Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Czy SEO jest martwe? Ewolucja wyszukiwania

  1. Ewolucja wyszukiwania
  2. Jak content marketing i UX zmienia SEO
  3. Optymalizacja dla ludzi, a nie dla wyszukiwarek
  4. Dlaczego InCore SEO nie jest już z nami
  5. Wniosek

  Czy SEO jest martwe? Niektórzy eksperci twierdzą, że jeśli nie jest już martwy, wkrótce będzie.

  Za każdym razem, gdy czytam lub słyszę, że dni SEO są policzone, drapam się po głowie. Wierzę, że raporty o upadku SEO są bardzo przesadzone. Jestem przekonany, że SEO jest żywe i dobre, i nadal będzie odgrywać kluczową rolę w sukcesie online.

  Jednak w ciągu ostatnich pięciu lat dyskutowano o tym, czy firmy powinny nadal koncentrować się na SEO w swoich działaniach marketingowych online. Niektórzy twierdzą, że SEO jest dziś mniej skuteczne niż w przeszłości, powoli staje się nieistotne lub całkowicie przestarzałe.

  Zespół InCore pomoże Ci poruszać się i dominować w dżungli online. Chcemy wyjaśnić, dlaczego podjęliśmy jedną z najważniejszych decyzji w naszej działalności. I wszystko ma związek z „ śmierć SEO
  Zespół InCore pomoże Ci poruszać się i dominować w dżungli online

  Ewolucja wyszukiwania

  Debata SEO naprawdę się rozpoczęła Google Panda . Panda została wydana w lutym 2011 r. I wpłynęło na prawie 12% wyników wyszukiwania . Niektóre aspekty były łatwe do zrozumienia, niektóre aspekty były dość mylące. Ale jedno było pewne - Panda zakłóciła życie każdego specjalisty SEO.

  Panda zapoczątkowała nową erę. Dawno minęły czasy spamowania, wypychania słów kluczowych i niskiej jakości linków do uszeregowania witryny. Panda była jednym z pierwszych kroków, jakie Google podjęło, aby wprowadzić uczenie maszynowe do swojej wyszukiwarki. Dokonano tego poprzez zebranie ocen użytkowników na temat jakości strony internetowej w oparciu o duży zestaw pytań. Mówiąc prosto, inżynierowie Google połączyli następnie algorytmy uczenia maszynowego i te subiektywne opinie ludzkie i zastosowali je w pozostałej części sieci.

  Dwa lata później Google ogłosił Google Hummingbird, który był głównym przeróbką podstawowego algorytmu wyszukiwarki Google. Jednym z głównych celów Hummingbird było lepsze zrozumienie prawdziwych intencji wyszukiwań i wyeliminowanie nieistotnych danych.

  Przejdź do 2018 r. I doszliśmy do punktu, w którym treść witryny i doświadczenie użytkownika są głównymi czynnikami wpływającymi na trafność wyszukiwarki. W dobie mobilnego wyszukiwania, zapewnienie niesamowitego doświadczenia użytkownika jest najważniejszym elementem, który przyczynia się do osiągnięcia najwyższego rankingu. To wspaniałe doświadczenie użytkownika postrzegane jest jako dostarczanie ludziom informacji, które chcą znaleźć w krótkim czasie.

  To wspaniałe doświadczenie użytkownika postrzegane jest jako dostarczanie ludziom informacji, które chcą znaleźć w krótkim czasie

  Jak content marketing i UX zmienia SEO

  Ale jest kilka tematów, o których ludzie jeszcze nie pisali. To właśnie ludzie mają na myśli mówiąc „SEO jest martwe”.

  SERPy (strony wyników wyszukiwania) są zatłoczone. W ciągu ostatnich 5 lat w sieci pojawiła się olbrzymia ilość treści, co często określa się mianem „szoku treściowego”. I choć prawdą jest, że Google zajmuje więcej miejsca niż kiedykolwiek wcześniej, jest bardzo ważny element tej rozmowy to często nie jest brane pod uwagę.

  Większość treści jest do bani!

  Możesz wpisać prawie każde słowo kluczowe o krótkim lub długim ogonie do Google i innych wyszukiwarek i uzyskać wynik. Nie oznacza to jednak, że znaleziona treść jest odpowiednia dla zapytania i cenna dla użytkownika.

  Treści, które plasują się w Google, mogą być dostępne z kilku powodów.

  • Być może to niektóre z pierwszych treści kiedykolwiek opublikowanych na określony temat, więc na wczesnym etapie otrzymało wiele linków.
  • Być może został opublikowany na stronie internetowej o wysokim autorytecie, co daje mu przewagę nad innymi „treściami wyższej jakości”.
  • Być może słowo kluczowe, które celuje, nie jest zbyt konkurencyjne, więc ktokolwiek to napisał, nie martwił się tworzeniem czegoś, co jest bardzo cenne dla ich odbiorców.

  Do czasu aktualizacji Google Panda można było oceniać na wiele różnych słów kluczowych, publikując dużą ilość treści o niższej jakości - ponieważ nie było zbyt wiele treści, aby konkurować.
  W pierwszych dniach Google przyniósł mnóstwo ruchu. Dzisiaj tworzy to iluzję konkurencji.

  W miarę, jak Google staje się mądrzejszy i mądrzejszy, coraz lepiej sprawdza się, które strony mają wysokiej jakości treści.

  Jest to interesujące, ponieważ daje mniejszym stronom internetowym, które nie mają wiele linków zwrotnych, szansę na uszeregowanie długich słów kluczowych. Tworząc wysokiej jakości, dogłębne treści, często możliwe jest, aby mała, niska autoryzowana witryna internetowa znajdowała się powyżej swoich dużych konkurentów.

  Optymalizacja dla ludzi, a nie dla wyszukiwarek

  Celem Google jest zapewnienie użytkownikom najcenniejszych i najbardziej trafnych wyników. Oznacza to, że Twoja witryna może odnieść duże korzyści dzięki skupieniu się na niej poprawa doświadczenia użytkownika w Twojej witrynie.

  Wyszukiwarki chcą, aby strony internetowe ładowały się szybko , chcą, aby użytkownicy łatwo nawigowali , i chcą, aby strony internetowe dostarczały cennych treści . Innymi słowy, Google lubi strony internetowe, które oferują użytkownikom informacje, których szukają, w ciągu kilku sekund.

  Ostatecznie to, co jest dobre dla konsumenta, jest dobre dla ekologicznej wydajności wyszukiwania - zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, jak uczenie maszynowe staje się coraz ważniejsze w wyszukiwaniu algorytmów poprzez włączenie obszarów takich jak sekwencje wyszukiwania i jakość treści.

  Oto jeszcze kilka statystyki dotyczące SEO należy pamiętać o tym, że SEO jest martwe.

  Oto jeszcze kilka  statystyki dotyczące SEO  należy pamiętać o tym, że SEO jest martwe

  Dlaczego InCore SEO nie jest już z nami

  W InCore Marketing pomagamy naszym klientom nie tylko SEO.

  W celu ranga dla słów kluczowych Twoja zawartość musi być najlepszym możliwym źródłem dla użytkownika przeprowadzającego wyszukiwanie. Trafność i znaczenie są określane przez ludzi jako pierwsze, a przez Google jako drugie. Strategie SEO nadal pomagają, ale treść, która nie zapewnia wartości dla wyszukiwarki, nie może już przewyższyć innych witryn.

  Nasza praca w InCore Marketing polega na tworzeniu naszych klientów na sukces online poprzez tworzenie i promowanie treści, które klienci kochają.

  Przyciągamy potencjalnych klientów i oferujemy pomocne i edukacyjne treści w zamian za ich dane kontaktowe. Następnie nieustannie dzielimy się jakościowymi treściami poprzez e-mail marketing i kampanie społeczne. Stopniowo udowadniamy wiedzę i budujemy zaufanie między firmami i ich odbiorcami, aby przekształcić się w ostateczną sprzedaż i zbudować trwałe relacje.

  Budowanie publiczności lojalnych, powtarzających się klientów to coś więcej niż tylko SEO. Jest to połączenie tworzenia treści, promowania treści, angażowania odbiorców, budowania zaufania i odrobiny tradycyjnych taktyk SEO. Jesteśmy w interesach tworzenie i promocja treści . Sam SEO po prostu nie wykonuje już pracy.

  Chadd Politt wyjaśnia to w ten sposób;

  SEO nie jest już czymś, co robisz. Tak się dzieje, gdy robisz wszystko dobrze.

  Ludzie robią zakupy i uczą się w zupełnie nowy sposób w porównaniu do zaledwie kilku lat temu, ponieważ firmy, które musimy dostosować, aby przetrwać. Nadszedł czas, aby poświęcić naszą energię, aby zrozumieć naszą publiczność i starannie opracować wiadomość, która rezonuje. Kiedy robimy to dobrze, SEO po prostu się dzieje.

  Wniosek

  The Internet przedmiotów jest na nas zautomatyzowane samochody, smartwatche, a nawet żarówki i lodówki, które są podłączone do Internetu. Wyszukiwania internetowe wykonywane przez rzeczywistych ludzi nie znikną. Będziemy je wykonywać tylko z naszych samochodów, lodówek, zegarków i innych urządzeń, które również przeprowadzają wyszukiwania samodzielnie.

  Cokolwiek robisz, aby zwiększyć widoczność swojej witryny w wyszukiwarkach, po prostu rób to, aż przestanie działać. Internet ewoluuje, treści ewoluują, a angażuje się SEO. I po prostu trzeba się z tym rozwijać.

  Jeśli skupimy się na wysokiej jakości treściach i świetnym doświadczeniu użytkowników, pozostaniemy pod kontrolą organicznych rankingów wyszukiwania. Będzie to korzystne zarówno dla firm, jak i konsumentów, ponieważ będziemy lepiej przygotowani do dostarczania najlepszych usług online przez cały czas trwania podróży dla każdego wyszukiwania dokonywanego przez użytkownika.

  Czy Twoja strategia marketingu cyfrowego jest gotowa do przyjęcia szybkich zmian w algorytmach zachowań, technologii i wyszukiwania w Internecie? Teraz jest czas.

  Czy Twoja strategia marketingu cyfrowego jest gotowa do przyjęcia szybkich zmian w algorytmach zachowań, technologii i wyszukiwania w Internecie?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»