Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Bezpłatna promocja strony internetowej - główne aspekty

  1. Zawartość witryny.
  2. Wewnętrzna optymalizacja.
  3. Optymalizacja zewnętrzna.

  Bezpłatna promocja strony - podstawowe aspekty - 3,7 z 5 na podstawie 7 głosów

  Darmowa promocja strony w większości przypadków zainteresowana początkujących webmasterów Darmowa promocja strony w większości przypadków zainteresowana początkujących webmasterów.

  Z reguły mają pewien pomysł na projekt, ale nie ma pieniędzy na jego promocję.

  Wśród wielu nowicjuszy ogólnie panuje opinia, że ​​stronę można promować tylko za pomocą metod płatnych. Ale to nie do końca prawda. Darmowe sposoby promowania witryn są bardzo szeroko stosowane.

  Istnieje wiele różnych typów witryn, które mają pewne cechy, od których zależą metody promocji witryn. W tym artykule przyjrzymy się, jak promować stronę z treścią za darmo, czyli stronę, na której stale publikowane są nowe materiały. Treść to treść witryny. Mogą to być artykuły tekstowe, klipy wideo, podcasty audio, e-książki, raporty itp.

  Zawartość witryny.

  W rzeczywistości wszystko sprowadza się do zawartości strony. Dla projektu najważniejsza jest treść, a nie tylko treść, ale wysokiej jakości, unikalne treści. Im więcej treści masz na swojej stronie, tym więcej osób do niej przyjdzie. Ci odwiedzający będą pochodzić zarówno z wyszukiwarek, jak iz innych witryn. Treść jest najważniejszym czynnikiem, dzięki któremu odwiedzający wejdą na Twoją witrynę.

  To bardzo proste, kiedy zaczniesz publikować wysokiej jakości materiały na stronie, przyciągnie to uwagę zarówno wyszukiwarek, jak i innych autorów, którzy w swoich artykułach będą linkować do stron Twojej witryny.

  Liczba odwiedzających, które można uzyskać z wyszukiwarek, zależy od tego, ile jest w witrynie, a określona strona internetowa zostanie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Uwaga innych autorów będzie zależeć od jakości i wyjątkowości Twoich artykułów. Dlatego, pisząc artykuły dla swojej witryny, musisz zachować równowagę, to znaczy, że strona powinna być zoptymalizowana, ale nie kosztem jakości materiału.

  Możesz pozyskać odwiedzających z wyszukiwarek bez uciekania się do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, ponieważ w każdym przypadku pojawią się artykuły dotyczące niektórych fraz kluczowych, a wyszukiwarki będą wyświetlać je w wynikach wyszukiwania. Ale korzystając z optymalizacji, można uzyskać znacznie więcej odwiedzających, a tym samym pieniądze.

  I tak odkryliśmy zawartość strony. Teraz przechodzimy do następnego etapu, bezpłatnej promocji witryny - optymalizacji stron internetowych i witryny jako całości.

  Wewnętrzna optymalizacja.

  Spróbuj zoptymalizować każdą stronę witryny pod kątem określonego słowa kluczowego lub wyrażenia. Zrób listę słów kluczowych i pisz artykuły zoptymalizowane dla tych słów kluczowych. Zoptymalizuj strony witryny dla zapytań o niskiej i średniej częstotliwości, uwzględniając konkurencję wyników wyszukiwania. Dotarcie na szczyt dzięki wysokiej częstotliwości, konkurencyjne żądanie może być bardzo trudne, zwłaszcza dla młodej strony.

  Potrzebujesz osiągnąć pełne indeksowanie stron witryny wyszukiwarki. Dopóki strony internetowe Twojej witryny nie zostaną zaindeksowane, nie będą wyświetlane w wynikach wyszukiwania. Połącz ze sobą strony. Jednocześnie staraj się utrzymywać linki nie tylko od nowych artykułów do starych, ale także od starych do nowych. To da im mały nacisk na szczyt. Cóż, jeśli artykuły będą się wzajemnie uzupełniać.

  Optymalizacja zewnętrzna.

  Kolejnym etapem bezpłatnej promocji jest optymalizacja zewnętrzna. Optymalizacja zewnętrzna sprowadza się do wzrostu liczby linków zewnętrznych przechodzących na strony Twojej witryny. Im więcej zewnętrznych linków internetowych trafi na strony Twojej witryny, tym wyższe będą wyniki wyszukiwania, a im więcej odwiedzających możesz uzyskać na swojej stronie. Dzięki płatnej promocji witryn głównym kosztem są linki zewnętrzne. Ponieważ w tym artykule mówimy o bezpłatnej promocji witryny, rozważamy wolne źródła ich otrzymania.

  Linki pozostawione przez innych webmasterów. Jeśli materiały w witrynie są cenne, inni autorzy będą odwoływać się do nich z ich artykułów lub podczas ponownego drukowania materiałów z witryny. Jednak wiele osób zamyka te linki przed indeksowaniem przez wyszukiwarki, a to źródło linków jest niewystarczające.

  Linki z profili portali. Wiele dużych portali daje możliwość zarejestrowania się na stronie i pozostawienia profilu internetowego w witrynie. Znajdując portale, które nie zamykają profili z indeksowania, możesz skorzystać z okazji i zostawić link do swojego profilu.

  Linki z forów. Możesz zostawiać linki internetowe na forach, zarówno z profili, jak i ze stron samego forum, na przykład z podpisu. Ale tutaj musisz również sprawdzić, czy te linki internetowe są otwarte do indeksowania przez wyszukiwarki.

  Linki z komentarzy do blogów i portali. Innym sposobem na bezpłatne linki do Twojej witryny są komentarze na różnych blogach i portalach, gdzie możesz określić swoją witrynę wraz z komentarzem. W tym miejscu należy również wziąć pod uwagę, że linki internetowe nie są zamykane w celu indeksowania przez wyszukiwarki. Powinieneś zostawić tylko wysokiej jakości szczegółowe komentarze, aby polubili moderatora, a on ich nie usunął.

  Wymiana linków. Możesz udostępniać linki internetowe innym stronom. Witryny do wymiany można znaleźć na forach tematycznych, specjalistycznych usługach lub po prostu umieszczając ogłoszenie na giełdzie na swojej stronie.

  Spróbuj umieścić linki internetowe nie na stronie głównej, ale na wewnętrznych stronach internetowych witryny. Jeśli masz już wystarczająco dużo materiałów na swojej stronie, ale jest kilka linków zewnętrznych do nich, a następnie zaczynasz je opuszczać, zauważysz, jak po indeksowaniu łączy internetowych ruch w witrynie wzrośnie.

  Tak więc wszystkie Twoje działania związane z bezpłatną promocją witryny są następujące:

  • Stały wzrost zewnętrznych linków internetowych do stron Twojej witryny z zasobów wysokiej jakości;

  W tym artykule opisano główne punkty bezpłatnej promocji witryny, powtarzając, że można osiągnąć niemal każdy ruch w witrynie. Musisz po prostu pracować nad tym cały czas i nie przestawać. Chcę cię ostrzec od razu, nie spodziewaj się, że dzisiaj napiszesz materiał, jutro zostanie on zindeksowany, a pojutrze przyniesie Ci odwiedzających.

  Promocja witryny to długi proces. Zanim strona internetowa znajdzie się na szczycie, może to zająć miesiąc, dwa, trzy pół roku lub więcej. To zależy od wielu czynników. Nie rozpaczaj i nie przestawaj, a ruch na Twojej stronie będzie stale wzrastał.

  Zalecamy przeczytać:

  Szczegóły

  Wysłany 14 marca 2011

  Zaktualizowano: 06 grudnia 2013 r

  Wyświetleń: 10351


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»