Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Arts Analytics: indeksowane strony

  1. Wyniki
  2. Co to nam mówi?
  3. Dlaczego powinieneś sprawdzić swoje zindeksowane strony
  4. Jak sprawdzić swoje zindeksowane strony
  5. Jak sprawdzić czyjeś indeksowane strony
  6. Zalecenia

  Ogólnie rzecz biorąc, większe witryny są lepsze. Duża witryna oznacza więcej stron, które mają być wyszukiwane przez wyszukiwarki i prezentowane w organicznych wynikach wyszukiwania.

  Oczywiście, jeśli nie podejmie się starań w celu skutecznego tworzenia i organizowania treści, większe witryny mogą stać się niewygodne, rozległe i bezkierunkowe, wypełnione słabą jakością, nieaktualnymi lub powielonymi treściami. To nie tak dobrze.

  Zastanawiałem się - jak duże są strony internetowe organizacji artystycznych? Bez dostępu do ich baz danych lub systemów zarządzania treścią może być trudno stwierdzić. Jednak dość łatwo jest dowiedzieć się, ile stron Google uważa, że ​​strona ma. Wytłumaczę jak poniżej.

  Wyniki

  Więc spośród organizacji artystycznych, które oglądam w tej serii, kto ma najwięcej stron indeksowanych przez wyszukiwarki? Spójrzmy.

  ( Dane zebrane 6 lutego 2013 r .).

  Co to nam mówi?

  Szczerze mówiąc, nie jest to świetna okazja. Przynajmniej na poziomie ogólnym, ponieważ myślę, że coś tu jest nie tak. Miło jest mieć kontekst, który dają nam te dane, ale myślę, że coś się dzieje, aby stworzyć te masywne wartości odstające. Przejdę do tego.

  Chciałbym być w stanie udowodnić hipotezę, że większe obiekty, takie jak Barbican i Southbank Centre, znajdowałyby się na szczycie listy, biorąc pod uwagę liczbę produkcji, które mają każdego roku (są tam, ale nie są doładowywane) Lista). A może organizacje, które mają cyfrowe / nowe zespoły medialne, które produkują duże ilości treści, mogą działać dobrze. A może ci, którzy wiedzą, jak właściwie radzić sobie ze starymi / zarchiwizowanymi informacjami (zamiast całkowicie usuwać z ich strony - kapitałowa zbrodnia w moich oczach).

  Co będzie, jeśli wtedy coś wypaczy te dane? Być może warto przyjrzeć się bliżej stronom indeksowanym dla tych większych witryn, aby sprawdzić, czy liczby są jakoś zawyżane. Cóż, na pierwszy rzut oka widzę, że:

  Więc może jest coś w tej teorii. Pamiętaj, że jeśli Twoja witryna jest, w oczach wyszukiwarek, zasadniczo złożona z treści zduplikowanych lub niskiej jakości, Google i inni mogą zdecydować, że powinni wysłać mniej ruchu na swoją stronę. Może już to robią.

  Jak widać, kontekst jest dobry, ale tego rodzaju informacje są naprawdę bardziej przydatne, gdy są stosowane na poziomie indywidualnym. Jeśli moja organizacja znajdowała się na górnym lub dolnym końcu tej tabeli lub moja liczba zindeksowanych stron wydawała się być wyłączona, może chciałbym przeprowadzić kilka badań.

  Dlaczego powinieneś sprawdzić swoje zindeksowane strony

  Jedną z pierwszych rzeczy, które robisz w ramach audytu optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, jest sprawdzenie, ile stron składających się na daną witrynę jest wyświetlanych (lub indeksowanych) przez wyszukiwarki.

  • Zbyt mało : może to oznaczać, że blokujesz wyszukiwarki przed zaindeksowaniem Twojej witryny, lub że Twoja witryna została usunięta z jakiegoś powodu.
  • Zbyt wiele : możesz mieć problem ze zduplikowanymi treściami lub indeksowanymi adresami URL, których nie powinno być.

  W obu przypadkach będziesz chciał zaradzić sytuacji, aby zapobiec karaniu przez wyszukiwarki.

  Jak sprawdzić swoje zindeksowane strony

  Google ma bardzo przydatną rzecz zwaną Narzędzia dla webmasterów który jest łatwy do skonfigurowania i daje wiele sposobów sprawdzenia kondycji Twojej witryny. W sekcji „Mapy witryn” będziesz mógł porównać liczbę adresów URL w mapie witryny w witrynie z liczbą zindeksowaną przez Google.

  Na przykład dla mojej strony internetowej możesz zobaczyć na poniższym zrzucie ekranu, że 1 192 strony są zawarte w mapie witryny, a 1 107 zostało zindeksowanych. Powiedziano mi również, że mam 91 ostrzeżeń. Wiem, że wszystkie odnoszą się do adresów URL, które celowo ukrywam przed wyszukiwarkami (jest to sprawa WordPressa), więc to wszystko jest zdrowe.

  Wiem, że wszystkie odnoszą się do adresów URL, które celowo ukrywam przed wyszukiwarkami (jest to sprawa WordPressa), więc to wszystko jest zdrowe

  Przy okazji, możesz i powinieneś podłączyć swoje konto Narzędzi dla webmasterów do swojego konta Google Analytics. To zajmuje tylko sekundę i warto.

  Jak sprawdzić czyjeś indeksowane strony

  Nie mam dostępu do informacji z Narzędzi dla webmasterów dla wszystkich tych witryn, więc w jaki sposób otrzymałem dane?

  Użyłem dwóch metod. Aby znaleźć liczbę stron zaindeksowanych przez Google, po prostu przeszedłem przez Google do „witryny: URL” dla każdej organizacji i sprawdziłem, ile wyników zostało zwróconych. Na przykład spróbuj kliknąć strona: bsolive.com . W momencie pisania tego artykułu liczba ta wynosi „około 62,000”.

  W czwartej kolumnie w powyższej tabeli zamieściłem również dane z firmy o nazwie Majestic SEO . Zbudowali wyszukiwarkę, która przeszukuje sieć i tworzy indeks stron oraz linki między nimi. Następnie udostępniają te informacje innym.

  Dane z Majestic SEO zdają się nie pasować do Google często, ale zastanawiam się, czy może to wskazywać na problemy opisane powyżej. A może jest to różnica między stronami indeksowanymi a adresami URL w witrynie (gdzie adresy URL mogą zawierać obrazy itp.). Tak czy inaczej, załączyłem dane, ponieważ było to łatwe. Będę używał innych danych z Majestic SEO w późniejszych postach.

  Zalecenia

  • Użyj Narzędzi dla webmasterów, aby porównać liczbę stron w mapie witryny z liczbą stron zaindeksowanych przez Google
  • Jeśli zauważysz problem, podejmij działania, aby go naprawić - poszukaj zaindeksowanych duplikatów treści i stron bez sensu (jak każdego dnia w kalendarzu)
  • Połącz narzędzia dla webmasterów z kontem Google Analytics.
  • Zlecić audyt optymalizacji strony internetowej / wyszukiwarki, aby odebrać wszystko, co może mieć wpływ na wydajność witryny.

  Problem z Royal & Derngate

  Być może zauważyłeś, że według moich badań Royal & Derngate w Northampton ma tylko dwie strony indeksowane przez Google. Wizyta na ich stronie pokazuje, że mają dużo więcej stron, więc z pewnością musi być jakiś błąd. Niestety nie.

  Royal & Derngate blokują wyszukiwarkom indeksowanie ich witryny.

  To bardzo zła rzecz. Używają pliku robots.txt ( http://www.royalandderngate.co.uk/robots.txt ) poinformować wyszukiwarki, aby nie odwiedzały witryny. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak to działa robotstxt.org . Oto jak to wygląda:

  Teraz to musiało być zrobione przez pomyłkę. Istnieją powody do ukrywania stron internetowych z wyszukiwarek, ale nie widzę, jak którykolwiek z nich miałby zastosowanie tutaj. Błędy się zdarzają i to jest dość sprawiedliwe, ale zamierzam wyciągnąć szyję i założyć tutaj kilka rzeczy:

  • Nikt nie podłączył Narzędzi dla webmasterów na tej stronie, w przeciwnym razie od razu zostałby oznaczony.
  • Nigdy nie zlecili audytu strony internetowej lub optymalizacji wyszukiwarek, bo z pewnością zostałoby to złapane.
  • Nikt nie patrzy na ich Google Analytics, inaczej zauważyliby całkowity brak organicznego ruchu wyszukiwania.
  • A może ktoś patrzy na swoje statystyki GA, ale nie wie, jak wygląda „normalny” poziom organicznego ruchu wyszukiwania.

  Chodzi o to, kto wie, jak wygląda normalny poziom organicznego ruchu wyszukiwania w teatrze? Cóż, ja, ale wtedy mam dostęp do wielu statystyk teatrów. Chodzi mi o to, że to nie informacje są bardzo rozpowszechnione.

  Aby podkreślić, jak ważna jest ta kwestia, właśnie sprawdziłem niektóre statystyki dla niektórych klientów i odkryłem, że 47-58% ich sprzedaży online pochodzi z wyszukiwania organicznego. Naprawdę powinienem obciążyć kogoś za zgłoszenie tego.

  Zamiast tego, Royal & Derngate: proszę, aby ustalenie tego było priorytetem. AKTUALIZACJA: Miło mi powiedzieć, że ludzie byli w kontakcie, aby powiedzieć, że naprawiają to (a ja wysłałem im e-mail o tym, aby powiadomić ich).

  Ten wpis jest częścią serii o nazwie Arts Analytics gdzie korzystam z metryk cyfrowych, aby zobaczyć, co grupa organizacji artystycznych robi online. Jeśli to jest coś takiego zapisz się na bezpłatny biuletyn Arts Analytics więcej tego samego.

  Gdyby to było przydatne, byłbym naprawdę wdzięczny, gdybyś podzielił się nim z innymi.

  Zastanawiałem się - jak duże są strony internetowe organizacji artystycznych?
  Co to nam mówi?
  Co będzie, jeśli wtedy coś wypaczy te dane?
  Chodzi o to, kto wie, jak wygląda normalny poziom organicznego ruchu wyszukiwania w teatrze?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»