kliknięć dla lokalnych firm.
  5. Wartość linków - jeśli masz silny organiczny profil linku, jeszcze łatwiej jest go uszeregować, ponieważ nie musisz już konkurować z 7 pakietami wyników, przesuwając Cię dalej w dół strony.

  Kto przegrywa?

  1. Przeciętny użytkownik - trudniej znaleźć informacje biznesowe (jeszcze jedno kliknięcie).
  2. Lokalne firmy, które były w pierwszej 7 - Szkoda, jesteś gonnnnne .
  3. Większość małych firm - teraz jeszcze trudniej jest znaleźć się w pierwszej trójce, a jeśli chcesz trochę widoczności, to jest czas na skonfigurowanie lokalnej kampanii AdWords .

  Co to oznacza dla firm lokalnych?

  Oznacza to, że jeśli nie jesteś w pierwszej trójce, lepiej zacznij pracować nad swoim lokalne SEO gra.

  Wierzę, że aktualizacja będzie teraz kładła jeszcze większy nacisk na uzyskiwanie recenzji i tworzenie profilu cytatów.

  Ale interesujące będzie, jak to się potoczy - nie wydaje się to uaktualnieniem dla poszukiwaczy / użytkowników, a raczej poprawą wyników Google, ponieważ więcej firm zostanie zmuszonych do platformy Adwords, a więcej wyświetleń reklam jako produkty.

  Gdzie jest nagłówek Google?

  Wyniki lokalne zmierzają w kierunku modelu „pay to play”, w którym Google będzie pobierać opłaty za te lokalne aukcje i wyświetlać tylko „wykwalifikowanych” specjalistów w tej dziedzinie.

  Ten wspaniały post opisuje więcej o reklamach Google Home Services i zachęcanie firm do uzyskania „certyfikatu” .

  Ten wspaniały post opisuje więcej o reklamach Google Home Services  i  zachęcanie firm do uzyskania „certyfikatu”

  streszczenie

  Ta lokalna aktualizacja Google jest ogromna i ma ogromne konsekwencje dla większości lokalnych firm, które polegają na swojej lokalnej widoczności w Google w celu generowania większej liczby firm.

  Chociaż aktualizacja prawdopodobnie nie jest najlepsza dla użytkowników, jest to platforma Google i mogą robić to, co im się podoba, i próbują zarabiać na lokalnym kanale, który od dawna zapewnia „darmowy” ruch lokalnym firmom.

  Dla małych firm stawka została podniesiona, a ty lepiej bądź w tej pierwszej trójce, inaczej nie dostaniesz żadnej widoczności ani ruchu.

  Ciekawe będzie, jak to wszystko się potoczy w nadchodzących miesiącach. Myślę, że czeka nas jeszcze skalista jazda!

  Co się zmieniło?
  Kto wygrywa?
  Kto przegrywa?
  Co to oznacza dla firm lokalnych?
  Gdzie jest nagłówek Google?
  Co się zmieniło?
  Kto wygrywa?
  Kto przegrywa?
  Co to oznacza dla firm lokalnych?
  Gdzie jest nagłówek Google?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»