Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Czy śledzenie połączeń i wstawianie numerów dynamicznych wpływa negatywnie na SEO?

  1. Czym jest SEO?
  2. Dobrze, więc czy śledzenie połączeń jest złe dla SEO?
  3. Korzyści SEO wynikające z zastosowania technologii dynamicznego wstawiania liczb
  4. OK, ale co z moimi profilami biznesowymi na witrynach innych firm?

  SEO jest obecnie powszechnie używanym modnym słowem, myślę, że warto przyjrzeć się bliżej terminowi, zanim zagłębimy się w temat śledzenia połączeń i SEO.

  Czym jest SEO?

  SEO oznacza „optymalizację dla wyszukiwarek”. Jest to suma różnych strategii, technik i taktyk, które zwiększają ruch z „bezpłatnych”, „organicznych”, „redakcyjnych” lub „naturalnych” wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach.

  Słowo kluczowe to optymalizacja; to znaczy, wszystkie starania SEO powinny pamiętać, że przede wszystkim celem końcowym jest optymalizacja witryny lub strony lub grupy stron. Tutaj w 2018 r. SEO jest bardziej ewolucją niż czymkolwiek innym. Nawet sam termin SEO ewoluował przez lata. Pomyśl o tym, co kiedyś oznaczało SEO 10 lub 15 lat temu w porównaniu z tym, co to teraz oznacza. SEO zwykło być więcej o słowach kluczowych i treści na stronie, teraz SEO to więcej o dużym obrazie - jak zoptymalizowana jest Twoja strona lub strona pod względem szybkości stron, uporządkowanych znaczników, zdrowia witryny itp.

  Teraz, w 2018 roku, biorąc pod uwagę wszystko, SEO jest często ćwiczeniem adaptacyjnym. „Właściwy” sposób na zoptymalizowanie witryny (lub strony na stronie lub grupy stron w witrynie) to stale rozwijająca się nauka. Ze względu na dynamiczny charakter SEO, optymalizacja witryny lub strony często wiąże się z trudnym podejmowaniem decyzji i ustalaniem priorytetów. Więcej o tym za minutę.

  Dobrze, więc czy śledzenie połączeń jest złe dla SEO?

  Przepraszamy, ale odpowiedź jest trudna „może”.

  Aby jak najlepiej zoptymalizować obecność firmy w Internecie, dobrze jest zachować jak najbardziej spójną charakterystykę firmy - jej nazwę, adres, numer telefonu itp. Oznacza to, że generalnie nie jest dobrym pomysłem na przykład , pięć różnych adresów, dwie nieco różne nazwy firm i osiem różnych numerów telefonów dla tej samej firmy. Lepiej jest (i bezpieczniej) pozostać tak konsekwentnym, jak to tylko możliwe, z tymi ważnymi informacjami. Spójność pozwala uniknąć prawdopodobieństwa, że ​​wyszukiwarki będą miały trudności z ustaleniem, czym dokładnie i gdzie jest firma.

  Powyższa logika oznacza zatem, że w celu optymalizacji strony internetowej i firmy pod kątem numeru telefonu, najlepiej jest po prostu używać tego samego numeru telefonu wszędzie. Używając tego argumentu, używanie oprogramowania do śledzenia połączeń, które zmienia numer telefonu na stronę, jest niekorzystne dla SEO, prawda?

  Korzyści SEO wynikające z zastosowania technologii dynamicznego wstawiania liczb

  Tak, teoretycznie, używanie numerów śledzenia połączeń na różnych stronach internetowych lub stronach internetowych może negatywnie wpłynąć na ogólny SEO. Jednak, Dynamiczne wstawianie liczb (DNI) idzie długą drogą, aby chronić wartość SEO biznesowego numeru telefonu.

  DNI odnosi się do technologii wykorzystywanej w śledzeniu połączeń, w której określony numer telefonu dynamicznie wyświetla się na stronie internetowej zgodnie ze źródłem wizyty na tej stronie. Z DNI używasz tego samego numeru telefonu na stronie internetowej, a następnie w JavaScript następuje zamiana numerów po załadowaniu strony. Ponieważ zamiana numerów DNI występuje w JS, boty wciąż widzą ten sam numer telefonu na stałe zapisany w HTML, nawet jeśli my, ludzie, widzimy różne numery telefonów z powodu kodu JS.

  Oznacza to, że korzystanie z oprogramowania do śledzenia połączeń, które implementuje DNI, może zmniejszyć potencjalny negatywny wpływ zamiany numerów telefonów na SEO w celu śledzenia źródła połączeń.

  OK, ale co z moimi profilami biznesowymi na witrynach innych firm?

  Gdzie jest to trudne, gdy firma korzysta z numerów śledzenia połączeń na innych profilach, takich jak serwisy społecznościowe i witryny z recenzjami. Ponieważ użycie DNI na tych zewnętrznych profilach nie jest zazwyczaj opcją, numery śledzenia na tych profilach muszą być zapisane na stałe.

  To właśnie w grę wchodzą wspomniane trudne decyzje i priorytety.

  Jeśli na przykład miałbyś umieścić numer telefonu śledzenia połączeń (inny niż główny numer telefonu służbowego) na stronie lub profilu, takim jak aukcja lokalna lub strona social media, może teoretycznie zaszkodzić Ci w przypadku lokalnego SEO. Podczas gdy korzystanie z DNI na stronach internetowych w znacznym stopniu pozbywa się ryzyka SEO dzięki użyciu różnych numerów telefonów, używanie DNI w tego typu profilach zazwyczaj nie jest możliwe.

  W tym przykładowym przypadku decyzja o priorytetach zależy od indywidualnej firmy. Czy ważniejsze jest posiadanie najsilniejszego lokalnego SEO i przechowywanie wszystkich numerów telefonów wszędzie? Czy może to mieć sens w tym jednym profilu (lub w tych dwóch profilach), aby użyć numeru śledzenia, ponieważ masz tendencję do otrzymywania wielu połączeń i korzyści wynikające z tego, że dane źródłowe połączeń przewyższają ewentualne negatywne trafienie w lokalnym SEO?

  Na końcu, śledzenie połączeń ma niewielki wpływ na ogólną optymalizację strony internetowej i obecności w Internecie. Istnieją konkretne scenariusze, które mogą powodować trudne sytuacje, ale trochę priorytetyzacji może znacznie ułatwić podejmowanie decyzji niż na pierwszy rzut oka.

  Czym jest SEO?
  Dobrze, więc czy śledzenie połączeń jest złe dla SEO?
  Czym jest SEO?
  Dobrze, więc czy śledzenie połączeń jest złe dla SEO?
  Używając tego argumentu, używanie oprogramowania do śledzenia połączeń, które zmienia numer telefonu na stronę, jest niekorzystne dla SEO, prawda?
  OK, ale co z moimi profilami biznesowymi na witrynach innych firm?
  Czy ważniejsze jest posiadanie najsilniejszego lokalnego SEO i przechowywanie wszystkich numerów telefonów wszędzie?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»