Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Błędy Google Play i jak je naprawić?

  Dzień dobry Dzisiaj porozmawiamy o najczęstszych błędach usługi Google Play. Niektóre z tych błędów rozważaliśmy wcześniej. Aby nie skupiać się na nich, opublikuję link do ich studiowania. Skąd pochodzą błędy? Są takie momenty, że znudzisz się lub po prostu chciałeś pobrać nową grę lub program na smartfonie lub tablecie, a kiedy idziesz do usługi Google Play, zaczynasz wyszukiwanie. Kiedy znajdziesz grę, oczywiście próbujesz ją pobrać, a następnie pojawia się błąd. Właśnie dlatego tworzymy takie tematy. Zacznijmy.

  Zacznijmy

  Imiona błędów, opublikuję te, które już rozważaliśmy.

  Następnie spójrzmy na najpopularniejsze lub najczęściej spotykane.

  Błąd DF-BPA-09 w Google Play (błąd podczas przetwarzania zakupu)

  Ten błąd zależy bezpośrednio od twórców Google Play (powinien wkrótce naprawić błąd)

  Jak to naprawić? Możliwe jest skorygowanie tego błędu, ale nie fakt, że instrukcja pomoże, ale nadal.

  • Chwyć smartfon i przejdź do ustawień.
  • W ustawieniach smartfona lub tabletu znajdź sekcję „Menedżer aplikacji” lub „Aplikacje”
  • W menedżerze aplikacji znajdują się trzy karty, które musisz otworzyć, używając nazwy „Wszystkie”
  • Zobaczysz listę wszystkich zainstalowanych aplikacji, otwórz „Google Services Framework” otwórz go.
  • Następnie zejdź trochę niżej i kliknij dwa przyciski, aby wyczyścić pamięć podręczną i usunąć dane pojedynczo.

  Ta instrukcja nie będzie działać na wszystkich urządzeniach, więc drugim sposobem naprawienia tej sytuacji będzie:

  • Otwórz przeglądarkę na swoim komputerze.
  • Idź do Google Play.
  • Zaloguj się do sklepu za pomocą swojej nazwy użytkownika lub hasła.
  • Pobierz aplikację, która wygenerowała błąd z urządzenia.

  Kod błędu 495.

  Gdy wystąpi ten błąd, musisz wyczyścić pamięć podręczną i usunąć dane z Google Play i Google Services Framework. Następnie przejdź do ustawień smartfona i znajdź sekcję „ Konta ”. Usuń swoje konto Google i uruchom ponownie urządzenie. Następnie aktywuj rynek na urządzeniu i spróbuj pobrać aplikację. Jeśli to nie pomoże, przywróć ustawienia do stanu fabrycznego.

  Kod błędu 941, kod błędu 921

  Ten błąd został wyeliminowany, podobnie jak 492! Link na początku tematu. Ten błąd występuje podczas aktualizacji aplikacji. Rozpocząłeś pobieranie pliku i po chwili pojawi się okno dialogowe z błędem, z powodu którego nie możesz kontynuować aktualizowania pliku.

  Kod błędu rh01 lub rpc: s-5: aec-0 i kod błędu 504, kod błędu pc: aec: 0], kod błędu RPC: S-3

  Ten błąd występuje, gdy złe połączenie z serwerem. Lub raczej rynek nie może uzyskać informacji przesyłanych z serwera. Możesz rozwiązać problem, a także błąd opisany powyżej „ Błąd DF-BPA-09 w Google Play (błąd podczas przetwarzania zakupu) ”. Tylko dodatkowo będziesz musiał usunąć swoje konto Gmail (skrzynka pocztowa).

  Kod błędu 491, kod błędu 413, kod błędu 481

  Pobieranie aplikacji nie jest możliwe z poziomu urządzenia. Możesz spróbować wyleczyć ten błąd w ten sposób: przejdź do ustawień smartfona i znajdź sekcję „Konta” i usuń wszystkie wprowadzone konta usług Google, a następnie wyczyść pamięć podręczną i usuń dane z rynku za pośrednictwem menedżera aplikacji.

  Kod błędu 498, kod błędu 923.

  Ten problem może wystąpić na Twoim rynku, jeśli przekroczysz liczbę pobrań aplikacji i gier z rynku. Aby to zrobić, musisz usunąć aplikacje, których nie używasz, i ponownie uruchomić smartfon. Jeśli to nie pomoże, przejdź do swojego urządzenia w trybie dewelopera lub jako „Menu inżynierskie” dla każdego urządzenia ma własną kombinację przycisków. Niektóre urządzenia są już opisane na naszym forum. Po przejściu do menu odzyskiwania lub inżynierii przejdź do „ Wyczyść partycję pamięci podręcznej ” i potwierdź swój wybór. Po uruchomieniu urządzenia. Błąd musi minąć.

  Kod błędu 919, kod błędu 101.

  Pobrana aplikacja uniemożliwiła uruchomienie instalacji. Ten błąd występuje, gdy urządzenie nie ma wystarczającej ilości pamięci. Aby to zrobić, po prostu wyczyść smartfon z niepotrzebnych zdjęć, muzyki, gier i aplikacji. Po wyczyszczeniu urządzenia uruchom ponownie i ponownie używaj smartfona bez żadnych błędów.

  Kod błędu 927

  Ten błąd może wystąpić w przypadku aktualizacji rynku. Spróbuj pobrać aplikację po chwili. Jeśli po chwili błąd nie zniknie, musisz przejść do ustawień i znaleźć sekcję „Menedżer aplikacji” oprócz czyszczenia i kasowania danych, musisz zatrzymać aplikację. Dopiero po zatrzymaniu i czyszczeniu uruchom rynek i spróbuj pobrać dowolną aplikację.

  Kod błędu 911, kod błędu 920

  Spróbuj połączyć się z inną siecią internetową lub uruchom ponownie urządzenie i router. Po prostu wyczyść pamięć podręczną i dane zapisane w ostatnim błędzie.

  Kod błędu -24.

  Ten błąd może zostać naprawiony tylko przez użytkowników, którzy otrzymali prawa do swojego urządzenia root. Do tego potrzebujesz zapewnić dostęp roota do menedżera plików i znajdź folder aplikacji, którego nazwy nie możesz pobrać i po prostu go usuń, a następnie spróbuj pobrać ponownie.

  Błąd Google Play 505.

  Ten błąd można skorygować tylko przez przywrócenie ustawień do stanu fabrycznego.

  To wszystko, dziękuję za uwagę. Jeśli pomogłeś lub polubiłeś artykuł, nie zapomnij go udostępnić znajomym w sieciach społecznościowych, używając specjalnych przycisków sieci społecznościowych w lewej części witryny. Czekamy również na Twoje komentarze. Możesz pisać swoje błędy w komentarzach, być może wiemy, jak rozwiązać lub pomóc, nie zamykać witryny, jeśli nie znalazłeś tego, czego szukałeś. Jesteśmy także ludźmi, rozumiemy wszystko i postaramy się pomóc.

  Skąd pochodzą błędy?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»