Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Coach Park Hang-seo: „Jestem wdzięczny, ale chcę pokonać Hiddinka”

  Nauczyciele wietnamskich drużyn mają udany urlop po udzieleniu im pomocy w Azji 8, gdy pomagają swoim uczniom znaleźć się w czołówce czterech zespołów. Nazwa i twarz Park Hang-seo ponownie zaznajomił się z koreańskim miłośnikiem piłki nożnej, po tym jak został asystentem menedżera Guusa Hiddinka, aby doprowadzić drużynę narodową do 4. Pucharu Świata w 2002 roku.

  W otwartej rozmowie na forum „Future Innovation” pan Park ujawnił, że nie złożył wniosku o pracę w Chinach przed przyjęciem zaproszenia do kierowania drużynami wietnamskimi. Powiedział, że nie jest łatwo znaleźć dobrą pracę w Korei, a on sam chce rzucić wyzwanie za granicą.

  Coach Park Hang-seo wahał się, kiedy przyjął słowa wiceprezydenta  VFF Doan Nguyen Duc  o czołowych wietnamskich zespołach
  Coach Park Hang-seo wahał się, kiedy przyjął słowa wiceprezydenta VFF Doan Nguyen Duc o czołowych wietnamskich zespołach. Zdjęcie: CCT

  Pan Park wahał się z atrakcyjną ofertą dla Wietnamu w szkoleniu drużyn narodowych. Coach Park Hang-seo, po zaledwie 10 miesiącach dołączenia do nowej ziemi, zebrał trofea, aby doprowadzić drużynę U-23 Vietnam do finału finałów U-23 w Azji i pomógł narodowej drużynie olimpijskiej w półfinale. Asiad 18.

  59-letni koreański strateg powiedział, że jest wdzięczny trenerowi Guus Hiddink ale jeśli musisz zmierzyć się ze starym nauczycielem w rundzie kwalifikacyjnej Igrzyska Olimpijskie Tokyo 2020. , chce pokonać swoich kolegów Holendrzy .

  Dzieląc się najnowszym wyzwaniem, Mr. Park powiedział, że poprowadzi wietnamską drużynę do turnieju AFF Cup 2018 z podekscytowaniem i oczekiwaniem miłośników piłki nożnej jako Pucharu Świata w Azji Południowo-Wschodniej.

  Nazwa Mr
  Nazwa Mr. Park jest znana w Korei.

  Podczas rozmowy pan Park Hang-seo szybko odpowiedział na pytania i wyraził szczere serce do wietnamskiego futbolu.

  . Co myślisz o swoich cechach przywódczych?

  + Wiele mediów twierdzi, że mam pewne cechy przywódcze, ale tak nie uważam. Nie próbuję osiągnąć wszystkiego za wszelką cenę. Zawsze szanuję wietnamską kulturę, kiedy po raz pierwszy przyjechałem do Wietnamu. Sam staram się dotrzeć do ludzi ze szczerością. Są dla mnie bardzo ważne i dobrze je traktuję.

  Fani nazywają mnie bohaterem wietnamskiego futbolu, ale intencją jest zawsze znalezienie najlepszego sposobu na wykonywanie mojej pracy, a nie nazywanie tego.

  . Jaki jest duch Wietnamu, który chce zachęcić graczy?

  + Spotkałem liderów w Wietnamie po tym, jak pomogłem drużynie U-23 wygrać azjatycką pozycję wicemistrzowską w Chinach. Zawsze mam dwa pytania: po pierwsze, jak pozytywnie zmienić swój zespół w ciągu zaledwie trzech miesięcy? Po drugie, jak rozumiesz ducha Wietnamu?

  Pan Park jest zawsze bliski i przyjazny uczniom i kolegom
  Pan Park jest zawsze bliski i przyjazny uczniom i kolegom.

  Wcześniej słyszałem o wietnamskim duchu graczy w praktyce. Jestem ciekaw. Pytam graczy, jaki jest duch Wietnamu? Ich pierwszą odpowiedzią jest solidarność. Następnie jest samoocena, a trzecia to inteligencja. Wreszcie wola walki z nieposkromionym. Oto cztery rzeczy, które doceniam w wietnamskich studentach.

  Zauważyłem też, że wietnamscy gracze są bardzo świadomi. Próbują podążać za moim celem i dać z siebie wszystko. Nazywam to siłą Wietnamu.

  . Co oznacza dla niego koreański i wietnamski futbol?

  + Jestem Koreańczykiem. Gdziekolwiek pójdę, jestem Koreańczykiem. Pracuję również w Wietnamie. Jestem trenerem reprezentacji Wietnamu w piłce nożnej. Zawsze pokazuję swoją uprzejmość podczas śpiewania hymnu narodowego Korei i wietnamskiego hymnu narodowego.

  Chciałbym wyrazić moją szczerą wdzięczność wszystkim fanom, którzy wspierali nas w Azji 18. Postaram się jak najlepiej wykonać dobrą pracę dla wietnamskiej drużyny, a nie dla fanów. w moim kraju.

  Co myślisz o swoich cechach przywódczych?
  Jaki jest duch Wietnamu, który chce zachęcić graczy?
  Zawsze mam dwa pytania: po pierwsze, jak pozytywnie zmienić swój zespół w ciągu zaledwie trzech miesięcy?
  Po drugie, jak rozumiesz ducha Wietnamu?
  Pytam graczy, jaki jest duch Wietnamu?
  Co oznacza dla niego koreański i wietnamski futbol?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»