Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Aktywność poznawcza

  1. Maj 23, 2012 02:47 pm - Co mówi serwis wsparcia Yandex na temat indeksowania LJ?
  2. Maj 20, 2012
  3. 18:32 - Instalacja Yandex.Search dla strony na LiveJournal
  4. Maj 18, 2012
  5. Maj 10th 2012
  6. Maj 8, 2012
  7. Maj 5, 2012
  8. Kwietnia 5, 2012
  9. Kwietnia 2, 2012
  10. mar 30, 2012

  Maj 23, 2012

  02:47 pm - Co mówi serwis wsparcia Yandex na temat indeksowania LJ?

  Prawdopodobnie zauważyłeś, że moje ostatnie notatki są często związane z indeksowaniem mojego dziennika na LiveJorunal przez wyszukiwarkę Yandex. Problem naprawdę istnieje, ale nie ma pełnej odpowiedzi. W tej samej notatce chcę podzielić się moim doświadczeniem w komunikowaniu się z pomocą techniczną Yandex i wnioskami.

  Zacznę od najważniejszej rzeczy - nie można znaleźć błędu w pracy serwisu pomocy Yandex! Łatwo jest się skontaktować i zawsze odpowiedzieć na zadane pytanie, możesz kontynuować komunikację bez żadnych problemów, korzystając z odpowiedzi na otrzymany list itp. Jednocześnie rzadko otrzymuję pełną odpowiedź, ponieważ Polityka Yandex jest taka, że ​​nie musisz wyjaśniać szczegółów. Tak więc w moim przypadku odpowiedź jest otrzymana, ale nic nie jest jasne. Wszystko jest jednak w porządku.

  Wskazówki: reklamy usług Rieltor.ua oferuje: apartamenty do wynajęcia w Doniecku . Rieltor.ua to wszystkie ukraińskie nieruchomości w jednym miejscu, wynajem nieruchomości i ceny nieruchomości.

  Maj 20, 2012

  10:24 pm - Co to jest wyszukiwarka i jak działa?

  Krótka informacja o tym, czym jest wyszukiwarka i jak działa dla początkujących webmasterów. Post zawiera podstawowe pojęcia i zasady wyszukiwarek, a także szereg ilustracyjnych ilustracji. Przeczytaj więcej tutaj: http://www.wmascat.ru/2013/04/chto-takoe-poiskovaya-sistema.html

  18:32 - Instalacja Yandex.Search dla strony na LiveJournal

  Każdy dziennik składa się z wielu notatek. W jakiś sposób można je usystematyzować za pomocą tagów, archiwum itp. Jednocześnie nie wyklucza to pełnego wyszukiwania. Jego obecność nie tylko sprawi, że Twój dziennik stanie się wygodniejszy dla czytelnika, ale także zapewni szereg innych przydatnych rzeczy, o których proponuję mówić w tym artykule.

  Ostatnio najbardziej palącym problemem była dla mnie wyszukiwarka Yandex. Jeśli Google wciąż w jakiś sposób trzepocze, Yandex wykazuje niedopuszczalną bierność. W poprzednich notatkach wspomniałem już o kilku sposobach stymulowania Yandex. Myślę, że ten temat pojawi się więcej niż raz w moim dzienniku, ale na razie proponuję go użyć Yandex.Search dla witryny .

  PS Notatka została napisana 9 maja 2012 r. Od tego czasu aktywnie spowolniłem Yandex poprzez wyszukiwanie witryn do indeksowania magazynu. Założenie nie zostało potwierdzone. Efekty Yandex.Search na stronie nie zostały ujawnione przeze mnie. Znaczenie wspomnianego narzędzia nie jest jasne. Możliwe, że coś się stało źle. Myślę, że napiszę do Platona, może to prawda, że ​​strona jest dostępna w ramach AGS lub są jakieś inne problemy. Przypominam, że według Yandex.Webmaster 340 stron. Jeśli to osiągnie twój cel.

  Post: Rysowanie, malowanie, projektowanie, Tworzenie stron internetowych w Chabarowsku na blogu ivankrivenko.ru.

  Maj 18, 2012

  03:40 - Moja strona na Ya.ru i SEO

  Specyfika optymalizacji mojej strony w Ya.ru dla wyszukiwarek. Problematyczne punkty serwisowe i wskazówki dotyczące ich rozwiązywania. Promocja i promocja blogów na Ya.ru.

  Szczerze mówiąc, postanowiłem zająć się stroną na blogu Ya.ru z powodów SEO. Istnieje tak bardzo powszechny mit, że Yandex uwielbia wszystko, co z nim związane. Tak wiele osób instaluje kod statystyk Yandex.Bar, Yandex.Metrica itp. - w nadziei, że Yandex stanie się bardziej lojalny wobec tej lub innej strony. Moim zdaniem jest to kompletny nonsens. Bądźmy realistami. Wszystkie te usługi są zaprojektowane dokładnie do celu, dla którego zostały stworzone.

  „  Zasada rudzielców
  Zasada rudzielców !!! „On Yandex Zdjęcia

  Jednocześnie serwis blogowy Ya.Ru jest jakby bliżej ciała lidera Runeta i po prostu nie powinno być żadnych problemów z innymi usługami. Szczerze mówiąc, nie wierzę już w takie założenie. Tutaj też są problemy. Usługa została stworzona po to, aby ludzie mogli się komunikować, poznawać itp. Jeśli chodzi o SEO, strony na Ya.ru są dalekie od doskonałości. Co mogę powiedzieć o SEO, programiści zwrócili uwagę tylko na poprawność samych notatek, ale strony zawierają wiele błędów. Można sprawdzić przykład sprawdzania ważności mojej strony na Ya.ru tutaj .

  Następnie proponuję rozważyć inne problemy związane z usługami w zakresie SEO i możliwych rozwiązań. Przynajmniej dowiesz się, jak wszystko jest w rzeczywistości, a będziesz mógł wybrać dla siebie najlepszą opcję. Chcę zwrócić uwagę na bardzo ważną rzecz: używam tylko SEO, aby moi użytkownicy mogli znaleźć moje notatki za pomocą wyszukiwarki Yandex, którą zamierzali . Naprawdę nie chcę siedzieć sam i pisać notatek tylko dla samego procesu, tak nie jest. Przynajmniej dla mnie ważne są zarówno SMO, jak i SEO. Z mojego punktu widzenia najważniejszą rzeczą jest trzymać się zdrowego rozsądku i naprawdę patrzeć na rzeczy. Kontynuujemy.

  Notatki CNC na Ya.ru. Na Ya.ru nie ma normalnego CNC. Te same posty na blogu wyglądają tak: replies.xml? Item_no = 1234 - zamiast używać czegoś takiego: replies / 1234.html. Ponadto notatki w ogóle nie mają adresu! Logicznie rzecz biorąc, adresy URL, o których wspomniałem, powinny znajdować się w odpowiedziach (angielskich odpowiedziach) użytkowników, tj. strona komentarzy. Ogólnie rzecz biorąc, ta kwestia nie jest tutaj zbyt dobra.

  TITLE notatki na Ya.ru. Jedyną rzeczą, która osobiście mi odpowiada na mojej stronie w Ya.ru jest oczywiście TYTUŁ. Nie mam na niego żadnych skarg. Tytuł notatki jest poprzedzony nazwą bloga i samą usługą. Chociaż tutaj możesz zdecydować, co lepiej zostawić: nazwę bloga lub nazwę usługi - a potem wszystko w jednej butelce, która wygląda źle.

  Opis tagu META na Ya . Na Ya.ru nie ma takiego tagu META jako opisu. Ogólnie rzecz biorąc, jest to naprawdę nadmiar, ponieważ nie ma problemów z rozpoznawaniem elementów na stronach takich jak Yandex. Tak więc opis używa pierwszych linii notatki. Wystarczy wziąć pod uwagę ten moment i spróbuj podać krótki opis jego treści w pierwszych wierszach notatki.

  Notatki hipertekstowe na Ya.ru. Znacznie gorszy jest przypadek znaczników hipertekstowych. Mówię o braku takich niezbędnych tagów, jak I i B, które są automatycznie konwertowane odpowiednio na EM i STRONG. Jeśli się nie mylę, są nadal obecne w specyfikacji HTML5, a ich znaczenie stało się znacznie bardziej interesujące dla wyszukiwarek. W szczególności, jeśli znaczniki EM i STRONG są używane do kładzenia nacisku na fragmenty tekstu, które silnik wyszukiwania rozważa koncepcyjnie, to tagi I i B są używane tylko do zewnętrznego projektu. Użyłem więc znacznika I do projektowania pytań w tekście i znacznika B, aby zaznaczyć pełne imię i nazwisko osób, o których wspomniałem. . Co możesz doradzić w zakresie SEO? Uczyń swój tekst bardziej suchym, nie powinieneś go w jakiś sposób robić, aby dać odpowiednie akcenty. Chociaż nie zapomnij o czymś takim jak styl, w którym możesz określić styl czcionki: kursywa i waga czcionki: pogrubienie, ale wygodniej byłoby opisać powyżej.

  AJAX na Ya.ru. Taka rzecz jak AJAX z pewnością wygląda pięknie, ale powinna dawać dynamikę treści, a nie ją zastępować. Jeśli nie rozumiesz problemów technicznych, spróbuj przynajmniej tymczasowo wyłączyć obsługę JavaScript w swojej przeglądarce i spójrz na główną stronę swojego bloga na Ya.ru - będzie prawie pusta, tylko czapka i piwnica.

  ru - będzie prawie pusta, tylko czapka i piwnica

  Dobrze, że wyszukiwarki takie jak Yandex mogą pracować z AJAX. Ale czy warto nadużywać tej technologii? Jedyne, co się podoba, to fakt, że strony z notatkami nie zawierają ładowania zawartości AJAX. Innymi słowy, nie będzie zbędne tworzenie witryny innej firmy na tym samym Yandexie Ludzie z linkami do notatek. To prawda, że ​​nie jest to rada, ale antyradziecka. Ponieważ takie witryny będą spamem, chyba że w jakiś sposób je humanizujesz. Istnieje również kanał RSS, ale na Ya.ru są tylko ostatnie notatki i mapy witryn, jak rozumiem, nie.

  Ogłoszenia notatek na Ya.ru. Yandex zaleca unikanie duplikatów treści i nie zaleca ukrywania tekstu za pomocą tego samego CSS. W tym samym czasie na Ya.ru występują pewne problemy. Powielone treści na blogach pojawiają się ze względu na fakt, że notatka jest obecna na liście i na oddzielnej stronie. Problem został rozwiązany za pomocą znacznika cięcia. Ukrywając część treści pod kotem, otrzymujemy ogłoszenie notatki, a nie jej pełną wersję. W tym samym czasie na Ya.ru jest wdrażany niepoprawnie. Nie ma tutaj żadnego ogłoszenia. To, co spada pod kotem, nie jest cięte, ale ukrywa się w CSS, co może prowadzić do sankcji z wyszukiwarki Yandex. Nie wiem, jak sobie z tym poradzić? Twórcy usług powinni być świadomi wszystkich tych niuansów. Ogólnie polecam nie chować czegoś pod kotem. Nie można uniknąć powielania treści w Ya.ru, a sankcje za ukryty tekst mogą również mieć miejsce.

  Kartika na Ya.ru. Nasz edytor wizualny jest bardzo skromny. Wystarczy tylko wykonać najbardziej prymitywne czynności, na przykład, aby wstawić obraz. Zdjęcia są przechowywane w serwisie Yandex Photos w albumie „Unsorted”. Z jednej strony zdjęcia w popularnej usłudze. Nawiasem mówiąc, jeśli umieścisz zdjęcia w Yandex, zdjęcia mogą się dostać Top 10 Wyświetl źródła że w przypadku popularnych zdjęć da przynajmniej dobry ruch.

  Nawiasem mówiąc, jeśli umieścisz zdjęcia w Yandex, zdjęcia mogą się dostać  Top 10 Wyświetl źródła  że w przypadku popularnych zdjęć da przynajmniej dobry ruch

  Z drugiej strony możesz je znaleźć. W końcu nie podałeś im nazwy, tagów, opisu itp. Ogólnie obraz jest wstawiany z pustym atrybutem alt. Istnieją dwie opcje: albo zadbaj o tekst otaczający obrazek, albo przełącz się na edytor HTML i ustaw żądaną wartość. Najlepiej jest połączyć te dwa zalecenia, ale przekonaj się sam.

  Uwagi strukturalne dotyczące Ya.ru. Niewielu ludzi zwraca uwagę na tak ważny element projektowania notatek, jak nagłówki, tj. tagi H1, H2 ... Hn. W Ya.ru jest to również problem, ponieważ po prostu ich tam nie ma. Nagłówki na stronach z listami i oddzielne strony notatek to zwykłe linki, których wygląd tworzy CSS. W rzeczywistości jest to tak, jakby link w nagłówku był błędny, ale na stronie notatki nagłówek nie powinien być linkiem, ale powinien być nagłówkiem. Niestety musimy przejść od tego, co jest. Nie polecam tworzenia podwójnego nagłówka, więc porozmawiajmy o napisach.

  Znaczniki H1, H2 ... Hn mogą i powinny być używane do strukturyzacji treści notatki. Jak już powiedziałem, H1 jest bardziej odpowiedni dla tytułu notatki, ponieważ zalecam, aby go nie używać. Pozostałe tagi są całkiem akceptowalne i są dość rozróżnialne.

  Pozostałe tagi są całkiem akceptowalne i są dość rozróżnialne

  Oczywiste jest, że nagłówki powinny zawierać słowa kluczowe związane z treścią odpowiedniego fragmentu tekstu. Najważniejsze tutaj jest użycie nagłówków dokładnie do tego, do czego są przeznaczone, a nie do ich nadużywania. Nagłówki powinny tworzyć strukturę treści, aby użytkownicy mogli wygodnie czytać notatkę. Tytuł powinien być użyty dla stosunkowo dużego fragmentu, w przeciwnym razie lepiej użyć tagu STRONG. Staraj się, aby nagłówki nie powtarzały się. Wyjątkiem może być sytuacja, gdy jest to naprawdę konieczne dla ukształtowania struktury treści.

  PS Okazało się, że dość obszerny traktat, ale mam nadzieję, że przyda ci się. Po raz kolejny nie angażuj się w SEO tylko ze względu na SEO. W takim przypadku prawdopodobnie osiągniesz odwrotny rezultat. Ogólnie rzecz biorąc, SEO idzie na krawędzi. Jednocześnie widzisz, że w Ya.ru są z tym oczywiste problemy lub po prostu czegoś nie rozumiem. Najważniejsze jest to, że teraz wiesz, jak sprawić, by użytkownicy Yandex znajdowali notatki na twojej stronie Ya.Ru. Powodzenia!

  Maj 10th 2012

  21:50 - Yandex przestał kochać Livejournal?

  To nie jest tak uderzające, choćby dlatego, że większość użytkowników LJ nie jest zainteresowana SEO. O wiele ważniejsza jest dla nich komunikacja, społeczność, która rozwinęła się w zakresie usług itp. Jasne jest, że Yandex odpowiada na nas, tj. Dowiedz się wzajemności użytkowników. Yandex jest znacznie bardziej interesujący, nie niektóre magazyny, ale zupełnie inne strony. Przynajmniej tak mi się stało, być może błędne. Istnieje jednak szereg pewnych dowodów.

  Przyjrzyjmy się naszemu topperowi LF według rankingu blogów Yandex. To oczywiście Przyjrzyjmy się naszemu topperowi LF według rankingu blogów Yandex teh_nomad z autorytetem ponad 800 tys. Ma 4770 rekordów opublikowanych w swoim dzienniku i otrzymał około 1 mln komentarzy, tj. średnio 200 komentarzy na notatkę. Korzystając z wyszukiwania blogów Yandex, znajdziemy około 5 tysięcy notatek i 650 tysięcy komentarzy, tj. to około 130 komentarzy na notatkę. Różnica wynosi 35% .

  Spróbujmy przejść na drugą stronę. Indeks Yandex.Search wynosi 11 tys. Stron, aw indeksie Google 124 tys. Yandex indeksował o 92% mniej niż Google. Oczywiste jest, że śmieci są uzyskiwane ze stron komentarzy. Jak je złożyć, tj. Nie wiem, jak wykluczyć strony za pomocą parametru strony, ale mimo to. Wynik osobiście robi na mnie wrażenie. A to magazyn topper, najlepszy LJ według samego Yandex! Co możemy powiedzieć o nas śmiertelnikach.

  Maj 8, 2012

  22:00 - Przyspieszenie indeksacji zakupionych linków i bredosayty

  Jednym z elementów SEO jest kwestia szybkości indeksowania stron internetowych przez wyszukiwarki. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku linków z płatnością podczas umieszczania. W takim przypadku reklamodawcy zazwyczaj stosują się do następujących taktyk - zakupionych, czekali 2-3 aktualizacje (w Yandex, to około 3 razy w ciągu 2 tygodni), a następnie albo przedłużali staż, albo odmawiali. Oczywiste jest, że strażnicy w tym sensie są znacznie bardziej atrakcyjni, ale są też pewne pułapki.

  Z jednej strony strażnik jest umieszczony na stałe, a strona, na której jest umieszczony, zostanie zindeksowana przez robota wyszukiwania. Z drugiej strony, wynik jest potrzebny teraz, jak najszybciej, itd. Jeśli jest to bzdura z indeksowaniem, reklamodawca nie będzie zainteresowany kupowaniem strażników od ciebie w przyszłości, a może nawet dodać do czarnej listy. Jest jeszcze jeden problem - strona internetowa, migająca w indeksie, może łatwo z niej wylecieć. Ale już o tym pisałem i nie chcę powtarzać. W tej nocie proponuję zwrócić uwagę na to, jak przyspieszyć indeksację zakupionych linków. W szczególności porozmawiamy o Bredosaytah.

  Strażnik: Na blogu Slavik Darazh możesz przeczytać o tym, jak likwiduj zwolenników na Twitterze używając Twidium.

  Maj 5, 2012

  18:38 - Jak tworzyć reklamy reklam kontekstowych?

  Znaczna część rynku reklamy w Internecie, w ten czy inny sposób, jest związana z wyszukiwarkami. Jeśli interesuje Cię perspektywa długoterminowa, najlepiej rozpocząć optymalizację i dostosowanie strony do TOP, ale może to zająć dużo czasu i wysiłku, a klienci są stale potrzebni. W tym przypadku zazwyczaj część budżetu przeznaczana jest na reklamę kontekstową.

  Czym jest reklama kontekstowa? Reklama kontekstowa to umieszczanie reklamy internetowej w oparciu o zgodność reklamy z kontekstem (treścią) stron internetowych, na których jest umieszczana. Należy zauważyć, że większość kontekstowych systemów reklamowych uwzględnia, w tym interesy użytkowników, co pozwala zwiększyć prawdopodobieństwo przyciągnięcia grupy docelowej. Obecnie najpopularniejszymi systemami reklamy kontekstowej są: Yandex.Direct, Google AdWords, Runner itp.

  Księgowanie: Usługi otwierania zamków. Na miejscu http://openers.ru/ mieszkańcy Sankt Petersburga i regionu Leningradu będą w stanie znaleźć szybkie i wysokiej jakości rozwiązanie swojego problemu.

  Kwietnia 5, 2012

  02:53 pm - Dlaczego musimy być optymalizatorami i wpływem linków na emisję Yandex

  Tak, zamknięty stół Yandex i SEO dawał wiele do myślenia. Jednocześnie przedstawiciele Yandex, moim zdaniem, nie zdołali przezwyciężyć nawyku mówienia niejednoznacznie, dwuznacznie i tak dalej. Jest więc coś do wyjaśnienia i przemyślenia.

  Ogólna pozycja Yandex jest ogólnie jasna - twórz, pisz, a my zrozumiemy, co jest dobre, a co złe . Próbuje zrozumieć, co Yandex uważa za złe, a co dobrego napotykają, to seria niejednoznacznych odpowiedzi. Ich zdrowy rozsądek sprowadza się do rozważania stron z punktu widzenia użytkownika i zdrowego rozsądku , co jest dość subiektywne.

  W tym samym czasie Alexander Sadovsky , szef działu wyszukiwania stron internetowych w Yandex, nieco wyjaśnił sytuację, odpowiadając na pytanie o potrzebę optymalizacji dla właścicieli witryn (blogów). Oczywiście nie bez wody, ale mimo to. Jeśli Twoja witryna jest dobra i ma lepszą jakość niż inne, nie jest w najbardziej konkurencyjnej niszy, naprawdę nie musisz dużo myśleć o optymalizacji.

  Kwietnia 2, 2012

  12:00 - Ponowne indeksowanie wyszukiwarek LJ

  Na początek ponowne indeksowanie witryny to wielokrotne pobieranie i analiza stron witryny. Innymi słowy, zmiana treści strony, pojawienie się dodatkowych linków itp. może bezpośrednio wpływać na pozycję konkretnej strony w wynikach wyszukiwania. Jak wiesz, aktualizacja wyników wyszukiwania nie jest regularna, ale dość często. Innymi słowy, zmiany w witrynie będą miały wpływ na wyniki wyszukiwania.

  Mimo że dziennik w LiveJournal jest tą samą stroną, jego ponowne indeksowanie ma pewne niuanse. W tym artykule postaram się wyjaśnić w sposób rzetelny to, co wiem i co sam próbowałem w moim dzienniku. Mam nadzieję, że te informacje będą dla ciebie przydatne.

  mar 30, 2012

  16:16 - Brakująca strona z wynikami wyszukiwania Yandex

  Yandex to tajemnica! Teoretycznie 1000 stron (unikalnych?) Treści powinno dać co najmniej 1000 odwiedzających. Jeśli mówimy o ruchu w wyszukiwarce, wiele zależy od liczby stron w indeksie (bazie danych) wyszukiwarki. Oczywiście istnieje wiele czynników, ale interesuje mnie: jak i dlaczego znikają strony z tego samego indeksu Yandex?

  Uwaga: podniosłem ten temat kilka razy w moim dzienniku. Problem pływające i fragmentaryczny indeksowanie, na żywym przykładzie, jest dość istotne i dopiero teraz, dzięki Aleksandrowi Sadovsky'emu , szefowi działu wyszukiwania stron internetowych Yandex, przy pierwszym zamkniętym okrągłym stole w historii SEO w RuNet, pojawiło się przynajmniej trochę mniej lub bardziej rzeczywistej odpowiedzi.

  Nawiguj: ( Poprzednie 10 wpisów )

  Maj 23, 2012 02:47 pm - Co mówi serwis wsparcia Yandex na temat indeksowania LJ?
  Xml?
  Co możesz doradzić w zakresie SEO?
  Ale czy warto nadużywać tej technologii?
  Nie wiem, jak sobie z tym poradzić?
  Czym jest reklama kontekstowa?
  Unikalnych?
  Oczywiście istnieje wiele czynników, ale interesuje mnie: jak i dlaczego znikają strony z tego samego indeksu Yandex?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»