Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Czy reklama kontekstowa wpływa na SEO?

  1. 1. Pokrywasz duży udział w rynku.
  2. 2. Reklama kontekstowa czyni markę bardziej znaną.
  3. 3. Reklama kontekstowa wpływa na czynniki behawioralne witryny
  4. 4. Płatny ruch umożliwia pokrycie nawet tych żądań, w których nie można uzyskać dostępu przez SEO
  5. 5. Płatny ruch pomoże podnieść czynniki społeczne.
  6. 6. Dodatkowe dane do analizy
  7. Jaki jest wynik?
  8. Bezpłatna książka dla tych, którzy tworzą stronę internetową firmy

  To pytanie często otrzymuję od potencjalnych klientów

  To pytanie często otrzymuję od potencjalnych klientów. Czy płatna reklama wpływa na promocję witryny SEO? Natychmiast chcę powiedzieć, że to nie dotyczy, ale tak nie jest. A oto dlaczego:

  1. Pokrywasz duży udział w rynku.

  Pokrywasz duży udział w rynku

  Jeśli przejdziesz przez reklamę kontekstową i poprowadzisz promocję SEO witryny, otrzymasz więcej kliknięć na potrzebne zapytania. Tak, część ruchu związanego z reklamami będzie pochłaniać konwersje z SEO, ale łączna liczba konwersji będzie wyższa.

  Zwiększy się liczba klientów.

  Biznes się rozwinie.

  Dlatego oczywiście bardziej opłacalne jest natychmiastowe przejście na reklamę kontekstową i SEO. I jeszcze lepiej połączyć się i dodatkowe funkcje: reklamy ukierunkowane i reklamy multimedialne, content marketing i wiele innych.

  2. Reklama kontekstowa czyni markę bardziej znaną.

  Reklama kontekstowa czyni markę bardziej znaną

  Dzięki aktywnej reklamie w YAN i KMS Twoja reklama będzie migać w oczach potencjalnych klientów na różnych stronach internetowych, od Yandex.Music po wiadomości piłkarskie.

  Jeśli reklama składa się w taki sposób, że wymieniona jest nazwa Twojej witryny, z czasem niektórzy klienci skojarzą Twoją firmę z konkretną usługą. Zaczną żądać Twojej witryny według nazwy firmy.

  Wszystko to pośrednio wpływa na SEO. Im bardziej popularne zapytania dotyczące marki w wyszukiwaniu Yandex, tym większa wiarygodność witryny (choć jest to jeden z wielu czynników).

  I pamiętaj, że w YAN i CCM możesz wyświetlać nie tylko reklamy tekstowe, ale także banery. Te ostatnie są znacznie lepsze dla PR.

  3. Reklama kontekstowa wpływa na czynniki behawioralne witryny

  Reklama kontekstowa wpływa na czynniki behawioralne witryny

  Płatny ruch prowadzi użytkowników do witryny. I wpływają na czynniki behawioralne. Jeśli ruch nie jest kierowany, otrzymasz:

  • Duży współczynnik odrzuceń
  • Niska głębokość wyświetlania i niski średni czas spędzony na stronie
  • Osiągnięte minimalne cele

  A to niekorzystnie wpływa na czynniki behawioralne witryny. Działa odwrotnie. Jeśli jakość ruchu, to czynniki behawioralne będą w porządku.

  4. Płatny ruch umożliwia pokrycie nawet tych żądań, w których nie można uzyskać dostępu przez SEO

  Płatny ruch umożliwia pokrycie nawet tych żądań, w których nie można uzyskać dostępu przez SEO

  Na przykład w wysoce konkurencyjnej niszy mogą to być kwerendy o wysokiej częstotliwości. Jeśli rozumiesz, że nie ma możliwości wejścia na stronę SEO, możesz je pokryć za pomocą kontekstowego ruchu reklamowego.

  Ponadto reklama kontekstowa może również obejmować wnioski, które nie są w 100% ukierunkowane, ale jednocześnie mogą przynieść nowych klientów. Na przykład, reklamując centrum fitness, możesz skupić się na prośbach o zdrowie lub utratę wagi. Lida będzie tu zimno. Nie szukają dokładnie centrum fitness, ale jesteś jednym z rozwiązań ich problemów (konkurencyjna dieta, bieganie itp.).

  Dzięki takim żądaniom możesz pracować za pomocą SEO, ale „kontekst” będzie wygodniejszy. Bardziej elastyczne narzędzie do podobnych zadań.

  5. Płatny ruch pomoże podnieść czynniki społeczne.

  Płatny ruch pomoże podnieść czynniki społeczne

  W razie potrzeby konkretne materiały informacyjne mogą być promowane poprzez reklamę kontekstową:

  • Wideo na stronie
  • Przydatne artykuły
  • Książki elektroniczne

  Dzięki temu otrzymujemy dodatkowe brzegi i upodobania od publiczności w sieciach społecznościowych. Są to pośrednie znaki, które pomagają w SEO. Gromadzenie polubień na stronie usługi będzie problematyczne, ale przydatne treści tutaj będą przydatne.

  6. Dodatkowe dane do analizy

  Dodatkowe dane do analizy

  Jeśli prowadzisz Yandex.Direct i Google Adwords przez jakiś czas i planujesz tylko promocję SEO, to masz już użyteczne dane do stworzenia semantycznego rdzenia promocji:

  • Zapytania, które przynoszą telefony od potencjalnych klientów
  • „Opróżnij” dla twoich zleceń biznesowych, które jednocześnie pochłaniają dużo pieniędzy
  • Najbardziej klikalne reklamy (które przynoszą więcej pracy dla grupy docelowej).

  Wszystko to pomoże dokładniej utworzyć rdzeń semantyczny dla SEO. Prosty przykład - mamy klienta, który sprzedaje gotowe kuchnie na zamówienie. Ponad 90% wszystkich jego aplikacji przychodzi do kuchni na zamówienie. Dlatego zdecydowano się przenieść SEO w tym kierunku. A prośby o „gotowe kuchnie” pozostawiają niewielką ilość na reklamę kontekstową.

  Jaki jest wynik?

  Reklama kontekstowa wpływa na SEO. Przede wszystkim ona:

  • Zjada część ruchu SEO, ale jednocześnie, wraz z SEO, zapewnia znacznie więcej konwersji od potencjalnych klientów.
  • Sprawia, że ​​Twoja marka jest bardziej znana. W rezultacie więcej zapytań markowych w wyszukiwaniu, co ma pozytywny wpływ na wiarygodność witryny.
  • Wpływa na czynniki behawioralne. Wysokiej jakości reklamy na odpowiednich stronach docelowych zwiększają głębię wyświetlania, poprawiają współczynniki odrzuceń i średni czas spędzony w witrynie. Jeśli cierpi na tym znaczenie, pogorszą się czynniki behawioralne.
  • Pozwala na pokrycie tych żądań, w których nie dostaniesz się do kwestii ekologicznej. Lub te prośby, w których nie chcesz się tam dostać.
  • Pomaga podnieść czynniki społeczne. Możesz promować artykuły, filmy i e-booki w celu zbierania shery i polubień w sieciach społecznościowych.
  • Daje dodatkowe pismo dla umysłu. Analitycy danych dla zapytań przynoszących większość połączeń i aplikacji. W przypadku „pustych” żądań, które pochłaniają tylko budżet. Jest to przydatne, jeśli przeprowadziłeś reklamę kontekstową przed rozpoczęciem SEO.

  To wszystko. Do zobaczenia wkrótce!

  17 grudnia 2016 r., Reklama internetowa

  Bezpłatna książka dla tych, którzy tworzą stronę internetową firmy

  Chcesz wiedzieć, jak tworzyć witryny sprzedaży? Co więcej, zrozum, jak możesz stworzyć własną stronę internetową, która przyniesie klientom? Wszystko to znajdziesz w naszej bezpłatnej książce.

  Zdobądź książkę


  Czy płatna reklama wpływa na promocję witryny SEO?
  Jaki jest wynik?
  Co więcej, zrozum, jak możesz stworzyć własną stronę internetową, która przyniesie klientom?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»