Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Blog dla gości - najlepsza praktyka SEO dla witryn wynajmu willi

  1. Najlepsze praktyki SEO dla witryn wynajmu willi
  2. Przyjęcie nastawienia na telefony komórkowe
  3. Przejrzyj tytuły stron, znaczniki H1 i opisy meta
  4. Sprawdź strukturę adresu URL
  5. Twórz unikalne opisy właściwości
  6. Miej jasną strategię marketingu treści
  7. Utwórz strony docelowe specyficzne dla regionu
  8. Upewnij się, że wszystkie treści są czytelne dla wyszukiwarek
  9. Sprawdź, czy nie ma uszkodzonych linków
  10. Skonfiguruj Google Search Console i Google Analytics
  11. Przełącz na HTTPS
  12. Sprawdź swoją mapę witryny
  13. Twoja lista rzeczy do zrobienia

  Na naszym ostatnim blogu gościnnym witamy gościnnego pisarza Kyma Kinlina, dyrektora technicznego renomowanej agencji marketingu cyfrowego w Londynie, Adrac. Kym przeprowadzi Cię przez opcje, które masz przy zbliżaniu się do SEO dla stron internetowych wynajmu willi. Z wieloma sprzecznymi opiniami online na temat SEO chcieliśmy przekonać eksperta branżowego, aby ustanowił rekord.

  Cieszyć się!

  Najlepsze praktyki SEO dla witryn wynajmu willi

  Konkurencja o rezerwacje w branży turystycznej jest bardziej intensywna niż kiedykolwiek. Online Travel Agents (OTA) zapewniają miliony opcji dla konsumentów za naciśnięciem jednego przycisku, a według licznych badań lojalność wobec marki spada. Dodajmy do rosnącej tendencji do samodzielnych rezerwacji, wpływ technologii takich jak wyszukiwanie mobilne i spadek organicznego zasięgu na platformach mediów społecznościowych, takich jak Facebook i możesz czuć, że prawie niemożliwe jest kierowanie ruchu do witryny wynajmu willi i wyróżnianie się z tłumu .

  Na szczęście jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, zaczynając od własnego SEO SEO. Wyszukiwanie jest nadal głównym motorem ruchu na stronach internetowych, szczególnie w przypadku witryn turystycznych.

  The Badanie benchmarków KPI 2017 w e-commerce przeprowadzona przez Wolfgang Digital przeanalizowała 143 miliony sesji na stronach internetowych poświęconych podróżom i sprzedaży detalicznej w okresie od 1 lipca 2016 r. do 30 czerwca 2017 r. Potwierdziła, że ​​wyszukiwanie organiczne stanowi większy odsetek odwiedzin witryn i przychodów niż jakakolwiek inna taktyka marketingu cyfrowego, w tym PPC lub marketing w mediach społecznościowych. Prawie połowa (45%) ruchu w witrynach marek turystycznych pochodziła z organicznych wyszukiwań Google w porównaniu z zaledwie 18% z reklam PPC i 20% z bezpośrednich odwiedzin.

  Organiczna wyszukiwarka Google była również najlepszym źródłem przychodów ze wszystkich źródeł, stanowiąc 41% przychodów witryn turystycznych. Najważniejsze jest to, że jeśli chcesz zwiększyć swoje zyski, musisz skupić się na poprawie SEO swojej strony internetowej. Wypróbuj te najlepsze praktyki SEO dla marek turystycznych, aby to zrobić.

  Przyjęcie nastawienia na telefony komórkowe

  Przyjęcie nastawienia na telefony komórkowe

  Google nie ukrywa, że ​​rok 2018 będzie rokiem, w którym zmienia domyślny indeks wyszukiwania z pulpitu na telefon komórkowy. Oznacza to, że aby uzyskać dobre wyniki na stronach z wynikami wyszukiwania, musisz przyjąć jasne nastawienie na telefon komórkowy, zaczynając od dobrze zbudowanej, responsywnej strony internetowej.

  Jeśli Twoja strona wynajmu willi już reaguje, nie będziesz musiał dokonywać żadnych większych zmian w strukturze, zgodnie z Najnowsza aktualizacja indeksu mobilnego Google ale nadal musisz sprawdzić, czy przestrzegasz najlepszych praktyk w zakresie telefonów komórkowych. Najważniejsze z tych rozważań to zapewnienie, że używasz AMP tam, gdzie jest to właściwe, że obrazy, tekst i filmy są zarówno indeksowalne, jak i indeksowalne, że w miarę możliwości korzystasz z danych strukturalnych oraz że w pełni przetestowałeś i zoptymalizowałeś czas ładowania strony mobilnej.

  Zwłaszcza czasy ładowania strony są kluczowe, ponieważ wyszukiwarka potwierdziła, że ​​od lipca 2018 r. Stanie się ona czynnikiem klasyfikacji mobilnej. Jeśli strony ładują się powoli na urządzeniach mobilnych (na przykład dlatego, że obrazy nie są wystarczająco skompresowane), może się okazać, że cierpią na tym nie tylko pozycje wyszukiwania, ale także wyższy współczynnik odrzuceń. Badania przeprowadzone przez firmę Double Click należącą do Google potwierdza, że ​​53% użytkowników zrezygnuje ze strony, jeśli załadowanie zajmie więcej niż trzy sekundy. Możesz użyć PageSpeed ​​Insights przetestować szybkość ładowania strony i uzyskać zalecenia dotyczące ulepszeń.

  Uwaga na ten temat - podczas gdy mobilność ma kluczowe znaczenie dla wysokiej wydajności SEO, 94% podróżnych przełączy się między urządzeniami podczas badania lub rezerwacji podróży . Podróżujący coraz częściej dokonują rezerwacji na urządzeniach mobilnych (31% turystów uważa, że ​​dokonali rezerwacji podróży na smartfonie), ale rezerwacje na komputery stacjonarne wciąż się liczą. Oznacza to, że musisz przyjąć wyważone podejście do SEO.

  Przejrzyj tytuły stron, znaczniki H1 i opisy meta

  Powszechnie wiadomo, że opisy meta nie są współczynnikiem rankingu SEO, ale są często używane jako fragment wyszukiwania, co oznacza, że ​​mogą działać jako wezwanie do działania dla użytkowników wyszukiwarek. Przejrzyj swoje opisy meta i upewnij się, że są odpowiednie i opisowe, zawierają słowo kluczowe i nie przekracza 300 znaków, zgodnie z zaleceniami Moz.

  Tytuł strony, a zwłaszcza tytuł strony głównej, jest najważniejszą nieruchomością SEO. Ponownie musisz sprawdzić, czy Twój tytuł jest opisowy, odpowiedni, niepowtarzalny i nie za długi. W wynikach wyszukiwania zostanie obcięty każdy ponad 60 znaków.

  Tagi H1 są ważne zarówno dla Google, jak i dla użytkownika witryny. Podobnie jak znacznik tytułu, znacznik H1 powinien być specyficzny, unikalny i odpowiedni dla danej strony.

  Na stronach Twojej willi Twój tag H1, tytuł strony i opis meta powinny być specyficzne dla samej nieruchomości i opisywać willę i jej lokalizację. Jest to przydatne zarówno dla Google, jak i dla użytkownika wyszukiwania. Na przykład, lepiej jest używać SEO „ willa z 5 sypialniami z basenem do wynajęcia w Cala Llonga, Ibiza ” jako tag H1 niż „ Wypożycz tę piękną willę na Ibizie ”.

  Sprawdź strukturę adresu URL

  Twoja strona wynajmu willi będzie również potrzebować przyjaznej dla SEO struktury URL; jest to coś, co łatwo przeoczyć, zwłaszcza jeśli wcześniej nie przeprowadziłeś audytu SEO lub nie potraktowałeś swojej witryny jako kanału dystrybucji.

  Adresy URL stron są elementami składowymi witryny i muszą uwzględniać zarówno użyteczność, jak i dostępność. Są to jedne z pierwszych rzeczy, które wyszukują wyszukiwarki podczas indeksowania Twojej witryny, co sprawia, że ​​warto poświęcić czas na ich poprawienie.

  Musisz użyć zdrowego rozsądku. Zanim przejrzysz swoje adresy URL, uzbrój się w listę słów kluczowych i zatwierdź spójną strukturę adresów URL, która będzie używana w całej witrynie. Powinno to być łatwo powtórzone po dodaniu nowych willi lub utworzeniu innych stron.

  Pierwszym punktem zamówienia jest umieszczenie słów kluczowych w adresie URL, opisujących willę, której dotyczy strona. Uważaj jednak; unikanie zbędnych słów i znaków. Nie używaj znaków specjalnych i upewnij się, że używasz myślnika w miejscu, w którym będzie siedzieć miejsce.

  Dzięki tej liście kontrolnej powinieneś otrzymać adresy URL, które wyglądają bardziej tak:

  www.myvillas.com/ibiza/5-bedroom-villa-with-pool-to-rent-in-cala-llonga/ od tego: www.myvillas.com/?property_id=543 .

  Ten przewodnik do tworzenie adresów URL przyjaznych dla SEO warto odwołać się, jeśli masz szczególnie dużą stronę wynajmu willi, użyj dynamicznych adresów URL lub kanonicznych.

  Twórz unikalne opisy właściwości

  Wszyscy słyszeliśmy, że treść fraz jest królem - to jedna z tych SEO-izmów, które często są wykrywane, ale powodem, dla którego utknęło tak długo, jest to, że jest wypróbowany i przetestowany.

  Choć może wydawać się niepotrzebne wykonanie kroku przepisywania opisów nieruchomości, które zapewniają właściciele lub agenci willi, ma ona dwie kluczowe korzyści, które łatwo sprawiają, że uzasadnienie biznesowe dla budżetu i inwestycji w czas.

  Pierwszy pochodzi z perspektywy optymalizacji. Jeśli po prostu skopiujesz i wkleisz podaną treść, istnieje prawdopodobieństwo, że jest ona powielona gdzie indziej. Ten pojedynczy czynnik może praktycznie uniemożliwić osiągnięcie silnego rankingu dla tej konkretnej strony, zwłaszcza jeśli jesteś nowym agentem dla tej nieruchomości, a inne, starsze strony z bardziej znanych domen już używają tego samego tekstu w innym miejscu.

  Unikalna treść jest kamieniem węgielnym optymalizacji pod kątem wyszukiwarek - nie tylko powielanie może negować indeksowanie, ale tekst przygotowany przez kogoś innego nie odzwierciedla własnych strategii słów kluczowych.

  Drugim powodem przepisywania opisów willi jest zapewnienie, że ton głosu jest dokładnym odzwierciedleniem tożsamości własnej marki. Tworząc własną wersję, możesz tworzyć własne słowa kluczowe i USP, tworzyć treści zgodne z własnym stylem komunikacji z klientami i uwzględniać wybrane wezwania do działania.

  Miej jasną strategię marketingu treści

  Kontynuowanie treści to temat przewodni, tworzenie (i wykonywanie) strategii marketingu treści powinno stanowić kluczową część działań najlepszych praktyk SEO. Niektórzy praktycy SEO posunęli się nawet do stwierdzenia, że ​​optymalizacja pod kątem wyszukiwarek polega na zawartości.

  Treść jest siłą napędową pozyskiwania linków, która sama jest kluczową walutą SEO. Im więcej dobrych linków uzyskasz z odpowiednich, autorytatywnych źródeł, tym lepsze będą Twoje rankingi w wyszukiwarkach. Zabójcze treści to zdecydowanie najskuteczniejszy (i najłatwiejszy) sposób budowania silnego profilu linku.

  Tworzenie zabójczych treści wykracza daleko poza podstawowy blog. To także dużo trudniejsze niż się wydaje - według Badanie „Sensowne marki 2017” , 60% wszystkich treści produkowanych przez marki na całym świecie jest uważane za bałagan. Tworzenie znaczących treści wymaga więcej czasu i wysiłku, ale nagroda to średnio 9-krotny wzrost udziału portfela. Aby zapewnić skuteczność treści SEO, rezonans z odbiorcami i generowanie wartościowych linków, powinieneś:

  • Skoncentruj się na treściach, które są interesujące, edukacyjne, informacyjne i przydatne
  • Różnorodne formaty treści, które obejmują artykuły, białe księgi, podcasty i filmy (z transkrypcjami), krótsze i dłuższe blogi
  • Użyj narzędzi takich jak Google Trends zidentyfikować pojawiające się wyszukiwane hasła istotne dla willi wakacyjnych
  • I badania, które tematy artykułów generują większość linków, polubień i udziałów, przeprowadzając badania treści BuzzSumo
  • Upewnij się, że nowa treść jest zoptymalizowana pod kątem konkretnego, odpowiedniego słowa kluczowego, używając wtyczki, takiej jak Yoast, do pomiaru oceny optymalizacji

  Utwórz strony docelowe specyficzne dla regionu

  Utwórz strony docelowe specyficzne dla regionu

  W ramach procesu tworzenia treści rozważ utworzenie konkretnych stron docelowych dla poszczególnych regionów. Strony te powinny być wypełnione użytecznymi, istotnymi informacjami, przejrzystą, przyjazną dla użytkownika konstrukcją i linkami do odpowiednich właściwości. Łatwym sposobem na zorganizowanie tego byłoby stworzenie interaktywnej mapy wyspy Ibiza, z której każdy obszar (np. Ibiza lub Playa d'en Bossa) byłby powiązany z własnym przewodnikiem po okolicy. Na tej stronie możesz zamieścić porady dotyczące zakupów, rekomendacje klubów nocnych, zdjęcia z mediów społecznościowych lub recenzje restauracji.

  Oprócz tego, że jest użytecznym źródłem informacji dla odwiedzających witrynę, zapewnia to również więcej ścieżek do ruchu w sieci, tworzy treści dojrzałe do pozyskiwania linków i daje więcej indeksowalnych stron dla wyszukiwarek.

  Przewodnicy po okolicy Airbnb są doskonałym przykładem tego, jak skuteczny może być ten przewodnik po okolicy. Opublikował do tej pory 23 przewodników sąsiedzkich, z których każdy zawiera znaczną część treści skupiającą się na konkretnym obszarze. W ramach każdego przewodnika odwiedzający mogą znaleźć lokalne miłości, kuratorki upodobań i niechęci oraz profile lokalnych gospodarzy. Są klasą mistrzowską w tworzeniu zoptymalizowanych treści i warte studiowania.

  Upewnij się, że wszystkie treści są czytelne dla wyszukiwarek

  Podczas gdy technologia wyszukiwania ewoluuje w błyskawicznym tempie, pająki wyszukiwarek wciąż mają ograniczone możliwości. Jako algorytmy matematyczne mogą czytać tylko tekst fizyczny, więc staraj się, aby wszystkie teksty na twojej stronie były czytelne dla wyszukiwarek. Tekst jako obrazy (np. W banerach) nie może być odczytany ani zrozumiany przez wyszukiwarki, więc nie przyczyni się do SEO. Gdzie masz obrazy na stronie, upewnij się, że wprowadzasz również opisowe znaczniki ALT, aby poinformować wyszukiwarkę, co zajmuje obraz.

  Sprawdź, czy nie ma uszkodzonych linków

  Podczas gdy błąd nie znaleziono strony 404 może wydawać się łagodną niedogodnością, zerwane linki przychodzące i wychodzące mogą być bardzo kosztowne z perspektywy SEO. Zepsuty link w witrynie utrudni robotom Google indeksowanie Twojej witryny - może to mieć wpływ na liczbę zaindeksowanych stron i wpływać na pozycjonowanie wyszukiwania. Z perspektywy użytkownika odwiedzający, który dotarł do zepsutego linku, prawdopodobnie kliknie przycisk Wstecz lub wróci do Google i wypróbuje konkurenta, co oznacza również wzrost współczynnika odrzuceń.

  Dostępnych jest wiele narzędzi ułatwiających proces sprawdzania uszkodzonych linków. Próbować Krzycząca żaba SEO Spider lub Raport błędów indeksowania Google w Search Console, aby wyświetlić listę stron, do których wyszukiwarka ma problemy z dostępem.

  Skonfiguruj Google Search Console i Google Analytics

  Skonfiguruj Google Search Console i Google Analytics

  Google zapewnia wiele bezpłatnych narzędzi, które zapewniają administratorom wiele informacji. Skonfigurowanie Konsoli wyszukiwarki Google dla Twojej domeny pozwoli Ci lepiej zrozumieć, w jaki sposób Google widzi Twoją witrynę i udostępnia alerty i wsparcie, jeśli coś jest nie tak.

  Podobnie Google Analytics zapewni dane potrzebne do dostrojenia SEO witryny. Możesz korzystać z licznych pulpitów nawigacyjnych Analytics i niestandardowych funkcji raportów, aby przeprowadzać takie działania, jak ocena wydajności treści, wskazywanie stron o wyższym współczynniku odrzuceń, śledzenie podróży użytkowników, typów urządzeń i źródeł ruchu.

  Przełącz na HTTPS

  Od 2014 roku wiemy, że korzystanie z HTTPS zamiast z HTTP może zwiększyć liczbę witryn. Google zwiększył swoje preferencje dla HTTPS w sierpniu 2017 r., Kiedy to zaczął wysyłać e-maile do webmasterów ostrzegając, że do 20 października niezabezpieczone witryny HTTP będą musiały zostać przeniesione do HTTPS lub ryzykują utratę ruchu i otrzymają ostrzeżenie „niezabezpieczone” użytkownikom Chrome podczas wprowadzania tekstu w formularzu na stronie HTTP.

  Każda ze stron witryny, na której klienci są zobowiązani do wprowadzania tekstu (np. Formularze zapytania o willę), powinna być hostowana na HTTPS.

  Sprawdź swoją mapę witryny

  Mapa witryny to projekt Google Pająka Twojej witryny, pokazujący, jak wszystkie strony łączą się ze sobą i gdzie się znajdują. Upewnij się, że masz aktualną mapę witryny, która zawiera wszystkie strony statyczne i strony nieruchomości i zarejestrowane w Google za pomocą Search Console.

  Jeśli Twoja witryna działa na platformie takiej jak WordPress, dostępnych jest wiele wtyczek, które automatycznie aktualizują mapę witryny w miarę tworzenia nowych stron.

  Twoja lista rzeczy do zrobienia

  Sprawdź każdą z tych pozycji, aby upewnić się, że witryna willi potwierdza najlepsze praktyki SEO:

  1. Przejrzyj tytuły stron, znaczniki H1 i opisy meta
  2. Sprawdź strukturę adresu URL
  3. Twórz unikalne opisy właściwości
  4. Miej jasną strategię marketingu treści
  5. Utwórz strony docelowe specyficzne dla regionu
  6. Upewnij się, że wszystkie treści są czytelne dla wyszukiwarek
  7. Sprawdź, czy nie ma uszkodzonych linków
  8. Skonfiguruj Google Search Console i Google Analytics
  9. Przełącz na HTTPS
  10. Sprawdź swoją mapę witryny

  Com/?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»