Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Branża SEO przechodzi transformację

  Rynek dostawców usług SEO jest szeroki. Wyszukiwarka Google „seo dresden” pokazuje na pierwszej stronie wyniki głównych agencji SEO, indywidualnych specjalistów do agencji oferujących pełen zakres usług.

  Kolumna „SEO” // Post gościa Markusa Piepera, dyrektora zarządzającego Sandstein Neue Medien w Dreźnie

  To wrażenie potwierdza aktualne badanie przeprowadzone przez Linkbird GmbH , W wykorzystanej próbie prawie 30 procent dostawców usług SEO odnotowało roczną sprzedaż poniżej 100 000 euro lub ponad 1 000 000 euro. Tylko jedna czwarta badanych agencji była dostawcami usług czysto SEO, ponieważ około połowa usług SEO stanowiła 10 procent lub mniej sprzedaży.

  Nic dziwnego, że wiele firm jest zaangażowanych w ten rynek. Liczba wyszukiwań w Google Germany miała miejsce w 2012 roku około 53 miliardów ekstrapolowanych , Ponad 85 procent niemieckich internautów odwiedza wyszukiwarki często lub sporadycznie - wyszukiwanie za pomocą wyszukiwarki jest więc najczęściej używane w Internecie przed napisaniem i przeczytaniem wiadomości e-mail. Ale wyszukiwarki są nie tylko bardzo odpowiednim środowiskiem dla działań marketingowych ze względu na absolutny zakres, ale także unikalność dokładności celu - nie powinno być mniej marnotrawstwa przy prawie żadnym innym medium reklamowym.

  W Niemczech roczne wydatki na reklamę w wyszukiwarkach (SEA) rosną o ponad 10 procent rocznie od 2009 roku. W 2013 r. Oszacowano je na 2,5 mld euro - czyli 6,85 mln euro dziennie. W związku z tym rynek dostawców usług SEO powinien rozkwitać. Zwłaszcza, gdy badania pokazują, że sterowniki marketingu internetowego optymalizacji pod kątem wyszukiwarek potwierdzają lepszy stosunek kosztów do korzyści niż reklama w wyszukiwarkach.
  W Niemczech roczne wydatki na reklamę w wyszukiwarkach (SEA) rosną o ponad 10 procent rocznie od 2009 roku

  Ale przemysł się zmienia. W badaniu Linkbird przebadano nie tylko dostawców usług SEO, ale także firmy, które prowadzą marketing internetowy - tj. Klientów lub potencjalnych klientów dostawców usług SEO. Ta część badania ujawniła wybuchowy wynik: Net Promoter Score (NPS) został określony dla dostawców usług SEO. Ta miara mierzy różnicę między liczbą klientów, którzy poleciliby ich usługodawcę, a liczbą tych, którzy nie zaleciliby tego wprost. Według tego badania, NPS wynosił -27 procent, co wskazuje, że wielu klientów jest bardzo niezadowolonych ze swoich dostawców usług SEO.

  Przerażające, ale w końcu nie dziwi. Przecież w branży były i nadal są czarne owce, które celowo naruszyły wskazówki Google dla webmasterów, aby spróbować osiągnąć lepsze wyniki. Ale ponieważ Google nieustannie optymalizuje swój algorytm rankingowy, wielu klientów SEO miało i jest nieuprzejme. (Domyślam się jednak, że mniej celowego używania „czarnego kapelusza SEO” niż nieprofesjonalna praca SEO jest przyczyną awarii rankingowych).

  Co ciekawe, Google potwierdza nawet, że ten negatywny wizerunek nie jest uzasadniony ryczałtem. W jego Pomoc dla webmasterów Operator wyszukiwarki przyznaje, że „SEO mogą oferować dość cenne usługi”. Nawet jeśli jest wielu rozczarowanych klientów, istnieje duża liczba zadowolonych klientów i wystarczająca liczba przykładów, że SEO działa dobrze i trwale.

  Kolejny powód niezadowolenia prawdopodobnie leży w oczekiwaniach wielu klientów. Być może z powodu nierealistycznych obietnic niektórych dostawców, być może dlatego, że wcześniejsze krótkoterminowe sukcesy były faktycznie łatwiejsze do osiągnięcia - często nie ma zrozumienia ze strony klienta, czy środki SEO zaczną obowiązywać dopiero kilka miesięcy później. Jednocześnie coraz trudniej jest osiągnąć najwyższe rankingi dla pożądanych terminów wyszukiwania. Z jednej strony liczba konkurentów wzrosła do najlepszych miejsc, z drugiej strony kryteria rankingowe są trudniejsze do spełnienia, ponieważ Google zmienia je częściej. W związku z tym, największym wyzwaniem dla dostawców usług SEO, według badania Linkbird, są, po pierwsze, ciągłe zmiany w algorytmie rankingu Google, a po drugie, problem wyjaśnienia tego klientowi. Rozwój algorytmu Google jest naprawdę ogromny. Duże aktualizacje à la „Panda” i „Pingwin” zmieniają masowo ranking wielu stron. Drobne korekty dokonywane są co najmniej raz w tygodniu, 665 aktualizacji było zgodnych z oświadczeniem Google w 2012 r. Cel jest jasny: Google musi zapewnić wyszukiwanie w miarę możliwości, naprawdę istotne wyniki, tylko w ten sposób spełnione są oczekiwania użytkowników.

  Dla rynku dostawców SEO będzie to miało znaczące konsekwencje w nadchodzących latach. Nie można po prostu mówić o modnym mowie „content marketing” na stronie Sputnika lub W i V I tak, możesz zadać sobie pytanie, co nowego w uświadomieniu sobie, że najlepiej dotrzeć do grup docelowych z odpowiednią treścią. Jednak w obszarze SEO od dłuższego czasu odgrywa to niewielką rolę. Linki zwrotne, strony docelowe, częstotliwość i rozmieszczenie wyszukiwanych haseł na stronie - różne narzędzia techniczne i czynniki statystyczne były narzędziami ekspertów SEO. Będą nadal podstawą optymalizacji w przyszłości. Ale im bardziej Google jest w stanie przeglądać indeksowane strony jako użytkownik, a następnie oceniać je pod kątem trafności, tym bardziej rzeczywista treść staje się przedmiotem SEO. A co ważniejsze, interakcja między projektowaniem, edycją i technologią dla optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek. Futurysta i wydawca usługi oddziału ibusiness Joachim Graf przewiduje nawet: „Zrozumienie SEO jako czystej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek zostało zakończone do 2020 r.”

  Czy i jak to zmieni rynek dostawców usług SEO, okaże się. Jednak jest mało prawdopodobne, że dyrektorzy marketingu mogą zająć się koordynacją niezbędnej współpracy między różnymi dostawcami usług. Specjaliści SEO pracujący we własnym zakresie prawdopodobnie będą więc musieli ściślej współpracować z odpowiednimi partnerami, aby móc sprostać coraz bardziej złożonym wymaganiom.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»