Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Crash kurs promocji w sieciach społecznościowych dla HR - HRum

  Kiedy specjaliści z Headhunter, największej strony rekrutacyjnej w Rosji, przeprowadzili pod koniec 2016 r. Ankietę wśród pracodawców na temat kluczowych kanałów promowania marki HR, stanęli w obliczu intrygującej sprzeczności. Respondenci nazywali sieci społeczne wiodącym kanałem promocji, a ich skuteczność oceniono bardzo nisko. Dlaczego Dostępne warunkowo bezpłatne narzędzie, które na pierwszy rzut oka nie wymaga specjalnych umiejętności i kompetencji, nie działa tak, jak oczekują pracodawcy. Sieci społecznościowe to świat pełen tajemnic, działający zgodnie z prawami, których nie zapamiętaliśmy. Zrozumienie potencjału stosunkowo nowego kanału promocji wymaga pewnego wysiłku. Mówimy o etapach budowania i promowania marki w sieciach społecznościowych: co należy zrobić i co może pójść źle.

  Poznaj swoją grupę docelową

  Elena Rusanova, szef Centrum Konsultacyjnego Headhunter, mówi: „Region i branża odgrywają kluczową rolę w wyborze kanału promocji. Nasze dane pokazują, że w dziedzinie telekomunikacji młodzi specjaliści i absolwenci uniwersytetów szukają pracy za pośrednictwem sieci społecznościowych dwa razy częściej niż menedżerowie wyższego szczebla, aw branży farmaceutycznej, na przykład, kanał ten zajmuje około piątą pozycję pod względem popularności, niższą niż agencje rekrutacyjne. „

  IT, marketing, innowacyjne technologie - to branże, które szukają pracowników, w których zdecydowanie korzystają z sieci społecznościowych. Przedstawiciele kreatywnych zawodów szukają ciekawych opcji na Facebooku, dyrektor finansowy zacznie od LinkedIn. W „Vkontakte” łatwo jest skonfigurować kierowanie, aby reklamy mogły być oglądane przez absolwentów określonych uniwersytetów, użytkowników o określonych zainteresowaniach mieszkających w odpowiednich regionach.

  Pytanie do samokontroli: gdzie częściej szukają pracy za pośrednictwem sieci społecznościowych - na całym świecie lub w Rosji? Odpowiedź: przez dane z ankiety spędził w 23 krajach świata przez rekrutację firm Randstad i „Ankor”, prawie połowa (49%) wnioskodawców na całym świecie korzysta z sieci społecznościowych w poszukiwaniu pracy, aw Rosji jest nawet więcej niż średnia światowa - 59%.

  Sprawdź witrynę i wybierz odpowiedni

  Liczba platform do promocji w tej chwili jest po prostu nieobliczalna: zwykłe sieci społecznościowe, hosting zdjęć i wideo, fora, strony z recenzjami usług i placówek, mikroblogi i blogi. Każdy ma własną publiczność, swój własny styl. Jak nawigować? Zacznij od rozmowy z pracownikami: z jakich sieci aktywnie korzystają i dlaczego. Nie odrzucaj niestandardowych opcji. Na przykład dla wielu wnioskodawców bliskość miejsca pracy do domu staje się ważnym czynnikiem przy wyborze pracy. Dlaczego nie skorzystać z sieci geolokalizacyjnych (na przykład Foursquare), aby dać się poznać tym, którzy są często w pobliżu.

  Przez według Randstad - Ankor, Najpopularniejszą siecią społecznościową do poszukiwania pracy w Rosji jest Vkontakte (55%), następnie Google+ i Professionali.ru (po 34%), Odnoklassniki (32%) i Facebook (28%); LinkedIn tylko na 8 miejscu (10%). Zauważ, że w rankingu najpopularniejszych sieci społecznościowych wśród Rosjan nie tyle profesjonalnych sieci społecznościowych dominują jako zasoby przeznaczone do przyjaznej komunikacji - ufamy radom i rekomendacjom naszych przyjaciół więcej.

  RBC informuje : Przychody VKontakte w 2016 r. Wzrosły o 43,4% do 8,9 mld rubli. W grudniu 2016 r. Portal społecznościowy ustanowił rekord miesięcznej aktywnej publiczności, która wzrosła do 95 milionów osób. W sumie ponad 380 milionów użytkowników jest obecnie zarejestrowanych w sieci społecznościowej.
  Według analityków marki, przeprojektowanie wersji desktopowej i wprowadzenie nowych funkcji w urządzeniach mobilnych (zwłaszcza inteligentnych kanałach informacyjnych) miało zwiększyć zaangażowanie. Oczekuje się, że w ciągu najbliższych trzech do czterech lat VKontakte będzie w stanie ponownie podwoić swoje przychody.

  Oczekuje się, że w ciągu najbliższych trzech do czterech lat VKontakte będzie w stanie ponownie podwoić swoje przychody

  Portrety sieci społecznościowych. Zdjęcie: Viktorija Pashuta (Victoria Pashuta).

  Pytania do autotestu: jakie sieci społecznościowe używasz przez cały czas? Ile z nich? Dlaczego właśnie te? Zduplikowana treść lub dla każdej sieci wybierz osobny aspekt życia? Czy twoi odbiorcy w tych sieciach społecznościowych całkowicie się pokrywają, czy komunikujesz się z kolegami, przyjaciółmi i krewnymi na różnych platformach? Odpowiedzi pomogą ci zrozumieć, w jaki sposób przyszli koledzy myślą i działają.

  Treść określa wybór witryny

  Ważne pytanie: jak często chcesz pisać? Który format jest bliższy marce: zdjęcia, krótkie teksty, profesjonalne artykuły analityczne lub statusy humorystyczne, ankiety, klipy wideo? Piękno bukietów lub ciast jest trudne do opisania bez zdjęć. Jakość dźwięku instrumentów muzycznych nie będzie przekazywana tylko tekstem. Czy chcesz być ograniczony tylko do ogłoszeń o pracę? Na próżno. Potencjalni pracownicy podejmują decyzje nie tylko umysłem, ale także sercem, oceniając kulturę firmy na poziomie wizualnym.

  Przejdź przez sieci społecznościowe i zobacz: każdy ma swój własny styl, własną publiczność, własne możliwości. Informacje na ten temat są dostępne i dostępne do analizy. Ale staraj się nie myśleć stereotypami, np. „Na Vkontakte”, tylko uczniowie, w Google + tylko pracownicy Google ”. Wszystko jest nieco bardziej skomplikowane, przy odpowiednim podejściu każda sieć społecznościowa może być dla Ciebie przydatna. Elena Rusanova, na przykład, uważa sieć Odnoklassniki za niedoceniany kanał: „Promując wakaty w jednej firmie, wydajność Odnoklassniki była nawet wyższa niż w Vkontakte - absolutnie każdy, kto kliknął link, trafił na stronę i wykonał akcję, której potrzebowaliśmy”.

  „Classmates” (OK.ru) to piąta najpopularniejsza sieć społecznościowa w Rosji , 49. na świecie. Projekt został uruchomiony 4 marca 2006 r . W 2016 roku: 51 milionów osób dziennie, 300 milionów wyświetleń wideo dziennie, jest to druga strona w runecie dla widoków wideo. Nieco ponad połowa użytkowników to kobiety. Około 60% to Moskale, 20% to Rosjanie mieszkający za granicą. Jest to sieć dorosłych i osób zatrudnionych - według niektórych danych to właśnie Odnoklassniki najczęściej blokują administratorów systemu w swoich miejscach pracy.

  Pytania do autotestu: jak promować markę na Instagramie, jeśli produkujesz ... beton?

  W listopadzie 2016 r. Cały Runet opowiedział o fabryce mieszanek betonowych w Saratowie, a zasługą osoby, która wymyśliła na Instagramie, jest umieszczanie artystycznych fotografii betonowych powierzchni w całej ich specyficznej urodzie. Przekonaj się: 100 odcieni szarości.

  6 etapów pracy w sieciach społecznościowych

  1. Monitorowanie Gdzie już mówisz o swojej firmie i co? Szukaj marki poprzez hashtagi na Instagramie, Google, Yandex, na stronach z recenzjami pracodawców.

  2. Wybór i stworzenie strony. Oddzielna grupa wakatów lub grupa firmowa? Marka pracodawcy może być promowana wśród użytkowników i konsumentów, ale czasami wskazane jest przydzielenie oddzielnej witryny wyłącznie w przypadku pytań dotyczących wyboru. Ważne jest, aby nazwa odzwierciedlała istotę, słowa kluczowe: kariera, praca, wakaty.

  3. Tworzenie planu treści. Wymyśl główne nagłówki i punkty odniesienia dla pracowników, którzy wypełniają portale społecznościowe tekstem i obrazami. Zdecyduj, co jest dopuszczalne, a co niemożliwe.

  4. Zbieraj treści. Źródłem informacji mogą być Twoi pracownicy: ich hobby, historie sukcesu, spojrzenie na osiągnięcia firmy, nowe pomysły. Dla ich potencjalnych współpracowników jest to wskazówka i sposób na zrozumienie, którzy ludzie odnoszą sukcesy w waszej kulturze.

  5. Promocja wśród pracowników. Zaangażowanie Twojego zespołu będzie działać świetnie, aby przyciągnąć nowe talenty. Pomyśl o programie polecającym, bonusach za przybycie nowych użytkowników do Ciebie od przyjaciół pracowników.

  6. Zarządzanie reputacją. Ćwicz dowolny komentarz z wyjątkiem śmieci. Parametry i protokoły odpowiedzi powinny być jasno zdefiniowane i znane pracownikom pracującym z sieciami: chamstwo, przejście na osobowości, naruszenie norm moralnych jest niedopuszczalne. Zarejestruj się z wyprzedzeniem, że komentarze spamu zostaną natychmiast usunięte.

  Pytania do autotestu: jak szybko powinny być przetwarzane komentarze? Odpowiedz: w ciągu dnia. Praca z reputacją jest normalnym zadaniem. Sukces twojego produktu w erze cyfrowej jest bezpośrednio związany z twoim sukcesem na rynku pracy i szybkością reakcji. Wszystko jest połączone.

  5 błędów promocji w sieciach społecznościowych

  1. Niedocenianie znaczenia. Według sondażu przeprowadzonego w 2013 r. Przez firmę konsultingową Aberdeen Group, 68% najlepszych firm w swoich branżach uważa narzędzia Social Media za kluczowe dla strategii rekrutacyjnej.

  2. Pracuj bez strategii. Marka HR nie istnieje w próżni, jej promocja nie jest celem samym w sobie, ale narzędziem rozwoju firmy i kształtowania jej reputacji na rynku. Jeśli personel rośnie, a opinie - gorsze niż kiedykolwiek, wkrótce będziesz musiał zapłacić dużo odpraw.

  3. Minęliśmy grupę docelową. Istniejący pracownicy są ważnym narzędziem promocji, a ci, którzy odeszli, nie są wrogami, ale pośrednikami. Praca z prawdziwymi uczestnikami firmy jest nie mniej ważna niż interakcja z wyimaginowaną grupą idealnych kandydatów.

  4. Błąd narzędzia Idealną stroną dla wielu firm jest dobra stara gazeta ścienna z hasłami, pozytywnymi zdjęciami i zdjęciami z imprez firmowych. To nie jest najlepsza opcja. Zadania szerokiego zasięgu rozwiązują wirusowe filmy i memy, zjadliwe tweety, dogłębną znajomość kultury firmy i proces selekcji - zadanie sekcji strony z informacjami, długoterminowe platformy lojalnościowe do wymiany opinii i przydatne posty ekspertów.

  5. Brak reguł. Pozwolenie na to, by sprawa się potoczyła, jest tak dziwne, jak rozpoczęcie pracy przez pracowników za negatywne posty w godzinach pracy. Warto zaangażować pracowników w opracowywanie „polityki redakcyjnej” komunikacji w sieciach społecznościowych - co jest zachęcane, a co nie. To, co ważne, a co drugorzędne, jest razem.


  Pytanie do samokontroli: gdzie częściej szukają pracy za pośrednictwem sieci społecznościowych - na całym świecie lub w Rosji?
  Jak nawigować?
  Pytania do autotestu: jakie sieci społecznościowe używasz przez cały czas?
  Ile z nich?
  Dlaczego właśnie te?
  Zduplikowana treść lub dla każdej sieci wybierz osobny aspekt życia?
  Czy twoi odbiorcy w tych sieciach społecznościowych całkowicie się pokrywają, czy komunikujesz się z kolegami, przyjaciółmi i krewnymi na różnych platformach?
  Który format jest bliższy marce: zdjęcia, krótkie teksty, profesjonalne artykuły analityczne lub statusy humorystyczne, ankiety, klipy wideo?
  Czy chcesz być ograniczony tylko do ogłoszeń o pracę?
  Beton?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»