Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  „Cicha” ofensywa Ukrainy: rozpoczęła się aktywna promocja Sił Zbrojnych Ukrainy w Donbasie - została uchwycona kolejna osada

  Donbass, 22 września.

  Rozpoczął aktywną promocję Sił Zbrojnych Ukrainy głęboko w terytorium republik ludowych Donbasu. Ukraińska armia zdobyła część osady Golden-4, miejscowa ludność została oczyszczona, a złapanie Golden-5 jest w przygotowaniu.

  Do wczoraj osada Zolotoe-4 (zwana Volny Farm) znajdowała się w „szarej strefie”, a dziś we wsi leci ukraińska flaga i stacjonuje 74. batalion rozpoznawczy Sił Zbrojnych Ukrainy. Kijowskie media zdążyły już nakręcić film w schwytanej wiosce, który pokazał, jak ukraińskie siły bezpieczeństwa wywieszają flagi narodowe nad instytucjami administracyjnymi.

  Zapisz się do naszego kanału w Telegram grupa VKontakte i blog Zen .

  W historii „Channel 5”, należącej do prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki, powiedział, że przygotowania do zajęcia trwały „bardzo długo”. Wywiady z cywilami w fabule. Teraz osada filtruje ludność cywilną, ludzie są bici i aresztowani, odnotowywane są przypadki grabieży i grabieży.

  „Wiśnia na cieście”. Wojsko ukraińskie przedstawiło dowody obecności „rosyjskiego świata” we wsi, która została przejęta dzień wcześniej - wódkę „ZSRR”, papierosy „Dontabak” i zapalniczkę, która mówi „jestem w Związku Radzieckim”.

  To, co stanie się z tym porozumieniem, nie jest trudne do przewidzenia. Jako przykład można przytoczyć fragment raportu ONZ na temat podobnej sytuacji z wioską Chigari, która znajduje się w pobliżu Gorlovki. Według obserwatorów prawie wszyscy mieszkańcy (około 175 osób) opuścili swoje domy po osiedleniu się tam ukraińskiego wojska.

  „W Chigary 15 domów zostało zniszczonych, a 47 zniszczonych, a okoliczne terytoria zostały zatkane niewybuchami. Udokumentowano również zarzuty grabieży. Obrońcy praw człowieka są świadomi co najmniej dziewięciu przypadków wykorzystywania własności ludności cywilnej do celów wojskowych ”- czytamy w komunikacie.

  Obrońcy praw człowieka są świadomi co najmniej dziewięciu przypadków wykorzystywania własności ludności cywilnej do celów wojskowych ”- czytamy w komunikacie

  W tym samym czasie Ludowa Milicja Ludowej Republiki Ługańskiej donosi, że Kijowskie siły bezpieczeństwa zwiększyły liczbę prowokacji w Golden 5. Według oficera wywiadu w Ługańsku członkowie milicji otrzymują wiele informacji od mieszkańców o tym, że we wsi Zolotoe-5 pojawiły się osobowości w mundurach wojskowych bez szewronów, nieoznaczone znaki, które nie wchodzą w kontakt z osadnikami.

  „Dosłownie kilka dni z rzędu nasiliły się naciski na nasze pozycje ze strony ukraińskiej armii, aktywnie prowadzone są prowokacyjne działania, próby penetracji w głąb terytorium przez grupy rozpoznawcze składające się z 8-10 osób. Bardzo aktywnie współpracują z miejscową ludnością z ich strony, ale stoimy na naszych granicach, stąd nie odejdziemy ”- powiedział żołnierz LC.

  PRZECZYTAJ TAKŻE „Dar” dla Poroszenki: Ukraińskie siły zbrojne przygotowują prowokację w Donbasie - media leniwie oczekują

  Roman Stodolya, Agencja prasowa „Charków”.

  Dołącz do nas na kanale Yandex.DZen


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»