Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Czy numery śledzenia połączeń ranią SEO?

  1. Jaki jest najlepszy sposób na wprowadzenie numerów śledzenia połączeń na mojej stronie, aby uniknąć zranienia SEO?
  2. W jaki sposób numery telefonów śledzenia połączeń mogą wpływać na SEO witryny?

  Czy wykorzystujesz lub myślisz o wdrażaniu numerów śledzenia połączeń? Nie jest to zły pomysł z punktu widzenia, który można bardzo dokładnie śledzić, prowadząc do konkretnego źródła, takiego jak reklamy cyfrowe. Jednak musisz być ostrożny… numery śledzenia połączeń mogą zaszkodzić SEO Twojej witryny .

  Słowo kluczowe tutaj brzmi „może”. Numery śledzenia połączeń, jeśli zostaną prawidłowo wprowadzone, nie będą miały wpływu na SEO Twojej witryny.

  Jaki jest najlepszy sposób na wprowadzenie numerów śledzenia połączeń na mojej stronie, aby uniknąć zranienia SEO?

  Użyj javascript . Jest to krótki kod, który zazwyczaj dodaje się do nagłówka Twojej witryny. Kod działa, identyfikując rzeczywisty numer telefonu i dynamicznie zastępując go unikalnym numerem telefonu. Powodem, dla którego nie zaszkodzi to SEO Twojej witryny, jest to, że Google lub inne wyszukiwarki, które indeksują Twoją witrynę, mogą zobaczyć Twój rzeczywisty numer wymieniony na dowolnej stronie. Chociaż informacje te mogą nie być widoczne dla potencjalnego pacjenta, Google może nadal twierdzić, że numer telefonu odpowiada podanemu numerowi telefonicznemu w przypadku innych aukcji online dla danej praktyki. Ta spójność ma znaczenie.

  Ta spójność ma znaczenie

  Śledzenie połączeń może mieć negatywny wpływ na SEO

  W jaki sposób numery telefonów śledzenia połączeń mogą wpływać na SEO witryny?

  Po pierwsze, musisz zrozumieć główny element SEO: spójność . Google chce, aby wszystkie odniesienia do Twojej praktyki zawierały to samo nazwisko, adres, numer telefonu i adres strony internetowej. Jeśli na stronie Google Moja Firma znajduje się stary adres, a strona Facebook Fan wyświetla stary numer telefonu, na przykład Google ma trudności z rozpoznaniem dokładności. Te rozbieżności sprawiają, że Twoja strona internetowa jest mniej wiarygodna, a nawet jeśli te rozbieżności nie występują na Twojej stronie internetowej, a raczej na witrynach katalogowych innych firm, mogą zaszkodzić organicznej widoczności Twojej witryny.

  Jeśli zakupiłeś numer telefonu do śledzenia połączeń, NIE CHCESZ wchodzić do nagłówka i każdej strony, aby ręcznie dodać ten numer statyczny . W takim przypadku Google zobaczy, że nowy numer nie pasuje do żadnego z Twoich innych profili online, co prowadzi do niespójności i potencjalnie negatywnego wpływu na SEO Twojej witryny.

  Dynamiczne śledzenie połączeń może zidentyfikować źródło z każdego połączenia

  Jeśli zatrzymasz i przeanalizujesz cel śledzenia połączeń, uświadomisz sobie, że nie ma sensu ręcznie aktualizować numeru wyświetlanego na swojej stronie. Celem powinno być śledzenie rozmów telefonicznych ze źródłem, takim jak wyszukiwanie organiczne, odesłanie rzeczywiste lub kliknięcie AdWords. Jeśli zaktualizowałeś z wyprzedzeniem swoją stronę, aby wyświetlić numer śledzenia statycznego na każdej stronie, jak bliżej jesteś do określenia źródła, niż gdybyś po prostu trzymał swój rzeczywisty numer telefonu na liście?

  Jedynym sposobem na rzeczywiste śledzenie połączeń do źródła jest użycie dynamicznego śledzenia połączeń za pomocą javascript . Pozwoli to zidentyfikować każdy indywidualny adres IP używany do uzyskania dostępu do strony internetowej i przyznać źródło / nośnik, gdy połączenie zostanie wykonane.

  Jedyny przypadek, w którym myślę, że można użyć jednego numeru śledzenia połączeń, jest wyświetlanie reklam w mikro-witrynie. Jeśli twoja mikro-strona zawiera Twój główny numer praktyki, prawdopodobnie będziesz miał trudności z ustaleniem, w jaki sposób dzwoniący cię znalazł (nawet jeśli o to poprosisz). W takim przypadku ręczne dodanie statycznego kodu śledzenia jest rozwiązaniem stałym. Nie będziesz w stanie odróżnić źródeł leadów od mikro-witryny, ale jeśli założymy, że mikro-witryna napędza ruch tylko z jednego źródła, takiego jak Google AdWords, to nie ma to znaczenia. Twoim celem jest odróżnienie połączeń telefonicznych od praktyki w zależności od tego, czy potencjalny pacjent odnajdzie twoją mikro-witrynę, a swoją główną stronę.

  Konkluzja: dla optymalnego SEO, upewnij się, że szczegóły praktyki są spójne we wszystkich katalogach internetowych i wykorzystaj kod javascript, aby skorzystać z dowolnego śledzenia połączeń.

  Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące SEO, możesz sprawdzić nasze zbiór artykułów SEO tutaj . Jeśli jesteś zainteresowany szczegółowym śledzeniem połączeń, które może zidentyfikować każde połączenie do źródła, skontaktuj się z Turbo, aby dowiedzieć się więcej. Możesz nas tutaj wysłać lub zadzwonić bezpośrednio pod numer 877-673-7096 x2 .

  Jaki jest najlepszy sposób na wprowadzenie numerów śledzenia połączeń na mojej stronie, aby uniknąć zranienia SEO?
  W jaki sposób numery telefonów śledzenia połączeń mogą wpływać na SEO witryny?
  Czy wykorzystujesz lub myślisz o wdrażaniu numerów śledzenia połączeń?
  Jaki jest najlepszy sposób na wprowadzenie numerów śledzenia połączeń na mojej stronie, aby uniknąć zranienia SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»