Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Amazon SEO Made Simple: krok po kroku dla sprzedawców

  1. Zrozum, jak działa Amazon Search
  2. 1. Strona wyników wyszukiwania Amazonek
  3. 2. Produkty sponsorowane Amazon
  4. 3. Filtry wyszukiwania Amazon
  5. Połączenie między zapytaniem wyszukiwania a adresem URL
  6. Dowiedz się o rankingu wyszukiwarki Amazon
  7. Co to jest algorytm A9 firmy Amazon i jak to działa?
  8. Jakie czynniki wpływają na ranking wyszukiwania A9?
  9. Co musisz wiedzieć o Amazon SEO?
  10. Jakie czynniki wpływają na „pożądalność?”
  11. Amazon SEO: Jak poprawić rankingi produktów na Amazon?
  12. Krok 1: Tytuł produktu Amazon
  13. Krok 2: Amazon Keyword Research dla słów kluczowych produktu
  14. Krok 3: Cena produktu Amazon
  15. Krok 4: Obrazy produktów Amazon
  16. Krok 5: Opis produktu Amazon
  17. Krok 6: Funkcje produktu Amazon w punktach Bullet
  18. Krok 7: Dostępność zapasów produktów
  19. Krok 8: Wyszukiwane słowa kluczowe produktu
  20. Krok 9: Recenzje produktów i oceny
  21. Krok 10: Użyj FBA dla swojego produktu
  22. Wniosek: Amazon SEO i jego algorytm A9

  Kiedy kupujący przybywa do Amazon, ma tylko jeden cel: kupić konkretny produkt. Ale ostateczne pytanie brzmi: od kogo on / ona będzie je otrzymywać? Teraz, jeśli chcesz, aby odpowiedź brzmiała „ty”, ważne jest, aby zrozumieć, jak działa Amazon SEO (Search Engine Optimization) w obecnym scenariuszu i jak złamać algorytm Amazon A9.

  Z milionami aktywnych sprzedawców na rynku Amazon istnieją kluczowe powody utrzymuj zoptymalizowaną listę produktów , jasne i atrakcyjne dla potencjalnych nabywców.

  Z milionami aktywnych sprzedawców na rynku Amazon istnieją kluczowe powody  utrzymuj zoptymalizowaną listę produktów  , jasne i atrakcyjne dla potencjalnych nabywców

  Biorąc to pod uwagę, tutaj znajduje się obszerny przewodnik SellerApp, który nie tylko ujawnia, jak działa algorytm rankingu produktów Amazon, ale także podkreśla kluczowe strategie i narzędzia, które wyprzedzą konkurencję.

  Więc zacznijmy.

  Zrozum, jak działa Amazon Search

  Podobnie jak Google, Amazon ocenia wyniki wyszukiwania za pomocą algorytmu, który ponownie obejmuje wiele czynników. Podstawowa wyszukiwarka nazywa się A9. Algorytm wykorzystuje wiele parametrów do obliczenia trafności milionów produktów przechowywanych w jego bazie danych z zapytaniami wyszukiwania wprowadzonymi przez użytkowników.

  Zanim przejdziemy do różnych taktyk, aby zoptymalizować listę produktów Amazon, musisz mieć podstawową wiedzę na temat działania wyszukiwania Amazon. Zazwyczaj obejmuje to stronę wyników wyszukiwania Amazon, różne kategorie na stronie wyników wyszukiwania, produkty sponsorowane i filtry wyszukiwania.

  1. Strona wyników wyszukiwania Amazonek

  Amazon Seller Central ma kompleksowy system kategoryzacji swoich produktów. Sprawdź ten obszerny przewodnik, aby dowiedzieć się więcej o centralnym sprzedawcy Amazon .

  Gdy użytkownik lub kupujący lub kupujący (jakkolwiek to nazywasz) wyszukuje coś na Amazon, są dwa sposoby wyświetlania produktów na stronie wyników:

  • Widok listy: Ten typ układu zawiera około 15 - 16 produktów na każdej stronie wyników.
  • Widok galerii: Ten typ układu zawiera około 24 - 25 produktów na każdej stronie wyników.

  To zrozumienie jest niezbędne do prawidłowej klasyfikacji produktu przy użyciu tych widoków i filtrowania.

  2. Produkty sponsorowane Amazon

  Kolejną kategorią w wynikach wyszukiwania Amazon są produkty sponsorowane . Można je zobaczyć na różnych stronach rozrzuconych w różnych miejscach. Zazwyczaj wyniki sponsorowanych produktów są widoczne w górnej części strony produktu lub czasami łączone z wynikami organicznymi.

  Po wprowadzeniu konkretnego produktu czasami sponsorowane produkty są wyświetlane na dole i po prawej stronie strony.

  Wraz z odpowiednimi strategiami określania stawek słów kluczowych, będziesz musiał zoptymalizować listę sponsorowanych produktów również dla Amazon SEO. Podążając za odpowiednimi strategiami Amazon SEO i kampaniami PPC, Twój produkt zostanie wymieniony na pierwszej stronie sponsorowanych produktów.

  Zalecany przewodnik Dla Amazon PPC

  3. Filtry wyszukiwania Amazon

  Następnie po lewej stronie pojawią się pola filtrów . Istnieją różne filtry, takie jak kategoria produktu, ocena sprzedawcy, metoda wysyłki, marka, kolor, stan produktu itp. Algorytmy Amazon są inteligentne.

  Są one zaprojektowane w taki sposób, aby zrozumieć, czy produkt jest czarny lub brązowy, pod warunkiem, że jest on wymieniony w kopii listy produktów. Tylko wtedy, gdy ta informacja jest zawarta w kopii aukcji, kwalifikuje produkt do wyświetlenia w podzbiorze zapytania filtru. Nic dziwnego, że „zoptymalizowana lista” odgrywa kluczową rolę.

  Powiedzmy na przykład, że sprzedajesz czerwoną prostownicę z marki XYZ i chcesz, aby Twój wykaz pojawił się w kategorii „ prostownica do włosów ” oraz w widoku filtra „Marka XYZ”, a następnie powinieneś określić te cechy tak dokładnie, jak możliwe podczas kategoryzacji w Centrali Sprzedawcy.

  Jeśli nie wykonasz tych ustawień, Twój produkt nigdy nie zostanie wymieniony w tych filtrach. Myślcie więc pod każdym kątem, zwłaszcza z perspektywy kupującego.

  Połączenie między zapytaniem wyszukiwania a adresem URL

  Podczas filtrowania wyników wyszukiwania Amazon bierze pod uwagę adres URL aukcji. Weź pod uwagę następujące parametry.

  • Słowo kluczowe: oznacza słowo kluczowe wprowadzone przez użytkownika. To dotyczy ogólnego wymagania Amazon. W naszym przykładzie będzie to „czerwona płaska prostownica”.
  • Węzeł: Każda kategoria Amazon ma określony numer (ID). Ten identyfikator jest adresowany za pomocą parametru „ Węzeł ”. Aby znaleźć poprawny identyfikator, spójrz na adresy URL kategorii na Amazon. Dla kategorii „ prostownice do włosów ” będzie to liczba „ 1464599427 ”.
  • Brandtextebin: Parametr „ Brandtextebin ” jest pomocny przy porównywaniu wydajności różnych produktów z własnego zakresu. Na przykład: „Prostownica do włosów siwych z marki XYZ” vs. „ Prostownica do włosów z marki ABC ”.

  Dowiedz się o rankingu wyszukiwarki Amazon

  Ranking sprzedaży Amazon jest odwrotnym systemem rankingowym. Oznacza to, że produkt generujący najgorsze wyniki sprzedaży zajmuje ostatnie miejsce, podczas gdy produkt, który osiąga najlepszą sprzedaż, plasuje się na szczycie.

  Podczas gdy wielu użytkowników Amazon i ekspertów wciąż próbuje ustalić, co decyduje o rankingach sprzedaży, są trzy ważne rzeczy, które każdy sprzedawca na Amazon powinien pamiętać:

  • Podobnie jak Google, nawet Amazon oferuje wyszukiwarkę. Oznacza to, że jest też SEO.
  • Potencjalni nabywcy z pewnością będą szukać Twojego produktu przed znalezieniem go wśród innych podobnych produktów. Ma to kluczowe znaczenie dla poprawy widoczności produktu. To jest właśnie miejsce, w którym przychodzi Amazon SEO . Dzięki odpowiednim strategiom Amazon SEO nie tylko poprawia to ranking, ale także wymaga większej sprzedaży.
  • Tak jak szukasz ostatecznego przewodnika po Amazonce, twoi konkurenci robią to samo. Najwyższy czas, aby natychmiast rozpocząć wdrażanie strategii SEO.

  Każdy sprzedawca Amazon wie, jak ważna jest jego wyszukiwarka, a to, jak pojawienie się wyżej na stronie wyników ma kluczowe znaczenie dla udanego biznesu. Produkty, które nie pojawiają się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, nigdy nie będą widoczne dla potencjalnych nabywców. Co więcej, niektórzy klienci nigdy nie widzą po trzech najlepszych ofertach.

  Oznacza to dosłownie, że większość transakcji odbywa się za pośrednictwem pierwszej strony, z których większość koncentruje się na trzech największych listach produktów.

  To tylko dowodzi jak ważne jest zoptymalizowanie listy produktów to najnowszy algorytm Amazon A9.

  Teraz możesz się zastanawiać, czym jest A9. Oto szybkie wprowadzenie, jeśli nie jesteś świadomy.

  Co to jest algorytm A9 firmy Amazon i jak to działa?

  A9 to algorytm rankingu produktów Amazon, który wyświetla wyniki na podstawie zapytań lub słów kluczowych lub kluczowych terminów wprowadzonych w polu wyszukiwania. Przedstawione wyniki są podyktowane wcześniejszymi zakupami klientów, preferencjami zakupowymi i kilkoma innymi czynnikami.

  Algorytm wybiera produkty, które mają być wyświetlane przed potencjalnymi nabywcami i jak wyższe mogą być te produkty w oparciu o niektóre kryteria, takie jak:

  • Znaczenie dla słów kluczowych lub zapytań wyszukiwania
  • Poprzednie preferencje i zachowania klientów
  • Liczba wcześniejszych zakupów danego produktu

  Oprócz powyższego istnieje wiele czynników. Ponieważ A9 jest tajemnicą korporacyjną Amazon, jego funkcjonalność nie może być dokładnie znana. Zawiłości algorytmu mogą być warte miliony dolarów. Tak więc poufność, jak to działa, jest dobrze utrzymana. Ale z kilkoma eksperymentami możesz dowiedzieć się, jak to działa i dokładnie to tutaj ujawnimy.

  Jakie czynniki wpływają na ranking wyszukiwania A9?

  Mówiąc o czynnikach Amazon A9, są one podzielone na dwie ważne grupy:

  1. Wyraźny:
  • Cena - Większa różnica w cenie niż konkurencja może okazać się dla Ciebie niekorzystna.
  • Zaopatrzenie w zapas - każdy twój produkt, który działa „na stanie” może również stać się wadą. Twój wpis może zostać przesunięty w dół lub zniknąć.
  • Trafność tekstu - oznacza sposób, w jaki zoptymalizowałeś listę produktów z odpowiednim tytułem i opisem.

  Sprawdź to bezpłatne narzędzie, aby sprawdzić, jak wysoka jest jakość Twojego produktu Amazon .

  1. Niewyraźny:
  • Szybkość sprzedaży - kiedy zaczynasz sprzedawać więcej produktów, tym większe są szanse na rankingi i sukces na Amazon.

  Teraz przyjrzyjmy się szczegółowo optymalizacji produktów Amazon.

  Co musisz wiedzieć o Amazon SEO?

  Aby zoptymalizować listę produktów na Amazon, sprzedawca powinien zrozumieć kluczowe czynniki rankingu dla algorytmu A9. Ponieważ dobrze rozumiesz kategoryzację produktów i definicję adresu URL, zobaczymy teraz, jak dokładnie wykonywana jest część „optymalizacja”.

  Oprócz poznania SEO na stronie Amazon , poznasz również różne czynniki, które Amazon bierze pod uwagę przy wyświetlaniu produktu na najlepszych wynikach.

  Pamiętaj, że Amazon chce zapewnić swoim klientom dobre i satysfakcjonujące doświadczenie zakupowe. Tylko szczęśliwy użytkownik będzie wracał do Amazon, aby kupować coraz więcej produktów.

  Stąd Amazon SEO obejmuje optymalizację zarówno dla wyszukiwarki, jak i użytkowników. Te dwa aspekty, w szczególności, mają dobrą wagę w swoim algorytmie rankingowym.

  SprzedawcaApp oddziela te kluczowe czynniki na dwie odrębne kategorie:

  • Celowość
  • Odkrywalność

  Jakie czynniki wpływają na „pożądalność?”

  Czynniki wpływające na „atrakcyjność” są skierowane przede wszystkim do użytkownika i doświadczenia użytkownika. Dlatego ma to na celu to, jak dobrze użytkownik konwertuje, gdy jest na stronie produktu.

  Obejmują one głównie czynniki na stronie, takie jak:

  • Atrakcyjne zdjęcia produktów
  • Zoptymalizowany tytuł produktu
  • Konkurencyjna cena produktu
  • Dobre recenzje i oceny produktów
  • Opisywanie produktu w przejrzystych punktach
  • Atrakcyjny tytuł produktu, który sprzyja współczynnikom klikalności użytkowników
  • Przekazywanie informacji o tym, jak Twój produkt różni się od innych

  Jakie czynniki wpływają na „wykrywalność?”

  W porównaniu z czynnikami „pożądalności” czynniki „odkrywalności” nie mają na celu użytkownika. Zamiast tego zajmują się głównie wskaźnikami, które oceniają sposób wyświetlania produktu i prawdopodobieństwo jego zakupu.

  Oczywiste jest, że Amazon umieszcza najbardziej zyskowny produkt z dobrym współczynnikiem konwersji na górze, biorąc pod uwagę, że zawierają one wiele czynników, takich jak:

  Amazon SEO: Jak poprawić rankingi produktów na Amazon?

  Oto kilka porad i wskazówek, które mówią, jak radzić sobie z czynnikami rankingu Amazon A9 i systematycznie poprawiać wyniki:

  Krok 1: Tytuł produktu Amazon

  Najważniejszym czynnikiem, na którym należy skupić się na zwiększeniu widoczności i rankingu produktu, jest tytuł produktu . Upewnij się, że zawierasz wszystkie istotne informacje w tytule, zachowując najpierw nazwę produktu.

  Według Amazon tytuł produktu powinien zawierać następujące elementy:

  • Marka
  • Produkt
  • Materiał
  • Ilość
  • Kolor

  Uwaga: Tytuł produktu w wyszukiwaniu Amazon jest ograniczony do 100 znaków. To nie znaczy, że możesz przesadzić z wieloma słowami kluczowymi. Zachowaj atrakcyjność, przejrzystość, a nawet optymalizację.

  Zoptymalizowany tytuł produktu jest jednym z najważniejszych czynników rankingu Amazon. Amazon jest wyszukiwarką, jak każda inna, dlatego też optymalizacja słów kluczowych jest tutaj ważna. Jeśli nigdy tak naprawdę nie interesowały Cię badania słów kluczowych lub optymalizacja słów kluczowych dla Twojego produktu, nigdy nie będziesz mógł przejść daleko.

  Nigdy nie przeceniaj swoich tytułów słowami kluczowymi, ponieważ nigdy nie będzie to atrakcyjne dla potencjalnych nabywców. Zachowaj tytuł w taki sposób, aby nie tylko jasno opisywał produkt, ale także wstawiał słowo kluczowe w sposób naturalny.

  Z drugiej strony bardzo krótkie tytuły zwiększają obszar, dlatego często mają niższy CTR (Click Through Rate). Nazwa marki pojawia się na stronie produktu i zawsze powinna być określona, ​​ponieważ wielu użytkowników wyszukuje określone marki na Amazon.

  Upewnij się, że używasz 2-3 słów kluczowych, które nie tylko mają dużą objętość wyszukiwania, ale także wyjaśniają produkt. Oprócz zwiększenia rankingu wyszukiwania, odpowiedni tytuł produktu wpływa również na współczynniki konwersji produktu i współczynniki klikalności.

  Dlatego upewnij się, że początkowe 5-6 słów w tytule jest jasne, zwięzłe i przyjazne dla czytelnika. Te małe rzeczy sprawiają, że tytuł jest zachęcający dla użytkownika do kliknięcia, jak również optymalizuje go do wyszukiwania Amazon.

  Krok 2: Amazon Keyword Research dla słów kluczowych produktu

  Wybierz najlepsze słowa kluczowe dla sprzedawanych produktów. Idealnym sposobem na to jest przyjrzenie się najlepiej sprzedającym się produktom w swojej kategorii. Przeanalizuj je i wyodrębnij ich słowa kluczowe.

  Wybierz najlepsze 4 lub 5 produktów, które są wysoko oceniane, i te, które mają maksymalną liczbę recenzji. Przejrzyj listę i wyszukaj najbardziej powiązane słowa kluczowe pasujące do Twojego produktu. Tak , jest to czasochłonne i wymaga dobrego zrozumienia. Aby zaoszczędzić energię i czas, spróbuj tego użyć Darmowe narzędzie Amazon Keyword Research zamiast.

  Jednak po skompilowaniu listy można nawet odwołać się do niej z powyższym narzędziem, aby poznać jego objętość wyszukiwania. Teraz masz doskonały zestaw słów kluczowych do pracy na aukcjach produktów.

  Tak więc, patrząc na szerszy obraz, przećwicz Amazon SEO, aby zwiększyć swoją grę i zwiększyć kwalifikowany ruch do Twojej aukcji. Zazwyczaj obejmuje to optymalizację słów kluczowych, których szukają.

  • Za pomocą listy słów kluczowych zmierz ich potencjał ruchu. Przeanalizuj popularność tych słów kluczowych, aby pomóc Ci ocenić ogólny rozmiar potencjalnego rynku online.
  • Napisz skuteczną treść obracającą się wokół tych słów kluczowych. Włączając słowa kluczowe, możesz natychmiast połączyć się z potencjalnymi klientami i zaspokoić ich potrzeby.
  • Oceniając słowa kluczowe, z których korzystają Twoi klienci, masz pojęcie o ich potrzebach i sposobach obsługi tych potrzeb.

  Krok 3: Cena produktu Amazon

  Za każdym razem, gdy ustawisz „cenę” dla swojego produktu, sprawdź konkurencję pod kątem wszystkich identycznych produktów. Większe luki cenowe nigdy nie wygrają. Zawsze staraj się pokonać lub dopasować cenę konkurencji. Spróbuj obniżyć ceny do nieracjonalnych kwot, aby wyrzucić małe ryby.

  Cena produktu jest rzeczywiście jednym z najważniejszych czynników wydajności, co pomaga w podjęciu decyzji o zakupie produktu. W porównaniu do tego, co oferują konkurenci na rynku, nie powinieneś być bardzo drogi, ponieważ może to radykalnie zmniejszyć sprzedaż.

  Krok 4: Obrazy produktów Amazon

  Mówią, że „ obraz mówi tysiąc słów ”, a to prawda, gdy mówimy o przyciąganiu potencjalnych klientów na rynku takim jak Amazon.

  Nigdy nie doceniaj siły obrazów. To jeden z najważniejszych argumentów sprzedażowych. Zdjęcia produktów to kluczowe czynniki wpływające na sprzedaż. Chociaż nie wpływają bezpośrednio na Amazon SEO, mają ogromny wpływ na przełamanie współczynnika odrzuceń.

  Co więcej, dzięki funkcji zoomu Amazon dla obrazów klienci mogą mieć lepszy i lepszy wygląd produktów. Oznacza to, że sprzedawcy powinni używać obrazów HD (High Definition) i lepszej rozdzielczości.

  Amazon zaleca używanie większych obrazów - przynajmniej 1000 pikseli szerokości lub wysokości, aby umożliwić funkcję „zoom”.

  Lepsza jakość zdjęć związana jest z wyższą sprzedażą. Oznacza to dosłownie, że obrazy mają wielką tendencję do przyciągania klientów, aby przejrzeli Twoją aukcję.

  Należy pamiętać, że obrazy mają większy wpływ na prędkość, a zatem mają ogromny wpływ na wpływy Amazon SERP. Ponadto możesz wypróbować różne sztuczki graficzne, aby przyciągnąć kupujących.

  Powiedzmy na przykład, że Medalia Art wprowadziła swoją strategię sprzedaży na zupełnie nowy poziom, stosując odmienne taktyki obrazu. Widzieli około 95% nachylenia swoich CTR, kiedy zastępowali swoje obrazy malarskie odpowiednimi obrazami artystów.

  W e-commerce zdjęcia tworzą wiarygodny obraz produktu. Ludzie są na ogół wizualni, a atrakcyjny wizerunek oczywiście mocno je przekazuje. Wspaniały obraz ma znakomity wpływ na kupującego.

  Nawet po obejrzeniu kilku innych ofert produktów, niesamowity obraz produktu może przywrócić go do strony aukcji. Ta magia jest czymś, co możesz łatwo stworzyć na użytkowniku.

  Spójrzmy na 2 różne układy zdjęć bardzo prostego produktu. Jak myślisz, od którego kupisz? Górny rząd lub dolny rząd? Podziel się z nami w sekcji komentarzy.

  Zrozum, że każdy kupujący, który przyjeżdża do Amazon, chce zrobić konkretny obraz produktu przed dokonaniem zakupu.

  Jeśli dostępnych jest tylko kilka zdjęć, które mają tendencję do złej rozdzielczości, może przestraszyć go przed zakupem. Dlatego ważne jest, aby oferować zdjęcia w wysokiej rozdzielczości (coś pomiędzy 1000 × 1000 pikseli / 1500 × 1500 pikseli).

  Jeśli chcesz popchnąć swój produkt do najlepszych wyników wyszukiwania Amazon, zbuduj nową strategię obrazu.

  Krok 5: Opis produktu Amazon

  Oprócz innych kluczowych aspektów opis produktu służy do przekonania klienta do zakupu. Dlatego ważne jest podkreślenie pozytywnych cech produktu.

  Chociaż opis produktu nie jest tak silnym czynnikiem rankingu, jak tytuł produktu lub punkty, ma on nadal duże znaczenie dla decyzji o zakupie.

  Ponownie należy umieścić tutaj odpowiednie słowa kluczowe, a także skupić się na emocjonalnych i pozytywnych argumentach sprzedażowych.

  Krok 6: Funkcje produktu Amazon w punktach Bullet

  Ponieważ Amazon oferuje dużo miejsca do pisania dla Twojego produktu, możesz tu dużo grać.

  Jeśli chodzi o „opis produktu”, kupującym lub kupującym nigdy się nie spodoba, jeśli zawiera duże ilości informacji w akapitach, a nie w zgrabnych, jasnych punktach opisujących każdą cechę produktu.

  Podczas pisania opisu produktu przedstawienie ich w akapitach może mieć dwie wady:

  • Potencjalni poszukiwacze lub kupujący nie lubią ich, ponieważ są niejasne, niedostępne i mylące - co oznacza, że ​​ich praktyka tylko obniży współczynniki konwersji lub sprzedaż, podobnie jak widoczność i szybkość w wynikach wyszukiwania Amazon.
  • Algorytm Amazon A9 nienawidzi ścian lub kawałków tekstu za jednym zamachem. Zamiast tego woli być w punktach o lepszym, łatwiejszym i bardziej zorganizowanym wyglądzie, aby odszyfrować i skategoryzować.

  Najważniejsze jest więc, aby użyć punktów do pisania, aby dokładnie opisać swój produkt.

  Ponownie, powinieneś być ostrożny, aby nie wypełniać punktorów bezkrytycznie słowami kluczowymi, ale aby podkreślić określone cechy produktu, takie jak rozmiar, waga i kolor, biorąc pod uwagę, że słowa kluczowe są wstawiane naturalnie. Nie powinno to utrudniać czytania.

  Podsumowując, punkty wypunktowania mają więcej miejsca niż tytuł. Pozycja słów kluczowych nie ma znaczenia. Ważniejsze jest spotkanie z poszukiwaczami, aby wpłynąć na ich zakup. Nie odpowiadające punkty pocisku mogą szybko sprawić, że użytkownik wyskoczy. Wpływa to na „współczynnik odrzuceń”, co z kolei może mieć negatywny wpływ na ranking.

  Przeczytaj nasz szczegółowy artykuł na temat jak napisać świetny opis w punktach zwiększyć sprzedaż.

  Krok 7: Dostępność zapasów produktów

  Ważne jest, aby Twój produkt nigdy nie działał „w magazynie”, ponieważ może to spowodować utratę dużej liczby rankingów.

  • Jeśli zdarzy ci się użyć metody wypełniania lub Amazon FBA, możesz ustawić przypomnienia automatycznie, aby powiadomić Cię, gdy zapasy produktu trafią na określony poziom, na którym musisz uzupełnić zapasy.
  • Z drugiej strony, jeśli sprzedajesz swój produkt na różnych stronach internetowych, korzystaj z wielokanałowych platform synchronizacji, aby pomóc Ci zsynchronizować swój ekwipunek, aby nigdy nie spadły do ​​zera. Jeśli jednak Amazon jest Twoim jedynym rynkiem, możesz korzystać z niezależnych platform zarządzania zapasami.

  Niemniej jednak, jeśli sprzedajesz niezależnie - zaopatrzenie, magazynowanie i wysyłkę - wszystko

  samodzielnie, upewnij się, że jesteś na szczycie ekwipunku, pozostając w stałym kontakcie z dostawcami. Pomoże to zapobiec przyszłym deficytom.

  Krok 8: Wyszukiwane słowa kluczowe produktu

  Teraz wyszukiwane hasła są ukryte dla kupujących, ale zazwyczaj są indeksowane przez algorytm Amazon A9. Dlatego mogą mieć niezwykle pozytywny wpływ na wyszukiwanie produktu. Ważne rzeczy, które należy uwzględnić w swoim zapleczu, to:

  • Słowa kluczowe lub wyszukiwane hasła, których nie można zmieścić w opisie lub tytule.
  • Błędy ortograficzne produktu (które klienci nadal poszukują na Amazon) lub powiązane słowa kluczowe dotyczące produktu.
  • Tłumaczenie słów z twojego produktu na hiszpański lub francuski, ponieważ w Stanach Zjednoczonych jest większa populacja hiszpańskojęzyczna.
  • Inne synonimy, których kupujący mogą szukać.

  Jeśli nie wiesz, jak włączyć go do zaplecza, możesz napisać je wszystkie na platformie o nazwie SprzedawcaApp .

  Nie musisz zbyt często powtarzać słów kluczowych w aukcji, ponieważ wyższa częstotliwość słowa kluczowego nie ma wpływu na ranking. Ma to tylko negatywny wpływ.

  Krok 9: Recenzje produktów i oceny

  Jeśli chodzi o Amazon SEO, oceny i recenzje produktów są kolejnymi istotnymi komponentami, które są oceniane i brane pod uwagę przy lepszych rankingach. Jednocześnie dbają o pośrednią poprawę rankingów

  To z kolei wpływa na współczynniki klikalności i konwersje. Im wyższe pozytywne recenzje, tym lepsza jest wartość produktu. Znajduje to również odzwierciedlenie w ocenach innych użytkowników i kupujących, którzy mogą uważać opinie klientów za pomocne lub nieprzydatne.

  Podobnie jak recenzje, te małe żółte gwiazdki odgrywają kluczową rolę w zwiększaniu współczynników klikalności. Prowadzi to do wyższych zachęt do klikania z odpowiednią liczbą i ogólnymi ocenami średnimi.

  Krok 10: Użyj FBA dla swojego produktu

  Profesjonalne konto sprzedawcy pobiera 39,99 USD miesięcznie. Choć początkowo może się to wydawać trochę wysokie, jest to całkowicie warte. To zwalnia Cię z obowiązku uiszczenia opłaty w wysokości 1 USD za produkt, który płacisz, trzymając indywidualne konto sprzedawcy .

  Z FBA profesjonalny sprzedawca nie tylko będzie miał większe szanse na widoczność w Amazon SERP, ale także pomoże wygraj „Kup pole”.

  Wniosek: Amazon SEO i jego algorytm A9

  Prawidłowe zoptymalizowanie listy produktów pozwoli uzyskać atrakcyjność produktu i możliwość wykrycia blisko 80%. Ale proces na tym się nie kończy. Bądź na bieżąco z trendami, aktualizacjami algorytmów, a ciągła optymalizacja jest równie niezbędna, aby utrzymać się w najlepszych wynikach.

  W tym artykule masz teraz dużą wiedzę o tym, jak działa algorytm Amazon A9 i jak go zoptymalizować, aby Twoja aukcja zyskała widoczność na rynku. Nawet po szczegółowym poście, jeśli nadal masz trudności, nie przejmuj się, ponieważ mamy odpowiednie narzędzia, aby Twoje aukcje były na dobrej drodze, a tym samym zwiększając sprzedaż do czegoś, czego nie wyobrażałeś sobie.

  Więcej informacji na temat SEO i optymalizacji Walmart to przewodnik

  Szef Sukcesu Klienta w SellerApp

  Lider sukcesu klienta z doświadczeniem w koordynowaniu między zespołami działającymi w różnych obszarach w zakresie rozwoju produktów i strategii, profesjonalnych usług, sprzedaży, marketingu i treści, aby zapewnić doskonałe doświadczenie klientów i przyspieszyć rozwój w firmie, zapewniając sukces klientów.

  Jakie czynniki wpływają na ranking wyszukiwania A9?
  Co musisz wiedzieć o Amazon SEO?
  Jakie czynniki wpływają na „pożądalność?
  Ale ostateczne pytanie brzmi: od kogo on / ona będzie je otrzymywać?
  Co to jest algorytm A9 firmy Amazon i jak to działa?
  Jakie czynniki wpływają na ranking wyszukiwania A9?
  Co musisz wiedzieć o Amazon SEO?
  Jak myślisz, od którego kupisz?
  Górny rząd lub dolny rząd?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»