Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Czym jest optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO)?

  1. 1. Co to jest SEO?
  2. 2. Jak działają wyszukiwarki?
  3. 3. Dlaczego słowa kluczowe są ważne dla SEO?
  4. 4. Co to jest optymalizacja na miejscu?
  5. 5. Co to jest optymalizacja poza siedzibą firmy?
  6. 6. Jak mierzyć wydajność SEO?
  7. 7. W jaki sposób SEO może pomóc w rozwoju Twojej firmy?
  8. 8. Wnioski
  9. [BONUS] Jak widzimy SEO?

  Pobierz Mindmap Degordian SEO!

  Rozdziały
  1. Co to jest SEO?
  2. Jak działają wyszukiwarki?
  3. Dlaczego słowa kluczowe są ważne dla SEO?
  4. Co to jest optymalizacja na miejscu?
  5. Co to jest optymalizacja poza siedzibą firmy?
  6. Jak mierzyć wydajność SEO?
  7. W jaki sposób SEO może pomóc w rozwoju Twojej firmy?
  8. Wnioski
  BONUS: Jak widzimy SEO?

  1. Co to jest SEO?

  Search Engine Optimization (SEO) to proces ciągłego ulepszania witryny w celu uzyskania lepszych wyników na stronie wyników wyszukiwania (SERP).
  SEO obejmuje różne rodzaje technik i strategii, które można wykorzystać do optymalizacji witryny w celu zwiększenia ruchu w witrynie. Ruch z wyszukiwarek, znany również jako organiczny, jest cenny, ponieważ odwiedzający aktywnie poszukują czegoś, co oferujesz, i częściej dokonują konwersji, niezależnie od tego, jakie są Twoje cele.

  Ruch z wyszukiwarek, znany również jako organiczny, jest cenny, ponieważ odwiedzający aktywnie poszukują czegoś, co oferujesz, i częściej dokonują konwersji, niezależnie od tego, jakie są Twoje cele

  Outranking twoich konkurentów może być trudnym zadaniem i tam właśnie zaczyna się optymalizacja pod kątem wyszukiwarek. Jeśli ułatwisz Google i innym wyszukiwarkom czytanie i zrozumienie twoich treści, mogą oni uzyskać wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Zanim wyjaśnimy szczegółowo, jak zoptymalizować witrynę, aby się wyróżnić, musisz wiedzieć, jak działają wyszukiwarki.

  2. Jak działają wyszukiwarki?

  Istnieje wiele czynników, które decydują o pozycji witryny w SERP, ale najważniejsze są trafność, autorytet i personalizacja . Zrozumienie i optymalizacja tych sygnałów może pomóc w ulepszeniu witryny, ponieważ Google i inne wyszukiwarki chcą dostarczać użytkownikom tylko najbardziej trafne i wiarygodne wyniki. W niektórych sytuacjach personalizacja może mieć wpływ na wynik końcowy. Niektóre przykłady personalizacji mogą obejmować świadomość lokalizacji, historię wyszukiwania użytkownika, dopasowanie wzorca lub powiązania społeczne.

  Oto kilka praktycznych przykładów i jeden urojony scenariusz, które pomogą ci lepiej zobrazować te różnice. :)

  Ty tylko uruchomił sklep internetowy w którym sprzedajesz nowy i używany iPhone 6 online, a ktoś korzysta z Google.

  Trafność: Ktoś chce kupić iPada.
  Sprzedajesz telefony, a nie tablety i tu kończy się ta historia! Twój sklep internetowy nie jest istotny i nie zostanie tutaj pokazany, niezależnie od zoptymalizowanej witryny. Nawet jeśli wyszukiwanie to „iphone 5”, złożony algorytm wyszukiwarki rozumie różnicę między podobnymi frazami i może zwracać wyniki, które najlepiej pasują do zapytania użytkownika.

  Autorytet: Ktoś chce kupić iPhone'a 6.
  Czy Google naprawdę chce wyświetlać Twoją witrynę użytkownikom? Czy jesteś bardziej zaufany niż Apple.com? Nie sądzę, ale są inne pozycje, na które możesz kierować. Po pierwsze, zdobądź głosy z innych stron internetowych, które mówią, że twoja treść jest wystarczająco cenna. Jest to mierzone za pomocą linków z innych stron internetowych, które wskazują na Twoją witrynę, nazywanych również linkami zwrotnymi.

  Personalizacja: Twój najlepszy przyjaciel szuka iPhone'a 6.
  Kilkakrotnie odwiedzał już twoją witrynę, jesteś oczywiście przyjaciółmi w sieciach społecznościowych i mieszka na tej samej ulicy, na której znajduje się Twój sklep. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Google umieści Twoją witrynę na naprawdę wysokim poziomie.

  Wróćmy teraz do rzeczywistości.
  Każdego roku wyszukiwarki dokonują kilkuset zmian, aby ulepszyć swoje algorytmy, dzięki czemu mogą zapewnić użytkownikom jeszcze lepsze wyniki. Niektóre zmiany są duże i dotyczą dużej liczby witryn, a niektóre są niewielkie i ledwo widać różnice w wynikach rankingu wyszukiwania.

  W zeszłym roku pojawiło się kilka ważnych aktualizacji Google i możesz o nich przeczytać w Historia zmian Google Algorytm MOZ . Porozmawiamy o tym wyszukiwarka Google w pierwszej kolejności poniżej, ale zasada jest bardzo podobna również w przypadku innych wyszukiwarek. Wyszukiwarki zawsze starają się dać Ci najbardziej odpowiednie linki do informacji, których szukałeś.

  3. Dlaczego słowa kluczowe są ważne dla SEO?

  Słowa kluczowe są niezbędne do strategii SEO, więc musisz zastosować podejście analityczne. Najpierw pomyśl o swoim potencjalnym gościu. Jakiego rodzaju zapytanie pisze, czego szuka? Nie możesz zoptymalizować swojej strony na setki różnych terminów, tylko jeden lub dwa. To jest powód, dla którego musisz być bardzo konkretny i wybrać to, co optymalizujesz. Należy pamiętać o 3 najważniejszych sprawach: częstotliwości, konkurencji i trafności .

  Proces badań słów kluczowych, KEI (wskaźnik efektywności słowa kluczowego), jest relacją między częstotliwością (jak często ludzie szukają czegoś) a konkurencją (jak konkurencyjny jest rynek). KEI to jeden ze sposobów na znalezienie słów kluczowych i fraz, które pokazują największy potencjał i są bardziej skłonne pomóc Twojej witrynie przyciągnąć bardziej ukierunkowany ruch. Ale, jak zawsze, musisz mieć odpowiednie hasło do zapytania użytkownika.

  Robiąc KEI, prawdopodobnie nie szukasz słów kluczowych, ale zamiast tego używasz fraz. Najważniejsza fraza to ta, która opisuje zawartość konkretnej strony internetowej.

  Spójrzmy jeszcze raz na nasz praktyczny przykład w akcji.

  Przykład 1. Użytkownik szuka „iphone”.
  Można by pomyśleć, że ten termin to coś, do którego chcesz się zaliczyć. To naprawdę bardzo poszukiwane słowo kluczowe, ale także bardzo konkurencyjne. Czy potencjalny użytkownik chce kupić nowy telefon, szukając informacji lub po prostu sprawdzając zdjęcia? Prawdopodobnie nie chce kupić zupełnie nowego iPhone'a 6 i nie jesteś tu zbyt trafny.

  Przykład 2. Użytkownik szuka „gdzie kupić używany czarny iphone 6 32 gb w Londynie”. Ta długa fraza nie jest przeszukiwana tak często, jak poprzednia, to na pewno, ale jest bardzo istotna i nie tak konkurencyjna. Oznacza to, że prawdopodobnie możesz być wyżej.

  Badanie słów kluczowych jest jedną z najważniejszych części procesu SEO. Chodzi o konwersje lub to, co chcesz osiągnąć dzięki ruchowi. Możesz mieć ogólne słowa kluczowe i dużo ruchu bez żadnych konwersji (sprzedaż z przykładu iPhone'a powyżej). Mądrzej jest jednak mieć odpowiednie słowa kluczowe o ukierunkowanym ruchu, ponieważ można uzyskać dużo konwersji / sprzedaży. Ale to jest inny temat - optymalizacja konwersji.

  4. Co to jest optymalizacja na miejscu?

  Jak sugeruje nazwa, optymalizacja na miejscu odnosi się do zmian na samej stronie. Ważne jest, aby wiedzieć, jak Twoje treści są wyświetlane użytkownikom. Typowy SERP ma nagłówek, opis i adres URL witryny, a te są pierwsze w kolejce, gdy zaczynasz optymalizować swoją witrynę.
  Zapewnij unikalny, opisowy tytuł i opis dla każdej strony w witrynie i upewnij się, że masz przejrzystą i intuicyjną strukturę adresów URL. Są to wartości domyślne, ale można je rozszerzać za pomocą fragmentów bogatych. Bogate i uporządkowane dane może pomóc wyszukiwarkom lepiej zrozumieć i zindeksować zawartość, co może prowadzić do wyższych rankingów.

  Bogate i uporządkowane dane  może pomóc wyszukiwarkom lepiej zrozumieć i zindeksować zawartość, co może prowadzić do wyższych rankingów

  Nie będziemy obejmować każdego aspektu (dla tego sprawdź nasze Mapa myśli SEO poniżej ), ale oto kilka czynników o wysokim priorytecie:

  • dostarczaj świeżych, świetnych treści z frazami w głowie
  • zapisuj jakość, unikalny tytuł i opis dla każdej strony
  • Zrób tyle, ile możesz (ale nie przesadzaj) z budowaniem linków wewnętrznych z docelowym tekstem kotwicy
  • upewnij się, że masz odpowiednie zastosowanie tagów nagłówków (H1-H6)
  • upewnij się, że masz jasny i sprawdzony kod HTML i strukturę witryny
  • to Twoja strona internetowa przyjazny dla telefonu ?
  • w jaki sposób szybki jest twoja strona?

  Możesz także sprawdzić niektóre wskazówki projektowe, techniczne i jakościowe . Wszystko to może pomóc Ci poprawić rankingi i wiele więcej.

  5. Co to jest optymalizacja poza siedzibą firmy?

  Optymalizacja poza siedzibą odnosi się do wszystkich linków z innych stron na całym świecie, które wskazują na Twoją witrynę. Linki wsteczne są jak głosy - im więcej stron internetowych mówi i łączy się z Twoją witryną, tym lepiej, zwłaszcza jeśli te witryny są witrynami cieszącymi się dobrą reputacją i autorytetami. Im wyższa liczba linków do Twojej strony, tym wyższy będzie twój ranking. Wsteczne linki są silnym czynnikiem SEO. Jednak linki zwrotne są ważone, to nie to samo, jeśli linkuje do ciebie autorytatywna, wysoka strona PageRank lub twój najlepszy przyjaciel, który rozpoczął blogowanie kilka dni wcześniej.

  Najlepszym sposobem na wykonanie linków zwrotnych jest naturalny sposób. Udostępniaj świetną, unikalną, wartościową zawartość, która przyciągnie użytkowników do udostępniania ich w mediach społecznościowych. Jeśli zapewnisz świetną treść, inni rozpoznają Twoje treści i podadzą do Ciebie linki ze swoich witryn.

  6. Jak mierzyć wydajność SEO?

  Można pobrać wiele różnych danych Google Analytics aby zobaczyć, jak Twoja witryna działa z punktu widzenia SEO. Gdy mierzysz wydajność działań SEO, te wskaźniki, które mogą pomóc ci zrozumieć, czy podążasz we właściwym kierunku:

  Grupowanie kanałów - w jaki sposób wyniki wyszukiwania organicznego są porównywane z innymi kanałami, takimi jak płatne wyszukiwanie, ruch skierowań, media społecznościowe lub e-mail marketing?
  Średnia pozycja - Jaki jest średni ranking Twojej witryny dla konkretnego zapytania w SERP?
  Współczynnik klikalności - jaki jest CTR (liczba kliknięć podzielona przez łączną liczbę wyświetleń) uzyskana przez Twoją witrynę w przypadku danego zapytania w SERP?
  Konwersje - ile jest konwersji w porównaniu do innych kanałów? Jaki jest współczynnik konwersji?
  Zachowanie - Jaki jest współczynnik odrzuceń Twoich ekologicznych użytkowników? Ile jest stron na wizytę? Jaki jest średni czas na stronie?

  SEM, marketing w wyszukiwarkach , może pomóc w znalezieniu wysokowydajnych fraz wartych optymalizacji pod względem zwrot z inwestycji (ROI). Zamiast czekać, aż wyniki osiągną wyższą rangę, aby zacząć widzieć ruch z wyszukiwania organicznego, możesz rozpocząć kampanię AdWords i szybko sprawdzić, które słowa kluczowe lub frazy pokazują największy potencjał. W ten sposób nie stracisz miesięcy optymalizacji pod kątem niewłaściwych słów kluczowych, które nie przynoszą konwersji.
  Jednak nawet po znalezieniu ukierunkowanych fraz najlepiej ustawić te dwa kanały. Dobre SEO może pomóc w kampaniach AdWords poprzez poprawę wyniku jakości, który może obniżyć stawkę kosztu kliknięcia, zmniejszyć ogólne koszty kampanii i zwiększyć szanse na sukces.

  7. W jaki sposób SEO może pomóc w rozwoju Twojej firmy?

  W przeciwieństwie do odwiedzin promocyjnych generowanych przez zmuszanie lub sugerowanie odwiedzającym, że powinni odwiedzać Twoją witrynę, odwiedziny organiczne są generowane przez osoby, które aktywnie szukały czegoś, co prezentujesz na swojej stronie. Wizyty SEO są wizytami wysokiej jakości: jeśli treść Twojej witryny jest zoptymalizowana pod kątem SEO, osoby odwiedzające strony internetowe zwykle pozostają dłużej na stronie, widzą więcej stron, mają niższy współczynnik odrzuceń i kontaktują się z Tobą lub kupują produkt częściej niż inni!

  Stałe znajdowanie się w czołowych wynikach wyszukiwania może mieć ogromny wpływ na Twoją firmę, zwłaszcza jeśli jesteś małą firmą i nie masz dużego budżetu, który możesz wydać na inne kanały marketingowe. Właściwa strategia SEO może pomóc Ci rozpowszechniać informacje o Twoim produkcie, ofercie lub usłudze i przyciągnąć niektórych najbardziej ukierunkowanych użytkowników. Wyższa pozycja w SERP może zwiększyć liczbę odwiedzających witrynę i przynieść więcej konwersji. A najlepsze jest to, że jesteś w stanie zmierzyć efektywność optymalizacji pod kątem wyszukiwarek .

  Oto kilka interesujących faktów i liczb SEO, o których powinieneś wiedzieć:

  8. Wnioski

  SEO nie jest typem firmy „ustaw i zapomnij”, powinieneś regularnie rozszerzać swoje treści i zapewniać swoim gościom świeże, niepowtarzalne. Nie ma gwarancji na najlepsze miejsca w SERP, ponieważ istnieje zbyt wiele czynników i zmiennych, które mogą wpłynąć na wyniki, ale jeśli wybierzesz prawo i biały kapelusz techniki optymalizacji wyszukiwarek, ranking SEO powinien zacząć dostrzegać pozytywne ulepszenia. Nie możesz spodziewać się natychmiastowych wyników, może to potrwać tygodnie, a nawet miesiące, ale optymalizacja jakości może być korzystna dla Twojej firmy i przynieść dobry dochód.

  Zwracamy uwagę na SEO?
  Skontaktuj się z nami na [email protected] wyślemy Ci listę pytań, które mogą ci pomóc przy tworzeniu strategii. Daj nam znać swoje wyniki lub po prostu zapytaj o naszą opinię! :)

  [BONUS] Jak widzimy SEO?

  Chociaż SEO jest zazwyczaj sprzedawane jako osobna usługa, rzadko można to zaobserwować w ten sposób. SEO jest bardzo zaangażowany w tworzenie treści, optymalizację stron docelowych, analizę i marketing płatny. Po prostu nie możesz właściwie wykonać żadnej z tych czynności bez angażowania specjalisty SEO, ponieważ kiedy to zrobisz, SEO zwiększy również jakość innych prac. Nie możesz również robić SEO oddzielnie od innych działań promocyjnych, ponieważ wszystkie muszą doskonale do siebie pasować.

  Oto mapa myśli czynników SEO, które rozważamy tutaj w Degordian. Kochamy to, co robimy i kochamy pomagać. :)

  1. Co to jest SEO?
  2. Jak działają wyszukiwarki?
  3. Dlaczego słowa kluczowe są ważne dla SEO?
  4. Co to jest optymalizacja na miejscu?
  5. Co to jest optymalizacja poza siedzibą firmy?
  6. Jak mierzyć wydajność SEO?
  7. W jaki sposób SEO może pomóc w rozwoju Twojej firmy?
  1. Co to jest SEO?
  2. Jak działają wyszukiwarki?
  3. Dlaczego słowa kluczowe są ważne dla SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»