Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Bloger PR: blog marketing, promocja i reklama na blogach. Produkty reklamowe, usługi, marki, osoby na blogach. Nowe metody promocji. Opłaty za reklamę na blogach. Pozycjonowanie produktu. Formowanie opinii publicznej.

  Obecnie Internet zapewnia wiele możliwości promocji towarów, usług, marek lub osób. Większość reklamodawców zna tylko standardowe metody: tworzenie stron internetowych, promocję w wyszukiwarkach, baner reklamowy, promocję w sieciach społecznościowych. Ale wszystkie te typy reklam mają jedną poważną wadę - przyciągają tylko odwiedzających reklamowany „produkt”, ale nie odróżniają go od konkurencji. Dlatego ważne jest, aby przekazać konsumentowi wyjątkowe cechy „produktu”, aby pokazać, że to twoje produkty / usługi są godne podziwu i najwyższe wyróżnienia.

  Blogi, które nie tylko rozpowszechniają pozytywne rekomendacje dotyczące „produktu”, ale także mogą kształtować opinię publiczną, wykonują doskonałą pracę w tym ważnym zadaniu.

  Jaka jest główna zaleta reklam na blogach?
  Po pierwsze, promocja na blogach nie jest, co do zasady, w formie natrętnej reklamy dotyczącej produktu, usługi, marki lub osoby, ale jako ufna rada dla przyjaciół i znajomych. To zalecenie nie wygląda na „reklamę” i jest postrzegane jako prawdziwe. W związku z tym zachęca ludzi do zwracania uwagi na promowany „produkt” lub tworzenia opinii publicznej w ramach zadania.
  Po drugie, wszystkie artykuły, recenzje lub rekomendacje publikowane przez blogerów są wprowadzane przez wyszukiwarki do wyników wyszukiwania, co zwiększa cytowany indeks reklamowanego „produktu” i umożliwia zajmowanie pozycji priorytetowych w odniesieniu do słów kluczowych. A to przyciąga nowych konsumentów do zapoznania się z „produktem”.

  „Reklama na blogach może nie tylko tworzyć pozytywny wizerunek produktu, pozycjonować go, ale także zmieniać opinię publiczną na temat produktu, usługi, marki lub osoby”
  Reklama na blogach jest nadal mało znana ogółowi społeczeństwa. Wynika to z faktu, że ten kierunek zyskuje tylko swoją niszę, a wiele znanych agencji prasowych nie zdążyło jeszcze przystosować się do nowych metod promocji. Dlatego od 2010 roku studio TROMEX wyodrębnił ten rodzaj reklamy w oddzielnym projekcie, aby szczegółowo opisać korzyści i zaoferować wysoki poziom kampanii reklamowych w dziedzinie pr-marketingu w Internecie.

  Przykład kampanii reklamowej. .

  Zadanie: reklamowanie określonego produktu „A”.

  Wdrożenie:
  1. Tworzymy plan marketingowy i strategię działań krok po kroku. Opracowujemy informacyjną okazję i wybieramy blogerów z niezbędnymi zainteresowaniami i targetowaniem.
  2. Przygotuj zadanie, które będą musieli wykonać blogerzy. W zadaniu proszę opublikować tekst, w którym opisano zalety produktu „A”. Na przykład bloger może napisać, że zakupił produkt „A”, używa go i uważa, że ​​jest bardzo przydatny, a także poleca go wszystkim swoim znajomym i znajomym.
  3. Prosimy kilkakrotnie blogera w tekście, aby umieścił link do strony produktu „A”, wspomniał o kontaktach w celu zamówienia, opublikował zdjęcia promocyjne i materiały wideo.
  4. Aby zapewnić, że teksty nie wyglądają tak samo dla blogerów, podajemy instrukcje, aby przygotować indywidualne wprowadzenie, zakończenie i napisać własne przemyślenia na temat produktu. A także odpowiadaj na komentarze, które czytelnicy bloga mogą publikować.
  5. Zadanie to umieszczamy na 100 blogach, z czytelnictwem jednego bloga liczącego ponad 500 osób, aby dotrzeć do maksymalnej liczby odbiorców.

  Uzyskano podwójny efekt:
  - publiczność internetowa podziwia produkt „A” i zaleca wszystkim jego zakup;
  - wszystkie wyszukiwarki umieszczają te publikacje w wynikach wyszukiwania, co pozwala na zajmowanie pozycji priorytetowych w odniesieniu do słów kluczowych.

  Zadanie jest przedstawione w uproszczonej formie na przykład i nie jest ograniczone tylko do 5 punktów. Przeczytaj o wszystkich sposobach reklamowania reklamy w blogosferze w sekcji „ Stawki „I” Przykłady


  zamawiaj udziały pr w blogach. .

  Jaka jest główna zaleta reklam na blogach?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»