Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Case Study: USA Classifieds Company

  1. tło
  2. Nasz audyt
  3. Co odkryliśmy
  4. Co zrobiliśmy
  5. Wyniki

  W naszych studiach przypadków nie ujawniamy żadnych adresów URL.

  tło

  To studium przypadku SEO zostało wykonane na popularnej niegdyś stronie USA Classifieds, która zbankrutowała, a następnie została zakupiona przez inną firmę, która szukała możliwości ponownego uruchomienia strony. Ich ruch organiczny zanotował ogromny spadek w lecie 2017 roku, dlatego skontaktowali się z nami, szukając pomocy.

  Ich ruch organiczny zanotował ogromny spadek w lecie 2017 roku, dlatego skontaktowali się z nami, szukając pomocy

  Pokazuje ruch z 1 kwietnia 2017 r. Na 22 października 2017 r., Kiedy po raz pierwszy skontaktowała się z nami ta firma. W tym dniu ruch spadł do 1245 użytkowników organicznych w Google. Przed ogromnym spadkiem witryny odwiedzało średnio około 4500 odwiedzających dziennie.

  Nasz audyt

  Jak zawsze, pierwszą rzeczą, jaką zrobiliśmy, było przeprowadzenie audytu strony internetowej, począwszy od kompleksowej analizy technicznej, aby sprawdzić, czy istnieją pewne oczywiste problemy, które mogą powodować, że witryna tak szybko spadnie.

  Początkowo nie mogliśmy znaleźć żadnych oczywistych problemów, więc zaczęliśmy zadawać pytania, abyśmy mogli wypełnić luki w historii witryny, długoterminowe i przez ostatnie 6-12 miesięcy. Dowiedzieliśmy się, że pracują z firmą w Europie, która wprowadziła pewne zmiany w „oprogramowaniu” witryny. Ta firma dokonała wielu zmian w ciągu ostatnich 3 miesięcy, więc trudno było ustalić, które zmiany mogą spowodować problemy na stronie.

  Co odkryliśmy

  Po dokładnym przeanalizowaniu zmian i sortowaniu dzienników zauważyliśmy, że metatagi (opisy i znaczniki tytułu) zostały zmienione. Sprawdziliśmy to za pomocą różnych narzędzi, które wyraźnie pokazały, że zmiany te miały miejsce w tym przedziale czasu.

  Kolejnym problemem, który znaleźliśmy, było to, że przekierowanie geolokalizacji korzystało z nieaktualnej bazy danych, która powodowała błędy podczas odwiedzania witryny przez użytkowników. Automatycznie przekierowuje do określonego adresu URL stanu i miasta, niezależnie od tego, skąd pochodzi użytkownik. Zawsze był to ten sam adres URL. W tym łańcuchu przekierowań zauważyliśmy dodatkowe przekierowanie, które nie musiało się pojawić w pierwszej kolejności.

  Co zrobiliśmy

  Starannie zmapowaliśmy plan naprawienia tych błędów, ale niestety ciągle musieliśmy czekać na odpowiedzi zespołu ds. Rozwoju w Europie. Po ściganiu ich przez miesiąc zmiany były powolne, ale na pewno dokonane. Jednak nie wszystkie zmiany zostały wykonane poprawnie, więc zajęło trochę czasu, aby upewnić się, że wszystkie zostały wykonane zgodnie z naszymi specyfikacjami.

  Tagi tytułów i znaczniki opisu meta zostały zmienione z powrotem i zoptymalizowane pod kątem tego, czym były przed aktualizacjami oprogramowania.

  Łańcuch przekierowania strony głównej (3x) został poprawiony, chociaż problem geolokalizacji istniał do niedawna.

  Naprawiono również około 15 innych mniejszych problemów, ale prawdopodobnie nie tak krytycznych, jak problemy wyjaśnione powyżej.

  Następnie zostawiliśmy klientowi plan ataku i skonsultowaliśmy się ze swoim zespołem budującym linki, gdzie powinni się skupić, chociaż pomogliśmy także w wypchnięciu kilku bardzo solidnych linków społecznościowych, aby pomóc niektórym wewnętrznym stronom i ponownie zaindeksować URL.

  Wyniki

  Wyniki są jasne, strona jest teraz przesuwana w górę, gdzie kiedyś była.

  W pełni oczekujemy, że strona nie tylko powróci do normy, ale przekroczy jej poprzednie numery. Wykonana praca trwała około 2 miesięcy, ale wynikało to głównie z opóźnień ze strony zespołu deweloperskiego w czasie reakcji.

  Chcesz zobaczyć takie wyniki? Zamów rozmowę z nami już dziś !

  Chcesz zobaczyć takie wyniki?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»