Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Biuro bukmacherskie i konto promocyjne

  1. Istota konta promocyjnego u bukmachera
  2. Zarządzanie kontem - kompletne oszustwo
  3. Brak dostępu do konta dla innych
  4. Co musisz pamiętać o promocji konta

  Wiele oszustw związanych z wydarzeniami zakładów sportowych

  Wiele oszustw związanych z wydarzeniami zakładów sportowych. W sieci można znaleźć wiele ofert od super prognostów, psevdokaperów i innych luminarzy zakładów. Każdy oszust ma własną metodę lub metodę oszustwa, a z czasem metody te stają się coraz bardziej wyrafinowane. Niedawno jeden z oszustów wymyślił program i wielu oszustów zaczęło go używać. Ta metoda oszustwa nazywa się promocją konta bukmachera lub jak inaczej możesz przekazać zlecenie zarządzającemu swoim kontem. Wielu graczy jest zainteresowanych tym problemem, a wiele opcji jest dostępnych w sieci.

  Istota konta promocyjnego u bukmachera

  Zanim zaczniesz mówić o uczciwości handicapów, którzy podejmują osobiste zarządzanie Twoim kontem, musisz dowiedzieć się, czym jest ta koncepcja. Aby zarządzać kontem, gracz przekazuje swoje dane innej osobie, która obiecuje wygrać. Ta osoba jest prekursorem i po tym, jak może zarządzać swoim kontem, zaczyna obstawiać różne wydarzenia. W przypadku podjętych działań osoba ta prosi o zaliczkę lub część zarobionego dochodu. W zależności od żądań handicapu kwota wdzięczności może wynosić od jednej czwartej do połowy otrzymanej kwoty.

  Byłoby wspaniale, gdyby osoba prowadząca konto naprawdę posiadała umiejętności w zakładach sportowych i nie tylko bezzasadnie opowiadała o możliwości zwiększenia zysków o trzy razy. Ale praktyka dowodzi, że prawie wszyscy tacy prognostycy nie mają zdolności, ale są zwykłymi oszustami. W najlepszym scenariuszu otrzymasz wynik ujemny, aw najgorszym - całkowicie bez pieniędzy.

  Zarządzanie kontem - kompletne oszustwo

  Promując konto bukmacherskie istnieje kilka metod oszustwa.

  1. Najprostszy sposób. Dzięki tej metodzie oszust, po uzyskaniu dostępu do konta gracza, natychmiast wypłaca stamtąd wszystkie środki. Nie u wszystkich bukmacherów pieniądze są wypłacane i zdeponowane tylko z jednego systemu płatności powiązanego z kontem. To jest w rękach oszustów, którzy wypłacają pieniądze na swoje konta. Bardzo trudno jest znaleźć takich spekulantów później, niemożliwe jest śledzenie, gdzie trafiają pieniądze. Ponadto takich osób nie można pociągnąć do odpowiedzialności.
  2. Najbardziej popularny sposób. W tym przypadku oszuści odwijają kilka kont i zakładają wynik jednej gry. Obstawiają wszystkie wyniki: w jednej drużynie, w innej drużynie i na losowaniu. Niezależnie od wyniku, oszuści dostaną pieniądze, a dwóch klientów pozostanie bez pieniędzy, a trzeci zapłaci forecaster sprawiedliwą część zysków. Conistowie nie dbają o swoje dobre imię, interesuje ich tylko znalezienie nowych klientów.
  3. Sposób na marnowanie pieniędzy i czasu. Tej metody nie można nazwać oszustwem. W tym przypadku gracz daje prekursorowi możliwość korzystania z jego konta, a to dzięki jego wiedzy przynosi zyski graczowi. Powstaje tylko pytanie, dlaczego nie może tego zrobić ze swoimi finansami?

  Powstaje tylko pytanie, dlaczego nie może tego zrobić ze swoimi finansami

  Tacy prognostycy wyjaśniają swoją niechęć do korzystania z konta przez fakt, że bukmacherzy widzą swoje udane gry i konta blokowe. Ale w rzeczywistości korsarze nie chcą ryzykować swoich pieniędzy i przenosić nieoczekiwanych kosztów na barki gracza.

  Wielu takich asystentów nie ma więcej doświadczenia w zakładach sportowych niż sam gracz. Dlatego nie powinieneś podawać danych swojego konta takim osobom. Nawet jeśli dopiero zaczynasz zakłady sportowe , następnie przestudiuj niezbędną teorię i nie prześlij swojego konta nieznanym osobom.

  Brak dostępu do konta dla innych

  Każdy poważny bukmacher ma zasady, w których istnieje klauzula stwierdzająca, że ​​gracz nie może nikomu ujawnić danych osobowych dotyczących swojego konta.

  Zasady bukmachera SportingBet przeczytaj:

  • Gracz jest zobowiązany do utrzymania swojego konta w porządku, dotyczy to wszystkich haseł, adresów, numerów telefonów i kont bankowych.
  • Gracz jest zobowiązany do przechowywania informacji dotyczących bezpieczeństwa dla celów bezpieczeństwa. Jeśli gracz podejrzewa, że ​​jego dane są dostępne dla innych osób, musi poinformować o tym firmę, aby uzyskać nowe dane, a stare konto zostanie usunięte.

  Jeśli gracz naruszy te zasady, jego konto zostanie zablokowane. Ustalenie, że Twoje konto jest używane przez inną osobę, jest łatwe, według adresu IP, a także każdy komputer ma specjalne parametry, dzięki którym można je obliczyć. Możesz powiedzieć, że przesyłając dane o swoim koncie, sam je blokujesz, ale zanim to nastąpi, twoje pieniądze opuszczą konto.

  Co musisz pamiętać o promocji konta

  Twoje dane konta osobistego nie mogą być przekazywane innym osobom, nawet jeśli obiecują „złote góry”. Bardzo wysokie ryzyko wpadnięcia w ręce oszustów i pozostawienia ich bez pieniędzy. Niewiele jest doświadczonych graczy, którzy mogą pomóc w zdobyciu punktów. Co więcej, nie mówią wszystkim o swoim talencie, ale po cichu zarabiają pieniądze. Możesz zrobić to samo. Najważniejsze jest, aby się uczyć, zdobywać doświadczenie w zakładach sportowych, a potem bardzo szybko będziesz zaskoczony wynikiem.

  Powstaje tylko pytanie, dlaczego nie może tego zrobić ze swoimi finansami?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»