Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Co oznaczają terminy SMO i SMM?

  1. W poprzednich artykułach widzieliśmy, co oznaczają terminy SEO i SEM, ale chcemy iść dalej. Czy wiesz, czym jest SMO i SMM?
  2. SMO (Social Media Optimization)
  3. SMM (Social Media Marketing)

  Pomóż nam rozpowszechniać dobre treści:

  W poprzednich artykułach widzieliśmy, co oznaczają terminy SEO i SEM, ale chcemy iść dalej. Czy wiesz, czym jest SMO i SMM?

  Czy wiesz, czym jest SMO i SMM

  Te dwa terminy związane są z pozycjonowaniem w mediach społecznościowych. Są to dwa różne rodzaje działań, jeden bardziej skoncentrowany na optymalizacji, a drugi na marketingu.

  SMO (Social Media Optimization)

  Polega na przeprowadzaniu działań optymalizacyjnych na stronie internetowej w odniesieniu do mediów społecznościowych. Działanie polegałoby na przykład na udostępnianiu przycisków do udostępniania i rozpowszechniania treści w sieciach społecznościowych, takich jak słynne „Lubię to”, „Udostępnij” lub „RT” . Również optymalizacja profili społecznościowych jest uważana za strategię ułatwiającą znajdowanie i rozpoznawanie profili społecznościowych (przez telefon, lokalizację, stronę internetową, obrazy, filmy ...). W takich przypadkach staramy się uwzględnić najważniejsze słowa kluczowe w niektórych dziedzinach, takich jak opisy.

  SMM (Social Media Marketing)

  Chodzi o promowanie strony internetowej, marki, firmy lub produktu w sieciach społecznościowych za pomocą technik marketingu bezpośredniego, za pomocą linków lub reklam płatniczych poprzez wydruk lub kliknięcie. Obecnie możliwe jest prowadzenie bezpośredniej reklamy za pośrednictwem platform reklamowych na Facebooku, Twitterze lub LinkedIn.

  Podkreślenia wymaga duża zdolność segmentacji, na jaką pozwalają platformy społecznościowe, w tym konkretne kryteria oparte na danych, które wskazujemy w naszym profilu lub w komentarzach w publikacjach lub treściach, które dzielimy.

  Ten rodzaj reklamy jest łatwy do wdrożenia. Wszystko, co musisz zrobić, to utworzyć jedną lub więcej reklam, złożonych z obrazu i tekstu, wybrać i podzielić naszą grupę docelową. Jest to jedna z najbardziej złożonych części, ponieważ aby uzyskać dokładnie te osoby, które chcesz, musisz wiedzieć, jak precyzyjnie segmentować i wybrać te interesy i dane demograficzne, które są najbardziej odpowiednie. Następnie wystarczy wybrać metodę płatności, a reklama będzie gotowa.

  Masz jakieś pytania? Musisz się z nami skontaktować 😉


  Pomóż nam rozpowszechniać dobre treści:

  Czy wiesz, czym jest SMO i SMM?
  Czy wiesz, czym jest SMO i SMM?
  Masz jakieś pytania?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»