Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Aplikacje BAK do optymalizacji biznesu HORECA

  1. Jakie rozwiązania są oferowane w obszarze HORECA?
  2. Jakie są kluczowe przewagi konkurencyjne produktu BAK?
  3. BAK do konfiguracji biznesowej w segmencie HORECA
  4. Jak korzystać z platformy BAK w restauracji
  5. Aplikacja klienta
  6. Cloud box office BAK POS - rozwiązanie gotówkowe dla 54 ФЗ
  7. Koszt
  8. Skontaktuj się z nami

  Młoda marka BAK oczekuje, że stanie się znanym i wpływowym graczem na rynku rozwiązań gotówkowych Federacji Rosyjskiej. Jego głównym produktem jest markowa platforma chmurowa, która łączy szeroki zakres funkcji, w tym te, które umożliwiają użytkownikom dokonywanie płatności Ustawa nr 54-ФЗ . Jednak funkcjonalność rozwiązania nie jest jedyną przewagą konkurencyjną. Bardziej szczegółowo poznajemy najbardziej niezwykłe cechy platformy, a także cechy jej implementacji.

  Jakie rozwiązania są oferowane w obszarze HORECA?

  BAK International oferuje na rynku kompleksowy produkt oparty na platformie Android, który zawiera kilka zaawansowanych technologicznie modułów oprogramowania, a mianowicie:

  1. Markowa aplikacja gotówkowa BAK POS , za pomocą której sprzedawca sklepu lub pracownik restauracji może dokonywać rozliczeń z klientem zgodnie z wymogami prawa.
  1. Aplikacja dla klientów korporacyjnych BAK TAB , która jest instalowana na mobilnych gadżetach odwiedzających (kupujących) i daje im możliwość składania zamówień i płatności bezpośrednio z ekranów urządzeń.
  1. Aplikacja BAK Store z kolei przeznaczona jest dla sprzedawców towarów i dostawców i umożliwia:
  • kontrolować kluczowe procesy biznesowe;
  • zapewnić wykorzystanie infrastruktury bezpieczeństwa firmy (w szczególności prezentowanych systemów nadzoru wideo);
  • analizować wyniki ekonomiczne firmy.
  1. Wysoce wyspecjalizowane aplikacje .

  Wśród nich - BAK Clerk (używany przez kelnerów i innych pracowników restauracji, kawiarni, barów jako narzędzie do zamawiania bezpośrednio z hali).

  Informacje o zamówieniach od BAK Clerk i niezwłocznie przekazywane do systemu BAK POS w celu rozliczenia z klientami.

  Charakterystyczną cechą systemu BAK jest integracja z aplikacją kliencką Eliot , która z kolei działa jako system pozyskiwania klientów i zawiera następujące funkcje:

  • przedpłata / przedpłata;
  • rezerwacje stolików;
  • opracowywanie promocji i rabatów zgodnie z historią zamówień;
  • przyciąganie klientów w pobliżu.

  Aplikacje te są najważniejszym, ale nie najważniejszym elementem platformy marki BAK. Ich celem jest użytkownik, pełnią oni rolę narzędzia Front-End, które dzięki szerokiemu zakresowi obsługiwanych funkcji umożliwia rozwiązywanie różnych zadań.

  Z kolei wyspecjalizowane moduły chmurowe umożliwiające komunikację między powyższymi aplikacjami można uznać za kluczowy element technologiczny danej platformy, umożliwiający wymianę różnych danych i ich terminową weryfikację.

  Moduły chmurowe są klasycznym narzędziem Back-End, niewidocznym dla oczu przeciętnego użytkownika, ale jednocześnie odgrywającym główną rolę w zapewnieniu przewagi konkurencyjnej produktów oprogramowania w segmencie, w którym BAK promuje swoje rozwiązania.

  Zapisz się do naszego kanału Zen Yandex - Kasa online !
  Bądź pierwszym, który otrzyma gorące wiadomości i informacje o życiu!

  Jakie są kluczowe przewagi konkurencyjne produktu BAK?

  Po pierwsze - wszechstronność . Rozwiązania programowe marki BAK są zoptymalizowane do użytku przez firmy HORECA, sprzedawców detalicznych.

  Wśród mocnych stron rozważanych rozwiązań znajduje się złożoność . W ramach jednego produktu klient uzyskuje dostęp do szerokiego zakresu funkcji różnych kierunków. Może to korzystnie odróżniać aplikacje opracowane przez markę BAK od konkurencyjnych rozwiązań, które są dostarczane na zasadzie rozproszonej (jako oddzielne moduły).

  Zaangażowanie poszczególnych modułów (w zakresie ich integracji z istniejącą infrastrukturą klienta, a także zdobycie doświadczenia w ich użytkowaniu) w celu rozwiązania konkretnych problemów może być dłuższym i zasobochłonnym procesem w porównaniu z wykorzystaniem rozwiązań zintegrowanych - podobnych do tych oferowanych przez BAK.

  Jedną z kluczowych cech produktów BAK jest koncentracja na poprawie efektywności komunikacji między dostawcą towarów (usług) a klientem, z naciskiem na:

  • minimalizowanie przeszkód technicznych w interakcji między klientem a dostawcą towarów (usług), zarówno w kontekście składania zamówień, jak i podczas rozliczeń;
  • przejrzystość przetwarzania i przetwarzania zamówień;
  • zapewnienie wydajności dostawcy.

  Skuteczna interakcja z klientami i dostawcami w zakresie rozwoju biznesu jest prawdopodobnie bardziej istotnym aspektem niż prosta realizacja operacji technicznych przez kasę fiskalną lub program księgowania produktów, nawet jeśli są one przewidziane na poziomie legislacyjnym, a zatem obowiązkowe.

  Wyniki interakcji z dostawcami i klientami mają bezpośredni wpływ na treść innych procesów biznesowych w firmie (takich jak kształtowanie asortymentu produktów, wybór metod obliczeniowych, ustalanie priorytetów polityki marketingowej i promocja produktu), dlatego obecność tej opcji w rozwiązaniach BAK można postrzegać jako niezwykle istotną przewagę konkurencyjną .

  Model biznesowy BAK jako dostawcy rozwiązań na rynku automatyzacji kas i zarządzania przedsiębiorstwem opiera się (o ile nie określono inaczej w konkretnej taryfie) na otrzymywaniu odsetek od transakcji przeprowadzanych po stronie klienta produktów oprogramowania marki. W przypadku braku transakcji - na przykład w okresie sezonowych przestojów, korzystanie z produktu firmy BAK będzie w rzeczywistości bezpłatne.

  Jednocześnie, według twórców tej platformy, dostawca towarów (usług) wykorzystujących rozwiązania BAK może faktycznie zwiększyć sprzedaż, a tym samym przychody o 20-40%, średni rachunek - o 5-10% . Koszty związane z przetwarzaniem zamówień, analizą sprzedaży, wdrażaniem programów promocji produktów mogą być znacznie zmniejszone w porównaniu z tradycyjnymi rozproszonymi schematami do rozwiązywania takich problemów. Dlatego korzystanie z platformy marki BAK - zintegrowane rozwiązanie, w każdym przypadku może być niezwykle korzystne dla biznesu.

  Warto zauważyć, że rozwiązania programowe marki BAK mogą być używane w konfiguracjach docelowych, które odzwierciedlają specyfikę konkretnego segmentu biznesowego, a nawet konkretnego dostawcy towarów (usług). Dlatego w niektórych segmentach stosowanie rozwiązań zorientowanych na POS może być priorytetem, w innych - wykorzystanie narzędzi do kontroli procesów biznesowych.

  Deweloperzy BAK oferują swoim klientom 3 podstawowe konfiguracje aplikacji markowych:

  1. Zoptymalizowany dla biznesu w segmencie HORECA (jako dostawcy towarów i usług).
  1. Zoptymalizowany dla klientów (klientów) , a ponadto dla różnych firm.
  1. Zoptymalizowany specjalnie dla punktów sprzedaży detalicznej , które na mocy wymogów prawnych są zobowiązane do przyjmowania płatności od klientów korzystających z kasjerów internetowych (tj. Zgodnie z ustawą nr 54-FZ).

  To oczywiście nie jest wyczerpująca lista możliwych implementacji platformy, ale uzasadnione jest uznanie ich za najpowszechniejsze w kontekście praktycznego zastosowania rozwiązań BAK przez rosyjskie przedsiębiorstwa (a zatem jako bardzo reprezentatywne).

  Przeanalizujemy bardziej szczegółowo możliwości tych konfiguracji - w kontekście ich komponentów i cech ich wykorzystania.

  BAK do konfiguracji biznesowej w segmencie HORECA

  Konfiguracja platformy BAK dla restauracji może obejmować:

  • aplikacja gotówkowa BAK POS;
  • System zarządzania obiektem BAK Store;
  • BAK Clerk, rozwiązania BAK TAB.

  Ich integracja opiera się na markowej platformie back-end w chmurze.

  Omawiana funkcjonalność konfiguracji obejmuje:

  • automatyzacja publicznego przedsiębiorstwa cateringowego (w tym w takich komponentach jak otrzymywanie płatności od klientów zgodnie z ustawą nr 54-ФЗ);
  • wsparcie narzędzi do przyciągania klientów, wdrażanie programów lojalnościowych;
  • obsługa zestawu narzędzi do rezerwacji restauracji, przedsprzedaży, płatności (w tym za pomocą kart bankowych);
  • analiza wskaźników biznesowych;
  • wykorzystanie systemów nadzoru wideo;
  • otrzymywanie ocen kelnerów od klientów, jakość dań w restauracji;
  • utrzymanie bazy danych klientów;
  • indywidualizacja ofert dla kupujących na podstawie ich preferencji konsumenckich.

  Konfiguracja platformy BAK dla restauracji może być wdrożona w dwóch wersjach:

  1. W formie kompleksowego rozwiązania do automatyzacji procesów biznesowych, a także do zapewnienia polityki marketingowej dostawcy .

  To rozwiązanie pozwoli na wykorzystanie wszystkich wymienionych powyżej aplikacji, pod warunkiem, że skuteczna komunikacja między nimi będzie zapewniona przez moduły przetwarzania w chmurze.

  1. W formie narzędzia do promocji restauracji jako marki, pozwalającej stymulować wzrost zamówień od odwiedzających

  System ten obejmuje wykorzystanie platformy BAK wraz z obecnymi systemami zarządzania zakładem i sprzedażą w restauracji. W rzeczywistości platforma będzie działać jako pomocnicze narzędzie do promocji biznesu.

  Jak korzystać z platformy BAK w restauracji

  Instalowanie i używanie rozwiązań programowych firmy BAK nie różni się zasadniczo od pracy z innymi produktami opartymi na chmurze do automatyzacji obliczeń i zarządzania przedsiębiorstwem z systemem Android. Optymalnie, jeśli restauracja zastosuje konfigurację jako część następujących komponentów sprzętowych:

  • terminal płatniczy (specjalistyczny, oparty na smartfonie, tablecie) z systemem operacyjnym Android;
  • rejestrator fiskalny z magazyn fiskalny (zgodny z systemem operacyjnym Android);
  • do składania zamówień za pośrednictwem BAK Clerk - gadżety mobilne o wymaganym formacie.

  Jeśli instytucja korzysta z kamer monitorujących wideo, sensowne jest również podłączenie ich do infrastruktury do automatyzacji obliczeń opartych na platformie BAK.

  Można zauważyć, że pod względem produktywności platforma BAK może znacznie przewyższyć konkurencję, stosując standard iBeacon do analizy preferencji klientów, a następnie przesyła im rzeczywiste propozycje sprzedaży. W tym celu wymagany będzie dodatkowy sprzęt restauracyjny z sygnalizatorami iBeacon.

  Aplikacja klienta

  Poniższy przykład konfiguracji platformy marki BAK jest rozwiązaniem zorientowanym na klienta, aby częściowo zaspokoić jego potrzeby:

  • uzyskiwanie informacji o pobliskich restauracjach, w których pożądane dania mogą być mu oferowane;
  • możliwość rezerwacji stolików, przedpłaty za pomocą aplikacji płatniczych bezpośrednio z ekranu mobilnego gadżetu.

  Zatem głównym elementem konfiguracji platformy w tym przypadku jest aplikacja BAK TAP . Dzięki niemu klient rozwiązuje określone zadania i otrzymuje inne przydatne informacje o placówkach gastronomicznych w swoim mieście. Wśród najważniejszych opcji programu BAK TAP:

  • szukać zakładów gastronomicznych według określonych kryteriów;
  • otrzymywanie informacji o nowych produktach od dostawców usług, różne promocje;
  • dokonywanie płatności za automatyczne obciążanie funduszy;
  • otrzymywanie osobistych ofert od dostawców usług.

  Zamówienia z programu BAK TAP są wysyłane do bazy danych w chmurze w celu dalszego przetwarzania, co można wykonać za pomocą aplikacji marki BAK Store.

  W ramach mechanizmu interakcji między klientem a usługodawcą nie ma pośredników, wszystkie przekazywane informacje są niezawodnie chronione. Następnie, w oparciu o zebrane statystyki sprzedaży, restauracja będzie mogła zoptymalizować politykę sprzedaży, marketingu, pozycjonowania swojej marki na rynku.

  Aplikacja BAK TAP w połączeniu z innymi komponentami oprogramowania platformy jest potężnym narzędziem w dziedzinie Big Data. Właściciel zakładu korzystającego z platformy BAK ma do dyspozycji ogromne ilości danych, które są niezwykle cenne pod względem analizy wyników sprzedaży i ogólnie procesów biznesowych.

  Fakt, że restauracja współdziała z klientem bez pośredników, a zatem bez ograniczeń w treści analizowanych danych, może odgrywać najważniejszą rolę w opracowaniu konkurencyjnej strategii pozycjonowania dla utworzenia na rynku. Użytkownik BAK może tworzyć ekskluzywne kanały komunikacji z klientami, którzy nie są transparentni dla konkurentów, a zatem nie są przez nich odtwarzani (lub symulowani z porównywalną wydajnością).

  Cloud box office BAK POS - rozwiązanie gotówkowe dla 54 ФЗ

  Następująca konfiguracja platformy BAK może charakteryzować się wyjątkowo wysokim popytem, ​​ponieważ od 1 lipca 2017 r. Rosyjskie firmy są zobowiązane do korzystania CCP działa w kasie online. To znaczy:

  • generować czeki elektroniczne i wysyłać je do klientów za pośrednictwem Internetu (za pośrednictwem operatora danych podatkowych);
  • wysyłać informacje o płatnościach do FTS online (także za pośrednictwem CRF);
  • szyfruj i przechowuj informacje o płatnościach zgodnie z wymogami ustanowionymi przez prawo.

  Najważniejszy element kasy fiskalne online - to jest oprogramowanie przy pomocy których przeprowadzane są kluczowe transakcje płatnicze, po zakończeniu których generowane są dane płatności za wysyłanie do FTS i tworzenie elektronicznych czeków gotówkowych.

  Takie oprogramowanie można zastosować na podstawie różnych rozwiązań sprzętowych - w tym na urządzeniach z systemem operacyjnym Android. Przykładem takiego oprogramowania jest BAK POS ( LINK ).

  Pozwala na:

  • przyjmować płatności od klientów - zarówno gotówką, jak i kartą, i organizować je w sposób określony w ustawie nr 54-FZ;
  • zbierać dane dotyczące płatności w autoryzowany sposób, a następnie przesyłać je do serwera w chmurze BAK w celu dalszego przetwarzania (jako opcja do analizy statystyk sprzedaży);
  • uzyskać dostęp do szerokiej gamy danych potrzebnych do poprawy wydajności sklepu (na przykład danych analitycznych dotyczących preferencji konsumentów klientów).

  Obliczenia można również przeprowadzić na podstawie danych otrzymanych z aplikacji klienckich BAK TAP - czyli z góry i przedpłaconych zamówień.

  Aplikacja BAK POS zainstalowana na terminalu płatniczym przesyła dane do rejestratora fiskalnego (wśród obsługiwanych modeli znajdują się urządzenia znanych marek) SHTRIH-M ). Stamtąd informacje rozliczeniowe są wysyłane zgodnie z przepisami technicznymi. CRF które:

  • generuje czeki elektroniczne dla kupujących i wysyła je na e-mail określony przez klienta lub SMS;
  • przesyła informacje o płatnościach do FTS w sposób określony przez prawo.

  Koszt

  Koszt korzystania z aplikacji do kas fiskalnych online marki BAK jest ustalany zgodnie z trzema taryfami. W tym przypadku użytkownik może wybrać najwygodniejszy algorytm obliczeniowy: stałą płatność lub procent zdobywanie / obrót gotówkowy.

  1. Dla startupów .

  Docelowymi użytkownikami aplikacji dla tej taryfy są małe firmy o obrotach do 500 000 rubli rocznie.

  Mogą korzystać z aplikacji BAK POS (w połączeniu z innymi rozwiązaniami programowymi firmy BAK) za 5 500 rubli miesięcznie lub 4% operacji zakupu lub 1,9% całkowitego obrotu gotówkowego przedsiębiorstwa.

  1. Dla „ambitnych” firm .

  Obrót docelowych użytkowników tej taryfy wynosi do 2 milionów rubli rocznie. Koszt - 5500 rubli miesięcznie lub 2,2-2,5% obrotu nabywającego.

  1. Dla firm „trzymanych” .

  Ich oczekiwany obrót wynosi ponad 2 miliony rubli rocznie. Koszt taryfy wynosi 5500 rubli miesięcznie lub 2% nabycia. Deweloperzy akceptują warunki umowy dotyczące płatności za korzystanie z rozwiązania BAK POS.

  Niezależnie od wybranej konfiguracji - jednej z trzech rozważanych przez nas lub alternatywnych dla nich, użytkownik uzyskuje dostęp do jednego zestawu markowych rozwiązań marketingowych. Dzięki efektywnemu wykorzystaniu możliwości platformy marki BAK koszty wdrożenia tej platformy mogą się opłacać wielokrotnie.

  W najbliższej przyszłości firma planuje wprowadzić nowy schemat połączeń: klienci otrzymają rejestrator fiskalny i terminal bankowy w nieoprocentowanych ratach.

  Skontaktuj się z nami

  Oficjalna strona BAK International LLC - bakapp.ru .

  Adres: Moskwa, ul. Vereiskaya d. 29, str. 134, z. B206.

  Telefon (495) 133-27-40.

  Jakie rozwiązania są oferowane w obszarze HORECA?
  Jakie są kluczowe przewagi konkurencyjne produktu BAK?
  Jakie rozwiązania są oferowane w obszarze HORECA?
  Jakie są kluczowe przewagi konkurencyjne produktu BAK?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»