Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Czy jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami SEO?

  1. Indeksowanie Mobile-First
  2. Wyszukiwanie głosowe powstaje
  3. Ciągłe aktualizacje algorytmu szerokiego rdzenia
  4. Trend w stronę CX

  Marketing w wyszukiwarkach zmienia się z dnia na dzień. Dzięki algorytmom aktualizującym się szybciej niż można to zgłosić, kluczem do naprawdę udanego SEO nie jest tylko reagowanie na zmiany (przynajmniej nie cały czas). To, co naprawdę napędza sukces SEO, to dostrzeganie trendów wskazujących na te zmiany oraz budowanie trwałych kampanii i strategii, aby z nich korzystać.

  Indeksowanie Mobile-First

  W dniu 26 marca 2018 r. Google ogłosił, że oficjalnie rozpoczyna wdrażanie mobilnego indeksowania. System ten jest testowany od ponad półtora roku, a Google jest przekonany, że jest gotowy do wdrożenia.

  Czym więc jest indeksowanie mobilne?

  Cóż, dzięki indeksowaniu po raz pierwszy , Google postrzega wersję pulpitu Twojej witryny jako główną i używa tej zawartości jako domyślnej do indeksowania. W przeszłości, jeśli dostępna jest mobilna wersja strony lub strony responsywnej, strona ta zwiększa liczbę pozycji w rankingu stron. Indeksowanie na telefon komórkowy wykorzystuje jednak wersję mobilną strony jako domyślną i przełącza się na wersję pulpitu, jeśli nie masz strony mobilnej.

  Google zapewnia wykres określający dokładnie, w jaki sposób wpłynie to na Twoją firmę - w zależności od typu posiadanej witryny.

  Google zapewnia wykres określający dokładnie, w jaki sposób wpłynie to na Twoją firmę - w zależności od typu posiadanej witryny

  Dobrą wiadomością jest to, że jeśli Twoja firma ma już stronę responsywną, nie powinieneś oczekiwać żadnych efektów (pozytywnych lub negatywnych) od tej konkretnej zmiany. Jednak nawet jeśli jesteś lepiej przygotowany na świat mobilny niż inni, zmiana ta nadal ma ważne implikacje dla przyszłości SEO.

  Oto pomocna metafora na przyszłość z twittera Google Search Liaison:

  Lekcja, jaką należy wziąć od przejścia na indeksowanie mobilne, polega na tym, że niezależnie od tego, czy Twoja firma jest na to przygotowana, przyszłość jest mobilna. Ostatecznie Google będzie przyglądać się głównie stronom mobilnym - ponieważ na to będą patrzeć klienci prawie wszystkich branż (lub już są).

  Wyszukiwanie głosowe powstaje

  Wyszukiwanie głosowe od dłuższego czasu rośnie, ale głównie powstrzymuje go brak wyrafinowania.

  Rozpoznawanie głosu jest teraz znacząco szybszy i dokładniejszy niż człowiek w tworzeniu tekstu na urządzeniu mobilnym. Oznacza to, że zadawanie pytania urządzeniu mobilnemu jest w rzeczywistości szybsze niż próba wpisania go. Oczywiście zapytania różnią się długością w zależności od tego, czy są wpisywane lub wypowiadane, ale później.

  Jest jeszcze jeden kamień milowy w rozpoznawaniu głosu, który zapowiada poważne zmiany w SEO. W ubiegłym roku technologia rozpoznawania mowy Google spadła do 4,9 procentowy współczynnik błędu słowa - na równi z ludźmi. Poniższy wykres pokazuje ten postęp.

  To ogromna poprawa w bardzo krótkim czasie - i wskazuje na to, ile inwestycji dzieje się w Google (i innych firmach) w tej technologii.

  Nic dziwnego, że wraz z poprawą technologii rozpoznawania głosu wzrasta wyszukiwanie głosowe. Ostatnie badania pokazują szczególnie fascynujące różnice między wyszukiwaniem głosu w 2017 i 2018 roku.

  Wyszukiwanie głosowe nie tylko rozwija się w 2018 r., Ale konsumenci wydają się coraz bardziej komfortowo korzystać z wyszukiwania głosowego w przestrzeni publicznej. Badanie Stone Temple pokazuje miejsca, w których ludzie korzystają z wyszukiwania głosowego - w 2018 r. Prawie wszystkie te liczby rosły - z wyjątkiem sytuacji, gdy były same.

  Podczas gdy 45% osób nadal drażni się, gdy inni korzystają z wyszukiwania głosowego w miejscach publicznych, nie można zaprzeczyć, że publiczne wyszukiwanie głosowe staje się bardziej akceptowalne społecznie. Popularność urządzenia i wygoda to zdobywanie ludzi i otwieranie wyszukiwania głosowego w celu wykorzystania poza domem. Publiczna akceptacja jest przeszkodą, którą musiało pokonać wiele nowych technologii i urządzeń - szczególnie, gdy mają tak głęboki wpływ społeczny. Wydaje się, że rok 2018 to rok, w którym wyszukiwanie głosu zaczyna odwracać losy.

  Wzrost liczby zapytań głosowych oznacza kilka zmian dla ekspertów SEO.

  Po pierwsze, aby dowiedzieć się, jakie treści należy zoptymalizować do wyszukiwania głosowego, w końcu niektóre tematy nie nadają się do wyszukiwania głosowego. Gdy zadasz szybkie pytanie, prawdopodobnie otrzymasz szybką i pomocną odpowiedź, dlatego większość wyników wyszukiwania Google w wyszukiwarce głosowej jest bardzo krótka. Średnia wynosi zaledwie 29 słów. Najlepszą taktyką jest utrzymanie optymalizacji zapytań głosowych SEO w tym krótkim zakresie odpowiedzi. Powinieneś zaprezentować najbardziej użyteczne, zgryzione fragmenty informacji, a nie uruchomić w 88-stronicowej rozprawie.

  Po drugie, bądź świadomy wzrostu liczby zapytań konwersacyjnych. Przedyskutowaliśmy to krótko przed omówieniem postępów w rozpoznawaniu głosu. Chociaż technika rozpoznawania głosu może wyświetlać wynik szybciej niż możemy to wpisać, nie oznacza to, że ludzie używają tych samych zwrotów podczas mówienia i pisania. Wyszukiwanie głosowe ma zwykle postać zapytania konwersacyjnego - dłuższych zapytań ze składnią konwersacyjną. Na przykład użytkownik może zadać pytanie „Jakie jest najlepsze miejsce, aby dostać tacos w Reno w stanie Nevada?” Podczas wyszukiwania głosowego, a nie wpisywania „najlepszych tacos Reno”.

  Jednym krokiem Google w tym kierunku jest Porozmawiaj z książkami - nowo opracowane narzędzie demo opracowane przez Google, aby pokazać (i przetestować) nową sztuczną inteligencję, która wcale nie opiera się na słowach kluczowych w celu uzyskania wyników. Oczywiście, Google jest zainteresowany budowaniem sztucznej inteligencji z rozumieniem konwersacyjnym lub możliwościami - co prawdopodobnie będzie miało wpływ na SEO, ponieważ wyszukiwanie głosowe będzie rosło.

  Ciągłe aktualizacje algorytmu szerokiego rdzenia

  Wiadomo, że Google stale aktualizuje swój algorytm wyszukiwania. W rzeczywistości proces ten odbywa się tak często, że ogłoszenia dla każdej zmiany po prostu nie są skuteczne. Są jednak duże zmiany, na które warto zwrócić uwagę.

  12 marca 2018 r. Google ogłosił „aktualizację algorytmu szerokopasmowego” - zmianę, która ma szeroki (choć niekoniecznie dramatyczny) wpływ. W tej ostatniej aktualizacji Google w rzeczywistości niczego nie karał. Ta aktualizacja skupia się na nagradzaniu wcześniej niedocenianych witryn.

  Kiedy ogłosili tę zmianę, Google ostrzegł również, że ponieważ ta aktualizacja niczego nie karała, nie ma nic, co można zrobić, aby „naprawić” spadek rankingu strony. Jedyną opcją jest ulepszenie treści i czekanie na doświadczenie użytkownika, które przeniesie Cię ponownie do wyższych rankingów. Sprawdź, czy witryna nie spadła w rankingu - a jeśli tak, może nadszedł czas, aby ustawić plan w ruchu, aby poprawić informacje, które oferujesz odwiedzającym i ogólną łatwość obsługi witryny.

  Jest to ważna uwaga, na którą należy zwrócić uwagę. Często zdarza się, że aktualizacje technologii wyszukiwarek zmieniają rzeczy, których nie można naprawić - jedynym sposobem, aby nie zostać przez nich uderzonym, jest posiadanie najlepszej, najbardziej odpowiedniej treści.

  W miarę postępu w 2018 r. Zachowaj czujność na zmiany w algorytmie Google, które mają wpływ na SEO Twojej firmy. Dzięki wielu drobnym zmianom codziennie i wielu corocznym szerokim aktualizacjom, możemy być pewni, że do końca roku SEO znacznie się zmieni.

  Trend w stronę CX

  Wyszukiwarki (takie jak Google) są zbudowane na ich użytkownikach. Bez ogromnego grona oddanych użytkowników (i reklamodawców, którzy chcą im sprzedawać) wyszukiwarki idą w kierunku Yahoo.

  Najlepszym sposobem rozwijania przez wyszukiwarkę tego, co następuje, jest stanie się istotną częścią codziennego życia. Wyszukiwarka powinna być źródłem natychmiastowej informacji. Aby to zrobić, muszą dostarczyć bardzo istotne, dokładne i pomocne informacje w odpowiedzi na każde pojedyncze zapytanie.

  Tak więc „obsługa klienta” nie jest czynnikiem rankingowym, ale to, co algorytm Google wykorzystuje współczynniki rankingowe, próbuje spróbować i oszacować. Zmiany, które zaszły do ​​tej pory pod koniec 2017 r. I 2018 r., Wskazują na większy niezależny od branży trend w kierunku zorientowania na klienta. Google i inne wyszukiwarki stają się coraz lepsze w dostarczaniu tych wyjątkowo istotnych informacji swoim użytkownikom - to do specjalistów SEO należy upewnienie się, że ich doświadczenie online jest w wyborze uznawanym za najbardziej odpowiedni dla ich docelowych użytkowników.

  Czym więc jest indeksowanie mobilne?
  Na przykład użytkownik może zadać pytanie „Jakie jest najlepsze miejsce, aby dostać tacos w Reno w stanie Nevada?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»