Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Bezpłatne i płatne usługi do promocji na Instagramie

  Cześć, drodzy czytelnicy! Cieszymy się, że widzimy cię na stronach Thebizfromscratch, a autorzy tego bloga są z tobą w kontakcie - Andrey i Dasha. Zgodnie z obietnicą, w dzisiejszym artykule przyjrzymy się szczegółowo usługom związanym z promocją instagramu.

  Niewątpliwie można samodzielnie promować konto w instagramie, wystarczy być cierpliwym i wykonywać określone czynności każdego dnia. Jakiego rodzaju Na przykład, zamieszczanie wysokiej jakości i interesujących zdjęć, towarzyszących im nie tylko z hashtagami, ale także z atrakcyjnymi treściami, wciąż umieszczających polubienia, komentujących posty i dodających innych użytkowników jako przyjaciół. Ale jak długo zajmie uzyskanie pożądanego rezultatu, przynajmniej w postaci tysięcy + subskrybentów? Tygodnie, miesiące, lata? A jeśli chcesz promować Instagram tak szybko, jak to możliwe? Cóż, w tym przypadku nie można obejść się bez specjalistycznych usług, które za niewielką opłatą przyspieszą promocję Twojego profilu. Spójrzmy na najciekawsze i najbardziej dochodowe strony.

  1. Bossopodobny

  Projekt, który w rzeczywistości oferuje bezpłatną promocję kont we wszystkich znanych sieciach społecznościowych: Vkontakte, Facebook, Instagram, Youtube, Twitter i Odnoklassniki. Za darmo? Bosslike działa zgodnie ze schematem: pomógł innym, oni też ci pomogą, tj. wykonując zadania innych użytkowników, zdobywasz „punkty” w walucie lokalnej, za które możesz również tworzyć zadania mające na celu promowanie swojego profilu.

  Tak wygląda konto osobiste. Zwróć uwagę na górne zakładki: „likwiduj” i „zarabiaj”.

  Ze względu na fakt, że dopiero niedawno zarejestrowaliśmy się w tej usłudze, nadal nie mamy nic do wydania, co oznacza, że ​​najpierw musimy zaoszczędzić lokalną walutę. Aby to zrobić, przejdź do zakładki „Zarabiaj”. Po lewej stronie znajdziesz listę sieci społecznościowych z zadaniami do wykonania. Osobiście jest nam wygodniej być aktywnym w Vkontakte, dlatego dołączamy nasze konto VK (można również sfałszować) i wykonujesz zadania, które lubisz: polubienia, reposty, dodawanie przyjaciół, dołączanie do grup ... typowy zestaw do rozwijania profilu

  Więc, proszę pana, ile punktów potrzeba, aby subskrybować subskrybentów instagramu? Biorąc pod uwagę zasady obsługi, określasz wynagrodzenie użytkowników za swoje zadanie Pamiętaj jednak, że koszt zostanie obliczony według wzoru: cena / 2. Najbardziej optymalna cena subskrypcji to 15 punktów, tj. musisz wydać 30 punktów na jedno wykonanie (dla jednego nowego subskrybenta).

  Jeśli chcesz promować instagram tak szybko, jak to możliwe, wskazane jest przyciągnięcie od 50 do 100 subskrybentów dziennie z jednej strony ... W rezultacie, mnożąc koszt przez kwotę, okazuje się, że musisz zarobić co najmniej 1500 punktów. Nie bój się! Za godzinę aktywnej pracy w sieciach społecznościowych możesz łatwo zaoszczędzić tę kwotę. A kiedy na koncie pojawi się wystarczająca liczba punktów, po prostu przejdź do zakładki „likwiduj” i zacznij tworzyć zadania!

  Nawiasem mówiąc, jeśli nie masz czasu, ale masz pieniądze, możesz kupić walutę usługi. Minimalna kwota uzupełnienia wynosi 100 rubli (100 rubli = 2000 punktów).

  2. 1 gram

  To jest wymiana na udostępnianie upodobań i obserwatorów na Instagramie. Działa w taki sam sposób jak poprzednia platforma, z jednym wyjątkiem - aby rozpocząć promocję instagram, wystarczy zalogować się na swoje konto, nie musisz się rejestrować w usłudze. Upewnij się tylko, że Twój profil ma co najmniej 12 zdjęć, w przeciwnym razie Twoje konto nie nadaje się do dalszej pracy i oszustwa.

  Po autoryzacji otworzy się strona z dwiema zakładkami: „zarabiaj” i „reklamuj”. Nietrudno zgadnąć, że aby zarobić kolejną lokalną walutę, tym razem „gramy”, musisz udać się do pierwszej karty ... Asortyment zadań tutaj jest gorszy niż w Bosslike, ponieważ Są one powiązane tylko z Instagramem. Możesz zostać poproszony o subskrybowanie strony (= 4 gramy) lub jak zdjęcie (= 2-4 gramy).

  Kilka słów o taryfach ... Minimalna liczba abonentów, którą możesz zamówić = 10, kwota płatności zostanie wygenerowana automatycznie i wyniesie 181 gramów, co po przeliczeniu na ruble wynosi 42 rubli. Szczerze mówiąc, zarobić wystarczająco dużo gramów jest trudne, co oznacza, że ​​nie możesz obejść się bez gotówki. I jest to dość kosztowne, biorąc pod uwagę, że ponad 100 abonentów będzie musiało zapłacić 416 rubli.

  3. V-like i Socgain

  Zgodnie z zasadą opisaną powyżej, takie usługi dla promocji instagramu, jak V-like i Socgain również działają. Znamy pierwszy nie przez pierwszy miesiąc i więcej niż raz uciekaliśmy się do jego usług ... Przy okazji, tylko 75 kopiejek jest pobieranych za 1 abonenta, co oznacza 7,5 rubli za 10 osób, co jest 5 razy tańsze niż na stronie 1Gram.

  Co do Socgaina ... Przeczytaliśmy o nim tylko pozytywne opinie, ale nie udało nam się ich ustalić w praktyce. Trzeciego dnia próbujemy zalogować się do systemu przez konto na instagramie, ale nic się nie dzieje, z wyjątkiem przeniesienia na stronę startową. Więc nie widzieliśmy wszystkich uroków usługi, mamy nadzieję, że odniesiesz większy sukces

  4. Jetinsta

  Jest to usługa płatnej promocji na Instagramie. W przeciwieństwie do stron omówionych powyżej Jetinsta zajmuje się nie tylko oszustwami subskrybentów, ale także najbardziej realną promocją konta, tj. przyciąga zainteresowanych i aktywnych użytkowników, którzy mogą później stać się Twoimi klientami lub klientami.

  Wszystko, co musisz zrobić, to dodać konto, które chcesz promować i ustawić parametry pożądanej publiczności (konkretne miejsce zamieszkania, hashtagi, subskrypcje od konkurentów itp.). Następnie sam system wchodzi do pracy: wyszukuje docelowych subskrybentów i wchodzi w interakcję z nimi w twoim imieniu (odrzuca polubienia, dodaje do znajomych).

  Cała ta przyjemność będzie kosztować 330 rubli w 5 dni i 1400 rubli miesięcznie. Usługa nie zapewnia żadnych gwarancji wyniku, więc trudno powiedzieć dokładnie, ilu subskrybentów otrzymasz pod koniec pracy. Pamiętaj jednak, że jakość jest ważniejsza niż ilość 🙂

  5. Instapluse

  Również płatna usługa promocji instagram. W schemacie pracy jest podobny z Jetinsta, z wyjątkiem kosztów, jest tu niższy. Instapluse zapewnia klientom 4 taryfy jednocześnie, z których jedna jest bezpłatna i jest wydawana na okres 5 dni. Jednak kusząca oferta, grzech odmowy))

  Cóż, był to mały przegląd usług roboczych do promocji instagramów. Który jest lepszy lub gorszy - trudno powiedzieć ... niektóre są dobre do ilościowego oszustwa, inne są jakościowe. Aby uzyskać maksymalne wyniki, możesz łączyć bezpłatne i płatne witryny, dzięki czemu złapiesz dwa ptaki jednym kamieniem - ilość i jakość. Zalecamy również przeczytanie następujących postów:

  PS: Mamy dla Ciebie nowości! Nasz 200-ty artykuł został opublikowany dzisiaj na naszym blogu 🙂 Ale ... to nie jest limit, więc ... poczekaj, napiszemy kilkanaście artykułów. Wszystko to dobry i udany początek weekendu.

  Pozdrawiam Andrey i Dasha .

  Ale jak długo zajmie uzyskanie pożądanego rezultatu, przynajmniej w postaci tysięcy + subskrybentów?
  Tygodnie, miesiące, lata?
  A jeśli chcesz promować Instagram tak szybko, jak to możliwe?
  Za darmo?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»