Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Czym jest SEO? Doskonała definicja i jak to działa

  1. Czym jest SEO?
  2. Jak działa SEO
  3. Historia SEO
  4. Lokalne SEO i mobilne
  5. Czynniki, które określają rankingi SEO witryny
  6. 1. Słowa kluczowe
  7. 2. Autorytet domeny
  8. 3. Linki przychodzące i wychodzące
  9. 4. Znaczenie SEO
  10. 5. Projektowanie i struktura strony internetowej
  11. 6. Szybkość witryny
  12. 7. Mobile Friendliness
  13. Czym jest SEO?

  Czym naprawdę jest SEO? SEO to skrót od Search Engine Optimization - jest to proces zwiększania ruchu do Twojej witryny z organicznych wyników wyszukiwania.

  Wszyscy już wcześniej wyszukaliśmy coś w Google, a gdy szukasz jakiejkolwiek informacji za pomocą wyszukiwarki, takiej jak Google, Bing, a nawet DuckDuckGo, otrzymasz stronę pełną wyników z linkami do różnych stron internetowych, jak pokazano na obrazku poniżej.

  Linki zaznaczone na czerwono to organiczne wyniki, a wyniki pokazane powyżej są płatne za pomocą Google Adwords.

  Linki zaznaczone na czerwono to organiczne wyniki, a wyniki pokazane powyżej są płatne za pomocą Google Adwords

  Czym jest SEO?

  Jak wspomniano wcześniej, SEO lub Search Engine Optimization odnosi się do szeregu kroków, technik i działań, które mogą poprawić ranking Twojej witryny w głównych wyszukiwarkach. Aby uzyskać pełną listę najważniejszych Wskazówki SEO , kliknij podświetlony czerwony tekst.

  Osiągając wysoką pozycję na stronach wyników wyszukiwania, możesz być pewien, że otrzymasz duży ruch dla trafnych słów kluczowych. Aby to zrobić, musisz stworzyć stronę internetową, która jest szybka, regularnie aktualizowana i zawiera wysokiej jakości treści.

  Kiedy ludzie proszą mnie o zdefiniowanie SEO, zwykle dzielę je na trzy części, aby dać im lepsze zrozumienie, a mianowicie:

  • Techniczne SEO - aspekt SEO związany z szybkością, wydajnością i bezpieczeństwem witryny.
  • SEO na stronie - wszystkie różne sposoby optymalizacji stron internetowych, w tym dodawanie tagów ALT do obrazów, przy użyciu odpowiednich struktur H1 i H2 i tak dalej.
  • Off-Page SEO - ma to związek z kolekcją wysokiej jakości linków zwrotnych z autorytatywnych stron internetowych i uzyskiwaniem odwiedzin z mediów społecznościowych.

  Krótko mówiąc, aby dobrze radzić sobie w wyszukiwarkach, musisz mieć szybką stronę internetową - możesz sprawdzić szybkość swojej witryny za pomocą tego narzędzia . Musisz także zoptymalizować strony internetowe i uzyskać linki z wysokiej jakości stron internetowych.

  Jak działa SEO

  Gdy użytkownicy wpisują wyszukiwane hasło w wyszukiwarce, otrzymują oni stronę wyników wyszukiwania (SERP), która składa się głównie ze stron internetowych, które mają możliwe odpowiedzi na każde zapytanie.

  Wyszukiwarki używają kilku czynników, ponad 200, aby określić rankingi tych stron - z których większość nie jest nam znana.

  Wyszukiwarki przeglądają strony internetowe i określają ich jakość. Następnie tworzy indeks kilku stron internetowych, do których zawsze będzie się odwoływać dla każdego zapytania.

  Historia SEO

  Zwykle spędzamy większość czasu myśląc o tym, jak wykorzystać SEO, tak abyśmy nie zawracali sobie głowy jego pochodzeniem.

  Historia SEO sięga 1945 roku, kiedy dyrektor ówczesnego Biura Badań i Rozwoju Danych Naukowych wpadł na pomysł opracowania archiwum wszystkich danych na świecie.

  Pomysł ten został później konceptualizowany przez Google'a i inne główne wyszukiwarki.

  Znaczące kroki rozpoczęły się w 1993 r., Kiedy opracowano pierwsze wyszukiwarki. Obejmowały one Architext (później zmieniono jego nazwę na SEL), World Wide Web Wander i ALIWEB.

  Wyszukiwarki Yahoo, Alta Vista, Lycos i Infoseek powstały w 1994 roku. Dwa lata później powstała nazwa Google. Microsoft zarejestrował Bing w 2009 roku.

  Współczesne SEO rozpoczęło się na początku 2000 roku, kiedy Google zaczęło dominować w branży. W tamtych czasach firma poświęcała bardzo mało uwagi reklamom.

  Dostarczył on wskazówek dotyczących SEO białych kapeluszy - praktyki SEO polegającej na uzyskiwaniu rankingów za pomocą legalnych sposobów.

  Duże wstrząsy miały miejsce w 2009 r., A Bing wszedł na rynek, ale wciąż nie udało mu się prześcignąć Google. W tym samym roku Google wprowadził algorytm Caffeine.

  Google wprowadził algorytm Panda w 2011 roku, który został zaprojektowany w celu karania witryn, które opublikowały treści niskiej jakości. Od tego czasu Panda przeszła serię aktualizacji, które uczyniły życie trudniejszym dla ludzi, którzy próbują oszukiwać z SEO.

  Google wprowadziło aktualizacje Penguin w 2012 roku. Te aktualizacje nagradzały wysokiej jakości strony internetowe, klasyfikując je wysoko. W tej samej sprawie strony o niskiej jakości były mocno karane. Algorytm Payday Loan został wprowadzony w 2014 r. Został on dostosowany do blokowania spamowych stron internetowych.

  Lokalne SEO i mobilne

  Google opublikował algorytm Pigeon w 2014 r. Został zoptymalizowany pod kątem wyników wyszukiwania lokalnego. W następnym roku Google opublikowało aktualizację, która dała stronom internetowym przyjaznym dla telefonów komórkowych priorytet. Oprócz tego Google i Bing robią postępy, które mają na celu poprawę dokładności wyszukiwania głosowego.

  Czynniki, które określają rankingi SEO witryny

  Istnieje wiele czynników, które determinują wydajność SEO. Roboty wyszukiwarek wykorzystują te czynniki do określenia ostatecznej pozycji. Oto niektóre z kluczowych czynników:

  1. Słowa kluczowe

  To najbardziej podstawowy czynnik. Kiedy publikujesz zawartość na swojej stronie internetowej, powinieneś spróbować utworzyć treść wokół pewnych słów kluczowych, które ludzie szukają.

  Ale skąd wiesz, czego szukają ludzie? Dobre pytanie! Możesz Wyszukiwarka KW po prostu to zrobić!

  Najlepszym sposobem rozwiązania tego problemu jest przeprowadzenie intensywnych badań słów kluczowych. Po zidentyfikowaniu trafnych słów kluczowych dla witryny możesz utworzyć wokół niej treść.

  Przeczytaj nasz artykuł o wskazówki dotyczące pisania treści dla początkujących aby uzyskać bardzo dobry pomysł na temat tworzenia niesamowitych treści.

  2. Autorytet domeny

  Jak godna zaufania jest twoja domena? Wyszukiwarka analizuje, czy można zaufać witrynie, biorąc pod uwagę, ile lat ma domena, ile ma wstecznych, ile odwiedzin i jakość treści.

  Oznacza to, że nie powinieneś oczekiwać wysokiej rangi w pierwszym miesiącu po uruchomieniu witryny, ale dzięki ostrożnemu i strategicznemu wyświetlaniu treści możesz to znacznie zwiększyć.

  3. Linki przychodzące i wychodzące

  Wyszukiwarki analizują typy stron internetowych, do których prowadzą linki, a także strony internetowe, do których prowadzą linki.

  Celem jest zawsze powiązanie z wysokiej jakości, popularnymi treściami na stronie i publikowanie własnych, doskonałej jakości treści, tak aby potężne strony również do Ciebie linkowały.

  4. Znaczenie SEO

  Wyszukiwarki są wystarczająco inteligentne, aby określić kategorię, do której należy Twoja witryna. Będą wiedzieć, czy opublikowana treść jest odpowiednia dla dowolnego zapytania.

  Możesz zoptymalizować swoją witrynę, upewniając się, że nagłówki stron (H1) zawsze zawierają słowo kluczowe, a treść odpowiada określonym słowom kluczowym i wyszukiwanym hasłom.

  5. Projektowanie i struktura strony internetowej

  Dobrze zaprojektowane i zorganizowane strony internetowe mają potencjał, by zajmować wyższe miejsca niż witryny źle zaprojektowane. Projekt witryny powinien umożliwiać użytkownikom łatwą nawigację.

  6. Szybkość witryny

  Strony ładujące się szybciej osiągają wyższe stopnie niż te, które ładują się dłużej. Powinieneś pozbyć się niepotrzebnych plików JavaScript i wtyczek, które mogą spowolnić Twoją witrynę.

  7. Mobile Friendliness

  Strony przyjazne dla urządzeń przenośnych zawsze zajmują wysokie pozycje, szczególnie w przypadku zapytań z urządzeń mobilnych. W ostatnich latach stało się to coraz ważniejsze, ponieważ coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych do wyszukiwania.

  Czym jest SEO?

  SEO jest złożonym, ale łatwym do nauczenia procesem optymalizacji witryn internetowych, aby zajmować wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

  To tylko przykład wielu czynników wpływających na wydajność SEO witryny. Dobrze wdrożone SEO będzie miało bezpośredni wpływ na Twoją firmę. Otrzymasz wysoki ruch w sieci, co przełoży się na większy przychód.

  Czym jest SEO?
  Czym naprawdę jest SEO?
  Czym jest SEO?
  Ale skąd wiesz, czego szukają ludzie?
  Czym jest SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»