Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Bezpłatny program do promocji grup VKontakte

  Cześć przyjaciele! Tak jak obiecałem, dzisiaj będę mówił o darmowym programie, który pomoże nieco promować grupę VKontakte . W rzeczywistości istnieje wiele takich programów i nie wszystkie są godne zaufania, ponieważ będziesz musiał wprowadzić w nich swoją nazwę użytkownika i hasło, aby uzyskać dostęp do konta w tej sieci społecznościowej. Pamiętaj, że wprowadzanie tych danych do różnych dziwnych programów grozi ich oszustom. Ale dzisiaj rozważymy bezpieczny program w tym zakresie.

  Po pierwsze, dlaczego potrzebujemy grup w takich sieciach społecznościowych, jak VKontakte, Facebook i inne? To proste - w popularnych sieciach miliony ludzi „spędzają czas” codziennie. Możesz łatwo utworzyć grupę zainteresowań i powiązać z, powiedzmy, blogiem.

  Goście z grupy przestawią się na tego bloga, zwiększając frekwencję, a ponadto będą kierowani do użytkowników, którzy będą zostawiali komentarze, kupowali produkty itp. Ogólnie rzecz biorąc, posiadanie grupy jest korzystne.

  Stwórz grupę na długo, zajmie to tylko kilka minut. Jak to zrobić w sieci VKontakte, Alexander Dubrovchenko opisał to dobrze i szczegółowo na swoim blogu - artykuł „ Jak stworzyć grupę VKontakte „Więc nie powtórzę.

  Ale stworzenie go nie wystarczy, ponieważ główną rzeczą dla każdej grupy są jej członkowie, a na początku ich nie będziecie mieli. W poszukiwaniu społeczności, grupy z małą liczbą uczestników są wyświetlane na samym dole listy, gdzie nikt nie wygląda, więc nie ma wystarczających szans na rekrutację ludzi w naturalny sposób. Będziemy musieli osobiście zaprosić osoby z innych podobnych grup, najpierw dodając je do znajomych, a następnie zapraszając je do grupy. W tym samym czasie prośbę znajomego można wysłać do nie więcej niż 40 osób, z których nie wszyscy będą chcieli się z tobą spotkać. A potem nie wszyscy przyjaciele będą chcieli dołączyć do twojej grupy, zwłaszcza gdy jest niewielu uczestników. Czysta psychologia - „W tej grupie nikt, nikt nie komentuje, a ja do niej nie dołączę”. Człowiek 5-10 dziennie zyskasz w ten sposób w najlepszym razie, ale wymaga to dużo czasu i wysiłku. A jednak będzie musiało to zrobić.

  Opcjonalnie - umieść na blogu widget grupy , aby odwiedzający bloga odwiedzali tę społeczność. Jest to dobry sposób i trzeba go zastosować, tylko wzrost liczby uczestników będzie niewielki, zwłaszcza jeśli frekwencja blogów jest również niewielka. Jednak użytkownicy grupy dołączą do bloga, a następnie powrócą do niego ponownie.

  Wraz z rozwojem grupy będzie ona rosła w trakcie wyszukiwania, a gdy znajdzie się bliżej początku listy, będzie widoczna bardziej dla zainteresowanych użytkowników sieci społecznościowej. A nawet jeśli w grupie jest dość dużo uczestników, są oni dodawani do niej znacznie łatwiej.

  Jak powiedziałem, początkowo pusta grupa jest trudna do promowania, nawet jeśli masz tam wiele interesujących rzeczy. Aby zbliżyć się do szczytu, musisz zdobyć ponad tysiąc uczestników, a naturalnie zatrudnisz ich na miesiące, a nawet lata.

  Na szczęście istnieją specjalne programy, które pomogą szybko wybrać liczbę uczestników w grupie, a ponadto w trybie automatycznym. Programy te są różne i działają na różne sposoby. Zazwyczaj nie dodaje się prawdziwych ludzi, ale botów. Sieć VKontakte naturalnie identyfikuje takie sztucznie promowane grupy i blokuje je.

  Dzisiaj patrzymy na program, który działa na innej zasadzie.

  Achtung! Zmiana z dnia 21 lutego 2014 r. Ten artykuł jest dość stary. Teraz jest znacznie wygodniejsze narzędzie do promocji Vkontakte - program Quick Sender . Możesz o tym przeczytać tutaj . O programie promocji w Odnoklassniki przeczytaj tutaj .

  Trochę o zasadzie programu. Naśladuje działania prawdziwej osoby. dlatego nie narusza żadnej z zasad sieci społecznościowej. Odwiedza różne strony, dodaje do ciebie przyjaciół, wchodzi do różnych grup, naciska „lubi” ... Generalnie robi to, co zamówili inni użytkownicy tego samego programu. W tym celu program otrzymuje tak zwane punkty lub punkty lub punkty, które można następnie wymienić na działania, których potrzebujesz.

  Powiedzmy, że program wszedł do jakiejś grupy - zarobił 1 punkt. Dodano jednego przyjaciela - plus 1 dodatkowy punkt. I tak po prostu cicho pracuje, nie wymagając twojej interwencji. Zgodnie z moimi obserwacjami, za dzień może „zarobić” około 200–300 punktów, które następnie można wymienić na taką samą liczbę uczestników w grupie lub w innej, w tej samej ilości.

  Aby pobrać najnowszą wersję programu, kliknij link:

  Strona internetowa programu

  Instalacja odbywa się jak zwykle, więc nie będę jej opisywać. Zainstalowany, uruchomiony ...

  Po pierwszym uruchomieniu program pyta, czy wprowadzisz kod osoby, która poinformowała Cię o tym programie. Możesz wejść do mojego - 69041. W tym celu natychmiast otrzymasz 25 punktów na swoje konto, które możesz natychmiast wymienić na 25 uczestników w swojej grupie. Albo nie możesz wprowadzić kodu, wtedy będziesz miał 0 na koncie, ale to również nie jest przerażające, program sam je zarobi, po prostu poświęci trochę czasu.

  Następnie musisz oczywiście podać login i hasło konta. Program zostanie wprowadzony pod określonym przez Ciebie loginem. Tutaj chciałbym powiedzieć - zdobądź za to osobne konto. Faktem jest, że program doda cię do kilkudziesięciu różnych grup, dodasz do siebie różnego rodzaju przyjaciół, więc nie powinieneś zaśmiecać tym prawdziwym kontem.

  Więc wejdź. Interfejs programu jest prosty do obscenicznego. Po lewej stronie zobaczysz swojego awatara, nazwę i liczbę punktów na koncie, a po prawej 6 pól. Po najechaniu kursorem na pierwszy kwadrat, zobaczysz listę zadań, które mogą zostać przekazane do programu. Na przykład, aby rekrutować członków do grupy, należy kliknąć „ Ludzie w grupie, publiczne, spotkanie

  Po kliknięciu tego elementu zobaczysz to okno:

  Tutaj musisz wpisać link do grupy, w której zamierzasz rekrutować ludzi, i ich numer. Następnie kliknij przycisk „ Dodaj ” i gotowe. Ile punktów masz na koncie, ilu uczestników możesz zebrać. Ale jeśli nie ma wystarczającej liczby punktów, to samo zadanie się rozpocznie, będzie po prostu „zawieszone”, dopóki program nie uzyska wymaganej liczby punktów.

  Tak więc, po rozpoczęciu jednego zadania na pierwszym kwadracie, możesz rozpocząć kolejne 5 w tym samym czasie w pozostałych. Na przykład drugim zadaniem będzie zbieranie „polubień” do rekordu, trzeci - zestaw unikalnych użytkowników ... Możesz ustawić 6 zadań w tym samym czasie i po prostu nie wyłączać programu.

  Jak długo trwa rekrutacja członków do grupy? Jeśli masz już 100 punktów na swoim koncie, zestaw 100 uczestników zajmie około 10-15 minut. Cóż, jeśli nie ma wystarczającej liczby punktów, program „zarobi” je najpierw, a może to zająć godzinę lub dwie.

  Oto taki ciekawy program. Jak widać, miałem sporo takich „punktów”. Po prostu nie wyłączałem tego programu przez cały dzień. Zamiast tego kliknąłem przycisk „ zamknij ”, ale nie zauważyłem, że program się nie zamknął, ale zwinął w tacę. Więc wisiał tam, zdobywając punkty. No dobrze, przydaj się.

  Spośród zaproszonych uczestników pewna ilość opuszcza grupę. Na przykład regularnie czyszczę listę grup, ponieważ program wchodzi wszędzie i jest bardzo aktywny. Za dzień może dołączyć dziesiątki grup. Okazuje się, oczywiście, niewielu ludzi - tylko kilku na sto osób zostanie zwolnionych. Wszyscy uczestnicy to prawdziwi ludzie, a nie boty, możesz być tego pewien, wędrując po ich stronach. Najwyraźniej korzystają z tego programu ...

  Użyj programu do promocji grup VKontakte, należy uważać, nawet ten. Nie wpadaj w kłopoty. Zdobyli setkę - inna osoba, nawet tysiąc, zastanawiają się, czy nadszedł czas, aby przestać. Gwałtowny wzrost frekwencji na młodym blogu przyciąga uwagę wyszukiwarek i może zakończyć się zakazem. Podobnie w sieciach społecznościowych - widziałem absolutnie puste grupy, w których nie było nawet jednego wpisu, ale liczba uczestników wynosiła kilka tysięcy! Myślę, że prędzej czy później takie grupy i tak się zablokują. Dlatego rób wszystko mądrze - poznaj środek i nie zabieraj kilkuset osób dziennie. Wzrost powinien być podobny do naturalnego. I nie zapomnij wypełnić grupy interesującym materiałem.

  Po pierwsze, dlaczego potrzebujemy grup w takich sieciach społecznościowych, jak VKontakte, Facebook i inne?
  Jak długo trwa rekrutacja członków do grupy?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»