Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Audyt strony

  1. Audyt marketingowy
  2. Audyt techniczny
  3. Audyt wyszukiwania (analiza seo)
  4. Analiza użyteczności
  5. Analiza bezpieczeństwa witryny
  6. Analiza czynników rankingu komercyjnego
  7. Porównawcza analiza konkurencyjnej strony
  8. Ekspresowy audyt
  9. Pełny kompleksowy audyt

  Jest to kompleksowa analiza mająca na celu identyfikację błędów technicznych, nawigacyjnych i marketingowych popełnionych podczas tworzenia witryny. Pozwala zidentyfikować słabe strony witryny, skorygować niedociągnięcia, wybrać odpowiednią strategię promocji, aby uniknąć niepotrzebnych kosztów i zmarnowanego czasu. Audyt jest potrzebny, aby poprawić jakość witryny, przyciągnąć użytkowników i generować zyski.

  Możliwe obszary audytu strony:

  Kontrolujemy witrynę jako kompleksowo - we wszystkich kierunkach i oddzielnie - w wybranych obszarach.

  Oddzielna usługa - ekspresowy audyt strony . W nim skupiamy się na ważnych podstawowych optymalizacjach zasobu internetowego. Ekspresowy audyt zajmuje znacznie mniej czasu, więc jest tańszy.

  Audyt marketingowy

  Odpowiedzi na większość pytań związanych z potencjalnymi klientami, produktem i jego promocją.

  Audyt marketingowy witryny obejmuje:

  • Analiza źródeł ruchu - strukturyzacja i ocena źródeł odwiedzających witrynę. Każde źródło jest recenzowane i oceniane według stopnia jakości publiczności, którą prowadzi do strony. Naszym zadaniem jest ocena jakości odbiorców, która przyciąga każdy kanał. Wiedząc o tym, możemy uszeregować kanały według stopnia ich użyteczności. Zwiększ koszt efektywnych kanałów i zmniejsz nieefektywność. Audyt marketingowy pozwala zoptymalizować strategię promocji, zrozumieć, co należy skoncentrować wysiłki.
  • Analiza widowni i frekwencji - ocena jakości odbiorców, geografii i demografii odwiedzających, czasu przebywania na stronie, liczby zwrotów i innych cech. Ruch w witrynie w określonych odstępach czasu jest sprawdzany i oceniany, zmiany są monitorowane, a przyczyny recesji są identyfikowane.
  • Analiza użyteczności - ocena użyteczności strony i zalecenia dotyczące dostosowania różnych elementów projektu. Użytkownicy nie powinni zakłócać niczego na stronie, aby zrealizować swoje cele: rejestracja, zamówienia, zakupy itp. Wręcz przeciwnie, projekt strony powinien prowadzić użytkownika do celu, pomóc dokonać wyboru i dokonać zakupu.
  • Analiza polityki cenowej i strategii marketingowej - ocena poziomu cen, asortymentu produktów, ofert promocyjnych i innych działań na rynku. Polityka cenowa na stronie musi być zgodna z warunkami rynkowymi. Strategia marketingowa powinna być lepsza niż konkurencja, aby osiągnąć wyższe wyniki ekonomiczne i kluczowe wskaźniki efektywności.

  Audyt marketingowy witryny pozwala zidentyfikować słabe i mocne strony witryny, zidentyfikować skuteczne kanały przyciągania docelowych użytkowników, wybrać odpowiednią strategię rozwoju i rozwoju oraz osiągnąć wysoką sprzedaż.

  Audyt techniczny

  Jest używany, gdy konieczne jest przeanalizowanie witryny pod kątem jakości jej kodu programu i ustawień hostingu. Taka analiza pozwala uniknąć błędów, które mogą prowadzić do nieprawidłowego indeksowania witryny, powodować problemy z jej dostępnością i prowadzić do wycieku poufnych informacji.

  Audyt pozwala określić stopień wydajności witryny na poziomie technicznym. Właściwa organizacja strony technicznej jest podstawowym zadaniem, od którego zależy jej skuteczność i wydajność. Problemy techniczne witryny mogą zakłócać jej dalszy rozwój w wyszukiwarkach, a także stać się przeszkodą dla użytkowników do wykonania docelowej akcji.

  Audyt techniczny umożliwia identyfikację duplikatów stron, określenie prawidłowego ustawienia odpowiedzi serwera, sprawdzenie szybkości ładowania strony, sprawdzenie formularzy zamówień i innych skryptów pod kątem wykonalności, przejrzenie umiejętności obsługi robots.txt, przeanalizowanie jakości kodu źródłowego i innych podstawowych rzeczy, które decydują o sukcesie Internetu zasób

  Audyt wyszukiwania (analiza seo)

  W trakcie przeprowadzania audytu wyszukiwania wykrywane są główne kluczowe pytania, analizowany jest rdzeń semantyczny witryny i, w razie potrzeby, gromadzone, określane są pozycje w wyszukiwarkach i identyfikowane są sposoby osiągnięcia wyższych wyników w wynikach wyszukiwania.

  Audyt wyszukiwania witryny zawiera analizę wszystkich czynników wpływających na pozycje w wyszukiwarkach:

  • wewnętrzne (treść, nagłówki, link wewnętrzny);
  • zewnętrzne (linki do badanej strony);
  • komercyjne (funkcjonalne, ceny, promocje itp.);
  • behawioralne (awarie, czas na stronie, głębia widzenia, punkty wejścia, CTR w wydaniu).

  Podczas wyszukiwania strona jest oceniana z punktu widzenia wyszukiwarek. Aby zostać odwiedzonym i przynieść korzyści, witryna powinna być łatwo indeksowana przez wyszukiwarki, być dobrze zoptymalizowana i mieć wysokie wskaźniki wiarygodności.

  Analiza SEO (seo) to kompleksowa ocena właściwości wyszukiwania witryny. Podczas analizy SEO ujawniane są główne parametry optymalizacji strony: jakość optymalizacji tekstu, ilość i jakość masy referencyjnej, wiek witryny, dostępność niezbędnej funkcjonalności, zgodność poziomów cen z rynkowymi, jakość odbiorców i jej zachowanie. Parametry te są analizowane i określany jest poziom zgodności witryny z wymaganiami wyszukiwarek w celu osiągnięcia pożądanych wyników.

  Jest to jeden z najważniejszych etapów analizy, ponieważ jego odkrycia bezpośrednio wpływają na przyszłą strategię promocji strony w wyszukiwarkach i na pozycjach.

  Analiza użyteczności

  To jest ocena użyteczności witryny. Określane są punkty wejścia, popularne strony i sposoby wyszukiwania niezbędnych informacji. Uwzględnia czas ładowania strony, optymalną strukturę zasobu, łatwość projektowania, nawigacji, projektowania, analizowania stron dla wygody lokalizacji elementów funkcjonalnych itp.

  Tworzenie dobrej użyteczności jest bardzo ważnym momentem w organizacji sprzedawanego zasobu internetowego, ponieważ aby użytkownik mógł podjąć określone działanie, konieczne jest, aby swobodnie śledził stronę i nie chce iść do konkurencyjnego zasobu internetowego. Użyteczność audytu pozwala znaleźć i wyeliminować niedociągnięcia, które uniemożliwiają użytkownikom szybką i wygodną pracę z zasobem internetowym i powracają do niego wielokrotnie.

  Analiza bezpieczeństwa witryny

  Jest to sprawdzanie zasobów internetowych pod kątem możliwych luk w zabezpieczeniach i dziur w kodzie, które mogą potencjalnie dać atakującym dostęp do ukrytych informacji, systemu zarządzania treścią i danych zarejestrowanych użytkowników. Z reguły hakerzy witryn dążą do takich celów, jak wysyłanie spamu, uzyskiwanie danych osobowych zarejestrowanych użytkowników, sprzeniewierzanie funduszy, infekowanie witryny wirusem działającym na rzecz crackera oraz zwykły sabotaż na podstawie konkurencji.

  A jeśli zhakowany i uszkodzony zasób internetowy z reguły może zostać szybko przywrócony, kradzież poufnych informacji, pieniędzy i innych cennych danych może kosztować właściciela witryny. Obrażeni użytkownicy mogą zainicjować próbę ze wszystkimi wynikającymi z tego konsekwencjami. Aby uniknąć tych wszystkich problemów, musisz zamówić audyt bezpieczeństwa zasobów internetowych, upewnij się, że jest on chroniony i dobrze spał. Analiza bezpieczeństwa będzie kosztować znacznie mniej niż szkody, które hakerzy mogą zrobić podczas hakowania.

  Audyt bezpieczeństwa pozwoli zidentyfikować wszystkie możliwe luki w ochronie witryny i chronić ją przed atakami hakerów i nieautoryzowanym dostępem.

  Analiza czynników rankingu komercyjnego

  Audyt ten ma na celu zbadanie czynników komercyjnych witryny i jej konkurentów. W trakcie analizy określana jest niezbędna funkcjonalność i elementy komercyjne, które muszą być obecne i działać poprawnie na stronie, aby użytkownicy i wyszukiwarki się spodobały. Takie elementy mogą obejmować różne filtry i sortowanie katalogu produktów, formularz zamówienia, funkcję porównywania produktów, koszyk, dane kontaktowe, ceny i wiele innych. Audyt czynników komercyjnych odpowiada na pytanie, czy witryna spełnia wymagania rynku dla pomyślnej realizacji celów komercyjnych i osiągnięcia wysokich pozycji w wyszukiwarkach. A jeśli nie, to jaką funkcjonalność należy do niej dodać iw jakiej formie.

  Porównawcza analiza konkurencyjnej strony

  Pozwala ocenić konkurencyjne właściwości zasobów internetowych w celu opracowania środków mających na celu poprawę ich wydajności i zwiększenie konkurencyjności. W procesie analizy konkurencyjnej witryny porównuje się ją z witrynami konkurentów: ocenia się treść, treść, strategię marketingową promocji i inne kryteria. Na podstawie otrzymanych informacji podaje się zalecenia dotyczące rozwoju i poprawy analizowanego miejsca.

  Internet jest bardziej konkurencyjnym środowiskiem niż rynek w świecie rzeczywistym, ponieważ aby przejść do innej strony internetowej, wystarczy jedno kliknięcie myszką. W tak dynamicznej przestrzeni każdy element biznesu musi być w najlepszym wydaniu. Analiza porównawcza stron pomaga utrzymać wysoki poziom jakości, pozwala określić aktualny poziom rozwoju zasobu internetowego w konkretnym temacie w stosunku do konkurentów.

  Za pomocą analizy porównawczej można zidentyfikować zalety i wady witryny w obszarach technicznych, wyszukiwania i marketingu. Na podstawie otrzymanych informacji opracuj szereg propozycji i zaleceń mających na celu wyeliminowanie słabych stron i wzmocnienie mocnych stron.

  Ekspresowy audyt

  Oprócz wszystkich powyższych opcji oferujemy usługę ekspresowego audytu - analizę zasobów internetowych w krótkim czasie. Ekspresowy audyt obejmuje główne punkty audytów technicznych, marketingowych i wyszukiwania. Ponieważ ten typ analizy witryny jest mniej dokładny niż regularny audyt, jej koszt jest mniejszy.

  Pełny kompleksowy audyt

  Jest to najbardziej kompletna i kompleksowa analiza, uwzględniająca wszystkie możliwe niuanse i szczegóły. Im szerszy audyt, tym więcej danych jest zaangażowanych w analizę, a dokładniej plan rozwoju i optymalizacji zasobów internetowych. Kompleksowy audyt pozwala dokładnie zbudować strategię promocji witryny i najprawdopodobniej uzyskać pożądany wynik.

  Formularz jest nieprawidłowy.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»