Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Audyt SEO: Jak przeanalizować stronę z perspektywy SEO?

  1. Brandelt Search
  2. indeksacja
  3. Google Search Console (Narzędzia dla webmasterów)
  4. Wyniki mobilne
  5. Metadane
  6. Położenie słowa kluczowego
  7. Nazwij zdjęcia
  8. Czyste adresy URL
  9. Powielanie filtrowania treści
  10. Treść treści
  11. odlewanie
  12. Co Google widzi na Twojej stronie
  13. JavaScript, brak plików cookie i brak widoku CSS
  14. robots.txt
  15. Czy masz tag noindex dla robotów meta?
  16. Liczba i forma linków
  17. Kierunek linków
  18. przekierowania
  19. HTTP lub HTTPS
  20. domena
  21. Mapa witryny
  22. Szybkość Twojej strony
  23. Optymalizacja zdjęć
  24. Strona przyjazna dla urządzeń mobilnych
  25. analityka
  26. Czy podoba ci się ten artykuł? Chcesz przeczytać więcej?

  Dobry audyt SEO pomoże Ci przeanalizować, czy strona internetowa spełnia aktualne wymagania nowoczesnych wyszukiwarek, a właściwie jest stroną przyjazną wyszukiwarkom.

  Często słyszę pytanie, jak zacząć zarabiać na optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Często spotykam się z przekonaniem, że podobnie jak Google Adwords szukanie dowolnego narzędzia SEO, a następnie dokładne zapoznanie się z nim w celu profesjonalnej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

  W praktyce nie jest to tak jasne.

  Nie można zapłacić za optymalizację wyszukiwarek w ramach jednego urządzenia, tzn. Dobrych miejsc docelowych nie można kupić bezpośrednio niż za płatne reklamy. Tutaj trzeba zwrócić uwagę na zwrot przepracowanych godzin i zwiększyć proporcję ruchu przychodzącego z wyszukiwarki proporcjonalnie do czasu poświęconego na optymalizację.

  Pozycjonowanie można podzielić na trzy główne obszary:

  Wiele godzin można wypełnić we wszystkich trzech obszarach, ale na pierwszy rzut oka nie jest jasne, który z nich przyniesie najwięcej rezultatów.

  Dlatego rozpoczynamy wszystkie projekty optymalizacji pod kątem wyszukiwarek robimy analizę strony internetowej , Gdy to zrobimy, natychmiast znajdzie się pod twoją kontrolą, audytem SEO, w wyniku którego można powiedzieć:

  • Czy ta strona jest przyjazna dla wyszukiwania?
  • Czy Google widzi to poprawnie?
  • Ile potrzebujesz do pracy na stronie, aby uzyskać większy ruch organiczny?
  • Jakie problemy techniczne trzeba rozwiązać w przypadku dobrych miejsc docelowych?

  Jeśli chcesz pobrać wersję PDF elementów, które analizujemy przez cały czas, możesz pobrać kroki audytu SEO za pomocą linku.

  W tym poście przedstawię szczegółowo, w jaki sposób analizujemy strony internetowe z perspektywy SEO, jakich narzędzi używamy i jakie aspekty oceniamy. Korzystając z wyników, zobaczysz, jak uzyskać najlepsze wyniki w wyszukiwarce na tej stronie.

  Brandelt Search

  Szukaj własnej marki i zobacz, co znajduje się na liście wyników. Zostanie wyświetlona strona główna? Jeśli tak, to czy jest na górze listy trafień?

  Jeśli Twoja witryna nie pojawia się na dole listy wyników wyszukiwania Google lub w ogóle, może to oznaczać, że istnieje problem z indeksowaniem lub strona mogła zostać ukarana.

  Powinieneś zwracać uwagę na to, czy używasz bardzo popularnego słowa jako nazwy marki, może nie być źle, abyś uszeregował wiele: Twoja strona może być zbyt młoda, aby znaleźć się w odpowiednim miejscu na słowo powszechnie używane przez innych.

  Na przykład, jeśli szukasz frazy „ boisko ”, Blog Thepitch.hu pojawi się jako pierwszy hit.

  indeksacja

  Jeśli zastanawiasz się, czy Google zaindeksował Twoją witrynę pod konkretnym terminem, możesz to sprawdzić, wyszukując tę ​​stronę. Na przykład:

  site: model biznesowy thepitch.hu

  Pozwala to sprawdzić, co Google uważa za autentyczne dla danego terminu. Jeśli w pierwszych wynikach jest coś innego, najlepiej jest zoptymalizować zawartość na stronie na podstawie wybranego słowa kluczowego.

  Tutaj możesz wyszukiwać nie tylko 1-2 słowa, ale także konkretne zdania lub dokładne dopasowania. Tutaj możesz skorzystać z rozwiązania po umieszczeniu wyszukiwanego hasła w cudzysłowie.

  strona: thepitch.hu „Ołów jest osobą”

  Google Search Console (Narzędzia dla webmasterów)

  Darmowe narzędzie Google pomoże Ci nie tylko w dokładnym wyszukiwaniu słów kluczowych w wyszukiwarce, ale także zapewni informacje o potencjalnych problemach technicznych. Możesz znaleźć błędy 4xx i 5xx lub strony w mapie witryny, które nie są dostępne.

  Konsola wyszukiwarki Google jest dostępna tutaj i więcej informacji tutaj możesz o tym przeczytać.

  Połączenie technicznie nie jest skomplikowane, ale warto wiedzieć, że w porównaniu do Analytics, zawsze widzimy dane tylko przez 90 dni. Dlatego warto zapisywać dane do pliku csv co 3 miesiące, aby dane, które wcześniej nabyłeś, były dostępne.

  Wyniki mobilne

  Znajdź go z widoku mobilnego na swojej stronie. Czy masz etykietę „Mobile Friendly”? Czy Twoja strona jest naprawdę mobilna? Czy strona docelowa jest łatwa w użyciu na telefonie komórkowym?

  Jeśli nie ma odpowiedzi na którekolwiek z pytań tutaj, możesz odwiedzić odwiedzających: jeśli masz ruch organiczny, jeśli nie mogą korzystać z Twojej witryny.

  W tym poście Barna napisała więcej o przyjaznych dla telefonów stronach, testach i technologiach: Mobilne SEO i mobilna strona internetowa ,

  Optymalizacja wyszukiwarek na stronie (na miejscu) koncentruje się na optymalizacji zawartości witryny. Jest to praktycznie połączenie adresów URL, tekstu i obrazów na stronie.

  Metadane

  Nie tylko powinieneś być dobry na liście wyników, ale nie ma znaczenia, jak się tam pojawi. Nawet jeśli idealna strona znajduje się w ekskluzywnej pozycji, jeśli metadane nie są prawidłowo wypełnione, odwiedzający nie będą odwiedzać witryny z wyszukiwarki.

  Dwie najbardziej podstawowe metadane to tytuł i opis meta. Wyglądają tak w kodzie źródłowym:

  <title> Bamboo for Pandas </title> <meta name = "description" content = "Lista najlepszych bambusów na całym świecie. Nie tylko pandy. ”>

  Pojawia się w wynikach wyszukiwania:

  Pojawia się w wynikach wyszukiwania:

  Celem jest posiadanie wszystkich Twoich stron z unikalnym i zwięzłym tytułem, a także właściwym i szczegółowym opisem. Nie musisz być szefem, wystarczy, że poczujesz się jak kliknięcie.

  Opis meta nie miał w przeszłości bezpośredniego efektu SEO, ale efekt pośredni. Ponadto jest coraz silniejszy. Oznacza to, że tylko dlatego, że termin został uwzględniony w opisie meta, na przykład Google nie umieścił jeszcze tej strony. Jednak w ostatnich latach każda wyszukiwarka w większym stopniu uwzględniła CTR (współczynnik klikalności).

  Weźmy na przykład termin „szkolenie seo”. Jeśli podamy ten termin na pozycji 4, jeśli osiągniemy bardziej stabilny współczynnik klikalności niż wynik 1, 2 lub 3, możemy wyprzedzić ich na liście wyników wyszukiwania. Opis meta odgrywa w tym główną rolę. Jeśli nasz metaopis jest lepszy, to znaczy pomaga nawigować w wyszukiwarce, to prawdopodobnie klikniesz nasz wynik. To samo dotyczy sytuacji odwrotnej: jeśli jesteśmy teraz we właściwym miejscu, ale inni uzyskują lepsze wskaźniki klikalności dzięki lepszemu metaopisowi, możemy wrócić do wyników. Dlatego Google bierze pod uwagę te wartości CTR podczas rankingu wyników.

  Położenie słowa kluczowego

  Nie ma znaczenia, jaką formę zawiera słowo kluczowe w treści witryny lub czy w ogóle zawiera słowo kluczowe target.

  Warto przynajmniej raz w nagłówku H1 (nagłówek 1) lub kilka razy w tekście, w odpowiednim kontekście.

  Istnieje jednak potrzeba zwrócenia uwagi na unikanie wypychania słów kluczowych, co może skutkować karą. Najlepszą praktyką jest umieszczenie słowa kluczowego lub dowolnej jego wersji lub synonimu:

  • W tytule
  • W adresie URL
  • W h1
  • Zawartość 2-3 razy
  • W opisie meta
  • W nazwie obrazków, w tekście alt

  Nazwij zdjęcia

  Ponieważ roboty nie są obecnie w stanie określić z całą pewnością, co jest wyświetlane na danym obrazie, interpretują je z nazwy pliku lub z tekstu alt. Może to być wykorzystane do optymalizacji zawartości. Na przykład nazwa pliku „foto_1.jpg” ma znacznie mniej do powiedzenia niż „haz_a_tonal_csonakkal.jpg”.

  Tekst Alt należy wypełnić słowem kluczowym jako całe zdanie, ponieważ pojawi się jako opis obok obrazu w Wyszukiwarce grafiki Google.

  Jeśli strona jest uważana za bardzo dobrą SEO, jest to jedna z pierwszych rzeczy do sprawdzenia. Jeśli nazwa i tekst nie są poprawnie ustawione, z pewnością jest miejsce na dalsze ulepszenia.

  Czyste adresy URL

  W przypadku starszych witryn adresy URL często wyglądają tak:

  weboldal.hu/oldal.php?lap_id=21

  Obecnie jest to bardziej popularny układ:

  website.hu/10-seo-tipp website.hu/category/cookback

  W ten sposób można nie tylko zobaczyć oczekiwaną zawartość danej strony według adresu URL, ale nawet kategorie można z niej usunąć. Ponadto można również włączyć słowa kluczowe, co może być również zaletą na froncie SEO. Dlatego powinieneś uaktualnić swoje starsze adresy URL do powyższego przykładu.

  Jeśli uruchomimy firmowy blog, warto unikać adresów URL opartych na danych na podstawie własnego doświadczenia. W praktyce wygląda to jak zamiast adresu URL:

  weboldal.hu/2016/05/25/10-seo-tipp

  Użyjmy tego więcej:

  weboldal.hu/10-seo-tipp

  W wynikach wyszukiwania możemy wskazać, kiedy post został utworzony lub kiedy był ostatnio aktualizowany. Ponadto krótszy adres URL jest przyjazny dla użytkownika, łatwiejszy do czytania, zapamiętywania, a także do zapobiegania przecinaniu końca adresu URL za pomocą znacznika (…) na liście wyszukiwania.

  Powielanie filtrowania treści

  Google nie nagradza ani nie karze Cię za przesłanie tej samej treści do wielu witryn. Traktuje to jako duplikat treści, ponieważ odnosi się do sztucznego zwiększania zawartości strony. W skrajnych przypadkach można uzyskać za to karę, co skutkuje spadkiem ruchu z wyszukiwarki. W drastycznym przypadku spowolnienie może być takie, że zostanie wyraźnie zresetowane przez Google i usunięte z listy trafień.

  Oczywiście zduplikowane treści mogą wystąpić nawet wtedy, gdy starasz się przestrzegać wszystkich zasad. Czy to z powodu zaniedbania, czy też dlatego, że inni cię kopiują. Korzystam z dwóch narzędzi, aby znaleźć duplikaty treści:

  Jeśli znajdziesz strony, na których treści w dużej mierze się nakładają lub jesteś zmuszony do korzystania z duplikatów treści, masz trzy opcje ochrony:

  • Nie zezwalaj na indeksowanie strony przez Google, włączając ten fragment do sekcji <head> Twojej strony: <meta name = ”robot” content = ”noindex, follow” />
  • 301 przekierowuje duplikat treści do oryginału z przekierowaniem
  • stosowanie kanoniczne adresy URL aby wyszukiwarki wiedziały, która strona jest oryginalna

  Możesz użyć kanonicznego adresu URL, aby wskazać, który post, wpis, strona internetowa została utworzona wcześniej, więc późniejsze kopie będą karane za duplikowanie treści, a nie za stronę.

  Treść treści

  Czy masz wystarczającą ilość treści na stronie głównej i stronach docelowych? Co najmniej 150 opisów słownych jest warte zachodu, ponieważ jeśli nie masz tej krótkiej treści wprowadzającej, ani roboty wyszukujące, ani odwiedzający nie będą mogli szybko i łatwo poznać istoty Twojej witryny.

  Jeśli masz zbyt wiele reklam w swojej witrynie, nie będzie to dobre dla SEO. Warto trzymać je pod zdrową granicą i sprawić, by były bardziej widoczne po przewijaniu (BTF). Pamiętaj, aby mieć więcej treści na swojej stronie niż reklama.

  Trafienia organiczne zazwyczaj zawierają najwyższą zawartość 1900-2000 słów. Jednak ogólnie rzecz biorąc, dopuszcza się zapisywanie zawartości co najmniej 1500 słów. Im mniejsze jest słowo, tym rzadziej robią to na stronie SEO. W niektórych przypadkach dobrze jest mieć 4-500 słów, ale szansa na to jest znacznie mniejsza niż przy zawartości 1500 słów.

  odlewanie

  Ma również znaczenie, czy zawartość strony jest podzielona na oddzielne części. Długi, nieprzerwany tekst można interpretować mniej niż zawartość dobrze podzielonych akapitów oddzielonych nagłówkiem.

  Tutaj możesz użyć podziałów sekcji, h1, h2 i h3. Formatowanie i pakowanie pomagają poprawić wrażenia użytkownika i czytelnika, co jest coraz ważniejszym aspektem SEO każdego roku.

  Co Google widzi na Twojej stronie

  Jeśli Twoja witryna nie jest tworzona za pomocą technologii przyjaznej dla wyszukiwarek (na przykład w pełni opartej na technologii Flash), Google i inne roboty wyszukiwarek mogą nie być w stanie odzyskać jej zawartości.

  Istnieje bardzo prosty sposób sprawdzenia, czy wyszukiwarki widzą, co mogą czytać gołym okiem.

  JavaScript, brak plików cookie i brak widoku CSS

  Korzystając z przeglądarki SEO, możesz zobaczyć, jakie roboty indeksujące wyszukiwarki zobaczą w Twojej witrynie. Usuwają różne elementy JavaScript i Flash oraz usuwają formatowanie CSS. Jednak treść tekstowa i obrazy są zachowywane, a nagłówki można rozróżnić. Używam Browseo, ale są inne alternatywy.

  Strona szkolenia z zakresu marketingu treści na przykład wygląda jak robot indeksujący wyszukiwarki.

  Jeśli na stronie znajduje się zawartość osadzona w <ramce>, może ona nie być widoczna dla wyszukiwarki. I nie może tego zrozumieć. Zapobiegnie to pojawianiu się w wynikach.

  robots.txt

  Przeszukiwacze zazwyczaj czytają plik robots.txt w katalogu głównym witryny, jeśli taki posiadasz. Na tej podstawie możesz zdecydować, w jaki sposób strona jest indeksowana. Na przykład możesz uczynić je widocznymi dla nich:

  User-agent: * Disallow:

  Na przykład, jeśli nie chcesz, aby interfejs administratora WordPress pojawiał się w wynikach wyszukiwania, powinieneś użyć tego:

  User-agent: * Disallow: / wp-admin /

  Jeśli jesteś ciekawy złożonego przykładu na żywo, a Google przeniósł filtr na skrajne poziomy: https://www.google.com/robots.txt

  Czy masz tag noindex dla robotów meta?

  <meta name = "robots" content = "noindex">

  Jeśli ten członek zostanie przypadkowo pozostawiony w jednej części witryny, ta część nie pojawi się w ogóle na liście trafień. Możesz to sprawdzić np Krzycząca Żaba To pomaga.

  Możesz jednak dołączyć ten tag do stron docelowych. W ten sposób możesz uniknąć przeszukiwania strony zakupów lub rejestracji za pomocą wyszukiwarki Google, co jest liczone jako konwersja Twojego narzędzia analitycznego.

  Liczba i forma linków

  Zbyt wiele i zbyt mało linków może być złym znakiem na stronie. Warto dążyć do połączenia wewnętrznego od 100 do 200: nie jest to reguła wygrawerowana w kamieniu, ale dobra reguła.

  Tekst zakotwiczenia, który jest linkiem powyżej (link lub kotwica), jest również lepszy dla mowy. Mniej szczęścia polega na kliknięciu „kliknij tutaj” na „stronie” i umieszczeniu innych ważnych linków pod innymi popularnymi słowami. Zazwyczaj lepiej jest używać konkretnych nazw. Na przykład, jeśli chcesz połączyć kategorię z podstroną, możesz umieścić link pod nazwą kategorii. To samo dotyczy elementów menu i łączy w menu lub stopce.

  Kierunek linków

  Treść powinna być dostępna poziomo i pionowo. Łącza pionowe (pionowe) oznaczają, że różne główne podkategorie są dostępne w głównych kategoriach strony głównej, a dla poziomej (poziomej) struktury linkowania linki do innych odpowiednich produktów można również znaleźć na stronie produktu.

  przekierowania

  Czy w witrynie używane są odpowiednie typy przekierowań? Z punktu widzenia SEO zaleca się używanie 301, które przekazuje tylko „siłę” SEO do nowego linku. 302 i inne przekierowania przenoszą tylko ruch, ale roboty wyszukiwania nie uważają tego za autentyczne, ale za 301.

  Należy unikać zbyt wielu przekierowań, ponieważ Google nie będzie już ich śledzić po określonej liczbie przekierowań. Ponadto, przy wielu przekierowaniach, wartość linków zmniejsza się nawet z 301, proporcjonalnie do liczby przekierowań. Na podstawie testów takie przekierowanie wynosi około 15% straty.

  Należy również uważać, aby nie mieć wielu przekierowań (np. A -> B -> C), są to tak zwane łańcuchy przekierowań. Ponadto nie powinno być żadnych linków kołowych (A -> B -> A), nazywamy to pętlą przekierowania.

  HTTP lub HTTPS

  Chociaż Google jest oficjalnie rozpoznawane Zaletą używania HTTPS nie zawsze jest jasny ranking przełączania. Jeśli budujesz swoją witrynę od dłuższego czasu i jest duży ruch pochodzący z wyszukiwarek, możesz nie zauważyć pozytywnej zmiany w krótkim okresie.

  Dzieje się tak, ponieważ istniejące łącza HTTP muszą zostać przekierowane do nowych wersji HTTPS (np. Adres URL https://pandabambusz.hu automatycznie przeniesie użytkowników do https://pandabambusz.hu ). Podczas przekierowania siła łącza spada o tyle, ile dodaje HTTPS.

  Niemniej jednak warto się przełączyć. W dłuższej perspektywie SEO nie tylko daje przewagę nad Twoją stroną, ale także to także czyni go bezpieczniejszym przez szyfrowanie ruchu.

  W przełączaniu z http na htps odkryłem, że zazwyczaj w ciągu 1-3 miesięcy następuje spadek ruchu organicznego, a następnie powraca do tego samego poziomu na stronie. Wtedy sytuacja się poprawia. To samo potwierdził Gábor a Zaawansowane porady SEO w post.

  domena

  Domena Twojej witryny powinna być zunifikowana, tzn. Powinieneś wybrać konkretny adres, za pośrednictwem którego Twoja strona będzie dostępna. Może to być adres www lub bez niego, ale nie oba.

  Spotkałem przypadek, w którym kilka różnych domen zostało przekierowanych do tej samej przestrzeni dyskowej. Spowodowało to, że wyniki wyszukiwania dla obu domen konkurowały praktycznie ze sobą. Rozwiązaniem w tym przypadku jest przekierowanie wszystkich innych domen do domeny głównej i zbudowanie jej wiarygodności. W przeciwnym razie pozostałe domeny będą ze sobą konkurować.

  Mapa witryny

  Mapa witryny jest prostą listą stron na Twojej stronie i po ich ostatniej aktualizacji. Ciekawą podstawą do porównania jest liczba wszystkich stron i ich liczba w bazie danych Google.

  Istnieje kilka metod tworzenia mapy witryny. Dla WordPress a Wtyczka SEO Yoast na przykład możesz automatycznie utworzyć go dla siebie. Zalecany format to .xml.

  Jeśli masz mapę witryny, możesz powiązać ją z Google Search Console. Daje nam to bardziej szczegółowe i lepsze statystyki dotyczące elementów technicznych naszej strony internetowej.

  Szybkość Twojej strony

  Często możesz stracić tysiące użytkowników w ułamku sekundy, jeśli spędzasz zbyt długo na swojej stronie. Odwiedzający opuszczający zakład w momencie załadunku nie poradzą sobie z wiarygodnością Twojej witryny, co może pogorszyć Twoje rankingi.

  Trochę ciekawości: kiedy Google eksperymentował z tym pokazując 30 wyników zamiast zwykłych 10 sekund z czasem ładowania dłuższym o 0,5 sekundy, ruch spadł o 20%. Oznacza to, że co piąty gość się nudzi.

  Używam dwóch narzędzi: Google PageSpeed ​​Insights i a GTMetrix narzędzie do analityki internetowej. Oba są w stanie przedstawić szczegółowe sugestie dotyczące ładowania, które można łatwo wbudować w witrynę przy pomocy dobrego programisty.

  Szybkość ładowania strony internetowej można zmierzyć i przetestować różnymi metodami. Niedawno napisaliśmy artykuł, który pokazuje krok po kroku pomiar szybkości strony internetowej za pomocą wielu narzędzi.

  Optymalizacja zdjęć

  Spotkałem się kilka razy ze zjawiskiem, że małe zdjęcie w jednym rogu strony było w rzeczywistości gigantycznym zdjęciem o rozdzielczości, która była wyświetlana tylko w małym rozmiarze. Niezależnie od tego oryginalny rozmiar został załadowany i zwolniony. W rzeczywistości widziałem również, że zdjęcie 10 MB zostało przesłane jako tapeta, a użytkownicy musieli go pobrać. Samo pobranie tego obrazu zajęło 4-5 sekund, przy słabym wifi lub mobilnet do 10-15. Nie tego oczekiwałby użytkownik.

  Dlatego powinieneś optymalizować swoje zdjęcia na dwa sposoby:

  • Zmieniono rozmiar, aby wyświetlić rozdzielczość
  • Kompresuj rozmiar pliku obrazów. Na przykład a TinyPNG , co pozwala uzyskać znacznie mniejsze rozmiary plików bez widocznej utraty jakości, co przyspiesza szybkość ładowania strony.

  Strona przyjazna dla urządzeń mobilnych

  Ważnym aspektem SEO jest to, czy strona internetowa może być wyświetlana dobrze z mobilnego punktu widzenia. Można to zrobić na trzy sposoby:

  • Elastyczny projekt (responsywny)
  • Dynamiczna porcja
  • W pełni oddzielone strony

  Tutaj musisz się upewnić, że wersja mobilna jest odpowiednio dostępna. Jeśli widok mobilny jest oddzielony od pulpitu, analityk musi tam być. W takim przypadku należy wskazać różne wersje Google używając tagów kanonicznych i alternatywnych ,

  analityka

  Jednym z najczęściej używanych narzędzi analitycznych jest Google Analytics, ale warto zwrócić szczególną uwagę na integrację tych informacji, aby nie uzyskać zniekształconych danych od użytkowników. Powinieneś przynajmniej sprawdzić:

  • Czy kod śledzenia GA pojawia się na każdej stronie?
  • Czy kod jest wymieniony tylko raz na stronę?
  • Czy jesteś podłączony do GA i Search Console?
  • Nagrywaj wewnętrzne wyszukiwania?
  • Czy rejestrujesz również dane demograficzne?
  • Adwords i AdSense są również połączone?
  • Ustawiono także remarketing?
  • Parametry UTM są poprawne?
  • Zestaw śledzenia zdarzeń?

  Zestaw śledzenia zdarzeń

  Powyższe aspekty i elementy można sprawdzić w małym miejscu przez maksymalnie 2-3 godziny. Jednak w przypadku witryny o dużym natężeniu ruchu z setkami lub tysiącami podstron może to potrwać kilka tygodni.

  Oczywiście doświadczenie to można przyspieszyć, wykorzystując doświadczenie i używając różnych narzędzi, ale nie powinieneś być w stanie oszczędzać na audytach SEO.

  Taka analiza jest zazwyczaj wykonywana przed lub po migracji domeny (migracji) lub większej konwersji strony. Oczywiście nie jest konieczne wykonywanie wszystkich elementów naraz, nawet jeśli jest on podzielony i można sprawdzić tylko część techniczną lub treść.

  Musisz to sobie wyobrazić jako serwis samochodowy dla samochodu. Okresowo warto sprawdzić wszystkie elementy, aby zapobiec poważnym problemom, aw konsekwencji znacznym wydatkom. Jeśli nigdy nie przeprowadziłeś takiego audytu na swojej stronie, powinieneś rozważyć co najmniej 1-2 obszary, aby upewnić się, że ważne rzeczy są w porządku.

  Ta lista zawiera najważniejsze punkty analizy SEO witryny. Jednak znalezienie problemów to tylko pierwszy krok. Prawdziwa praca często pojawia się po tym: warto jak najszybciej opracować plan rozwoju, który ma zostać wdrożony i zintegrować go z wyświetlaną stroną.

  Jeśli chcesz mieć dostępną do pobrania wersję PDF powyższej listy, możesz pobrać kroki audytu SEO za pomocą tego linku.

  Jaki problem zauważyłeś na liście na swojej stronie? Napisz w swoim komentarzu na temat swoich doświadczeń.

  Czy podoba ci się ten artykuł? Chcesz przeczytać więcej?

  Następnie zarejestruj się i wyślij nam e-mail, jeśli napiszesz podobny artykuł!

  0% spamu, 100% marketingu online.

  Chcesz przeczytać więcej?
  Czy Google widzi to poprawnie?
  Ile potrzebujesz do pracy na stronie, aby uzyskać większy ruch organiczny?
  Jakie problemy techniczne trzeba rozwiązać w przypadku dobrych miejsc docelowych?
  Zostanie wyświetlona strona główna?
  Jeśli tak, to czy jest na górze listy trafień?
  Czy masz etykietę „Mobile Friendly”?
  Czy Twoja strona jest naprawdę mobilna?
  Czy strona docelowa jest łatwa w użyciu na telefonie komórkowym?
  Php?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»