Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Blogowanie gości: pisz artykuły dla gości, aby zwiększyć swoje SEO

  1. Nowe trendy SEO w 2018 roku
  2. Na miejscu:
  3. Skonfiguruj strategię netlinkowania ... lub blogowania gości?
  4. Budżet linku zwrotnego umieszczonego na stronie o silnym autorytecie może wahać się od 500 € do ponad 1000 €.
  5. Wybieranie partnerów do tworzenia blogów dla gości
  6. 1. Wybór motywu do tworzenia blogów gości
  7. 2. Naturalny poziom SEO partnera blogera
  8. 3. Przywileje / linki zwrotne w treści dla lepszego SEO
  9. 4. Wykonaj Gościnny blogowanie trójkątne
  10. Blogowanie gości: jakich błędów należy unikać?

  Czy znasz partnerstwa między blogerami, których zwykle nazywamy blogowaniem gości lub udostępnianiem artykułów dla gości?

  Aby poprawić pozycjonowanie strony internetowej w Google, ekspert SEO lub właściciel danej witryny będzie posiadał wiele dźwigni.

  W tym artykule będziemy głównie mówić o ustanowieniu partnerstwa w formie blogowania gościnnego, w celu zwiększenia witryny w celu uzyskania lepszej widoczności i pozycjonowania, jest to również znane jako trójkąt Złoty Google.

  Dni, kiedy wystarczyło przeprowadzić wymianę linków z dowolną stroną internetową, aby poprawić jej SEO, już minęły. Dziś sukces jego strategii blogowania gościnnego jest pracą samą w sobie i nie ogranicza się już tylko do prostego linku wymiany ... w tym trójkątnych blogów dla gości, jak zobaczymy poniżej.

  Nowe trendy SEO w 2018 roku

  Z nowe trendy SEO w 2018 roku , widzimy, że SEO jest polem bitewnym i dla każdej witryny niezbędne jest uzyskanie najlepszej widoczności w Google. Z Voice SEO to się zdarza, pierwszy indeks Google dla telefonów do rankingu witryn, wiele rzeczy się zmieni.

  Oto kilka kluczowych rzeczy, które SEOh zrobił, aby stworzyć skuteczną strategię SEO:

  Offsite:

  • liderów
  • Zawartość do udostępnienia i pobrania
  • bezpieczeństwo
  • branding
  • Sieci społecznościowe
  • Lokalne SEO

  Na miejscu:

  • Opowiadanie
  • Najpierw komórka
  • Polecane fragmenty
  • Bogata treść
  • Słowa kluczowe LSI
  • Długi pociąg

  UX:

  • Humanizuj interakcje
  • Minimalistyczna obsługa
  • AMP
  • RankBrain
  • chatboty
  Czy znasz partnerstwa między blogerami, których zwykle nazywamy blogowaniem gości lub udostępnianiem artykułów dla gości

  Źródło: Agencja SEOh

  Skonfiguruj strategię netlinkowania ... lub blogowania gości?

  Prostym, ale najdroższym rozwiązaniem do zdobycia pozycji w Google jest z pewnością ustawienie strategia netlinkowania w celu zwiększenia SEO ,

  Jednak każdy nie ma budżetu, który mógłby zainwestować, zwłaszcza, że ​​zależy to od autorytetu Twojej strony, ale także od stron internetowych, na których można umieścić linki zwrotne.

  Budżet linku zwrotnego umieszczonego na stronie o silnym autorytecie może wahać się od 500 € do ponad 1000 €.

  Wystarczy powiedzieć, że jeśli będziesz musiał coś włożyć, to bardzo szybko zaszkodzi portfelowi.

  Jednak taka strategia może nie być skuteczna, jeśli strona internetowa jest młoda i brakuje jej odpowiednich treści. W ten sam sposób w blogowaniu gościnnym, trzeba będzie wiedzieć, aby wziąć pod uwagę aktualny stan swojej strony internetowej i jej widoczność.

  Aby temu zaradzić, pozostaje rozwiązaniem wymiany linków poprzez blogowanie gości, gdzie będzie również kwestia znalezienia witryn do mniej lub bardziej silnego autorytetu, zgodnie z tym, co sam nabyłeś w swojej witrynie , Nadal najważniejszy będzie autorytet witryny, która zapewni link zwrotny lub link do Twojej witryny.

  Wybieranie partnerów do tworzenia blogów dla gości

  Ponieważ staramy się zoptymalizować SEO, aby zdobyć pozycje w Google, wybór partnerów w blogowaniu gości jest bardzo ważny.

  Przed założeniem jakiegokolwiek partnerstwa, aby rozpocząć blogowanie gości, ekspert SEO lub będziesz musiał przeprowadzić szczegółową analizę witryn, z którymi chcesz dokonać wymiany linków.

  Przed założeniem jakiegokolwiek partnerstwa, aby rozpocząć blogowanie gości, ekspert SEO lub będziesz musiał przeprowadzić szczegółową analizę witryn, z którymi chcesz dokonać wymiany linków

  Nawiasem mówiąc, linki lub linki zwrotne będą słyszane jako linki dofollow, co oznacza, że ​​trzeba wiedzieć różnice między linkami dofollow i nofollow , Brak zainteresowania linkami nofollow, które wskazywałyby na Twoją witrynę, ponieważ nie miałyby wpływu na SEO.

  Wybór partnerów w celu zapewnienia blogowania gościnnego jest gwarancją udanego SEO , ponieważ w przeciwnym razie Twoja strona mogłaby ponieść gniew Google, który mógłby ją ukarać. To kwestia wyboru tematu, ale nie to! jak zobaczymy poniżej:

  1. Wybór motywu do tworzenia blogów gości

  Pierwszym kryterium, które należy wziąć pod uwagę przed ustanowieniem wymiany linków podczas tworzenia blogów dla gości, jest upewnienie się, że witryna, z którą chcesz ustanowić tę współpracę, ma motyw podobny lub uzupełniający do twojego.

  W każdym razie unikaj zwracania się do witryn, które nie mają żadnego uzupełnienia dla twojej linii redakcyjnej lub są gorsze, co byłoby zupełnie inne niż na twoim świecie.

  Przykład: jeśli Twoja witryna oferuje rezerwacje pokoi hotelowych, a Ty zdecydujesz się na wymianę linków ze stroną pensjonatu, Google uzna to za istotne, a zatem naturalne.

  I odwrotnie, jeśli weźmiesz udział w partnerstwie z garażem, na pierwszy rzut oka nie byłoby linku, a Google może ukarać go w dłuższej perspektywie.

  Niemniej jednak, blogowanie gości lub wymiana linków pozwala czasem na umieszczenie linków zwrotnych, które na pierwszy rzut oka mogłyby pochodzić z zupełnie innego świata niż jego. Aby z niego korzystać, musisz mieć już pewne uprawnienia i wiedzieć, jak zoptymalizować kotwice linków, ponieważ jest dość możliwe, aby w małej dawce umieścić egzotyczne linki w treści.

  Chodzi o znalezienie dobrego wspólnego mianownika na centralnym przedmiocie i stwierdzenie w nowym akapicie punktu, który umożliwiłby umiejscowienie kotwicy łącza w treści.

  W takim przypadku należy przemyśleć artykuł i napisać go wcześniej, aby ułatwić wymianę linków.

  2. Naturalny poziom SEO partnera blogera

  Drugim kryterium, które należy wziąć pod uwagę przed ustanowieniem wymiany linków, jest upewnienie się, że strona, z którą chcesz ustanowić partnerstwo blogowania gości, korzysta z lepszego odniesienia niż twoje.

  Taka wymiana linków pozwoli Twojej stronie korzystać z popularności witryny partnerskiej, która przeniesie Cię z jej rozgłosu.

  Jest to delikatna wymiana, ale może być owocna, jeśli wiesz, jak podejść do partnerstwa, przynosząc artykuł już napisany i odpowiedni na temat swojego partnera.

  Uwaga: należy pamiętać, że witryna o niższej widoczności Google niż witryna nie przyniesie prawdziwych korzyści z SEO. Optymalny SEO zostanie uzyskany dzięki linkom zwrotnym ze stron o silnym autorytecie.

  Zarabianie linków z witryn o widoczności niższej niż twoja nadal będzie miało wpływ na Citation Flow, jednostkę miary używaną głównie przez narzędzia SEO, takie jak Majectic SEO. Zakłada się, że im więcej stron internetowych mówi o tobie, tym więcej masz uprawnień.

  3. Przywileje / linki zwrotne w treści dla lepszego SEO

  Kolejny ważny punkt! Odmienne linki, które nie odzwierciedlają naturalnego wyszukiwania według Google. Jeśli blogowanie gości koncentruje się na wymianie artykułów, niektórzy ludzie mogą przejść do podstawowej wymiany linków.

  Więc uprzywilejuj wymianę linków w treści stron, a nie stopkę lub blogroll. Link umieszczony w artykule będzie postrzegany przez Google jako naturalny, w przeciwieństwie do innego umieszczonego na dole strony w stopce.

  Jeśli chodzi o blogowanie gości, podnosimy głównie wymianę artykułów, ale jeśli zaoferujemy Ci tego rodzaju łatwe linki, wiedz, że możesz odmówić, koncentrując się na treści o wartości dodanej. I odwrotnie, nie proponuj ich w zamian.

  4. Wykonaj Gościnny blogowanie trójkątne

  Aby zakończyć tę serię porad dotyczących blogowania gości i aby była korzystna dla Twojej witryny, pomyśl o współpracy z 3 blogerami, aby pracować w trójkącie.

  Zawsze pisz artykuły na blogach i podawaj je z czasem, ponieważ tutaj jest mniej oczywista oś do pracy.

  Jak już w tym poście, dla Google jest zawsze tak naturalne, jak to tylko możliwe. Z drugiej strony, kiedy można połączyć siły z 3 blogami, aby pracować blogowanie gości w trójkącie to najlepszy sposób na zapewnienie zoptymalizowanego SEO.

  Diagram trójkątny: Strona A pisze dla strony B / Strona B pisze dla strony C / Strona C napisana dla strony A

  Przyjmując ten schemat, stajemy się znacznie bardziej naturalni w oczach Google, ponieważ nie ma wzajemności między udostępnianymi artykułami i stronami zaangażowanymi. Trójkątne blogowanie gości jest jedną z najlepszych osi, które można zastosować, aby uzyskać SEO.

  W tym celu pomyśl o pracy z 2 do 3 linkami zwrotnymi wskazującymi na różne strony twoich witryn.

  W tym celu pomyśl o pracy z 2 do 3 linkami zwrotnymi wskazującymi na różne strony twoich witryn

  Celem jest oczywiście napisanie artykułu o wysokiej wartości dodanej dla witryny, która go opublikuje, co w zamian pozwoli wygrać 2 lub 3 linki do różnych stron witryny, jeśli blogowanie gości jest dobrze zarządzane.

  Inną zaletą blogowania gości w trójkątach lub nie, jest umożliwienie różnym odbiorcom zwracania uwagi na strony innych stron. W związku z tym konieczne może być bardziej zastanowienie się nad komplementarnością, niż witrynami bezpośrednio konkurującymi.

  Blogowanie gości: jakich błędów należy unikać?

  Jak wspomniano powyżej, jedną z najważniejszych rzeczy, których nie powinieneś robić w swoich blogach, jest zaakceptowanie faktu, że link do Twojej witryny jest umieszczony w stopce lub blogrollu, ponieważ nie będzie nie ma dużej wartości dla SEO witryny, podobnie jak link umieszczony w treści.

  Link w stopce lub blogrollu może mieć swój interes, jeśli nie ma zbyt wielu linków i jeśli motywy różnych linków nie różnią się zbytnio od siebie. Niektórzy używają go jako listy ulubionych!

  Unikaj także zakupu linków w witrynie, której rozgłos jest „bardzo” znacznie większy od twojego , ponieważ Google może wykryć ten typ wymiany jako nie naturalny. Ostatecznie te zakupy będą dyskredytować cię w stosunku do Google i będziesz karać, tracąc owoce swojej pracy. Pozwól swojemu blogowi dojrzeć kilka miesięcy / lat w zależności od częstotliwości pisania.

  Unikaj również linkowania do swojej strony ze strony partnera, która nie miałaby żadnej wartości dodanej dla odwiedzających.

  Przesuwając dalej, ale wkrótce zajmiemy się tym artykułem, kotwice linków pracują również nad unikaniem nadmiernej optymalizacji i linków , które nie mają związku z treścią. Kotwica linku to słowo lub tekst, na którym umieszczasz link. Jest to jeden z punktów, które można łatwo pominąć podczas pracy z blogowaniem gościnnym.

  Nigdy nie umieszczaj linku niezwiązanego z kotwicą, w przeciwnym razie Google nie zrozumie związku między Twoją witryną a stroną, do której prowadzi link.

  Ogólna ocena naszych czytelników

  Twoja ocena

  [Razem: 25 średnia: 4,8]

  Lub blogowania gości?
  Czy znasz partnerstwa między blogerami, których zwykle nazywamy blogowaniem gości lub udostępnianiem artykułów dla gości?
  Lub blogowania gości?
  Blogowanie gości: jakich błędów należy unikać?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»