Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Blogupp! Ty do mnie - ja do ciebie. Lub bezpłatny przepis na promocję bloga

  Kiedy po raz pierwszy uruchamiasz bloga, całkowicie naturalne jest, że chcesz przyciągnąć więcej czytelników, promować go. Zwłaszcza to słodkie słowo przyciąga cię do siebie ... nie, nie za darmo, ale blisko na temat: „za darmo”. Okazuje się, że „wolny” nie tylko istnieje, ale także działa świetnie, a poza tym, co jest bardzo ważne, przynosi korzyści Tobie i Twoim czytelnikom. Wzajemna pomoc przychodzi na ratunek twojemu blogowi.

  „wolny”

  W naszych czasach kupieckich takie rzeczy pojawiają się coraz mniej, ale wciąż występują. Dzisiaj opowiem o bezpłatnej usłudze promocji bloga: BlogUpp!

  BlogUpp! daje możliwość reklamowania swojego bloga za darmo na innych blogach, podczas gdy w tym czasie inne będą reklamowane na twoim blogu. Nie martw się o odpływ czytelników. Czytelnicy i tak wrócą, jeśli podoba im się twój blog.

  Ogólnie wygląda to tak: mini-zrzut ekranu twojego bloga jest wyświetlany na innych blogach, w specjalnym oknie. Po najechaniu kursorem obraz zmieni się na tekst z ostatniego postu reklamowanego bloga. Okazuje się, że bezpłatna wymiana banerów między blogami o podobnym temacie. Osoba, która kliknie okno, które lubi, idzie do innego bloga. Najważniejsze jest to.

  Usługa BlogUpp nie ma procesu rejestracji jako takiego. Po prostu dodaj adres swojego bloga do formularza i poczekaj, aż zostanie moderowany. Pamiętaj jednak, że tylko normalne blogi są akceptowane w systemie. Motywy dla dorosłych i inne podobne do nich nie są tutaj zatwierdzane, więc na zrzutach ekranu nie będzie widać żadnej frywolności. Co nie może się radować.

  Obliczenia wyświetleń są następujące: 10 trafień przyjaznych blogów w witrynie daje 9 trafień w Twoim blogu w innych witrynach. 9 trafień, ponieważ jeden program jest wykonywany przez programistów systemu. Ten jeden pokaz może zostać przyznany jako bonus innym blogerom lub może zostać sprzedany.

  Jak zainstalować BlogUpp! na swoim blogu?

  1. Idź do strony BlogUpp!
  2. Wpisz swój adres bloga w wierszu
  3. Wybierz wygląd wymiennika banerów.
  4. Skopiuj wynikowy kod.
  5. Jeśli korzystasz z silnika Wordpress, wybierz widget „Tekst niestandardowy lub kod HTML” w panelu administracyjnym.
  6. Wklej kod w polu utworzonego widgetu.
  7. Zapisz.

  Zrobione!

  Teraz twój blog musi przejść przez moderację usługi. Nie musisz się bać, jeśli stworzyłeś interesujący i porządny blog. Moderacja trwa od 1-2 godzin do dni, po których blog zostanie aktywowany i przejdzie na pokazy. Gdy tylko wydarzy się to wspaniałe wydarzenie, pasek na wymienniku banerowym zmieni kolor na niebieski.

  Domyślnie jest szary, co oznacza, że ​​blog jest akceptowany do recenzji, niebieski - udział w blogu jest zatwierdzony, czerwony - blog odmawia udziału.

  Ponadto usługa oferuje za darmo zwiększenie liczby wyświetleń reklam. Aby to zrobić, napisz post o BlogUpp , skontaktuj się z nimi przez e-mail Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i wyślij link do swojego dzieła. Z czasem liczba trafień wzrasta.

  Co jest do ukrycia, częściowo skłoniło mnie to do napisania tego postu. Ale z drugiej strony, dlaczego nie podzielić się tak użyteczną usługą z czytelnikami.

  Nawiasem mówiąc, w serwisie BlogUpp możesz zobaczyć statystyki, ale w tym celu musisz uzyskać OpenID. Biorąc pod uwagę, że używam statystyk Liveinternet, nie potrzebuję jeszcze możliwości studiowania statystyk z BlogUpp.

  Czy poleciłbyś korzystanie z BlogUpp? Tak, polecam

  1. Usługa nie wymaga długiej rejestracji i konta
  2. Interfejs jest wielojęzyczny, w tym rosyjski
  3. Instalacja jest prosta i prosta.
  4. Bez ładowania banerów i dodatkowego wysiłku
  5. Brak irytujących reklam
  6. Ochrona przed naruszeniami
  7. Obsługa platformy wielosilnikowej
  8. Zapewnienie ukierunkowanych czytelników
  9. Od początku wszyscy otrzymują bonusowe wrażenia.
  10. Najlepszy stosunek wymiany (10 do 9)

  Dlatego, jeśli potrzebujesz napływu odwiedzających, ale nie jesteś jeszcze gotowy do inwestowania w reklamę - korzystać z wzajemnej pomocy. BlogUpp! - To jest dokładnie to, czego potrzebujesz.

  Na swoim blogu?
  Czy poleciłbyś korzystanie z BlogUpp?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»