Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Assa Abloy uruchamia klucze mobilne Seos • NFC World

  Gigant kontroli dostępu - właściciel HID Global, Yale, Vingcard Elsafe i nie tylko - zaprezentował nową platformę, która umożliwia używanie telefonów NFC do zastępowania kluczy mechanicznych i kart dostępu w domach, hotelach, biurach, szpitalach, uniwersytetach i budynkach komercyjnych. Gigant kontroli dostępu - właściciel HID Global, Yale, Vingcard Elsafe i nie tylko - zaprezentował nową platformę, która umożliwia używanie telefonów NFC do zastępowania kluczy mechanicznych i kart dostępu w domach, hotelach, biurach, szpitalach, uniwersytetach i budynkach komercyjnych

  Platforma SEOS: Mobile key współpracuje z NFC opartymi na SIM, wbudowanymi bezpiecznymi elementami i dodatkami NFC

  Grupa kontroli dostępu Assa Abloy zaprezentował nową platformę kluczy mobilnych, która działa w pełnym zakresie środowisk kontroli dostępu, od domów po hotele, biura, szpitale, uniwersytety i budynki komercyjne.

  Nowa Seos Platforma jest opisywana jako „ekosystem do wydawania, dostarczania i odwoływania kluczy cyfrowych w telefonach komórkowych z technologią NFC” i zobaczy jedno logo Seos używane w blokadach, aplikacjach mobilnych, kartach dostępu i stronach internetowych w celu wskazania kompatybilnego sprzętu, oprogramowania i rozwiązań.

  Ekosystem Seos zawiera bezpieczny mechanizm dostarczania kluczy, zaufanego menedżera usług, aplikacje na telefony komórkowe, obsługę blokady i czytnika oraz SDK dla producentów OEM i programistów. „Ponieważ operatorzy sieci komórkowych uruchamiają swoje usługi NFC, zaufany menedżer usług Assa Abloy Seos jest zintegrowany, aby Seos mógł być wykorzystywany na ich urządzeniach i kartach SIM”, mówi firma. „Seos oferuje także integrację z wbudowanymi bezpiecznymi elementami producentów urządzeń oraz urządzeniami Blackberry, Android i iPhone z obsługą NFC z dodatkami NFC”.

  „Seos oferuje także integrację z wbudowanymi bezpiecznymi elementami producentów urządzeń oraz urządzeniami Blackberry, Android i iPhone z obsługą NFC z dodatkami NFC”

  Korzystając z Seos, mówi Assa Abloy, właściciele domów będą mogli wysyłać tymczasowe klucze cyfrowe do gości, majsterkowiczów i opiekunów z własnych telefonów komórkowych. Wydane klucze można następnie odwołać za pomocą tego samego interfejsu, aby właściciele nie musieli już wypożyczać kluczy fizycznych i martwić się, że zostaną zgubione lub skopiowane.

  Goście hotelowi będą mogli również zameldować się i wymeldować ze swoich telefonów komórkowych, a przed przyjazdem do hotelu otrzymają klucze do cyfrowych pokoi hotelowych. „Linie gości czekających w recepcji będą już przeszłością, a personel hotelu może poświęcić więcej czasu na poprawę poziomu usług w inny sposób”, mówi firma.

  W biurach i budynkach komercyjnych Seos można wykorzystać do centralnego zarządzania dostępem do pomieszczeń i szaf. Pracownicy ochrony będą mogli bezprzewodowo wysyłać tymczasowe klucze cyfrowe do gości i personelu serwisowego bez konieczności zarządzania kluczami fizycznymi i kartami dostępu, a tam, gdzie wymagane jest dodatkowe zabezpieczenie, klucze cyfrowe Seos mogą być również chronione kodami PIN telefonu komórkowego.

  Seos będzie współpracować z dowolnym zgodnym ze standardami telefonem komórkowym NFC, mówi Assa Abloy. „Wielokrotne klucze cyfrowe Seos do różnych zamków można przechowywać na jednym telefonie komórkowym i pozostać aktywne, nawet jeśli telefon jest wyłączony lub nie jest zasilany z baterii”.

  Klucze cyfrowe Seos będą również współpracować z platformą kontroli dostępu iClass SE HID Global, umożliwiając otwieranie i blokowanie zarówno zamków Seos, jak i iClass SE za pomocą telefonu NFC lub karty zbliżeniowej iClass Seos. Szersze wsparcie jest również oferowane przez nowy dodatek do iClass SE wsparcia dla Stowarzyszenie Przemysłu Bezpieczeństwa niedawno wprowadzony standard Open Supervised Device Protocol (OSDP).

  „Przeprowadziliśmy wiele prób w różnych środowiskach, a opinie, które otrzymujemy od specjalistów ds. Bezpieczeństwa, jak również od użytkowników końcowych, to fakt, że naprawdę chcą otworzyć wszystkie drzwi za pomocą swoich telefonów komórkowych i przestać używać kluczy i kart dostępu”, mówi Daniel Berg, Assa Wiceprezes ds. Kluczy mobilnych Abloy. „Zasadniczo każdy rodzaj drzwi może być wyposażony w blokadę z włączoną funkcją Seos”.

  „Zespół programistów pracował z bezpiecznymi ekspertami ds. Tożsamości i kontroli dostępu w HID Global, programistami blokad w Sargent, Corbin Russwin i Yale oraz profesjonalistami z branży hotelarskiej w VingCard Elsafe. W rezultacie Seos można dostosować do różnych potrzeb użytkowników końcowych i lokalnych standardów. Dzięki Seos, Assa Abloy może zaoferować najbardziej elastyczną infrastrukturę dla cyfrowych kluczy na rynku, ”dodaje Berg.

  Film pokazujący działanie Seos w praktyce został opublikowany przez Assa Abloy:

  • HID Global zaprezentuje webinarium NFC World na temat „NFC w kontroli dostępu” w czwartek 25 października. Godzinne seminarium internetowe jest bezpłatne - dowiedz się więcej i zarejestruj się tutaj .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»