Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Czym są materiały POS? Rodzaje, wykorzystanie i rozmieszczenie materiałów POS - Drukowanie kontekstowe

  1. Rodzaje materiałów POS
  2. Wykorzystanie materiałów POS
  3. Rozmieszczenie materiałów POS

  Rodzaje materiałów POS

  Aby opracować kompetentną strategię promocji marki, ważne jest zrozumienie, czym są materiały POS. Skrót POS oznacza „Point of Sales”, co oznacza „miejsce sprzedaży”. Materiały POS mogą obejmować dowolny rodzaj produktów promocyjnych, znajdujących się bezpośrednio w sklepie.

  Głównym celem materiałów POS jest zwrócenie uwagi na konkretny produkt i promocję sprzedaży. To narzędzie reklamowe to produkt, który jest postrzegany przez potencjalnego nabywcę zaledwie przez kilka sekund. Oryginalny design, jasny design, odpowiednie rozmieszczenie w sklepie i kompetentna prezentacja informacji przyczyniają się do maksymalnej atrakcyjności grupy docelowej i zachęcają do zakupu.

  Materiały POS są jednym z najskuteczniejszych narzędzi do reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, co pozwala uwidocznić każdą markę i znacząco zwiększyć sprzedaż.

  Rodzaje materiałów POS

  Badania wykazały, że aby przyciągnąć uwagę kupujących do pożądanego produktu, należy użyć co najmniej dwóch rodzajów produktów reklamowych. Zanim wybierzesz sposoby promowania marki, musisz zrozumieć, co jest związane z materiałami POS.

  Filary

  Główne typy najczęściej używanych materiałów POS:

  • Wobler - najpopularniejszy rodzaj materiałów promocyjnych w sklepach. Wobler jest gęstą podstawą z dołączonym hasłem lub logo marki, przymocowanym do elastycznej przezroczystej nogi. Umieszczony na pionowej powierzchni wobler oscyluje od ruchu powietrza, przyciągając uwagę kupujących.
  • Shelftalkers - pasek wszelkiego rodzaju kartonu, oddzielający produkt określonej marki od innych analogów na półce handlowej. Shelftoker może nie tylko zawierać informacje reklamowe, ale także specjalne przedziały na metki.
  • Nekhenger to mała zawieszka umieszczona na wąskim gardle zawierająca reklamę i krótką informację o produkcie.
  • Baner to dowolna wielkość kawałka materiału (tkanina, winyl, syntetyczny) z nadrukowanym hasłem reklamowym na powierzchni i wizerunkiem określonego produktu umieszczonego wewnątrz sklepu lub przy wejściu.
  • Garland - kilka flag z reklamą, połączonych liną lub warkoczem. Girlanda może mieć różne rozmiary i kształty.
  • Mobile - zawieszony obraz reklamowanego produktu. Telefony komórkowe mogą być płaskie lub masowe lub kompozytowe.
  • Pudełko pokazowe to kartonowe pudełko, którego krawędzie zawierają informacje reklamowe. Na korpusie pudła można umieścić specjalne przedziały z zagnieżdżonymi ulotkami dystrybucyjnymi zawierającymi informacje o promowanym produkcie.
  • Znak słupkowy jest dość popularnym rodzajem materiału POS, który zwykle umieszcza się przy wejściu do sklepu lub w niewielkiej odległości. Filar to solidna przesuwna konstrukcja, która informuje kupującego o obecności reklamowanego produktu w supermarkecie.
  • Metki cenowe - główny typ materiałów POS w sklepie, informujący kupujących o cenie towaru. Kolorowa atrakcyjna metka znacząco zwiększa szanse na sprzedaż promowanych produktów.
  • Lightbox to jasny plakat reklamowy umieszczony w specjalnym pudełku z wewnętrznym oświetleniem. Lightboxy można zawiesić na ścianie lub suficie, a także zainstalować na podłodze.
  • Dummy - kopia reklamowa promowanego produktu, wykonana w pełnym rozmiarze lub w większym rozmiarze.
  • Elektroniczne nośniki reklamy to osobna kategoria materiałów POS odpowiedzialnych za emisję reklam (telewizorów, radia, terminali multimedialnych).

  Produkcja ulotek, banerów i innych rodzajów materiałów reklamowych, a także ich właściwe rozmieszczenie, stymuluje proces sprzedaży i znacznie zwiększa zyski.

  Wykorzystanie materiałów POS

  Wykorzystanie materiałów POS

  Wobler reklamowy

  Skuteczność materiałów POS ze względu na fakt, że mają one wpływ na kupującego bezpośrednio w sklepie. Jeśli w obszarze sprzedaży znajdują się informacje reklamowe, osoba ma możliwość natychmiastowego zakupu promowanego produktu. Skracając czas na zastanowienie się nad koniecznością zakupu tego produktu, szanse na znaczny wzrost zakupu.

  Aby korzystać z materiałów POS do pracy nad promocją marki, musisz przestrzegać kilku zasad przy ich tworzeniu:

  • Umieszczanie na materiałach POS nie tylko informacji tekstowych, ale także jasnych obrazów przyciągnie maksymalną uwagę kupujących;
  • Reklama powinna być pojemna, łatwa do zrozumienia, zapadająca w pamięć i zawierająca wezwanie do dokonania zakupu.
  • Informacje, zdjęcia i zdjęcia umieszczone na materiałach POS powinny powodować tylko pozytywną reakcję kupujących.
  • najbardziej efektywne jest zintegrowane podejście do promocji urojeń, czyli połączenie kilku rodzajów materiałów POS znajdujących się w różnych obszarach sklepu.

  Rozmieszczenie materiałów POS

  Rozmieszczenie materiałów POS

  Nekhenger

  Nekhenger

  Banner reklamowy

  Prawidłowe rozmieszczenie materiałów POS w hipermarkecie lub sklepie to gwarancja maksymalnego wpływu na potencjalnego nabywcę. Im więcej nośników reklamowych znajduje się w obszarze sprzedaży, tym więcej uwagi poświęci się promowanemu produktowi.

  Aby najlepiej reklamować produkt, wszystkie rodzaje użytych materiałów POS należy podzielić na bloki:

  • Jednostka zewnętrzna obejmuje produkty umieszczone przed wejściem do centrum handlowego: filary, banery uliczne, manekiny, znaki z projektem LED.
  • Jednostka zlokalizowana w obszarze przejściowym to zbiór produktów znajdujących się w korytarzach i innych miejscach przemieszczania się klientów. Głównymi rodzajami takich materiałów POS są stojaki z broszurami reklamowymi i informacyjnymi, a także szereg elektronicznych narzędzi reklamowych.
  • Jednostka zlokalizowana w obszarze sprzedaży jest najskuteczniejszym sposobem promowania marki, która jest zbiorem materiałów i urządzeń w obszarze sprzedaży sklepu. Produkty te obejmują: metki cenowe, woblery, Nekhengers, lightboxy, shelftokery i inne narzędzia reklamowe.

  Rozwój materiałów POS wymaga odpowiedzialnego, profesjonalnego podejścia. Drukowanie „Context Polygraphy” oferuje usługi w zakresie rozwoju i produkcji wszelkiego rodzaju produktów reklamowych ze zdjęciami, logo i informacjami o klientach. Zespół naszych specjalistów w najkrótszym możliwym czasie organizuje produkcję banerów, broszur i innych rodzajów materiałów POS, uwzględniając wszystkie życzenia klienta.

  Do Twojej dyspozycji: +7 (495) 411-77-71 .
  [email protected]


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»