Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Co to jest lądowanie i jak stworzyć skuteczną stronę docelową - • SMM 2 YOU •

  1. Rodzaje stron docelowych
  2. Strona jednostronicowa
  3. Strona wielostronicowa
  4. Strona na głównej stronie
  5. Strona Lando
  6. Usługi tworzenia stron docelowych
  7. Wewnętrzny CMS
  8. Edytory HTML
  9. Projektanci online
  10. Co należy wziąć pod uwagę podczas tworzenia strony docelowej
  11. O: Twarz - obraz na stronie docelowej
  12. P: Uśmiech - USP strony docelowej
  13. C: Wskazująca ręka - Wezwanie do działania na Twojej stronie
  14. D: Treść - „dodatkowe informacje” na stronie docelowej.
  15. E: Stopy - opinie klientów na stronie docelowej
  16. Niektóre prawdziwe przykłady tego, jak to działa:

  - Jest to strona, której głównym celem jest zaangażowanie odwiedzających witrynę w proces konwersji (aby wykonać ukierunkowane działanie: zakup, rejestracja, subskrypcja, zamówienie itp.).

  Rodzaje stron docelowych

  Istnieją 4 kluczowe typy stron docelowych:

  1. Strona jednostronicowa

  2. Strona wielostronicowa

  3. Strona na głównej stronie

  4. Witryna Lando.

  Strona jednostronicowa

  Strona docelowa CTR to najpopularniejszy rodzaj stron docelowych, który najczęściej jest przypisywany do płatnego ruchu z wysyłek lub z reklam kontekstowych. W rzeczywistości taka strona docelowa to strona jednostronicowa, która przedstawia szczegółową i często interaktywną ofertę promocyjną. Często projekt takich stron jest tak minimalny, jak to możliwe, aby nie odwracać uwagi odwiedzających od kluczowych elementów: opisów ofert i elementów konwersji (przycisków, formularzy).

  Przykład pojedynczej strony: http://www.witcreative.info/

  info/

  Strona wielostronicowa

  W przypadku, gdy usługa lub produkt jest wystarczająco złożony lub konkuruje ze zbyt wieloma analogami, strona internetowa składająca się z 3-5 stron, rzadko więcej, może działać jako strona docelowa. Zadaniem takiego lądowiska jest zapewnienie użytkownikowi maksymalnych informacji w taki sposób, aby nie przeciążać każdej pojedynczej strony. W takim przypadku strona konwersji jest dowolna, a reszta odgrywa rolę pomocniczą. Ruch do takich witryn często pochodzi z płatnych kanałów.

  Strona na głównej stronie

  Strona docelowa może być oddzielną stroną głównej strony. Chociaż nakłada to pewne ograniczenia - w szczególności na jego konstrukcję - jednak wybór ten umożliwia przeniesienie na nie taniego ruchu z wyszukiwarek. Negatywną stroną takiej strony jest pewna ilość nieistotnych elementów, które odwracają uwagę odwiedzających (menu, linki itp.).

  Strona Lando

  Taka strona docelowa jest najrzadsza, ale mimo to używana. Witryna wielostronicowa, inna niż strona główna firmy, może składać się wyłącznie ze stron docelowych, między którymi użytkownik może się przenieść. Ta strona ma dość wysoki poziom konwersji, ale wymaga dużo wysiłku i jest praktycznie nieodpowiednia dla SEO.

  Usługi tworzenia stron docelowych

  W zależności od rodzaju strony docelowej, którą wybierzesz, zależy ona od tego, co utworzysz.

  Wewnętrzny CMS

  W zależności od systemu CMS używanego na Twojej stronie tworzenie strony docelowej może być zarówno pracochłonnym zadaniem, wymagającym głębokiej wiedzy na temat tworzenia stron internetowych (na przykład w przypadku 1C-Beatrix), jak i dość prostym ćwiczeniem - aczkolwiek z ograniczoną różnorodnością opcji. (na przykład podczas korzystania z dodatku Wppage WordPress).

  Edytory HTML

  Są to programy o różnym stopniu złożoności, które łączy jedna rzecz: nie wymagają wiedzy w budynku. Trudność w radzeniu sobie z określonym edytorem zależy zwykle wyłącznie od jego interfejsu. Jednym z najłatwiejszych edytorów jest WebPageMaker - każdy użytkownik Windows może go obsłużyć. Nieco bardziej funkcjonalny (ale także bardziej skomplikowany) AdobeMuse. Jednak dla tych, którzy często korzystają z innych programów z pakietu Adobe, jego rozwój prawdopodobnie minie łatwo i szybko.

  Projektanci online

  Dzisiaj prezentuje ogromną liczbę usług, które są rozmieszczone w celu tworzenia stron docelowych. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z jednego z nich, zalecamy wybranie, po pierwsze, płatnych usług, które ściślej monitorują stabilność pracy i funkcjonalność. Po drugie, należy pamiętać, że większość z tych usług oferuje jedynie utworzenie oddzielnej strony docelowej, a nie strony docelowej w zasobach.

  Co należy wziąć pod uwagę podczas tworzenia strony docelowej

  Edycja Leaderswest.com przedstawione Strona docelowa to „ludzki organizm”, zważywszy na pięć ważnych elementów, które można ulepszyć.

  O: Twarz - obraz na stronie docelowej

  Obraz jest pierwszą rzeczą, którą ludzie widzą, gdy przechodzą na stronę docelową, podobnie jak twarz, na którą ludzie zwracają uwagę, gdy je spotkasz.

  Obraz przyciąga gości i podświadomie wpływa na pierwsze wrażenie.

  Oto kilka wskazówek dotyczących lądowania, które można przetestować:

  • Obrót trzech zdjęć z odpowiednim UTP (unikalna propozycja sprzedaży) (patrz poniżej). Sprawdź czas obrotu każdego obrazu.
  • Obraz uśmiechniętej osoby (lepiej użyć zdjęć prawdziwych ludzi, nie modeli). Przetestuj takie obrazy na stronie UTP - może to mieć wpływ na zwiększenie współczynnika konwersji.
  • Uśmiechający się bohater kreskówki lub maskotka marki dodaje Twojej firmie indywidualności i humoru.

  Idealnie, twój obraz będzie w harmonii z tłem strony docelowej. Staraj się unikać rażąco jasnych obrazów o różnych kolorach, które są sprzeczne z projektem strony.

  Zaleca się przeprowadzenie testów A / B kilku preferowanych opcji i zobacz, jak wpływają one na współczynnik konwersji w ciągu kilku dni. Istnieje wiele narzędzi do testowania dzielonego (na przykład Optimizely lub Visual Website Optimizer).

  P: Uśmiech - USP strony docelowej

  Jeśli obraz jest twarzą strony, to unikalna propozycja sprzedaży pokazuje, że twarz jest uśmiechnięta. Twój USP pokazuje, że cenna oferta jest ukryta poza atrakcyjnym wyglądem zewnętrznym.

  Autorzy artykułu zalecają Ci burzę mózgów i omówienie pięciu unikalnych propozycji sprzedaży, których skuteczność będziesz w 100% pewien.

  C: Wskazująca ręka - Wezwanie do działania na Twojej stronie

  Atrakcyjna wizualnie strona i kusząca oferta sprzedaży na stronie - tylko połowa sukcesu. Bez odpowiedniego „żądania” odbiorcy na Twojej stronie mogą nie dowiedzieć się, jak postępować dalej, jeśli są zainteresowani Twoją propozycją.

  Twój CTA powinien być na górze strony i natychmiast widoczny dla odwiedzających bez dodatkowego przewijania strony. Nie ukrywaj swojego połączenia między innymi linkami, aby było jasne i atrakcyjne.

  Autorzy artykułu zalecają użycie przycisku CTA w kolorze pomarańczowym, zielonym lub czerwonym, pod warunkiem, że schemat kolorów strony docelowej jest ciemnoniebieski, szary lub biały (pamiętaj o tych kolorach związanych z wyrafinowaniem i profesjonalizmem).

  Wiele rzeczy i nasze reakcje na nie wynikają z sygnałów fizycznych i emocjonalnych. Na przykład, widzisz osobę po raz pierwszy i bez powodu nie możesz powiedzieć, że go nie lubisz.

  To samo z twoimi stronami docelowymi. Twój CTA jest jednym z najmniejszych sygnałów, od których zależy Twój współczynnik konwersji. Zamiast mówić ludziom, co mają robić, powiedz im, co otrzymują. Zamiast „ Kup teraz ” spróbuj „Uzyskaj wynik”. Zamiast Zamów teraz, spróbuj pobrać teraz .

  Te małe zmiany mogą wpłynąć na ton całej strony. Zaleca się również używanie słowa „ty” i „my” tak często, jak to możliwe, aby nawiązać komunikację i stworzyć przyjazną atmosferę. Te drobne szczegóły mogą wpłynąć na konwersję strony, zwiększając ją na przykład z 8% do 11% (być może na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest to nieznaczna różnica, ale w praktyce może to oznaczać tysiące dolarów dochodu).

  D: Treść - „dodatkowe informacje” na stronie docelowej.

  Dodatkowe informacje to „treść” strony docelowej. Jeśli obraz i UTP są elementami, które przyciągają i intrygują, „dodatkowe informacje” pomagają ostatecznie podjąć decyzję. Dodatkowe informacje obsługują Twój UTP.

  Istnieją dwie opcje, aby pokazać zalety swojego produktu / usługi w dodatkowym opisie:

  • 3-4 elementy, które oferują twoją usługę lub produkt.
  • 3-4 punkty na temat tego, jaki wynik może przynieść użytkownikowi produkt lub usługa.

  Wszystko zależy od twojego pragnienia, a może twoje testy A / V pokażą, która z dwóch opcji dla dodatkowego opisu, który wybierzesz.

  Oto przykład tego, jak może wyglądać lista dodatkowych informacji o komercyjnej witrynie sprzedającej kurtki zimowe:

  • Zastrzeżona technologia AcmeWinter oferuje maksymalną ochronę nawet w temperaturze -40 stopni.
  • Standardowa gwarancja wynosząca 10 lat oznacza, że ​​zajmiemy się każdą wadą bez żadnych pytań.
  • Od 1982 roku jesteśmy w pierwszych trzech rankingach kurtek puchowych odpornych na mróz.

  Oto kolejny przykład dodatkowych informacji na stronie oprogramowania Saas w stylu „jak to robimy”:

  • Nasz zespół, nagrodzony wieloma nagrodami za obsługę klienta, ma indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.
  • Profesjonalni kuratorzy treści i redaktorzy doskonalą treści, aby wygenerować potencjalną grupę docelową, której potrzebujesz, zapewniając najlepszą jakość zwrotu z inwestycji.
  • Wyrafinowane narzędzia analityczne pokażą Ci, które części treści są najbardziej skuteczne dla Twojej firmy, na których rynkach, a nasi eksperci powiedzą Ci, dlaczego.

  Ponownie zaleca się zidentyfikowanie i przetestowanie każdej strategii dla siebie. Czy potencjalna publiczność potrzebuje informacji o tym, jak pracujesz i co robisz? A może bardziej reagują na informacje o zwiększaniu zysków?

  E: Stopy - opinie klientów na stronie docelowej

  Opinie klientów sprawiają, że informacje na Twojej stronie są wiarygodne. Na tych nogach stoisz i możesz się przewrócić bez nich.

  Bądźmy szczerzy wobec siebie. Nie jesteś najbardziej wiarygodnym źródłem wiarygodnych informacji o swojej firmie. Na pewno zawsze jesteś zainteresowany przedstawieniem swojej firmy w najlepszym świetle. Twoja grupa docelowa również o tym wie.

  Ale teoretycznie twoi poprzedni klienci nie są tak stronniczy. Na przykład w Wielkiej Brytanii największa strona dla absolwentów WikiJob ujawniła 34% współczynnik konwersji, po prostu dodając opinie klientów.

  Dowód społeczny jest integralną częścią każdej strony docelowej promującej produkty lub usługi.

  Ludzie chcą wiedzieć, że: a) ktoś już kupił produkt od ciebie i nie został oszukany; b) ktoś miał udane doświadczenie w korzystaniu z usługi / produktu, a twoje świadczenia są uzasadnione.

  Opinie klientów na stronie docelowej zwiększają Twoją wiarygodność.

  Trzy opcje testowania:

  1. Wystaw opinię jako cytat. Zwiększa to niezawodność informacji zwrotnych w oczach użytkowników.

  2. Postaraj się uzyskać jak najlepsze opinie klientów na temat UTP.

  3. Przetestuj kilka sprzecznych (na pierwszy rzut oka) opinii klientów, na przykład: „ Początkowo byłem sceptyczny, ale byłem mile zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że nasze oczekiwania zostały przekroczone o 50%!” Lub „ Po kilku nieskutecznych tygodniach pracy z AcmeAccounting wszystko okazało się! ”. Zwiększy to wiarygodność twoich opinii.

  Niektóre prawdziwe przykłady tego, jak to działa:


  Twarz: Marketing w Highrise po dodaniu obrazu uśmiechniętej dziewczyny na stronie docelowej, zwiększyła się liczba zarejestrowanych rejestracji o 102,5%.

  Uśmiech (UTP): Symbole 3 stwierdzili, że dzięki zwiększeniu widoczności ich UTP na stronie zwiększyli liczbę kliknięć o 128%.

  Wersja do aktualizacji:

  Wersja do aktualizacji:

  Po:

  Po:

  Pointing Finger: Marketing Automation Company Wykonalne stwierdzili, że zmiana koloru przycisków CTA z zielonego na czerwony przyczyniła się do 21% wzrostu liczby kliknięć.

  Pointing Finger: Marketing Automation Company  Wykonalne  stwierdzili, że zmiana koloru przycisków CTA z zielonego na czerwony przyczyniła się do 21% wzrostu liczby kliknięć

  Ciało: Wikijob zmniejszyła ilość treści na swojej stronie, przesuwając korzyści z ich usług na pierwsze miejsce, co doprowadziło do wzrostu sprzedaży o 62%.

  Nogi: WiKiJob Testowano także na Twojej stronie, dodając opinie klientów. Konwersja na stronę wzrosła o 34%.

  Źródło: Seonews

  Czy potencjalna publiczność potrzebuje informacji o tym, jak pracujesz i co robisz?
  A może bardziej reagują na informacje o zwiększaniu zysków?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»