Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Bezpłatny program do czyszczenia rejestru i optymalizacji

  Dzisiaj przyglądamy się programowi Wise Registry Cleaner, który czyści i optymalizuje rejestr systemu komputera z systemem operacyjnym Windows, dzięki czemu komputer jest szybszy i bardziej stabilny Dzisiaj przyglądamy się programowi Wise Registry Cleaner, który czyści i optymalizuje rejestr systemu komputera z systemem operacyjnym Windows, dzięki czemu komputer jest szybszy i bardziej stabilny.

  Po zainstaluj okna , użytkownicy często zaczynają instalować, usuwać różne programy na komputerze, zmieniać ustawienia systemu i programu, zaśmiecać rejestr systemu niepotrzebnymi informacjami. Przecież wiele działań programów i użytkowników jest rejestrowanych w rejestrze komputera i pozostaje tam, nawet jeśli usunąłeś program, którego już nie potrzebujesz. Są to sposoby, które już nie istnieją, historia działań, ustawienia aplikacji i wiele innych. Gromadząc, wszystkie te niepotrzebne informacje przeciążają rejestr i znacznie spowalniają cały system. Tutaj, w celu bezpiecznego czyszczenia rejestru tych niepotrzebnych wpisów, wynaleziono program Wise Registry Cleaner.

  Wise Registry Cleaner może nie tylko usuwać nieaktualne wpisy rejestru systemu operacyjnego Windows, ale także defragmentować (kompresować) rejestr, zmniejszając jego rozmiar, co z powodzeniem wpływa na obciążenie systemu i działanie komputera. Podczas pierwszego uruchomienia Wise Registry Cleaner zaoferuje wykonanie kopii zapasowej całego rejestru, na wypadek gdybyś musiał go przywrócić. Podczas sprawdzania rejestru narzędzie przydziela znalezione błędy rejestru do bezpiecznych, które można bezpiecznie usunąć, oraz do błędów, które po usunięciu mogą prowadzić do niestabilnego działania systemu. Po przeanalizowaniu systemu program zaproponuje wyświetlenie szczegółowego opisu wszystkich błędów znalezionych w rejestrze i wybranie żądanej akcji.

  Program ma przejrzysty i prosty interfejs, w którym każdy użytkownik komputera zrozumie, przetłumaczony na wiele języków, w tym rosyjski. Możliwe jest ustawienie automatycznego trybu pracy według harmonogramu, w którym program uruchamia się samodzielnie, czyści rejestr wykrytych błędów, optymalizuje go i utrzymuje stabilną pracę systemu Windows.

  Wise Registry Cleaner jest całkowicie darmowy, możesz go pobrać z oficjalnej strony internetowej www.wisecleaner.com


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»