Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Badanie Proca pokazuje wyższość Google SERP

  Niedawno,  Slingshot SEO  przeprowadził badanie dotyczące zachowań użytkowników, próbując określić wpływ rankingów wyszukiwarek na pierwszej stronie na współczynniki klikalności (CTR)

  Niedawno, Slingshot SEO przeprowadził badanie dotyczące zachowań użytkowników, próbując określić wpływ rankingów wyszukiwarek na pierwszej stronie na współczynniki klikalności (CTR). Wyniki tego badania zostały opublikowane w białej księdze zatytułowanej „Opowieść o dwóch badaniach: ustalenie stawek za kliknięcie Google i Bing”.

  Jak wskazuje tytuł, głównym celem badania było przyjrzenie się różnicom w CTR między dwoma głównymi amerykańskimi wyszukiwarkami, liderem branży Google i własnością firmy Microsoft Bing oraz w jaki sposób mogą pomóc w obliczeniu zwrotu z inwestycji (ROI) z kampanii SEO.

  Slingshot postanowił zająć się swoimi badaniami, szukając odpowiedzi na szereg pytań dotyczących obserwowanych krzywych CTR dla organicznych wyników w USA zarówno w wyszukiwarkach, jak i ich porównania między sobą, między innymi w związku z zachowaniem użytkownika.

  Ponieważ firma widzi organiczny współczynnik CTR w wyszukiwarkach jako jeden z najlepszych wskaźników pomiaru zaangażowania użytkowników, a ponieważ Google i Bing są gospodarzem około 95% wszystkich zapytań dotyczących wyszukiwarek, badanie to miało na celu przedstawienie perspektywy, jak cenne jest strona jeden ranking może być na każdej stronie.

  Niektóre twarde dane przedstawione w białej księdze obejmują:

  - Google SERP wykazało obserwowany CTR na poziomie 18,2 procent w rankingach numer jeden i 10,05 procent w rankingach numer dwa.

  - Bing SERP wykazał obserwowany CTR na poziomie 9,66 procent dla rankingu numer jeden i 5,51 procent dla drugiego miejsca.

  - Łączny średni CTR dla pierwszych wyników wyszukiwania organicznego na stronie Google wynosi 52,32%.

  - Łączny średni CTR dla pierwszych wyników wyszukiwania organicznego na stronie Bing wynosi 26,32 procent.

  - Każdego miesiąca około 117 milionów wyszukiwań w Bing oznacza termin „google”. (Wskazówka: to nie jest świetny znak lojalności użytkowników).

  Dowody wyraźnie pokazują, że użytkownicy mają o wiele większe zaufanie do wyników wyszukiwania Google, zwłaszcza na pierwszej stronie, niż tych, które Bing ma do zaoferowania. Według raportu, po przestudiowaniu zachowań użytkowników na podstawie CTR, Slingshot chce „podkreślić znaczenie rankingu w pierwszej dziesiątce pozycji w SERPach Google”.

  Aby przeczytać pełny raport, kliknij powyższy link lub po prostu przejdź tutaj .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»