Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  BitProfi - Najważniejsze cechy optymalizacji treści graficznych w witrynie

  1. Unikalność obrazów
  2. Jak rozpocząć optymalizację zawartości graficznej?
  3. Optymalizacja obrazu technicznego
  4. Wniosek
  5. Rozwój witryn korporacyjnych

  Większość właścicieli witryn doskonale zdaje sobie sprawę, że wszystkie treści tekstowe dodawane do strony są pożądane, aby zoptymalizować je pod kątem wyszukiwarek Większość właścicieli witryn doskonale zdaje sobie sprawę, że wszystkie treści tekstowe dodawane do strony są pożądane, aby zoptymalizować je pod kątem wyszukiwarek. Niestety nie wszyscy zwracają uwagę na optymalizację grafiki (zdjęcia, zdjęcia, pliki itp.). Co nie jest całkowicie poprawne.

  Nawiasem mówiąc, wszystkie prace związane z optymalizacją treści graficznych należy podzielić na wyszukiwanie i optymalizację techniczną. Witryna wymaga grafiki optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, aby przyciągnąć jak największą liczbę osób z obrazków wyszukiwarek, aby usunąć wszelkie możliwe przeszkody do indeksowania obrazów i zwiększyć szybkość ładowania stron, na których umieszczane są te obrazy.

  Należy zauważyć, że obrazy zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek mogą być:

  • prosty - zawierający hiperłącze na zdjęciu;
  • złożone - z pewną treścią tekstową, która informuje wyszukiwarki o tym obrazie.

  Następnie bardziej szczegółowo rozważamy optymalizację treści graficznych.

  Unikalność obrazów

  Po pierwsze, jeśli to możliwe, powinieneś zamieszczać na stronie tylko unikalne zdjęcia Po pierwsze, jeśli to możliwe, powinieneś zamieszczać na stronie tylko unikalne zdjęcia. Wyszukiwarki nie są jeszcze bardzo surowo karane za wyjątkowość obrazów, ale to może się zmienić. Wyszukiwarki więcej witryn zaufania, na których nigdzie nie ma powtarzających się treści graficznych. Tak więc, jeśli masz umiejętności fotografa i profesjonalnego aparatu fotograficznego, jest to Twoja szansa na zrobienie wielu interesujących i unikalnych zdjęć, które spodobają się zarówno odwiedzającym, jak i wyszukiwarkom!

  Jak rozpocząć optymalizację zawartości graficznej?


  Z punktu widzenia SEO możesz zrobić co najmniej kilka kroków, aby zoptymalizować zawartość graficzną Z punktu widzenia SEO możesz zrobić co najmniej kilka kroków, aby zoptymalizować zawartość graficzną. Po pierwsze, wskazanie odpowiednich nazw plików. Na przykład obraz o nazwie dsf8sfre.jpg, który przedstawia kwiat, zaleca się zmianę nazwy na flower.jpg lub cvetok.jpg, ponieważ nowa nazwa będzie miała znacznie większe znaczenie (zarówno dla wyszukiwarek, jak i dla odwiedzających witrynę). Ponadto wskazane jest podawanie nazw w języku angielskim - istniejących słów lub transliteracji, bez używania spacji. Po drugie, umieszczenie odpowiedniej treści graficznej. Innymi słowy, na stronie witryny pożądane jest umieszczenie tylko tych obrazów, które odpowiadają tematowi bieżącego artykułu. Jest to ważne nie tylko z punktu widzenia SEO, ale także z punktu widzenia czynników behawioralnych (użytkownicy z wielką aprobatą i zainteresowaniem będą traktować treści wysokiej jakości wraz z odpowiednimi ilustracjami). Po trzecie, wypełnianie tagów alt i title dla każdego zdjęcia. Znacznik alt jest bardziej znaczący, ponieważ jego zawartość jest określona przez wyszukiwarkę jako alternatywny opis obrazu (używany podczas wyszukiwania zdjęć). Ponadto tekst z alt będzie wyświetlany, gdy grafika jest wyłączona w przeglądarce. Treść tytułu jest również odczytywana przez wyszukiwarkę i wyświetlana w podpowiedzi (pojawia się po najechaniu kursorem na obraz).

  Optymalizacja obrazu technicznego

  Wymienimy również główne działania, które można wykonać w celu optymalizacji technicznej obrazów na stronie: Wymienimy również główne działania, które można wykonać w celu optymalizacji technicznej obrazów na stronie:

  Konwertuj grafikę na prawidłowy format Konwertuj grafikę na prawidłowy format. Obecnie istnieje duża liczba różnych formatów plików graficznych, ale nie wszystkie z nich mogą być poprawnie postrzegane przez wyszukiwarki (mogą być indeksowane bez problemów). Najpopularniejsze i popularne formaty w środowisku WEB to JPG, GIF i PNG. Powinien skupić się na nich.

  Umieszczanie zdjęć na stronie z kodem obszaru, dostępnych do indeksowania Umieszczanie zdjęć na stronie z kodem obszaru, dostępnych do indeksowania. Jeśli chcesz, aby obrazy były indeksowane bez problemów przez wyszukiwarki, nie musisz umieszczać ich w ramkach, kontenerach flash, blokach JS i innych podobnych strukturach. Użyj standardowego wstawiania HTML (tag img).

  Kompresuj grafikę Kompresuj grafikę. Bardzo często grafika jest duża, zwłaszcza jeśli chodzi o zdjęcia wykonane profesjonalnym aparatem. Pobieranie takich obrazów w oryginalnej postaci może spowodować znaczny wzrost czasu ładowania stron witryny. Ponadto duże obrazy zajmą przyzwoitą ilość miejsca na dysku (często z powodu przejścia na droższą stawkę). Możesz ręcznie zmniejszyć rozmiar zdjęć, na przykład, robiąc zrzuty ekranu lub korzystając ze specjalnych usług lub programów.

  Wniosek

  Podsumowując, należy zauważyć, że optymalizacja i umieszczenie unikalnego obrazu, nie zapomnij o treści. Ponieważ bez unikalnych i przydatnych artykułów, optymalizacja treści graficznych jest bez znaczenia. Zwróć także uwagę na rozbudowę obrazów, ponieważ im większa ekspansja, tym lepsze będą zdjęcia na stronie. Prawidłowo wykonany optymalizacja Wewnątrz strony przyniesie wiele korzyści właścicielowi.

  Tatiana Bekina,
  Specjalista SEO,
  Firma BitProfi,
  Moskwa

  Rozwój witryn korporacyjnych

  Tworzenie stron internetowych o dowolnej złożoności: od próbki do indywidualnych rozwiązań! Dowiedz się więcej >>>

  Jak rozpocząć optymalizację zawartości graficznej?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»