Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Czy indeks treści Google generowany przez JavaScript?

  1. Matthew Davis
  2. Specjalny serwer dedykowany

  Robot indeksujący Google jest wystarczająco zaawansowany, aby indeksować zawartość dynamicznie generowaną przez JavaScript Robot indeksujący Google jest wystarczająco zaawansowany, aby indeksować zawartość dynamicznie generowaną przez JavaScript.

  W dawnych czasach wszystko, co pojawiło się na stronie internetowej, było przechowywane na serwerze lub generowane przez proces uruchomiony na serwerze. Przeglądarki internetowe otrzymywały i renderowały strony HTML, które były mniej lub bardziej kompletne. Z perspektywy przeszukiwacza wyszukiwarki wszystko to było dobre, ponieważ mogło po prostu pobrać kod HTML i indeksować zawartość.

  Nowoczesna sieć to inne miejsce. Treść - w tym HTML - jest często generowana przez kod wykonany w przeglądarce. W najprostszym przypadku skrypt może pobrać dane z zewnętrznego interfejsu API i wstawić go do dokumentu. W bardziej złożonych aplikacjach internetowych cała strona może być generowana przez JavaScript. Większość nowoczesnych stron znajduje się gdzieś pomiędzy. System zarządzania treścią, taki jak WordPress, generuje znaczną część zawartości strony na serwerze, ale strony często zawierają JavaScript, który musi zostać wykonany, aby strona mogła być renderowana zgodnie z przeznaczeniem.

  Pomocne jest tutaj zrozumienie różnicy między kodem wysyłanym przez serwer a DOM - model obiektu dokumentu. DOM jest używany przez przeglądarki do renderowania strony, która pojawia się użytkownikowi. Kiedy cała zawartość strony jest wysyłana z serwera, istnieje oczywiste odwzorowanie między kodem a DOM. Jeśli robot indeksujący, taki jak Googlebot, może zrozumieć HTML i CSS wysyłany przez serwer, wie wszystko, co powinien wiedzieć o stronie.

  Ale gdy treść jest dynamicznie generowana przez JavaScript, historia jest inna. Interaktywne aplikacje internetowe i podobne witryny działają poprzez aktualizację DOM. Przeglądarka wysyła pliki HTML, CSS i JavaScript. Buduje DOM na podstawie tych plików i wykonuje JavaScript, który może zmienić DOM.

  Rozważmy stronę jednostronicową: taką, w której przejścia stron są obsługiwane w JavaScript. Za każdym razem, gdy użytkownik kliknie link wewnętrzny, JavaScript zmienia kod HTML użyty do zbudowania DOM, a tym samym renderuje stronę lub może bezpośrednio wchodzić w interakcję z DOMem (lub wirtualnym DOMem).

  Pytanie brzmi: jak dobrze robot Google obsługuje treści generowane dynamicznie przez JavaScript? Albo, inaczej mówiąc, ile zrozumienia ma robot Google z DOM, który jest aktywnie modyfikowany kodem. Ma to znaczenie, ponieważ jeśli robot nie jest w stanie wykonywać JavaScript, indeksować dynamicznie generowanych treści i po dynamicznie generowanych linkach, sytuacja SEO takich stron nie jest dobra.

  W rzeczywistości wygląda na to, że Google radzi sobie z dynamicznie generowaną treścią: jej roboty mogą wykonywać Javascript i indeksować dynamicznie generowane treści. Marketer Adam Audette prowadził kompleksowa seria testów na temat zrozumienia DOM przez Google, a także najistotniejszych czynników wpływających na SEO, Googlebot przeszedł z latania.

  Spójrz na pełne wyniki testów, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Google radzi sobie z dynamiczną zawartością i innymi popularnymi wzorcami JavaScript, ale niechętnym jest to, że robot Google jest w stanie obsługiwać treści i linki generowane przez JavaScript.

  Matthew Davis

  Matthew Davis jest pisarzem technicznym i maniakiem systemu Linux dla Future Hosting.

  Matthew Davis jest pisarzem technicznym i maniakiem systemu Linux dla Future Hosting

  Specjalny serwer dedykowany

  Skorzystaj z naszej oferty Double RAM na serwerze E3-1230v2 4 x 3,30 GHz + HT! Tylko 134,95 $ miesięcznie. Opcje zarządzane i niezarządzane dostępne w kasie.

  ZACZYNAĆ

  Pytanie brzmi: jak dobrze robot Google obsługuje treści generowane dynamicznie przez JavaScript?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»