Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Co fotografowie powinni wiedzieć o SEO

  1. Napraw swoją stronę
  2. Opracuj strategię słów kluczowych
  3. Uzyskaj linki zwrotne
  4. Ile, jak często, jak długo?

  W 1994 r. Zarejestrowano mniej niż 3000 witryn w sieci World Wide Web. Google nie istniał. Koncepcja wyszukiwania online była w najlepszym razie szczątkowa.

  Obecnie istnieje ponad miliard aktywnych stron internetowych. Wyszukiwarki prowadzone przez Google, są pionierami coraz bardziej wyrafinowanych, semantycznych sposobów lokalizowania treści online. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) - działanie polegające na maksymalizacji widoczności witryny dla wyszukiwarek - przekształciło się w jedno z najważniejszych zadań dla każdej firmy, która jest obecna w sieci.

  Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) - działanie polegające na maksymalizacji widoczności witryny dla wyszukiwarek - przekształciło się w jedno z najważniejszych zadań dla każdej firmy, która jest obecna w sieci

  © Rob Greer
  Rob Greer

  Rob Greer zawsze był na czele tej dziedziny, od dnia, w którym zbudował swoją pierwszą stronę w 1995 r., do projektów tworzenia stron internetowych dla takich firm, jak Wal-Mart, Dillard, Conoco i NASA, do założenia w 2011 r. Good Gallery, firmy SaaS który zapewnia strony internetowe dla fotografów. Po drodze Greer został profesjonalnym fotografem, zamieniając pasję tworzenia obrazów w wysoko nagradzaną karierę w fotografii komercyjnej, portretowej i ślubnej.

  Zdolności Greera do SEO pozostały, a dziś konsultuje się z fotografami na temat praktycznych technik „zrób to sam”, aby pomóc im zmaksymalizować widoczność w Internecie. Będzie mówił dogłębnie na temat tych metod w Imaging USA w Nashville, 11-13 stycznia 2018 r., i podzielił się tutaj podstawami.

  , i podzielił się tutaj podstawami

  © Rob Greer

  Napraw swoją stronę

  Nie możesz pracować nad strategią SEO z kiepską stroną internetową. Jeśli Twoja witryna jest powolna, źle zaprojektowana lub nie jest przyjazna dla urządzeń przenośnych, musisz rozwiązać te problemy, zanim będzie można zoptymalizować wyszukiwanie.

  Dobra strona internetowa nie tylko przyciąga odwiedzających, ale utrzymuje ich na Twojej stronie. Jeśli ktoś zdarzy się na twojej stronie, natychmiast odejdzie, co nazywa się odbiciem. Wysoki współczynnik odrzuceń wpływa negatywnie na ranking witryn w wyszukiwarkach. Na przykład badania wykazały, że jeśli ktoś znajdzie Cię w wyszukiwarce Google, odwiedzi Twoją witrynę, a następnie natychmiast kliknie przycisk Wstecz, aby powrócić do wyników wyszukiwania, Google przeniesie Twoją witrynę w wynikach wyszukiwania.

  Prędkości ładowania strony (jak szybko ładuje się strona) są również krytyczne. Greer twierdzi, że jest to prawdopodobnie najważniejszy czynnik SEO. Jaki jest pierwszy powód, dla którego ktoś opuszcza witrynę?” - pyta. „Nie ładuje się wystarczająco szybko. Nudzimy się i wyjeżdżamy. Eksperci twierdzą, że Twoje strony powinny ładować się w ciągu trzech sekund lub mniej. Jeśli zajmie to więcej czasu, zazwyczaj tracisz co najmniej 7 procent ruchu na sekundę. ”A wszyscy ludzie, którzy opuszczają witrynę, ponieważ ładowanie stron trwało zbyt długo, zgadnij, do jakiej kategorii należą: odbicia.

  Im wolniejsza witryna, tym wyższy współczynnik odrzuceń i niższa pozycja witryny w wynikach wyszukiwania.

  „Jeśli poważnie podchodzisz do SEO, musisz zbudować witrynę, która dobrze się sprawdza” - mówi Greer.

  „Jeśli poważnie podchodzisz do SEO, musisz zbudować witrynę, która dobrze się sprawdza” - mówi Greer

  © Rob Greer

  Opracuj strategię słów kluczowych

  Słowa kluczowe stanowią dużą część SEO, ale są również szeroko rozumiane. W bardzo podstawowych słowach, oto jak mają zastosowanie:

  Ludzie używają wyszukiwarek do wyszukiwania rzeczy. Wyszukują, wpisując słowa kluczowe lub frazy, a wyszukiwarki przeszukują sieć, aby znaleźć strony zawierające te słowa kluczowe lub frazy. Jeśli chcesz, aby Twoja witryna zajmowała wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania określonych słów kluczowych lub fraz, możesz kierować je na nie, wprowadzając te słowa kluczowe lub frazy do treści witryny.

  Koncepcja wydaje się dość prosta, ale aplikacja jest miejscem, w którym wielu fotografów wychodzi ze ścieżki. Po pierwsze, fotografowie mówią do swojej branży, a nie do swoich klientów. Słowa kluczowe, których używają na swojej stronie internetowej, nie zawsze są tym, czego szukają klienci. Po drugie, fotografowie uwielbiają zamieszczać zdjęcia, ale niekoniecznie tekst. Wyszukiwarki nie zawsze wykonują świetną robotę, interpretując, w jaki sposób obrazy odnoszą się do słów kluczowych, więc fotografowie muszą dodawać treści pisane, podpisy i alternatywny tekst do swoich obrazów, aby pomóc w prowadzeniu wyszukiwarek.

  Wysoką rangą dla danego słowa kluczowego jest jedna rzecz; jest to całkowicie inna pozycja w rankingu dla słowa kluczowego, które faktycznie kieruje użytkowników do Twojej witryny. Na przykład, powiedzmy, że zajmujesz pierwsze miejsce w Google za „podwodną fotografię buduaru Topeka”. Brzmi świetnie. Ale czy ktoś faktycznie szuka tego terminu? Jeśli objętość wyszukiwania jest bardzo niska, prawdopodobnie nie jest to warte czasu, aby ukierunkować ten termin.

  Z drugiej strony, próba uszeregowania słowa kluczowego lub wyrażenia, które jest zbyt ogólne, może być ćwiczeniem daremnym, ponieważ konkurencja jest zbyt wysoka. Weźmy na przykład „fotografa z Los Angeles”. Jeśli nie masz na imię Rob Greer i grasz w tę grę SEO przez długi czas, twoje szanse na awans na pierwszą stronę w Google są niewielkie.

  „Kluczem do skutecznego kierowania na słowa kluczowe są owoce o niższych wartościach, które są nadal istotne dla Twojej firmy” - wyjaśnia Greer. „Oznacza to kierowanie na hasła, które są mniej konkurencyjne, ale nadal generują wystarczającą liczbę wyszukiwań, aby były warte tego problemu”.

  Jak Ty to robisz? Greer sugeruje podjęcie czterech kroków:

  1. Celuj według obszaru. Jeśli pracujesz w dużym obszarze metra, podziel opis swojej firmy na konkretny obszar lub okolicę. Zamiast „fotografa z Nowego Jorku” lub nawet „fotografa na Manhattanie”, spróbuj „Fotografa z Greenwich Village”.
  2. Celuj według specjalizacji. Następnie określ jeszcze bardziej szczegółowo usługę, którą chcesz wypromować, np. „Fotograf portretów rodzinnych w Greenwich Village”. Im bardziej jesteś konkretny, tym niższa jest całkowita liczba wyszukiwań tych słów kluczowych, ale im trafniejsze będą wyszukiwania dla Twojego biznes.
  3. Miejsca docelowe, w których pracujesz. Jest to szczególnie skuteczne dla fotografów ślubnych. Wiele par ślubnych zaczyna szukać miejsc weselnych, zanim zaczną szukać fotografa. Mogą wykonywać wyszukiwania obrazów Google lub słów kluczowych związane z określonymi miejscami. Pomyśl o wyprodukowaniu treści na swojej stronie o swojej pracy z konkretnymi obiektami i kieruj kluczowe frazy związane z fotografią ślubną w tych miejscach.
  4. Użyj narzędzi, aby wygenerować więcej propozycji słów kluczowych. Istnieje wiele narzędzi online, które pomagają w tworzeniu pomysłów na słowa kluczowe i wyprowadzaniu słów kluczowych. Google Keyword Planner to darmowe narzędzie i dobre dla początkujących. Moz Keyword Explorer to usługa płatna, ale umożliwiająca wyszukiwanie raz dziennie za darmo. Zapewnia pewien wgląd i jest dobry dla osób gotowych do podjęcia kolejnego kroku.

  © Rob Greer

  Uzyskaj linki zwrotne

  Linki zwrotne to linki do Twojej witryny z innych witryn. Są to sposób, w jaki wyszukiwarki takie jak Google określają popularność i autorytet witryny. Zasadniczo, im więcej witryn łączy się z Twoją witryną, tym bardziej popularna jest Twoja witryna, a im wyższy poziom postrzegania Google jako wiarygodnego źródła informacji.

  Ponadto im wyższy autorytet stron z linkami do Ciebie, tym bardziej wartościowe linki. Link do Twojej witryny z lokalnej kwiaciarni jest świetny, ale link z popularnego bloga ślubnego Style Me Pretty jest o wiele bardziej wartościowy.

  Jak uzyskać linki zwrotne? Zacznij od pytania. Zapytaj sprzedawców, miejsca i lokalnych partnerów biznesowych, których znasz. Jeśli opublikujesz lub udostępnisz zdjęcia na blogach, poproś publikacje o link do Twojej witryny.

  Innym sposobem uzyskania większej liczby linków zwrotnych jest zarejestrowanie firmy za pomocą lokalnych katalogów i aukcji online. Zachęcaj klientów do publikowania recenzji Google i Yelp. Prześlij swoje informacje do aukcji fotografów i lokalnej izby handlowej. Jeśli istnieje szansa na posiadanie godnego szacunku linku do witryny, przejdź do niej.

  © Rob Greer

  Ile, jak często, jak długo?

  SEO to konkurencja. Sukces w SEO oznacza robienie więcej niż konkurencja i robienie tego lepiej. Ile to kosztuje? To zależy od tego, co robią twoi konkurenci. Twoim celem jest tworzenie bardziej interesujących, bardziej unikalnych treści, które lepiej przemawiają do odbiorców niż konkurencja. Dobrą zasadą jest rozpoczęcie od co najmniej 300 słów treści i skalowanie do 1000 słów lub więcej w przypadku pogłębionych postów na blogu lub stron internetowych, które naprawdę chcesz zoptymalizować.

  Jak często? Tak bardzo, jak potrzebujesz, aby wzmocnić swoją konkurencję. Wyszukiwarki nagradzają Cię publikowaniem treści, ale jest to tymczasowe. Możesz opublikować coś, co będzie miało rangę przez tydzień lub miesiąc, a potem może spaść. Kluczem jest stworzenie treści, która wytrzyma próbę czasu, tj. Treści wiecznie zielone.

  Jak długo? Średnio docelowy fragment treści pojawia się średnio około 3,4 miesiąca w wynikach wyszukiwania. Istnieją tysiące czynników, które mogą zmienić te ramy czasowe, ale pamiętaj, że SEO jest grą długoterminową. Pełna optymalizacja witryny nie gwarantuje dziś, że jutro pojawi się na górze wyników wyszukiwania. To wymaga czasu i staranności.

  „SEO to umiejętność, podobnie jak fotografia” - mówi Greer. "Musisz poćwiczyć. Uczęszczaj na seminaria, czytaj zasoby online, rozmawiaj z konsultantem i stale kształć się. To zmieniające się pole, które wymaga stałej uwagi. Gdy zrozumiesz podstawy, możesz łatwo się dostosować. Tak, wyszukiwarki zawsze się zmieniają. Ogólnie rzecz biorąc, podstawy SEO nie zmieniają się. ”

  5 SEO TRUTHS od Roba Greera

  Jeff Kent jest redaktorem naczelnym Professional Photographer.

  ?Jaki jest pierwszy powód, dla którego ktoś opuszcza witrynę?
  Ale czy ktoś faktycznie szuka tego terminu?
  Jak Ty to robisz?
  Jak uzyskać linki zwrotne?
  Ile to kosztuje?
  Jak często?
  Jak długo?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»