Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Banery natywnie i skutecznie nie oferują. Promocja marek w sklepie internetowym

  1. Czego chce reklamodawca
  2. Narodzenia
  3. Wydajność
  4. Co może dać sklep
  5. Wniosek

  Jeśli po raz pierwszy zobaczyłeś słowa „promocja”, „marki” i „sklep internetowy” obok iw tej sekwencji, przejrzyj to energiczny artykuł , natychmiast wszystko stanie się jasne. Dla niecierpliwej, krótkiej esencji.

  Marki mają budżety na promocję online. Mówiąc najprościej, reklama. Niektóre z tych budżetów trafiają do kieszeni Google i Yandex z ich reklamą kontekstową, niektóre są zdeponowane na kontach popularnych witryn z zawartością, takich jak Layfhaker lub Lenta.ru. Sprzedają głównie banery, materiały partnerskie i specjalne projekty. To spada na sieci społecznościowe. Interesują się również agencje zajmujące się usługami promocyjnymi - w kontekście reklamy, specjalnych projektów z mediami, SMM.

  Sklepy internetowe również wchodzą w skład dystrybucji - chociaż nie mają tak dużej proporcji jak reszta. Nadszedł czas, aby się zbuntować: „Dlatego, ponieważ w sklepach istnieje bezpośredni kontakt z grupą docelową w punkcie sprzedaży”. Oburzenie jest uczciwe, wyjaśnienie będzie również sprawiedliwe.

  Czego chce reklamodawca

  Dwa trendy, które są obecnie istotne dla rynku zamówień reklamowych. Pamiętaj o nich. Jednocześnie zastanów się, ile twój sklep zaspokaja te potrzeby.

  Narodzenia

  Marki chcą współpracować z konsumentem na wszystkich etapach lejka sprzedaży, ale jednocześnie muszą być dyskretne, organicznie uzupełniające kontekst. Pamiętaj o mikromomenty - ta historia jest dokładnie taka sama. Marka chce być najbardziej użyteczna dla konsumenta w odpowiednim czasie. Dzięki niemu można uzyskać sprzedaż, zwiększyć lojalność lub zainteresowanie konsumentów.

  Pragnienie bycia rodzimym we wszystkim, w tym w reklamie, pociąga za sobą wzrost zainteresowania rodzimymi formatami. Oznacza to, że „tylko baner” na głównej stronie sklepu jest nadal interesujący, ale nie tyle, aby kupić tylko banery.

  Jest jeszcze jeden punkt, który również pobudza zainteresowanie rodzimą reklamą. To szum informacyjny. Informacje w ogólności, aw szczególności reklama, stały się tak bardzo, że tego nie zauważamy. Gdy tylko coś się włącza, wygląda i brzmi jak reklama - nasz mózg mruga wszystkie luki percepcji.

  Z tego powodu marki zaczęły więcej pracować za zaangażowanie, a nie za banalne tłumaczenie przekazów reklamowych do mózgu. Marketing wydarzeń, konkursy z mechaniką gier w sieciach społecznościowych, wzrost popularności marketingu treści - wszystko to sugeruje, że marki nie widzą już sensu „bicia w czoło”. Nawet reklama telewizyjna stała się bardziej elegancka, kinowa, liryczna - powinna przynosić przyjemność, bawić się i sprzedawać tylko wtórnie.

  Jeśli nadal istnieją wątpliwości Fragmenty badania IAB Russia - znajdziesz tam rodzimą reklamę.

  Jest oczywiste z rodzajem, teraz punkt drugi.

  Wydajność

  Marki światowe, takie jak Unilever czy Procter & Gamble, mają roczny budżet w wysokości 7-8 miliardów dolarów. Ale ostatnio nastawili się na skuteczność reklamy - na przykład rok temu, P & G obniżone koszty na reklamę online za 100 milionów dolarów na kwartał, a także odmówił z usług 80% agencji, aby zaoszczędzić budżet i znaleźć bardziej wydajnych wykonawców. Inni wielcy reklamodawcy na całym świecie robią to samo. Rynek agentów traci kluczowych klientów i myśli o przerażeniu.

  Globalne procesy, które można nazwać „opróżnianiem bańki mydlanej”, również napędzają sytuację. Jeśli pięć lat temu HYIP na portalach społecznościowych był tak wysoki, że agencje po cichu miały 100-200% agencji agencyjnych z jedną kampanią reklamową, teraz liczba ta spada zaledwie do 30%.

  Reklamodawcy uspokoili się, przeanalizowali wyniki i zadali rozsądne pytanie: co z wydajnością? Okazało się, że reklama w sieciach społecznościowych nie działa tak, jak wcześniej została złożona. To samo można powiedzieć o wszelkich gwałtownych trendach w reklamie internetowej - wirusowych filmach lub pracy z blogerami. Z biegiem czasu spokój i normalizacja budżetu.

  I zrozumienie: podejście wydajnościowe, w którym wszystko jest mierzone w kluczowych wskaźnikach, jest jedynym poprawnym.

  Co może dać sklep

  Sklep internetowy jako platforma reklamowa to bardzo atrakcyjna rzecz dla marki. Potencjalnie. Powoduje na powierzchni:

   1. To miejsce, w którym marki sprzedają swoje produkty. To jest natychmiastowy „punkt sprzedaży”, koniec leja.
   2. To wyjście do publiczności, już oczyszczone ze śmieci. Współpracując z każdym innym kanałem reklamowym, marka jest zmuszona kupować wraz z ukierunkowanymi wrażeniami lub kliknięciami, a nie celami. W tym przypadku kupujący bezwzględnie potrzebują marki - zwłaszcza, jeśli odpowiednio kierujesz reklamy.
   3. Sklep internetowy daje możliwość pracy z klientami na każdym etapie „cyklu życia”. Pokazuje główne zainteresowanie tematem, wyszukuje towary, zawęża zakres wyszukiwania do 2-3 produktów, jest gotowy do zakupu - sklep ma narzędzia na każdą okazję. Powtórz, potencjalnie.

  Ogólnie rzecz biorąc, wszystko to jest różowym marzeniem dla 90% sklepów. Tylko dlatego, że nie mają takich możliwości. Od sprzętu reklamowego - tylko banery. Kierowanie? Nie, nie słyszałem, zwrócimy się przeciwko wszystkim.

  Nie wspominając już o pracy nad KPI. Zgodnie z zasadami jednostki performance marketingowe naprawdę działają. Okazuje się, że takie błędne koło: marki twierdzą, że będą dawać więcej pieniędzy na witryny reklamowe, na których istnieje marketing wydajności, sklepy internetowe nie znajdują zasobów, aby zamienić swoje strony internetowe w takie platformy reklamowe.

  Wniosek

  W segmencie e-commerce pojawia się nowy rynek - rynek reklamy. Jest w formie, w jakiej są do tego przyzwyczajeni nowi reklamodawcy: z programowymi, celowanymi, personalizowanymi, rodzimymi formatami i oceną według kluczowych wskaźników.

  A moment to absolutnie nie jest rodzima reklama. Jeśli chcesz stworzyć nowoczesną platformę reklamową ze sklepu internetowego, z którym każda marka będzie chciała pracować, zapytaj REC ONE .

  Reklamodawcy uspokoili się, przeanalizowali wyniki i zadali rozsądne pytanie: co z wydajnością?
  Kierowanie?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»