Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Czy HTML5 jest dobry dla SEO?

  1. Co mówią inne źródła?
  2. Czy HTML5 pomoże w podniesieniu rangi treści?
  3. HTML5 może pomóc w kategoryzacji treści
  4. Wniosek

  To jest pytanie, na które udzielono odpowiedzi w wielu różnych miejscach To jest pytanie, na które udzielono odpowiedzi w wielu różnych miejscach. Niestety, odpowiedzi w niektórych przypadkach nie były dobre. W rzeczywistości albo byli zbyt optymistyczni i / lub zarozumiali - albo po prostu zupełnie źle.

  Ponadto, kiedy używamy terminu „HTML5”, o co dokładnie chodzi? HTML5 obejmuje wiele różnych funkcji i technologii, z których niektóre nie mają nic wspólnego z SEO. Mówiąc ogólnie, kiedy ludzie zadają to pytanie, zazwyczaj odnoszą się do nowych elementów semantycznych HTML5 . Więc skupię się przede wszystkim na tych tutaj.

  Co mówią inne źródła?

  Jak wspomniano, wiele postów na blogu próbowało odpowiedzieć na to pytanie. Oto kilka przykładów:

  Mówiąc wprost: są w błędzie . Nie, nie są w 100% błędne; Nigdy nie powiedziałbym tego o żadnym artykule. Ale w tych fragmentach są rzeczy, które są nieco mylące i zarozumiałe. Nie wspominając, że kilka z nich ma rażące błędy. Powodem, dla którego wskazuję te właśnie, jest fakt, że pojawiają się one wcześnie w wynikach wyszukiwania HTML5 i SEO.

  Oczywiście nieco podejrzana natura tych stron powinna skłonić większość ludzi do mniej niż autorytatywnego głosu na ten temat.

  Czy HTML5 pomoże w podniesieniu rangi treści?

  Używanie elementów semantycznych HTML5 na twoich stronach dzisiaj nie da twoich treściom wyższych rankingów w wyszukiwarkach . I zaryzykowałbym zgadnięcie, że elementy semantyczne nigdy nie będą miały wpływu na rankingi stron. Prawdę mówiąc, to śmieszne, że tak się stanie.

  Nawet jeśli w końcu do algorytmu rankingowego znaczników semantycznych dodano jakąś niewielką korzyść, różnica byłaby tak mała, że ​​prawdopodobnie nie miałaby znaczenia. Chociaż nie wiemy i prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy, jak Google ocenia strony, wiemy, że dwa najważniejsze czynniki to trafność treści i jakości linków zwrotnych . I to nigdy nie powinno się zmienić. Trywialne użycie znaczników semantycznych nigdy nie powinno wpływać na rankingi SEO, a na pewno nie robią tego podczas pisania.

  Chociaż mogą istnieć bardziej aktualne źródła na ten temat, oto kilka trafnych postów Centrum Google dla webmasterów, które dotyczą tego lub pokrewnych problemów:

  Odpowiedzi na każdy post są dostarczane przez pracownika Google John Mu , więc w przeciwieństwie do niektórych zbyt optymistycznych postów cytowanych w poprzedniej sekcji, są one warte rozważenia.

  Być może zainteresuje Cię również czytanie ten artykuł na temat HTML5 Doctor więcej informacji na ten temat.

  HTML5 może pomóc w kategoryzacji treści

  W tym momencie jedynymi technologiami HTML5, które mogą zapewnić korzyści związane z SEO, są Mikrodane HTML5 lub schema.org słowniki (oparte na mikrodanych).

  Ale nawet w tym przypadku Microdata nie zwiększy twojego rankingu SEO; po prostu sprawi, że określone części treści będą miały większą wartość semantyczną, ułatwiając stronom wyników wyszukiwania dzielenie i wyświetlanie treści użytkownikom. Możesz uzyskać więcej informacji na ten temat na tym FAQ schema.org . Ta koncepcja jest podobna do Fragmenty bogate w Google , ale schema.org wydaje się być potężniejszym zamiennikiem fragmentów bogatych.

  Wniosek

  Nie ekscytuj się zbytnio potencjalnymi korzyściami dla SEO wynikającymi z używania nowych znaczników semantycznych w HTML5. Faktem jest, że strona internetowa zbudowana z tabel HTML, które zawierają odpowiednie treści i linki zwrotne wysokiej jakości, z łatwością prześcignie każdą stronę zbudowaną z semantyką HTML5, która ma słabą treść i niewiele linków zwrotnych.

  Bądź więc realistyczny co do korzyści HTML5. Znaczniki semantyczne nie są magiczną kulą dla wyższych rankingów Google i prawdopodobnie nigdy nie będzie.

  Co mówią inne źródła?
  Czy HTML5 pomoże w podniesieniu rangi treści?
  Ponadto, kiedy używamy terminu „HTML5”, o co dokładnie chodzi?
  Co mówią inne źródła?
  Czy HTML5 pomoże w podniesieniu rangi treści?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»