Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Co Justin Bieber, Selena Gomez robi „Carpool Karaoke” Razem wyglądają (wideo)

  Czy zastanawiałeś się kiedyś, co Selena Gomez i Justin Bieber kiedyś śpiewał w samochodzie, kiedy jeszcze się spotykali?

  Nie dziwię się więcej, ponieważ jakiś geniusz zestawił ze sobą odpowiednie klipy „Carpool Karaoke” James Corden i sprawiło, że wyglądali, jakby obaj jechali i śpiewali razem.

  „Tak, lubię strzały z imbiru, ale lubię codziennie jeść kawałek imbiru”, mówi Gomez Bieberowi, co go rozśmiesza.

  Zobacz wideo: Justin Bieber uderza pięścią w twarz

  „Jestem emocjonalnym facetem, człowieku”, opowiada Bieber swojemu towarzyszowi, zachęcając Gomeza do delikatnego poklepania po ramieniu.

  Duet wystąpił wtedy z piosenką Biebera „Never Say Never” i hitem Gomeza „Love Y0u Like a Love Song”.

  Gomez był gościem Hitowy segment Cordena w lipcu , podczas gdy Biebs jeździł w Corden's Range Rover w lutym , a także w zeszłym roku w maju. Mashup pobiera porcje od Biebera Maj 2015 „Karaoke Carpool”.

  Zobacz wideo: Justin Bieber mówi, że nie umawia się i „nie szuka naprawdę”

  Gomez i Bieber po raz pierwszy wywołali rozmowę o związkach w lutym 2011 r., Kiedy pojawili się razem na czerwonym dywanie partii Vanity Fair Oscar. Zaprzeczyli, że się spotykają, dopóki Gomez nie potwierdzi tego w „The Ellen Show” w następnym miesiącu. W listopadzie 2012 r. Para zadzwoniła do niego, ale spekulacje trwały do ​​grudnia 2014 r., Kiedy Bieber przeniósł się z Hailey Baldwin.

  Zobacz mashup poniżej.

  • Czy zastanawiałeś się kiedyś, co  Selena Gomez  i  Justin Bieber  kiedyś śpiewał w samochodzie, kiedy jeszcze się spotykali

   Po petycji Change.org do strzału Jesse Williams z „Grey's Anatomy” stał się wirusowy wkrótce po inspirującym przemówieniu aktora przemówieniem BET Awards w zeszłym miesiącu, TheWrap przygląda się pięciu innym śmiesznym petycjom online.

  • Jesse Williams wygłosił niezwykle poruszającą mowę akceptacyjną podczas nagród BET 2016, które otrzymały wiele pochwał. Aktor poradził sobie z brutalnością policji z czarnymi mężczyznami i obecnym klimatem rasowym USA. Najwyraźniej nie był zbyt popularny, ponieważ niektórzy ludzie wołali aktora „Grey's Anatomy” za „mowę nienawiści” i hashtagging #alllivesmatter. Petycja było tylko 315 osób, które nie osiągnęły celu 7500 podpisów w czasie tego postu.

  • Wygląda na to, że nie wszyscy są częścią Beyhive, ponieważ niezadowoleni nie są fanami petycja aresztować Beyoncé i Jaya Z za okablowanie pieniędzy na ratowanie protestujących Fergusona. I oczywiście nie zapominajmy o jej „ofensywnym” pokazie przerwy w Super Bowl.

  • Niektórzy ludzie najwyraźniej po prostu znużyli się przestarzałym „Star Spangled Banner” i myśleli, że byłoby to właściwe zmienić hymn narodowy R. R. Kelly'ego „Ignition (Remix)”.

  • Grupa nie-Beliebersów niedawno chciała deportuj Justina Biebera i unieważnić jego zieloną kartę. „On nie tylko zagraża bezpieczeństwu naszego narodu, ale ma też straszny wpływ na młodzież naszego narodu” - stwierdzili przedstawiciele kampanii. Biały Dom faktycznie odpowiedział, ale nie zdecydował się podjąć żadnych działań w związku ze statusem imigracyjnym piosenkarza kanadyjskiego.

  • Obywatele USA wydają się być wielcy w deportacjach, stworzono petycję deportuj Piersa Morgana za „wrogi atak” drugiej poprawki.

  • Około 49.890 osób złożyło petycję do Białego Domu Prezydent Obama oskarżył za lekceważenie Konstytucji i zmuszanie wszystkich do korzystania z opieki zdrowotnej. Biały Dom odpowiedział listem zatytułowanym „Krótka odpowiedź brzmi: nie, ale czytaj dalej”.

  Przed kampanią Change.org mającą na celu wystrzelenie gwiazdy „Grey's Anatomy” pojawiły się apele o deportację Justina Biebera, aresztowanie Beyonce, a nawet zmianę hymnu narodowego

  Po petycji Change.org do strzału Jesse Williams z „Grey's Anatomy” stał się wirusowy wkrótce po inspirującym przemówieniu aktora przemówieniem BET Awards w zeszłym miesiącu, TheWrap przygląda się pięciu innym śmiesznym petycjom online.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»