Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Czy warto oszukiwać VK i instagram

  1. Dlaczego musisz oszukiwać w sieciach społecznościowych?
  2. Jak wygląda sytuacja z oszustwem sieci społecznościowych?
  3. Jak obstawiłem 3,500 abonentów i kilka tysięcy polubień na Instagramie
  4. Poszedłem na bok, prawda? Kontynuujemy ...

  Zdecydowałem się jakoś stać się znaną osobą medialną i nadać impet rozwojowi mojego projektu  Zarabiaj lub umieraj  aby uzyskać ruch ze wszystkich sieci społecznościowych, a ludzie natychmiast dowiedzieli się o mnie i zaczęli lubić posty, uczestniczyć w dyskusjach i pokazywać inne działania

  Zdecydowałem się jakoś stać się znaną osobą medialną i nadać impet rozwojowi mojego projektu Zarabiaj lub umieraj aby uzyskać ruch ze wszystkich sieci społecznościowych, a ludzie natychmiast dowiedzieli się o mnie i zaczęli lubić posty, uczestniczyć w dyskusjach i pokazywać inne działania. Wybrałem jedną z popularnych usług do oszukiwania społecznego, z powodzeniem wkurzyłem w nią 700 rubli i pewną ilość cennego czasu i tak było. Wciągnął 150 osób do grupy VK i 3500 osób na Instagramie. To było tak spontaniczne, że nawet trochę wstydził się o tym porozmawiać ....

  Dlaczego musisz oszukiwać w sieciach społecznościowych?

  Wcześniej algorytmy rankingu sieci społecznościowych działały trochę inaczej. Im więcej aktywności na koncie lub w konkretnym miejscu, tym większą uwagę zwraca sieć społecznościowa, a uwaga = Szacunek. Szacunek wyraża się w tym, że algorytm sieci społecznościowej zaczął postrzegać Cię jako fajnego faceta (lub dziewczynę) i polecać każdemu, kto nie jest leniwy. Innymi słowy, większa aktywność publiczności = więcej niż ta publiczność. Każdy nie dbał o to, jaki był rodzaj aktywności i skąd pochodzi. Ważny był fakt.

  W miarę upływu czasu sprytni faceci zaczęli rozumieć chip i używać go do własnych celów. Zaczęło się od tego, że faceci poprosili swoich przyjaciół, aby dołączyli do grup, lubili zdjęcia i stworzyli różnego rodzaju widoczność aktywności w jednym lub drugim miejscu, co z kolei przyciągnęło innych ludzi, którym algorytm sieci społecznościowej wymknął się z tej informacji. Wtedy sprytni chłopcy zaczęli gromadzić zespoły uczniów, którzy dosłownie stworzyli żywność dla budynku w niezbędnym miejscu na żywność. Kiedy shkolotrony zamieniły się w armię, potrzebował rozsądnego kierownika, który wysłałby go do wojska, aby osiągnąć swoje cele i zadania. Rozpoczęła się więc wymiana uczniów, którzy spieprzyli wszystko: od upodobań do komentarzy, po wszelkie portale społecznościowe.

  Rozpoczęła się więc wymiana uczniów, którzy spieprzyli wszystko: od upodobań do komentarzy, po wszelkie portale społecznościowe

  Inteligentniejsi faceci, którzy szukali programowania, stworzyli specjalne skrypty, które generowały aktywność użytkowników. Teraz sieci społecznościowe są mniej wymagające od nowo zarejestrowanych użytkowników, ale zanim wszyscy się tym nie przejmują. Rezultat - symulacja aktywności osiągnęła fantastyczną wydajność, algorytmy sieci społecznościowych wydały kompletny żużel, a serwery często doświadczyły nadmiernego obciążenia z całego ruchu bespontovoy.

  Kiedy wszyscy zaczęli się palić, sytuacja zaczęła się zmieniać. Deweloperzy zaimplementowali coś, zwroty akcji okaleczyły coś własnego. Administrowanie sieciami społecznościowymi w każdy możliwy sposób próbowało ugasić tę działalność, ale zwycięstwo nie zawsze było po ich stronie.

  Jak wygląda sytuacja z oszustwem sieci społecznościowych?

  Teraz VC aktywnie korzysta z różnego rodzaju filtrowania, które zakazuje spamerów, a aby zarejestrować nowe konto, musisz powiązać go z numerem telefonu. W ogóle na instagramie bez 100 gramów nie zrozumiesz, jak się zarejestrować, próbowałeś zarejestrować fałszywe konto - zjadł cały mój mózg ...

  Lubi i rynki oszustw nadal żyją. Teraz wymagania dla rekrutów (tych, którzy cię nakręcą) wzrosły - w tym samym instagramie wymagają 3-8 zdjęć i zainstalowanego awatara. VC jest nieco prostsze, ale nie koliduje z 90% podopiecznych, którzy stają się psami w ciągu pierwszych 3 dni ich istnienia.

  VC jest nieco prostsze, ale nie koliduje z 90% podopiecznych, którzy stają się psami w ciągu pierwszych 3 dni ich istnienia

  Zrobiłem kilka tuzinów zadań z mojego fałszywego konta, zarobiłem kilkadziesiąt punktów i wydałem je na oszukiwanie mojej społeczności. Wyciągnął około 150 osób. Dzień później około jedna trzecia z nich odpadła - oczyściła ją. Po około 3 dniach, około jednej trzeciej, wyczyściłem go ponownie. W rezultacie na 150 osób opuściło tych, którzy nie zostali psami, 20 osób. Kolejne 10 osób nadal utrzymuje psy w społeczności, a pocieranie ich jest dla mnie zbyt leniwe. Niech tak będzie.

  Oszukiwanie abonentów VC było dla mnie przyjemne, ale przynajmniej bezpłatne. Idziemy dalej - aby włączyć oszustwo instagram.

  Nawiasem mówiąc, ostatnio był materiał na ten temat stworzenie efektywnego posta reklamowego w VK . Zapach spalonych pierożków był wyczuwalny na kilometr.

  Jak obstawiłem 3,500 abonentów i kilka tysięcy polubień na Instagramie

  Jak obstawiłem 3,500 abonentów i kilka tysięcy polubień na Instagramie

  Trudno mnie przekonać, ale po miesiącu znajomości z tą siecią społecznościową zdałem sobie sprawę, że instagram jest najbardziej tandetną siecią społecznościową tych, z którymi kiedykolwiek pracowałem. W rzeczywistości jest tyle żużlu i każdego xy *, którego nie widziałeś nigdzie indziej, zwłaszcza jeśli umieścisz popularne hashtagi na swoich zdjęciach.

  Jesteś lubiany, a po nim boty z promocji na Instagramie, konta blogerów biznesowych (NL, „Wiem, jak zarobić milion” i „szukam partnerów w projekcie” - cały ten magnus ** to ten, którego uwielbiam), chirurgów plastycznych i innych heh .

  Jestem tylko w kategorii użytkowników IG, którzy polecają maksimum hashtagów (mam 28 na każdy post), więc wciąż mogę zebrać przynajmniej kilku prawdziwych subskrybentów.

  Zanim zdecydowałem się zakończyć całą sprawę, miałem około 700 subskrybentów i 200 postów. Przydzieliłem 500 + 200 rubli na promocję, jednocześnie wykonując kilkadziesiąt zadań z fałszywego konta. W sumie okazało się, że jest 3500 osób, a kilka tysięcy polubień (w szczególności usługa, którą oszukiwałem, zezwala na darmowe cheaty w ograniczonej liczbie razy dziennie).

  Jeśli mówimy o polubieniach, które zwróciłem na denyuzhku, oto jedno ze zdjęć:

  Jeśli mówimy o polubieniach, które zwróciłem na denyuzhku, oto jedno ze zdjęć:

  Ponta z nią oczywiście nie. Konto Tinkoff Bank Lubię i to wszystko. Nawet sam Oleg Jurij nie podporządkował się mojemu służalczemu poziomowi, chociaż aktualne zdjęcie trafiło do topchaina z hashtagami, choć nie na długo. Przy okazji, jakoś rozmawiałem z panem Tinkovem w komentarzach do jego zdjęcia (jestem super, co?!?!), A on nawet mnie polubił .... Wow ... Poniższe zdjęcie zostało zrobione z okazji 10-lecia Tinkoff Bank.

  Poniższe zdjęcie zostało zrobione z okazji 10-lecia Tinkoff Bank

  Nawiasem mówiąc, w opisie zdjęcia był bazar o recenzja o Tinkoff Bank , a dokładniej o jego karcie debetowej, więc to zrobiłem. Po opublikowaniu recenzji zwróciłem się do działu PR banku z prośbą o wyróżnienie tej recenzji w sieciach społecznościowych lub na stronie internetowej, ale uprzejmie wyjaśnili mi, że zostanie to zrobione „w razie potrzeby” ....

  Poszedłem na bok, prawda? Kontynuujemy ...

  Więc teraz minęły 3 dni od zakończenia promocji. Obecnie liczba subskrybentów zmniejszyła się do ponad 3100, wśród nich jest wielu, którzy nie mają jednego zdjęcia. Jak pokazała popularna usługa analityki instagramowej, procent masowych zwiastunów w moim profilu wynosi 33%, boty to tylko 3%, co wydaje się nie być takie złe. Rzucam tam zdjęcia, publikuję informacje.

  Nawiasem mówiąc, oto przykład złego postu do promocji, ale przynajmniej zebrał lubi i reposts: jak zrobić post VK, który zbierze wiele polubień i repostów

  Przez liczbę polubień jest niewiele zmian. Kiedy moi zwolennicy w IG byli 300-400, na zdjęcie było 40 polubień, teraz 50-60. Różnica jest niewielka, a wynik nie jest tego wart. Przejścia na stronę ??? !!! Z instagramu było tylko 84 przejść na kwartał (!!!).

  Finalechka

  Oszukiwanie VK i instgram - interes wszystkich. Jest to konieczne lub niekonieczne, nie doradzę, nie ma czegoś takiego, ale możesz użyć innych metod, aby zwiększyć CSW. Kilka zaleceń dla tych, którzy zdecydowali się na coś jeszcze.

  Po pierwsze, prawie wszystkie usługi wymagają powiązania profilu sieci społecznościowej. NIGDY nie łącz swojego prawdziwego profilu, ponieważ xs to, co ta usługa z nim zrobi. VC ma psy, wydaje się, że instagram jest zakazany, ale nie znam szczegółów. Uważaj, aby nie prosratować swojego konta.

  Po drugie, nie wydawaj dużo pieniędzy. Wszystko to jest nonsensem. Nikt i nic nigdy nie zastąpi prawdziwych kolesi. Jest aktywność - jest świetna, nie - oznacza, że ​​albo wysyłasz śmieci, albo twoja najlepsza godzina jeszcze nie nadeszła ....

  Konstantin Freeman i projekt Zarabiaj lub umieraj

  Dlaczego musisz oszukiwać w sieciach społecznościowych?
  Jak wygląda sytuacja z oszustwem sieci społecznościowych?
  Dlaczego musisz oszukiwać w sieciach społecznościowych?
  Jak wygląda sytuacja z oszustwem sieci społecznościowych?
  Jestem super, co?
  Poszedłem na bok, prawda?
  Przejścia na stronę ?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»