Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Ceny SEOmax dla rozwoju strony internetowej

  1. Twoja pierwsza strona
  2. Witryna z poważnymi zadaniami
  3. Strona mająca na celu stałą pracę, rozwój, dążenie do uzyskania miejsca w rankingu wyszukiwarek
  4. Jaki jest koszt witryny

  Twoja pierwsza strona

  Witryny wizytówek, które nie zawierają niczego innego niż informacje o firmie i jej produktach. Takie strony są zamawiane przez firmy tylko „było”. Witrynę można wymyślić piękną lub nawet elegancką. Dobry budżet można mu przypisać, ale esencja jest wypełniona statycznie - jest już wypełniona, a Klient zapomniał o tym ... Nie przeszkadza mu, najważniejsze jest to, że są informacje i że nie domaga się dalszych wydatków i (!) To jest ważne tak, że nie pęka. Jeśli taka strona jest gotowa, teraz możesz znaleźć firmę według nazwy, sprawdzić, co to jest strona i zadzwonić.
  Zadanie to rozwiązuje się poprzez zatwierdzenie projektu, struktury i treści informacji dostarczonych przez Klienta. Jeśli klient ma ograniczone środki pieniężne, a informacje często nie są planowane w przypadku takiej witryny, nie można zamówić systemu administracyjnego i dokonywać zmian jednorazowo za pośrednictwem dowolnego biura utrzymania witryny (jednorazowe zmiany kosztują od 250 rubli). Koszt takiej strony w naszej firmie określa się następująco: Design + liczba stron, których koszt wynosi od 500 do 800 rubli, w zależności od ich liczby i złożoności wypełnienia. CENA: około 25-45 tysięcy rubli.

  Witryna z poważnymi zadaniami

  Jeśli Klient chce więcej z witryny: kreatywność i rozpoznawalność projektu, ilość informacji, wygląd strony w rankingu wyszukiwarek słów kluczowych w przyszłości, to taka strona powinna być zaprojektowana i stworzona inaczej. Jeśli witryna ma system zarządzania (cms), łatwo ją wypełnić, ale zasad i struktury wewnątrz tego systemu nie można zmienić. Dlatego do opracowania specyfikacji technicznych należy podchodzić odpowiedzialnie. W przyszłości klient może tworzyć własne strony i je wypełniać. Struktura witryny może obejmować duży katalog produktów. Koszt takiej strony, jeśli liczy się strona po stronie, może być bardzo wysoki. W związku z tym Klient może uzyskać gotowy (ale w połowie pusty) system i samodzielnie wypełnić witrynę za pośrednictwem systemu administracyjnego. Koszt gotowego systemu, opracowany przez indywidualne zamówienie od 150 tysięcy rubli.
  Taka strona zakłada niezależne wypełnianie tekstów i zdjęć witryny przez właściciela. Jeśli właściciel nie może lub nie chce samodzielnie wypełnić strony, nie można zamówić systemu administracyjnego (zarządzanie treścią strony) - bierzemy serwisy w HTML. Prowadzimy pełną obsługę takich witryn. Jeśli Klient chce, w dowolnym momencie na stronie, będzie mógł zamówić system administracyjny.

  Strona mająca na celu stałą pracę, rozwój, dążenie do uzyskania miejsca w rankingu wyszukiwarek

  Struktura i zawartość tej strony są najważniejszymi parametrami. Struktura, projekt i treść rozwijają się w pierwszym etapie. Napełnianie odbywa się w drugim etapie. Tutaj każda strona jest już opracowywana zgodnie z zasadami optymalizacji: nic zbędnego, nic, co powiela dobrze znane witryny: wszystko własne i napisane tak, aby było wydajne i wygodne.
  Koszt takiej witryny jest obliczany indywidualnie, nie może być wyższy niż poprzedni lub znacznie wyższy, z dużą liczbą stron.

  Jaki jest koszt witryny

  • Opracowanie układu projektu, układ projektu układu, system administracyjny, w razie potrzeby, wypełnienie.
  • Nazwa domeny i hosting na rok ( 650 rubli + od 2 rubli do 6 tysięcy rubli ) (płatne oddzielnie przez Klienta)
  • System administracyjny (1C-Bitrix - koszt systemu administracyjnego + koszty wdrożenia 1C-Bitrix). Koszt integracji zależy od zadań programistycznych. Jeśli nie ma pojedynczych zadań, to koszt = system administracji „1C-Bitrix” x3. Systemy zarządzania stronami w MODx - od 25 tys. Rubli, prace programistyczne obliczane są po utworzeniu podstawowych parametrów SIWZ.

  W portfolio wizytówek →


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»