Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Co to jest link Nofollow - Dowiedz się, jak uzyskać wartość SEO z NoFollow Link

  1. Co to jest link „Nofollow”?
  2. Jak linki Nofollow mają wartość SEO
  3. Jaka jest różnica między linkami Nofollow i Dofollow?
  4. Główne zalety łącza Nofollow
  5. Sprawia, że ​​Twoja strona wygląda naturalnie
  6. Buduj wiarygodność i świadomość
  7. Zwiększ ruch w ruchu polecającym
  8. Dodaje wartość Twojemu wysiłkowi SEO
  9. Linki Nofollow pomaga w generowaniu większej liczby linków

  Link nofollow to koszmar dla SEO.

  Twoja strona będzie miała więcej linków; linki te potwierdzają Twoją obecność w Internecie.

  Określają, jak bardzo znana i zaufana jest Twoja witryna, i określają, jak wysoko się pojawiasz w najważniejszych rankingach wyszukiwarek - co najważniejsze, w Google.

  To małe zwycięstwo za każdym razem, gdy inna strona łączy się z twoją, ale czasami możesz znaleźć ruch skierowany na twoją stronę za pomocą linku „nofollow”. Linki z wartością nofollow w atrybucie rel nie liczą się do obliczeń PageRank - dosłownie informują wyszukiwarki, „nie podążaj za tym linkiem”.

  Oznacza to, że tracisz niewielką ilość soków linkowych, które normalnie otrzymujesz, i nie ma żadnych zmian w SEO. Ale jeśli to taki koszmar, dlaczego one istnieją?

  Google wprowadził te tagi, aby zapobiec spamowi, co oznacza, że ​​SEO-hat-hat nie może spamować z linkiem w komentarzach i społecznie i gdziekolwiek indziej link może się pojawić.

  Co to jest link „Nofollow”?

  Atrybuty linków Nofollow nie pozwalają robotom wyszukiwarek podążać za linkiem. Oznacza to, że jeśli właściciel strony łączy się z tobą za pomocą atrybutów nofollow, nie przekazuje soku łącza. Tylko ludzie będą mogli śledzić linki. Chociaż jakiś czas temu Google wyjaśniło, że nie uwzględniają atrybutów linków nofollow, ale ich ważność jest mniejsza. Mimo to, dobrą praktyką jest użycie atrybutu łącza Nofollow do tych linków, gdzie nie chcesz przekazywać soku z linkiem.

  Poniżej podano przykład:

  <a href=”http://www.google.com/” rel=”nofollow”> Google </a>

  Jak linki Nofollow mają wartość SEO

  Linki Nofollow nie przechodzą PageRank. W związku z tym; użycie linku nofollow oznacza, że ​​link nie przekaże PageRank na inną stronę. Oznacza to z jednej strony, że Google nie może ukarać Cię za linkowanie do witryny znanej jako witryna niskiej jakości. Nie mogą cię też ukarać za zbyt duże powiązanie.

  Z drugiej strony oznacza to również, że link z Twojej witryny nie ma żadnej wartości dla innych witryn, co oznacza, że ​​znacznie rzadziej uwzględnią Cię w ogłoszeniach o nowych produktach lub ekscytujących wydarzeniach, chyba że masz już dużą bazę użytkowników.

  Wiele największych witryn, np. NFL i CNN, teraz umieszcza nofollow na wszystkich swoich linkach wychodzących. Oznacza to, że link na ich stronie nie ma wartości PageRank. Jednak linki z tych witryn nadal mają wysoką wartość ze względu na jakość i rozmiar bazy użytkowników.

  Nigdy nie zapominaj: nawet link nofollow ma wartość, ponieważ daje potencjalnym odwiedzającym możliwość odwiedzenia Twojej witryny i poszerzenia świadomości. Nawet wzmianka na stronie bez linku jest cenna dla podniesienia świadomości.

  Jaka jest różnica między linkami Nofollow i Dofollow?

  Atrybuty linków Nofollow nie pozwalają robotom wyszukiwarek podążać za linkiem. Oznacza to, że jeśli właściciel strony łączy się z tobą za pomocą atrybutów nofollow, nie przekazuje soku łącza. Chociaż jakiś czas temu Google wyjaśniło, że nie uwzględniają atrybutów linków nofollow, ale ich ważność jest mniejsza. Mimo to, dobrą praktyką jest użycie atrybutu łącza Nofollow do tych linków, gdzie nie chcesz przekazywać soku z linkiem.

  Linki Dofollow umożliwiają Google i innym wyszukiwarkom śledzenie ich i dotarcie do Twojej witryny. Dając nam link do soku i link zwrotny. Jeśli webmaster łączy się z Tobą za pomocą tego linku, musisz wrócić do niego.

  Najlepszym sposobem, aby dać komuś miłość dofollow, jest umożliwienie wpisania słowa kluczowego w tekście zakotwiczenia. Oznacza to, że gdy łączysz się z dowolną witryną lub stroną, użyj docelowego słowa kluczowego jako tekstu zakotwiczonego.

  Przykład łącza Dofollow:

  <a href=”http://www.google.com/”> Google </a>

  Główne zalety łącza Nofollow

  Wiele twoich rankingów jest stabilnych tylko dzięki linkom zwrotnym Nofollow !! Zmieszany ?? ? Czytaj dalej… Oto zalety linków Nofollow:

  Sprawia, że ​​Twoja strona wygląda naturalnie

  Aby uzyskać dobrą równowagę zarówno linków nofollow, jak i dofollow, profil witryny powinien wyglądać naturalnie. Utrzymuje to bezpieczeństwo przed aktualizacjami, które mają tendencję do karania za tworzenie linków zwrotnych.

  Nawiązanie kilku linków nofollow może pomóc Ci w urozmaiceniu Twojego profilu, co pomoże Ci uniknąć ewentualnej kary Google.

  Buduj wiarygodność i świadomość

  Niezależnie od tego, jak bardzo link przyniesie korzyści SEO, nadal pomagają budować świadomość, a to jest niezwykle ważne dla każdej firmy. Uzyskując nofollow linki w odpowiednich, bardzo pomocnych artykułach, możesz generować znaczny ruch.

  Z tego powodu zwiększasz prawdopodobieństwo dotarcia do całego grona osób, które nie znają Twojej firmy, ale mogą być potencjalnym zwyczajem, zwiększając w ten sposób świadomość marki. Pomaga także poprawić wiarygodność, jeśli jesteś połączony z przydatnym artykułem, który czytają ludzie.

  Zwiększ ruch w ruchu polecającym

  Linki NoFollow to marketing szeptany w Internecie, a więc bardzo ważny. Kiedy ludzie umieszczają Twoje linki w mediach społecznościowych, na forach, w witrynie do udostępniania treści itp., Nie możesz otrzymywać żadnych „linków do linków” do swojej witryny. Jeśli jednak ludzie śledzą te linki i zwiększają ruch w witrynach, może to mieć oczywiste korzyści dla marketingu i generowania potencjalnych klientów.

  Dodaje wartość Twojemu wysiłkowi SEO

  Wiemy tylko, że roboty indeksujące nie podążają za linkami i ignorują je, jakby nie miały znaczenia. Jedna z teorii mówi jednak, że naturalny element linków nofollow pomaga poprawić przepływ zaufania, co może mieć pozytywny wpływ na ranking.

  Linki Nofollow pomaga w generowaniu większej liczby linków

  Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że jeśli Twój link jest szczególnie przydatny dla całej zawartości, inni blogerzy mogą zdecydować się na ponowne użycie go we własnych postach. Innymi słowy, łącze „nie podążaj” może wygenerować samo łącze dofollow lub kilka z nich.

  Innymi słowy, prawdopodobieństwo, że inni wykorzystają Twój link, nie jest tak nieprzewidywalne, jak możesz przypuszczać. Mimo to są pod wpływem jakości treści i sposobu, w jaki wdrażasz dany link. Krótko mówiąc, istnieje duża szansa, że ​​świetny link „nie podążaj” może wywołać efekt domina na Twoją korzyść.

  Źródło obrazu

  Co to jest link „Nofollow”?
  Ale jeśli to taki koszmar, dlaczego one istnieją?
  Co to jest link „Nofollow”?
  Jaka jest różnica między linkami Nofollow i Dofollow?
  Zmieszany ?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»