Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Church SEO: Czy kościoły powinny robić SEO

  1. SEO Kościoła - co to jest? Jeśli czytasz ten post, zgaduję, że masz już pewne pojęcie o tym, czym...
  2. Twoja strona internetowa Kościoła jako narzędzie służby
  3. Nowe media świata

  SEO Kościoła - co to jest?

  Jeśli czytasz ten post, zgaduję, że masz już pewne pojęcie o tym, czym jest SEO Church. Ale na wszelki wypadek załóżmy, że nie.

  SEO to skrót od „Search Engine Optimization”. Odnosi się do procesu konfigurowania stron internetowych i wykonywania pewnych innych zadań, aby upewnić się, że witryna jest:

  1. Indeksowane przez wyszukiwarki (takie jak Google)
  2. Uznane przez wyszukiwarki za wystarczająco ważne, że pojawia się (najlepiej) na stronie 1 wyszukiwania odpowiedniego terminu. Wygląd strony 2 nie jest dobry, a wszystko inne oznacza, że ​​nie jesteś w Internecie.

  Dlaczego jest to ważne dla kościoła?

  Witryna kościelna niczego nie sprzedaje. Nie musi mieć dużego ruchu. To tylko dla członków… prawda?

  NAPRAWDĘ? Naprawdę w to nie wierzysz? Jeśli pochodzisz z „Pierwszego Kościoła Metodystycznego w Dallas”, czy nie byłoby wspaniale, gdyby ktoś wpisał „Kościół Metodystyczny Dallas”, twój kościół był pierwszym wpisem na stronie. I czy nie byłoby nawet więcej, gdyby na pierwszej stronie były 3 wpisy dla twojego kościoła. To ma sens, że chcesz, aby ludzie, którzy szukają takiego kościoła jak twój, mogli go znaleźć. Coraz więcej osób korzysta z Internetu w tego typu sprawach. Nie książka telefoniczna. Nie gazeta. Czy nadal wydajesz 50 USD na tydzień na dodatek? Wstydź się. Możesz łatwo umieścić tę samą kwotę pieniędzy na SEO i być coraz więcej osób widzących twój kościół co tydzień.

  Ale idziemy o krok dalej. Powiedzmy, że twój kościół jest skierowany do młodych rodzin. Masz żywe duszpasterstwo dzieci i młodzieży, nie wspominając o wielkich małych grupach dla młodych małżeństw. Czy nie byłoby wspaniale również zaliczyć do „Kościoła rodzinnego” lub „Kultu rodzinnego”.

  OK, odejdźmy od SEO typu „autopromocja” i więcej w kierunku kategorii „samopomoc”. Co jeśli masz coś takiego jak „Celebrate Recovery” lub inny 12-stopniowy program do nadużywania narkotyków i alkoholu. Czy nie byłoby wspaniale, gdyby ludzie znaleźli to, gdy przeszukali? Co z „depresją”, „rozwodem”, „kłopotami rodzinnymi”, „kłopotami finansowymi”… możliwości służby są nieograniczone.

  Twoja strona internetowa Kościoła jako narzędzie służby

  Kościelne SEO to proces, dzięki któremu twoja strona internetowa kościoła pojawia się, gdy ludzie szukają konkretnych terminów. Jakie słowa sprawiają, że Twoja strona pojawia się na pierwszej stronie? Jakie słowa chciałbyś, aby Twoja strona pojawiła się? Dlatego Kościoły potrzebują SEO. To narzędzie służby. Zamienia twoją stronę internetową w narzędzie ministerstwa. Oczywiście może to również zmienić zawartość Twojej strony internetowej.

  Strona internetowa, która pojawia się, gdy wpiszesz depresję, która ma tylko jedną stronę, zdjęcie pastora i czasy serwisowe, nikogo nie zainteresuje. W rzeczywistości istnieje szansa, że ​​strona nigdy nie byłaby w stanie zaliczyć do „depresji”, ponieważ treść witryny nie dotyczy „depresji”. Oznacza to, że ktoś będzie musiał stworzyć „dobrą treść” dla Twojej witryny. Oznacza to, że facet, który przychodzi w środę wieczorem, aby umieścić najnowsze nagranie kazania na stronie, nie będzie jedynym, który wie, jak umieścić rzeczy na stronie internetowej. Oznacza to, że twój kościół będzie musiał poważnie traktować Internet.

  Nowe media świata

  Jezus powiedział „… idźcie i nauczajcie wszystkie narody…” (Mt 28:19). W pierwszym wieku było to podróżowanie i nauczanie. O wiele bardziej ostatnio, że w rękach wszystkich było Biblia. Dzisiaj docieranie do ludzi oznacza Internet. Może ci się to nie podobać, możesz być tego nieświadomy, ale to nie zmienia faktów. W internecie nie ma nic z natury „grzesznego” lub „bezbożnego”. Obejmij to. Opanować to. Użyj go, by służyć potrzebującym, biednym w duchu, tym, którzy mają zły stan zdrowia, marginalizowanym. Ale używaj go!

  I przestań wydawać pieniądze na reklamy prasowe i zacznij robić SEO! Jest to jeden z najlepszych sposobów dotarcia do ludzi już dziś!

  Jest to jeden z najlepszych sposobów dotarcia do ludzi już dziś

  SEO Kościoła - co to jest?
  Dlaczego jest to ważne dla kościoła?
  To tylko dla członków… prawda?
  NAPRAWDĘ?
  Naprawdę w to nie wierzysz?
  Czy nadal wydajesz 50 USD na tydzień na dodatek?
  Czy nie byłoby wspaniale, gdyby ludzie znaleźli to, gdy przeszukali?
  Jakie słowa sprawiają, że Twoja strona pojawia się na pierwszej stronie?
  Jakie słowa chciałbyś, aby Twoja strona pojawiła się?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»