Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Bing SEO: The Ultimate Guide

  1. Co jest wspólnego z treścią
  2. Zawartość
  3. Techniczne najlepsze praktyki dotyczące publikowania treści
  4. Indeksacja
  5. Możliwość indeksowania
  6. Struktura witryny
  7. Linki wewnętrzne
  8. Meta Robots Tag
  9. Narzędzia dla webmasterów Bing
  10. Mapy witryn
  11. Ignoruj ​​parametry URL
  12. Kontrola indeksowania
  13. Disavow Links
  14. Blokuj adresy URL
  15. Ruch na stronie
  16. Raporty SEO
  17. Linki przychodzące
  18. Keyword Research
  19. Analizator SEO
  20. Przenoszenie witryny
  21. Interakcja z użytkownikiem
  22. Sygnały mediów społecznościowych
  23. Dane strukturalne
  24. Linki zwrotne
  25. Jakość a ilość
  26. Rodzaje linków, których Bing absolutnie nie znosi
  27. Linki zewnętrzne
  28. Szybkość witryny
  29. Współ cytowania / współwystępowanie
  30. Kary Bing
  31. Powiązany materiał
  32. TL; DR

  Według  Lipiec 2013 r

  Według Lipiec 2013 r. - comScore , Bing ma 17,9% udziału w amerykańskim rynku wyszukiwania. Mimo to wiele osób mówiących po angielsku nie dba o wyszukiwarki inne niż Google lub uważa, że ​​to, co działa na ich stronie w Google, powinno działać również na Bing.

  To, wraz z faktem, że w tej chwili nie ma zbyt wielu artykułów na temat Bing SEO, postanowiłem stworzyć kompletny poradnik SEO Bing dla początkujących. Ten przewodnik omawia wszystko, od indeksowania w Bing po ulepszanie ekologicznych rankingów Bing.

  Co jest wspólnego z treścią

  Podobnie jak Google, Bing preferuje także unikalne, wysokiej jakości treści i witryny bogate w treści. Bing nadal nie jest tak dobry jak Google, jeśli chodzi o usuwanie stron o niewielkiej lub zerowej wartości z ich SERP. Tak więc, nawet jeśli chcą szczegółowych, wysokiej jakości treści, nie zawsze są w stanie technicznie umieścić je na początku swoich SERP.

  Zauważyłem, że Bing daje znacznie większe znaczenie słowom kluczowym w tytule, adresie URL i opisie meta niż Google. Google zaczęło bardziej koncentrować się na czynnikach poza stroną i generuje dynamiczne opisy fragmentów w zależności od zapytania użytkownika, skanując całą stronę i nie tylko opierając się na metaopisie strony, aby zrozumieć jej znaczenie z zapytaniem, w przeciwieństwie do Bing .

  Jeśli na stronie brakuje opisu meta, Bing w rzeczywistości pokazuje to jako błąd w swojej stronie Analizator SEO narzędzie.

  Zawartość

  Idealnie byłoby, gdybyś nadal produkował wysokiej jakości treści, które zajmują wysokie pozycje w Bing. Kilka wskaźników pomaga Bing zrozumieć, że twoja treść ma wartość:

  • Długość Twoich treści.
  • Czy zawiera obrazy, filmy i inne rodzaje mediów.
  • Czy jest bogaty w informacje zwrotne od użytkowników, takie jak liczne odpowiednie komentarze w przypadku wpisu na blogu, czy wiele odpowiedzi na wątek forum.

  Techniczne najlepsze praktyki dotyczące publikowania treści

  Teraz, gdy masz już w swojej witrynie treści zoptymalizowane pod kątem Bing, przejdźmy do następnej sekcji.

  Indeksacja

  Gdy masz już wiele stron w swojej witrynie, chcesz, aby były indeksowane przez Bing. Jest kilka rzeczy, o których powinieneś pamiętać:

  Możliwość indeksowania

  Zanim Bing może zaindeksować stronę Twojej witryny, musi ją znaleźć . Pomyśl o stronach WordPress. Jeśli utworzysz stronę z pulpitu nawigacyjnego WordPress i nie ma żadnych wewnętrznych lub zewnętrznych linków do niej, wyszukiwarki nie będą w stanie jej znaleźć.

  Dobrym sposobem na zindeksowanie wewnętrznych stron witryny jest utworzenie i przesłanie mapy witryny .xml (zawierającej linki do wewnętrznych stron witryny) do Narzędzia dla webmasterów Bing .

  Możesz dołączyć ważne strony do menu nawigacyjnych, aby je zindeksować. Zachowanie widżetu typu „ostatnie posty” na pasku bocznym lub stopce umożliwia wyszukiwarkom szybkie wykrywanie i indeksowanie świeżych treści w witrynie.

  Upewnij się również, że strony w witrynie, które chcesz indeksować, nie są blokowane przez plik robots.txt. Podobnie możesz użyć pliku robots.txt, aby zablokować Bingowi indeksowanie i indeksowanie niepożądanych stron w Twojej witrynie.

  Struktura witryny

  Dbaj o strukturę witryny podczas konfigurowania witryny. Zainwestuj w strukturę opartą na nawigacji opartej na łączach tekstowych. Jeszcze głębsze strony nie powinny być oddalone o więcej niż 4-5 kliknięć od strony głównej.

  Dzięki dobrej architekturze witryny znacznie łatwiej jest zaimponować zarówno użytkownikom, jak i pająkom wyszukiwarek. Oprócz mapy witryny .xml możesz spróbować utworzyć mapę witryny HTML (lub dynamiczną), która pomoże użytkownikom poruszać się po witrynie.

  Ponadto Bing preferuje czyste struktury adresów URL / permalinków, a także krótkie i zwięzłe adresy URL.

  Linki wewnętrzne

  Połącz się z najlepszymi stronami z innych ważnych stron w Twojej witrynie za pomocą odpowiednich tekstów kotwiczących . Nie muszą być dopasowywane dokładnie, po prostu upewnij się, że pasują do strony, do której prowadzi link.

  „Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasz najlepszy post”, może nie być zły dla SEO (ponieważ zbudujesz kilka ogólnych tekstów kotwiczących), ale jest to złe dla użytkownika. Zamiast tego, teksty-kotwicy powinny zawierać wskazówkę na temat stron, do których prowadzą użytkownicy.

  Teksty zakotwiczone są również wysoko cenione przez wyszukiwarki, ponieważ działają jako czynnik istotności poza stroną.

  Meta Robots Tag

  Tag <meta name = ”robots”> może być używany na wiele sposobów. Możesz użyć następującego kodu w sekcji <head> duplikatów stron w swojej witrynie, aby rozwiązać problem z duplikatem treści:

  <meta name = "roboty" content = "noindex, follow" />

  Zasadniczo wartości atrybutów „noindex” i „nofollow” mówią konkretnemu agentowi użytkownika (w tym przypadku „robotom”), że nie indeksują strony i nie śledzą żadnego z odnośników na stronie. Jeśli chcesz, aby Bing śledził to, co określiłeś w sekcji <head> swojej strony, zastąp „roboty” słowem „bingbot”.

  Zwykle dobrym pomysłem jest nieindeksowanie stron, które nie mają być indeksowane przez wyszukiwarki.

  Narzędzia dla webmasterów Bing

  Narzędzia dla webmasterów Bing

  Narzędzia dla webmasterów Bing oferuje właścicielom witryn szereg przydatnych narzędzi i danych, pozwalając im jednocześnie na indeksowanie i indeksowanie witryn.

  Możesz zobaczyć wiele statystyk dotyczących swoich witryn w Narzędziach dla webmasterów Bing w domu i podczas otwierania poszczególnych pulpitów witryny.

  Przyjrzyjmy się więc kilku użytecznym i naprawdę fajnym funkcjom Bing WMT.

  Mapy witryn

  Możesz przesyłać .xml i inne typy map witryn za pośrednictwem Bing WMT. Jest to dość prosty proces, a Bing nie zajmuje dużo czasu na indeksowanie adresów URL wymienionych w mapie witryny. W przeciwieństwie do funkcji mapy witryny Google, możesz przesłać mapę witryny z dowolnego adresu URL, a nie tylko z własnej witryny.

  Ignoruj ​​parametry URL

  Bing ma nieco inną politykę dotyczącą umieszczania rel = ”kanonicznych” na swoich stronach. Aby uniknąć duplikatów treści wynikających z parametrów URL, stworzyli nowy moduł o nazwie „ignoruj ​​parametry adresu URL”, aby pomóc Ci w rozwiązaniu tych problemów.

  Generalnie po prostu przesyłasz parametry powodujące problemy, a to wkrótce zajmie się problemami.

  Kontrola indeksowania

  Bing oferuje naprawdę fajną funkcję kontroli indeksowania. W rzeczywistości możesz określić szybkość indeksowania bingbota w ciągu dnia, określając preferowane szybkości indeksowania w skali od szybszej do wolniejszej dla każdej godziny dnia.

  Istnieje również wiele ustawień wstępnych, więc możesz wybrać jeden z nich i pozwolić Bingowi określić najlepsze ustawienia szybkości indeksowania dla Twojej witryny na podstawie danych dotyczących użytkowania. Na przykład załóżmy, że Twoja witryna ma największą liczbę odwiedzin od 5:00 do 9:00. Tak więc, jeśli wybierzesz to ustawienie wstępne, Bing ustawi bardzo niską prędkość indeksowania w tym czasie i powoli zwiększy prędkość do największej prędkości w odległych przedziałach czasowych.

  Disavow Links

  Możesz odrzucić linki na poziomie adresu URL, domeny i katalogu. Niestety, musisz przesyłać linki, domeny lub katalogi, jeden po drugim, nawet jeśli możesz wyeksportować listę już usuniętych linków wraz z ich datami.

  Disavowing to metoda informowania wyszukiwarek, aby nie brali pod uwagę nienaturalnych linków zwrotnych podczas rankingu różnych stron witryny. Jest to zaawansowana funkcja i Google ostrzega użytkowników, że powinni z niej korzystać bardzo ostrożnie, chociaż Bing nic takiego nie mówi.

  Wyłączenie linków nie powinno być Twoim priorytetem numer 1, gdy wykryjesz spamowe linki do Twojej witryny. Zawsze należy próbować usunąć te linki i uciekajcie się tylko przed odrzuceniem tych linków.

  Blokuj adresy URL

  Bardzo przydatna funkcja Bing WMT, pozwala zablokować wyświetlanie poszczególnych stron i całych katalogów witryny w wynikach wyszukiwania Bing. Bloki te pozostają na miejscu przez 90 dni i wygasają po tym.

  Jeśli więc zablokowana strona lub katalog jest nadal dostępny po 90 dniach, są szanse, że zostanie on ponownie uwzględniony w wynikach wyszukiwania Bing.

  Możesz po prostu zablokować bieżące strony wraz z ich pamięciami podręcznymi przed indeksowaniem lub po prostu zablokować buforowane kopie.

  Ruch na stronie

  Wyświetla strony o najwyższej skuteczności w Bing wraz z ich indywidualnymi statystykami, w tym kliknięciami z wyszukiwania, liczbą wyszukiwań i CTR.

  Zawiera połączone dane o ruchu z Bing i Yahoo !.

  Raporty SEO

  To własna wersja sugestii ulepszeń HTML firmy Bing. W zasadzie skanuje Twoją witrynę i wykrywa, czy istnieją duplikaty tytułów stron, więcej niż jeden znacznik <h1> na stronę, brak opisu meta itp.

  Linki przychodzące

  Możesz spojrzeć na surowe liczby linków zwrotnych z ostatnich 30 dni lub niestandardowego okresu czasu, a także sprawdzić, które strony witryny mają największą liczbę linków zwrotnych. Po kliknięciu tych wewnętrznych adresów URL stron otrzymasz listę zewnętrznych stron wskazujących linki na tych wewnętrznych stronach wraz z ich tekstami zakotwiczonymi. Jest to bardzo przydatne, ale jak można się domyślić, zawiera tylko linki zwrotne, o których wie Bing.

  Keyword Research

  Zasadniczo pozwala na wyszukiwanie ilości zapytań dla fraz i słów kluczowych z organicznych danych wyszukiwania Bing.

  Dobrym aspektem jest to, że możesz wprowadzać wiele fraz kluczowych jednocześnie i dostosować wyszukiwanie według okresu, lokalizacji i języka.

  Analizator SEO

  Zasadniczo pozwala sprawdzić strony pod kątem najlepszych wytycznych SEO na stronie dostarczonych przez Bing. W tej chwili wciąż jest w wersji beta i nie uważam tego za bardzo przydatne.

  Przenoszenie witryny

  Kolejna fajna funkcja, powiedz Bingowi o ruchach witryny. Na przykład, jeśli zmienisz strukturę adresu URL swojej witryny, możesz określić źródłowy i docelowy adres URL na poziomie katalogu.

  Możesz także określić poziom subdomeny i ruchy URL poziomu domeny.

  Interakcja z użytkownikiem

  W przeszłości Bing twierdził, że wiele razy że przykładają dużą wagę do interakcji użytkowników z wynikami wyszukiwania. Niski szybkość klejenia pogo prawdopodobnie pomoże stronom przesunąć się w górę SERPów Bing.

  Aby z tego skorzystać, musisz tworzyć strony, które

  • Zaspokajaj poszukiwaczy.
  • Podaj, czego dokładnie szukają.
  • Prezentuj informacje w łatwy do wykorzystania / dostępny sposób.
  • Zapewnij dobrą czytelność i odpowiednie formatowanie.
  • W razie potrzeby dołącz zdjęcia, filmy i inne media, poprawiając wrażenia użytkownika.

  Sygnały mediów społecznościowych

  Bing przyznaje, że w swoich algorytmach nadaje znaczenie sygnałom mediów społecznościowych Wskazówki dla webmasterów .

  Jeśli jesteś wpływowy społecznie, prowadzi to do tego, że twoi obserwatorzy dzielą się twoimi informacjami szeroko, co z kolei powoduje, że Bing widzi te pozytywne sygnały. Te pozytywne sygnały mogą mieć wpływ na to, w jaki sposób rangi ekologicznej w dłuższej perspektywie.

  Jednak surowe liczby, liczba tweetów i liczba Google +1 są najmniejsze z zainteresowań Binga. Dbają bardziej o autorytet społeczny autora treści i dzielą się treścią .

  W końcu sprowadza się nie tylko do świetnej zawartości, ale także do zawartości wirusowej . Tak więc, dopóki tworzysz treści, które ludzie lubią i udostępniają w serwisach społecznościowych , powinieneś być w porządku z tym.

  Dane strukturalne

  W tej chwili Bing naprawdę popycha webmasterów do implementacji znaczników ustrukturyzowanych danych / fragmentów bogatych na swojej stronie internetowej.

  W Bing, umożliwiając użytkownikom podejmowanie kluczowych decyzji dzięki atrakcyjnym wizualnie, bogatym w informacje wynikom wyszukiwania, jest kluczowym elementem naszego wyszukiwania. Jako wydawca treści możesz przyczynić się do - i wyróżnić się - w tym doświadczeniu, dodając adnotacje do strukturyzowanej treści przy użyciu dowolnej z następujących obsługiwanych specyfikacji.

  Obecnie obsługują:

  Linki zwrotne

  Bing nieuchronnie wykorzystuje linki zwrotne do określania uprawnień do stron. Bing różni się jednak od Google tym, jak traktuje znaczną liczbę linków zwrotnych.

  W tej chwili wygląda na to, że Bing koncentruje się znacznie bardziej na trafności i sygnałach społecznościowych niż Google. Jest łatwiejszy do rangowania w Bing na dalsze okresy, tylko z trafnością na poziomie strony i dobrymi sygnałami interakcji z użytkownikiem.

  Jakość a ilość

  Doświadczyłem również, że odpowiedź Bing jest mniejsza niż Google na ogromne ilości linków o niskiej jakości. Obie wyszukiwarki preferują wysokiej jakości linki organiczne, ale trochę trudniej trafić na pierwszą stronę Google niż Bing za pomocą kilku wysokiej jakości linków. Tak więc Bing wydaje się cenić mniej, ale więcej łączy wysokiej jakości .

  Jesteśmy w branży zdominowanej przez współpracę, więc nie możemy być pewni wszystkiego, co mówimy. Z mojego doświadczenia wynika jednak, że chociaż Google i Bing preferują wysokiej jakości linki, Google jest bardziej skłonny do liczby linków zwrotnych na poziomie strony niż Bing.

  Linki pomagają Bing znaleźć nowe treści i ustanowić wotum zaufania między stronami. Witryna z linkami do treści zasadniczo mówi nam, że ufają treści.

  Rodzaje linków, których Bing absolutnie nie znosi

  • Linki wzajemne - wymiana linków zwrotnych w celu manipulacji algorytmem wyszukiwarek.
  • Płatne linki (mała skala)
  • Płatne linki (duża skala) - ci, którzy sprzedają linki na dużą skalę, są powszechnie znani jako farmy linków.
  • Spamowane linki i zhakowane linki (linki zamieszczone na zhakowanych stronach)

  Jak budować linki

  Nie będziemy rozmawiać o rzeczach, które wymagają zniszczenia twojego kapelusza, więc skupimy się głównie na tym, jak budować linki organicznie. Oto kilka zgodnych z Bing sposobów budowania naturalnych linków:

  • Twórz użyteczne, wysokiej jakości treści, które ludzie lubią czytać, udostępniać i linkować .
  • Rozwijaj swoją witrynę jako autorytet w swojej niszy. Zbuduj swoją witrynę jako zaufane źródło świetnej zawartości.
  • Włącz opcje udostępniania społecznościowego dla odwiedzających. Akcje społeczne zwiększają ekspozycję treści i wzmacniają proces budowania linków organicznych.
  • Czasami można skontaktować się z webmasterem podobnej witryny i poprosić o link do fragmentu autorytatywnej treści w witrynie. Ludzie chętnie łączą się z treściami wysokiej jakości.

  Linki zewnętrzne

  Bing radzi, abyś „uważał” na strony, do których prowadzi link. Zaleca również, aby webmasterzy utrzymywali liczbę zewnętrznych linków wychodzących na danej stronie w rozsądnym limicie.

  Linki wychodzące do stron spamujących mogą być nawet bardziej szkodliwe niż spamowe linki przychodzące . Uważaj więc, z kim łączysz się. Ponadto wiele linków wychodzących jest w porządku, o ile są one istotne i nie są zbyt liczne .

  Szybkość witryny

  Bing ceni zadowolenie użytkowników, a ponieważ szybsze ładowanie stron internetowych prowadzi do lepszego doświadczenia użytkownika, Bing preferuje je w stosunku do wolnych stron. Czasy powolnego ładowania mogą łatwo wkurzyć użytkowników, a jeśli nie jesteś jedyną osobą na ziemi dostarczającą poszukiwanych informacji, są szanse, że po prostu przejdą na SERP.

  Jeśli używasz WordPress, spójrz na to szczegółowy przewodnik po tym, jak znacznie przyspieszyć tworzenie witryn WordPress .

  Nie powinieneś jednak być szalony co do szybkości witryny przez cały czas, tak bardzo, że zaczynasz się martwić o każdą milisekundę opóźnienia w ładowaniu strony. Bing uważa, że ​​szybsze ładowanie stron jest lepsze, ale nie kosztem ważnych funkcji .

  Szybciej jest lepiej, ale uważaj, aby zrównoważyć bezwzględną szybkość ładowania strony z pozytywnym, użytecznym doświadczeniem użytkownika.

  Współ cytowania / współwystępowanie

  Co-cytaty lub współwystępowania - czym są? W prostych słowach oznaczają tekst otaczający linki przychodzące do Twojej witryny.

  Chociaż nie ma konkretnego sposobu, by stwierdzić, że Bing dba o współistnienie, powiedziałbym, że nie otrzymałem złych wyników z przeprowadzonej przeze mnie kampanii testowej, która miała motywację do wyodrębnienia współzależności między cytatami a organicznymi rankingami Bing .

  Ogólnie rzecz biorąc, niezależnie od tego, czy wyszukiwarka dba o współwystępowanie, czy nie, naturalnie uzyskane linki kontekstowe mają być otoczone odpowiednim tekstem o wiele bardziej niż sztucznie uzyskane linki zwrotne.

  Ten post omawia kilka sposobów na wykorzystanie cytowań .

  Kary Bing

  Jak mogę ukończyć taki post bez omawiania kar?

  Być może nie wiesz, ale Bing aktywnie penalizuje witryny, które naruszają wskazówki dla webmasterów. W przypadku witryn, które zostały usunięte z indeksu z powodu kary, pulpit nawigacyjny Bing WMT ma status „zablokowany”.

  Oto kilka rzeczy, których należy unikać, aby nie zostać ukaranym przez Bing:

  • Treści niskiej jakości / generowane przez użytkownika / Spun / Scraped / Duplicate.
  • Pokazywanie różnych wersji stron Twojej witryny w wyszukiwarkach niż wersja pokazywana zwykłym użytkownikom - lub podobne metody maskowania.
  • Spammed / Hacked / Artificial / Low-quality / Paid links.
  • Programy społecznościowe - w tym między innymi kupowanie polubień na Facebooku, tweetów, obserwatorów lub ich wymiany.
  • Meta Refresh Redirect .

  Powiązany materiał

  Chcesz więcej praktycznych wskazówek opartych na punktach omówionych w tym poście? Sprawdź te fantastyczne zasoby:

  TL; DR

  Czy post był za długi? Oto kilka ważnych prezentacji:

  • Spraw, by Twoja witryna była dostępna i łatwa do indeksowania przez Bing.
  • Prześlij swoją witrynę do Narzędzi dla webmasterów Bing. Prześlij mapę witryny.
  • Utrzymuj prostą i czystą strukturę witryny. Skup się na nawigacji w witrynie opartej na łączach tekstowych. Wyposaż wewnętrzne linki w odpowiednie teksty kotwiczne.
  • Twórz wspaniałe treści, które inni lubią czytać, udostępniać w serwisach społecznościowych i linkować.
  • Upewnij się, że strony Twojej witryny są w stanie zaspokoić intencje użytkowników i zapewnić doskonałe ogólne wrażenia użytkownika.
  • Skup się na prędkości witryny. Upewnij się, że witryna jest obsługiwana przez niezawodny host internetowy, aby zapewnić optymalną szybkość ładowania witryny i czas pracy. Hosting InMotion , Hosting A2 & MDDHosting są trzy z naszych polecanych hostów.
  • Wdrażaj ustrukturyzowane dane na swojej stronie. (Microdata, Schema.org, Open Graph itp.)
  • Zyskaj linki tylko organicznie. Podaj jakość linków zwrotnych większą niż ilość linków zwrotnych.
  • Upewnij się, że wykorzystujesz współwystępowania / współwystępowania.
  • Monitoruj różne aspekty działania wyszukiwarki w witrynie za pośrednictwem Bing WMT. Często monitoruj profil łącza zwrotnego. Jeśli znajdziesz znaczną liczbę spamowych linków zwrotnych, spróbuj usunąć je ręcznie, korzystając z pomocy zewnętrznej lub odrzuć te łącza, korzystając z funkcji „Disavow Links” w Bing WMT.
  • Monitoruj, analizuj, wykonuj… powtarzaj.

  Na koniec mam nadzieję, że to ci się przyda. Jest to prawdopodobnie pierwszy szczegółowy przewodnik w Internecie na temat Bing SEO. Ponownie, ze względu na rozmiar tego przewodnika, mógłbym zapomnieć o jednym lub dwóch punktach. Możesz przekazać swoją opinię, pozostawiając komentarz poniżej. Potrzebuję tego!

  Jakie są zatem, twoim zdaniem, inne rzeczy, które mają znaczenie dla optymalizacji witryny dla Bing?

  Jakie są zatem, twoim zdaniem, inne rzeczy, które mają znaczenie dla optymalizacji witryny dla Bing?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»